Dovolená v termálkách II.

Na parkovišti jsme si chvíli odpočali. Ivana navštívila toaletu a když jsme se setkali, tak se začala omlouvat, ale já jsem jí řekl, že jsem po mazlení s ní snil už od jejích dvanácti, ale bál jsem se, že na mě něco řekne Jarce – jako mámě. Ona se tomu ale smála a jen nadhodila, ale bylo to krásné a měli bychom si to zase někdy zopakovat.

Já jsem nastoupil na závěrečnou etapu. Do lázní jsme dojeli odpoledne. Na recepci nás ale čekalo překvapení. Dva pokoje, které jsem objednal, nebyly volné, byla tam spousta Němců a recepční nám nabídl pouze jeden apartmán s jedním, ale velkým letištěm. Neodradilo nás to, a tak jsme se nastěhovali.

Hned po nastěhování jsme se rozhodli jít vykoupat. V bazénech v kryté části byly jen dva páry. Sluníčko hřálo, a tak jsme se vydali do otevřených bazénů. Osprchovali jsme se a už jsme byli ve velkém bazéně. Voda tam měla šestadvacet stupňů, ale bazén je dlouhý, a tak jsme si zaplavali a pod vodopádem a tryskami se vyblbli. Dlouho jsme ale nevydrželi a zalezli jsme do teplé vody.

Po několika minutách se nám začalo teplo projevovat i na naších údech a jak jsem držel v náruči Jarku, začal se mi ocas zvedat. Jarka ho ucítila na stehně a začala si s ním ve vodě hrát. Ztuhl mi, ale ani ona nečekala dlouho a jak byla přilepená ke mně zavedla si čuráka do jeskyňky. Bylo to úžasné.

Znali jsme to už z minulých roků a těšili se na to. Já jsem se začal v Jarčině kundě pomalu pohybovat. Voda nás omývala a my jsme ztráceli vědomí. Nebyli jsme sami, okolo nás bylo takových párů více. Poznalo se to na tom, že jejich obličeje byly rudé a zrak zastřený.

My s Jarkou jsme ale pokračovali. Prsty jsem jí projížděl zadní dírku a Jarka se začala třást a její vyvrcholení bylo dlouhé. Při tom jsem cítil její kundu, jak mi masíruje mého čuráka.

Ani já jsem dlouho nevydržel a vybuchl jsem mohutným výronem semene, kterým jsem plnil Jarčinu kundu. Třásl jsem se a cítil, jak Jarka svými stěnami mušličky ždímá mého čuráka. Ještě jsme se chvíli pod vodou mazlili a protože se blížil večer, odešli jsme na pokoj. Ivana s Michalem byla také na bazénech, ale celé odpoledne jsme je neviděli.

Druhý den jsme celý proleželi v bazénech. S Jarkou jsme ve vodě opět prožili krásné erekce a já jsem měl několikrát chuť jí povědět o tom, co se mi přihodilo v autě s Ivanou. Jarka mi ale přiznala, že se jí přítel Ivany Michal líbí a že by s ním i šukala. V noci se prý probudila a poslouchala, jak Ivana se s Michalem mazlili a při jeho odkrytí zjistila, že Michal má pořádné nářadí. Ivaně se ani do úst nevešel. Měla chuť se k nim přidat.

Na soulož ve čtyřech jsme byli zvyklí, máme jeden pár, s kterým se scházíme jednou měsíčně a prosouložíme celou noc, ale naše děti nás nikdy neviděli. Další den bolela Michala i Jarku hlava, a tak odmítli sluníčko a bazén. My jsme s Ivanou vzali deku a odešli k bazénům. Před vstupem do areálu jsme procházeli krytými bazény a protože tam nikdo nebyl, tak jsem navrhl vyzkoušet vodu.

Vlezli jsme do bazénu. Sedli si na odpočívadlo a Ivana si mi sedla rozkročmo na klín a začala mi povídat. „Taťko, já jsem tak ráda, že jsme s vámi jeli a že jsem se konečně odhodlala k tomu, co jsem chtěla už dávno, mít tvůj ocas v sobě…“

Začali jsme se hladit a Ivana mi zajela do plavek a vytáhla si můj ocas a začala si s ním hrát. Stahovala pomalu kůžičku, až začal stoupat. Abychom nebyli nápadní, začal jsem s Ivanou chodit ve vodě.

Při dalším posazení se Ivana napíchla na můj ztopořený ocas a začala se pomalu houpat. Měla oproti Jarce kundičku těsnější a já jsem cítil, že budu brzo stříkat. „Táto, můžeš zůstat, já beru prášky,“ vyletělo z Ivany a už se začala třást mohutným orgasmem.

Ani já jsem nevydržel a mohutný proud semene vytěsnil Ivaninu kundu. Zůstali jsme tak chvíli v sobě, až nám orgasmus odezněl. „Tati, proč jsme už dříve takhle nemohli šukat, vždyť je to tak krásné a ještě z nikým jsem takový orgasmus nezažila…“ a dlouze mě políbila.

Z krytého bazénu jsme přešli do velkého bazénu, kde jsme se zchladili a přešli se opalovat. Ivana si lehla těsně vedle mne a chytla mě za ruku. „Táto můj zlatý, kdy budeme zase šukatííí…“ zabásnila. Políbil jsem ji a řekl: „Víš, Ivanko, já mám pořád takový pocit provinění, že šukám vlastní dceru…“

„Taťko, já ale nejsem už malá holka a skutečně od svých třinácti jsem z bráchou zkoušela souložit a později nám to šlo docela dobře a vy jste o nás nic nevěděli…“

„No, to je skutečně škoda, že jsme na to nepřišli, protože bychom se možná s mámou přidali!“ – „A s bráchou jsme vás špicovali a zkoušeli to podle vás…“ – „No to jste pěkná čísla!“

Po chvíli, kdy sluníčko nás už připékalo, vlezli jsme znovu do vody, ale přešli jsme k dalším bazénům, kde byla voda kolem třiceti stupňů a kde bylo víc lidí a kde také stály páry po krk ve vodě a bylo na jejich tvářích vidět, že jsou spojeni tím nejkrásnějším spojením. Ivana se ke mně přitiskla zezadu ceckama a začala se třít. Při tom mě chytla za ocas a hrála si s ním. Mně začal opět tvrdnout a v plavkách se už neudržel a vyklouzl ven.

Ivana se ke mně přitiskla zepředu a přiložila si ho na kundu. Jedním tahem se na mého čuráka narazila, ale nezačala se pohybovat tělem, ale jak jsem zjistil, měla asi odkoukané od mámy, začala pracovat kundou. Stahy, které prováděla mě přiváděly až k šílenství, a tak netrvalo dlouho a proud semene jak bomba vtrhl do Ivančiny kundy.

I Ivana zbrunátněla a začala se chvět. Orgasmus nám přišel opět společně. Ve vodě jsme si ještě chvíli sedli a odpočívali. Ivana si sedla o schod níž a do mého klína. Já jsem si jí hrál s cecky, masíroval je, objížděl bradavičky a cucal ušní lalůček. Přestalo nás to ale bavit a už se také schylovalo k obědu, a tak jsme se odebrali na pokoj.

Jarka s Michalem už neleželi a čekali na nás a vykládali nám, co viděli v televizi a že bude ještě celý týden pěkné počasí…


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *