Janiny prázdniny V.

Jana

Až doteď jsem neměla žádné zkušenosti s análním sexem, ale líbilo se mi to moc. Bylo mi jasné, že si to znovu zopakuji. Ty dva týdny utekly jako voda. Každý den jsme se milovaly a jsem si to vychutnávala. Když Lída pak jela pro Jirku na letiště, zůstala jsem doma, protože jsem nechtěla rušit jejich radost ze shledání.

Ležela jsem na zahradě, koupala se a slunila. Najednou jsem se polekala, když jsem zaslechla hlas: „Promiňte, nechci vás rušit, ale hledám prostředek na hubení hmyzu.“ Otočila jsem se. Přede mnou stám hezký mladík, jen do půl těla. Byl dobře stavěný. „Já jsem Martin, zahradník.“

Na toho jsem úplně zapomněla. Napadlo mě, že jsem nahá a hned jsem se přikryla ručníkem. Ale bylo to úplně jedno, protože jsem viděla, že vpředu na jeho kalhotách je velká boule. Nechala jsem zase ručník trochu sklouznout z mých prsů. „Je to v kuchyni, myslím, že pod dřezem.“ Ale on zůstal stát a tak jsem se chopila příležitosti se s ním pobavit.

„Vy studujete, jak jsem slyšela. Ale nevím co?“ „Medicínu.“ „To je náhoda, já také. Chci být dětskou lékařkou.“ „Můj obor je chirurgie.“ „Pak musíte být opatrný na svoje ruce.“ Chytila jsem jednu a prohlížela si jí. „Jsou krásné, je jich škoda na zahradní práci. Ale já to mám podobné. Vydělávám si jako servírka.“

„Tak to máme opravdu hodně společného,“ prohlásil a bez rozpaků si prohlížel moje prsa. „To ale ne,“ podívala jsem se na něho zpříma. „Naštěstí ne,“ zasmál se. Chvilku jsme se navzájem dívali do očí. Pak jsme se políbili. Při tom pohladil moje prsa.

„Jsou krásná. Mám rád, když ženy mají větší prsa. Je to tak ženské. Bože, to je krása.“ Hnětl je v dlaních a vzrušoval prsty moje bradavky. Při tom si je i s potěšením prohlížel.

Mezitím mě dostal již tak daleko, že jsem mu všechno dovolila. Posadila jsem se na lehátku, tekže moje hlava byla u jeho klína. Tam, co končily jeho džíny, přitiskla jsem rty na jeho kůži. Pomaloučku jsem rozepnula jeho kalhoty a pohladila ho přes slipy.

„Viděl jsem tě s Lídou. Bylo to vzrušující. Nemohl jsem si pomoci, musel jsem se dívat.“ „Líbilo se ti to?“ „Ano, moc mě to vzrušovalo, ale tohle mě vzrušuje ještě víc.“

Vytáhla jsem jeho ztuhlý penis ze slipů. Jazykem jsem olíznula špičku žaludu. „Je to tak dobře, pane doktore?“ „Nádhera, super,“ vyrážel ze sebe, když jsem ho celého vzala do úst a dráždila.

Jeho penis byl tak chutný, že mi to dělalo potěšení mu ho takhle kouřit. Ale on mě pozvedl k sobě. „Chci tě milovat. Pojď stoupni se ke stolu a drž se pevně. Vezmu tě zezadu. To se ti přece obzvlášť líbí, ne?“ „Ano, ano, to mám ráda,“ smála jsem se a smála jsem se ještě, když do mě pronikal.

Přirážel silně. To, že nebyl nezkušený, jsem poznala hned. Tak za chvilku nás oba dokázal přivést k orgasmu. Když jsme pak slyšeli přijíždět auto, rychle jsme se oblékli a Martin se dal do práce na zahradě. „Doufám, že tě ještě uvidím,“ zeptal se ještě a já mu to slíbila…


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *