Rodinná výpomoc II.

Marta ucítila jak se ruka její dcery zmocnila jednoho z jejích prsů a vzápětí se její bradavka ocitla v jemném sevření dceřiných prstů. Styděla se, že dcera pozná jak je vzrušená, protože její bradavky již byly ztopořené a ztvrdlé. Ztuhla ve svém pohybu a nechala dceřiny prsty laskat bolestivě vzrušenou bradavku. „Ach Bože, co to děláš!“ zeptala se chvějícím se hlasem.

„Nezlob se mami, ale nemohla jsem odolat. Ty máš tak nádherná prsa a tvoje bradavky jsou tak vzrušené, stejně jako moje. Sáhni si!“ vyzvala dcera matku, uchopila její ruku a položila si jí na svůj prs.

Marta sevřela dceřin prs, nalitý mateřským mlékem a jejím tělem projel záchvěv divoké touhy jako rána elektrickým proudem. „Ach Bože, Jitko, co to proboha děláme!“ ptala se řečnicky když začala bloudit svýma rukama po dceřiných prsou.

Chvíli bylo ticho a jen jejich ruce zkoumaly tělo té druhé se stoupajícím vzrušením. „Proč se vlastně nesvlékneme?“ zašeptala Jitka a rychle ze sebe stáhla svojí noční košilku. Marta udělala to samé a na posteli ležely dvě nahé ženy, tisknoucí se k sobě v divokém objetí. Již to nebyla matka s dcerou, ale dvě ženy přemožené touhou a chtivé jejího ukojení.

Bylo vidět, že ani jedna nemá zkušenosti z lesbické lásky, ale rychle se učily. Přitisknuté k sobě svými ústy, s jazyky zkoumajícími ústa té druhé. Jejich ruce bloudily vzájemně po těle, jejich prsy se k sobě tiskly a vzrušené bradavky se třely navzájem, ještě více podněcující oheň v jejich pochvách. Pomalu se ruce dostávaly až přímo do středu světa, pudově klouzaly níž a níž až se konečně prsty matky dotkly pohlaví její dcery a naopak. „Ach maminko!“ toužebně vzdechla Jitka když ucítila matčiny jemné a zkušené prsty na svém pohlaví.

Marta ucítila jak je dceřina pochva horká a mokrá vzrušením. Její pysky byly nalité vzbouřenou krví stejně jako malý poštěvák na vrcholku její pochvy. Poznala, jak je dceřina pochva zduřená a rozevřená, pochopitelně na to mělo vliv i pokročilé těhotenství, ale pořád to byla sladká dívčí pochva. Jemně hladila zduřené pysky, pak na okamžik sevřela mezi prsty chvějící se poštěvák až se dcera vzepjala slastí a pomalu začala zajíždět nejdříve jedním a potom dalším prstem do horké sauny dceřiny pochvy.

Jitka cítila jak se matčiny prsty dotýkají jejího pohlaví a její srdce se rozbušilo jako o závod. Toužila po tom aby jí tyto prsty zbavily mučivého napětí a přinesly konečně to slastné uvolnění orgasmu, který již tak dlouho nepoznala. Poddala se matčiným rukám které jí donutily lehnout si na záda přes postel s nohama dolů, takže její klín se ocitl na hraně postele. Pak matka jemně roztáhla dceřiny nohy co nejdál od sebe a otevřela si tak cestu k jejímu toužícímu pohlaví.

Marta pomalu poklekla mezi roztažené nohy svojí dcery a přisála se vášnivým polibkem na rozevřené ústí dceřiny pochvy. Odpovědí jí bylo divoké zasténání a vzepjetí dceřina klína. Objala dceřin klín rukama a začala svým jazykem pracovat v dceřině pochvě. Jitka položila svoje ruce na matčinu hlavu mezi svými stehny, jemně jí tiskla k sobě a laskala její vlasy, zatímco matka dráždila její pochvu jazykem co nejhlouběji mohla.

Chvíli se pokojem neslo pouze mlaskání, srkání a vzdychání, doplněné čím dál hlasitějším sténáním Jitky, jak v ní stoupalo napětí a vzrušení za matčina laskání. „Ach maminko, mami, to je krása, to je nádhera, jak ty to krásně umíš!“ sténala Jitka a cítila, jak se jí zmocňuje přicházející orgasmus.

Nemohla to vydržet dlouho, byla příliš vzrušená a po dlouhém půstu, takže její orgasmus přicházel brzo a rychle. Marta cítila jak se dceřina pochva začíná chvět, stahovat a cukat blížícím se orgasmem. Ještě vystupňovala tempo pohybu svého jazyka v dceřině pochvě a přidala navíc svoje ruce. Jednu ruku podsunula pod dceřin zadeček až našla ten malý krčící se otvůrek, který začala ihned laskat prstem. Druhou rukou našla chvějící se poštěvák a sevřela jej jemně mezi prsty, až dcera divoce zasténala.

„Ach mami, co to děláš! Mami já snad umřu slastí, na mě už to přichází! Já už budu, já už jsééééém!“ divoce vykřikla Jitka a ve chvíli, kdy zvídavý prst matčiny ruky vnikl do jejího konečníku, začala se její pochva cukat a svírat okolo matčina jazyka.

Marta poznala včas, co se s dcerou děje, takže byla připravená na ten ohromný výron šťáv, řinoucí se ze svírajícího a cukajícího se pohlaví, mučeného slastnou orgasmickou křečí. Jitčino tělo se svíjelo v dlouhých vlnách tak jak útočil na její mozek orgasmus. S úlevou vypouštěla ze sebe svoje šťávy do matčiných úst až konečně záchvaty mučivé úlevné slasti odpluly a ona zůstala jako bez sebe ležet. Marta naposledy políbila již zklidněnou dceřinu pochvu a padla na postel vedle ní. Přitiskla se k sobě a vášnivým polibkem se odměnily.

„Ach maminko to bylo krásné, netušila jsem, že je možné také takto se milovat!“ šeptala vděčně Jitka a tiskla se ke své matce. Cítila jak je matčino tělo horké a vzrušené a věděla, že se musí svojí matce odvděčit podobně.

„Ano, je to krásné, ale jenom někdy a muže to nikdy nenahradí!“ odpověděla Marta, vzrušená z předchozího orgasmu svojí dcery. „Máš asi pravdu, ale teď to bylo nádherné a já ti to musím oplatit!“ řekla Jitka rozhodným hlasem a vyměnila si s matkou pozice. Teď to byla matka, která ležela napříč postele s nohama spuštěnýma dolů a mezi ně se vsunula její dcera…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *