Dovolená v termálkách I.

Už patnáct roků jezdíme do Maďarska do Teplých Pramenů – malé lázně uprostřed Maďarska. Hotel v areálu sedmi teplých bazénů od šestadvaceti do osmatřiceti stupňů teplá voda. Svoje zážitky si samozřejmě fotíme i natáčíme a v zimních měsících si je se známými i dětmi prohlížíme a vzpomínáme.

O jedněch vánocích před dvěma lety, jsme opět vzpomínali a byly při tom i naše děti. No děti, dceři Ivaně je už pětatřicet a má čtyřicetiletého přítele, synovi je dvaatřicet a jeho manželce také. Ivaně se naše dovolená zalíbila, a tak jsme se domluvili, že pojedeme společně.

Dovolenou jsme si naplánovali na srpen a já jsem zajistil pobyt v lázních. Mimo manželky Jarky máme všichni tři, tedy i přítel Ivany Michal řidičský průkaz. Jarka navíc nesnáší jízdu vzadu, může tedy sedět jen vepředu.

Trasu jsme si rozdělili. První část jela Ivana a na druhou etapu nastoupil Michal. Ivana si sedla za mnou dozadu. Bylo děsné horko, a tak jsme jeli jen v tom nejnutnějším. Já v nohavičkových slipech a Ivana v tangách a halence. Ivana si lehla hlavou mně do klína a já jsem začal podřimovat. Jarka se věnovala Michalově řízení a chvílemi dřímala. Byla k němu nakloněná, ale nic víc jsem neviděl.

Ivana se na mém klíně otočila obličejem ke mně a já jsem cítil Ivanin obličej na mém čurákovi a jak dýchala, tak teplo jejího dechu mě dráždilo tak, že se mi začal můj čurák ozývat. Najednou byl velký a ve slipech se strašně mačkal.

Ivanu začal asi tlačit, a proto se otočila pusou k němu a níž na stehna. Čurák jí přes slipy mířil k puse a já jsem byl tak rozdělaný, že jsem si povolil nohavičku u slipů a čurák vystřelil ven. Dělal jsem, že jen spím, ale začal jsem mít špatné svědomí, že to, co dělám, není správné.

Ivana mě nikdy neviděla nahého, i když jsem často měl takové myšlenky a nejedenkrát jsem si honil čuráka a při tom myslel na ni. Ivana je vyspělá. Plná prsa, trojky i přes to, že má dvě děti, tak pevná a trčící, černé vlasy a černé oči. V klíně je vyholená jen na bocích, ale poštěváček a mušlička je v hustém kožíšku.

Jak jsem tak přemýšlel, Ivana se pohnula a její ústa se dotkla mého čuráka. Začal jsem nabírat stále větší vzrušení. Jarka vepředu začala pospávat a Michal se domníval, že také spíme. Já jsem dělal, že spím, a Ivana začala pomalu olizovat špičku mého čuráka. Byl jsem z toho strašně vzrušený, ale nemohl jsem se ani pohnout.

Ivana si pomalu začala sunout mého čuráka do úst a stále víc objíždět hlavičku. Byl jsem k prasknutí. Přesunul jsem pomalu ruku na její hlavu a druhou na její prsa, neměla podprsenku. Halenka měla velký výstřih, a tak nebyl problém dostat se až na prsa. Oba jsme stále dělali, že spíme. Jen já jsem byl v rozpacích.

Začal jsem pomalu objíždět její hrotek velkého cecku. Cítil jsem, jak pod mým prstem hrotek prsu tvrdne a zvětšuje se. Ivana masírovala mého naběhlíka a já jsem cítil, že co nevidět budu stříkat. Rukou jsem pomalu sjížděl z jejího prsu na břicho, držela a bylo vidět, že i jí to dělá dobře, a tak jsem pokračoval a jemně jí prsty mnul na Venušině hrbolku, má ho zarostlý a vyholený jen kvůli kalhotkám.

Já jsem byl už tak vydrážděný, ale měl jsem strach, aby nás Jarka s Michalem neobjevili, a tak jsem začal zhluboka dýchat, jakože spím. Prstem – ukazováčkem, jsem se dostal až na poštěváček a začal ho pomalu a jemně třít, točit a cítil jsem, jak se zvětšuje a tvrdne. Ivana se začala třást a také zhluboka dýchat.

Vyvrcholení nám přišlo oběma v jednom momentě. Ivana spolykala všechno moje semeno a já jsem na její mušličce cítil velké mokro a kapičky mi zmáčely prst. Michal dojížděl svoji etapu, která byla stopadesát kilometrů…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *