Venkov 4

Ráno jsme se sešli všichni u snídaně nikdo nemluvil, stalo se něco? Chtěl jsem se zeptat, ale nějak to nešlo.
Co se dějě ptal jsem se Jarky.
Ale má přijet naše matka. No to přece nevadí alespoň uvidím moji babičku smál jsem se.
Asi jsi ještě neviděl co dokáže naše babi.
Za cvíli zvoní zvonek a babička ve dveřích. Přísný pohled šedesátčtyřleté dámy budil respekt. První dceru měla v sedmnácti a prý byla docela dobré éro než se rozvedla.
Vešla dovnitř, rozhlédla se a spustila no to je sešlost.
Chtělo se mi smát, ale budila velký respekt.
Oblečená byla jako dvacítka, souprava nejméně za 5 tisíc. Co koukáš mladej, tady to bude lítat.
Byla trochu při těle, ale její uplá souprava, zvýrazňovala všechny křivky. Nejvíce mě upoutal pohled na její rozkrok, vypadalo to jako by byla nahá. Začal jsem dostávat šílené představy a už mi zase stál.
Podívala se na mě a řekla to chce studenou sprchu a froté ručník. To už jsem někde slyšel.Vstal jsem a šel jsem do sprchy, kde jsem nevydržel a dráždil se tak až jsem byl úplně hotový.
Odpoledne jsem musel dělat babičce doprovod po blízkém lese.Přišli jsme v osm večer docela unavení.
Udělám ti večeři, musíš být unavený řekla a plácla mě po zadku.
Prý maluješ? Neboj, nechci akt jako mé dcery, chci portrét. Souhlasil jsem a domníval se, že mi nic nehrozí.
Po večeři přišla, a sedla si na postel. Měla na sobě tu soupravu, ale určitě na sobě nemá prádlo, říkal jsem si.
Začal jsem malovat. Jak jsem se zakoukal, začal se mi zase stavět. Na svůj věk vypadala docela dobře. Začínal jsem si ji představovat v milostných polohách.
Zadívala se a řekla Jarka měla pravdu. Myslíš na něco jiného? Ukaž co máš? Zatím jenom náčrt?
Pojď se vyměnit. Smál jsem se a sedl si na postel. No tak ne, musíš se svléknout a úplně.
Ne to ne, bránil jsem se, ale ano. Mám uměleckou průmyslovku tak o tom něco vím.
Pomalu jsem svlékal prádlo a styděl jsem se. Přišla blíž a položila mě na postel. Natáhni nohy a nech ho v klidu, jenže on už zase stál.Tak nto ale nejde chci tě zachytit v klidu. Co mám s tebou dělat. Přisedla si ke mně a začala mi ho honit.Bránil jsem se, ale marně byla šikovnější v tom, že mě přílehla břicho a já viděl jenom její záda.Uměla to senzačně během chvíle jsem cítil zase to nádherné pnutí a mohutný výstřik. Úžasem zasykla, to už jsem dlouho neviděla.
Utřela mě ručníkem a šla ke stojanu kreslit.
Ležel jsem bez pohnutí a hlavou mi běhaly myšlenky. Během pár dní jsem přišel o panictví s tolika ženami.
V tom přišla Jarka. Ty jsi ho ojela mami? Ne jenom trochu uvolnila a usmívala se, to ostatní ještě bude, ale teď mě chytá umělecká múza.Ach jo vzdychla Jarka, jak začne malovat tak si připrav mokrý ručník. Proč, šeptal jsem. Je šílená nymfomanka, nestačí jí to jednou, ale ty to zvládneš.
Podíval jsem se ke stojanu a babička už tam nebyla,ale najednou mou hlavu něco přimáčklo k posteli.Babča, jak jsem jí nohl říkat na měskočila a její klín přidusil mé rty.Lízej volala na mě a pořádně a dlouho a jemně se mi zakousla do mého penisu.
Ten se opět rychle zvedl a ztvrdl opět k prasknutí.
Začal jsem lízat o stošest. Musím přiznat že její pička byla docela pevná, vlhká a úzká.Co děláš, proč přestáváš,ptala se . Líbí se ti? To víš, to je jako v životě, musíš pořad cvičit nebo zakrníš. Její šťávička měla velmi příjemnou chuť ani se to nedá popsat a velmi se mi to líbilo.
Ona se taky činila, její zuby mě přiváděli k šílenství.Když už jsem byl před vrcholem, lehla si a nechala mě abych do ní vklouzl.Myslel jsem, že jí bude mít jak vjezd do pískovny, ale hluboce jsem se zklamal měla jí tak malou jako nějaká osmnáctka.
Nasadil jsem tempo a jel jsem jako bych běžel sprint. Když se jí to zdálo rychlé, přibrzdila mě nohama .Najednou to zase přišlo, velký tlak.
Byla profík, protože v tom tlaku začala nádherně stahovat svou vlhkou dírku.
Když už jsem byl u vrcholu, vysmekla se, vzala ho do ruky a nechala se celá postříkat.
Vše, rozetřela po svém těle. Nechápal jsem, je to dobré na pleť, říkala. Pak se zvedla a odešla do koupelny. A já opět usnul vyčerpáním.


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *