Pokušení

Se začínajícím jarem se po zimní únavě probouzejí hormony. Je mi přes čtyřicet, jsem ženatý, děti jsou už vlastními pány a já díky úspěšným investicím mohu zevlovat a užívat si života. Manželka má své vlastní zájmy, máme dohodu o tom, že si můžeme dělat co chceme. Čím jsem starší, tím se zajímám o mladší. A tento čas jarních radovánek je pro mě jako stvořený. Často nasedám do svého luxusního vozu a jezdím jen tak po městě v čase, kdy končí na středních školách vyučování a koukám po mladých slečnách v minisukních a dalším rajcovním oblečení.
I mládí má své potřeby a někdy pěkně nákladné. Proto si mohu dovolit nabídnout i malé dárky za trochu něžností. Zrovna včera jsem na parkovišti blízko autobusové zastávky oslovil krásnou sedmnáctiletou brunetku Martinu jestli nemá zájem o odvoz. Měla na sobě riflový komplet – košili a minisukni. Byla pěkně stavěná, trošku vyšší, ale štíhlá, vlasy po zadek, krásná šelmička. Souhlasila a nasedla a že prý bydlí dvacet kilometrů od města. Cesta vede lesem, takže se daly očekávat pěkné taškařice.
Jen co dosedla, zeptala se co za to. Já se na ní podíval a věděl jsem, že mohu jednat na rovinu. „Krásně mě vykouříš, hezky tě vyšoustám a ještě přidám dáreček.“ „To by šlo“ odvětila a já tedy nastartoval Volvo a vyrazil směrem k lesu. Martinka si rozepla komplet, neměla ani podprsenku, začala mě hladit po noze. Ta rychlost mě strašně vzrušila. Ocas začal tvrdnout a ve chvíli, kdy mi začala kousat ucho jsem měl co dělat udržet vůz na silnici. Naštěstí se objevila odbočka a já na ní hned vjel. Po sto metrech jsem zastavil, sklopil své sedadlo tak, že na mě spadla celou vahou. Vzpamatovala se rychle, opřela se mi o ramena, zatlačila hlouběji do sedadla a už rozepínala kalhoty. Bez řeší ho vytáhla a strčila do pusy. Její vlasy mě lechtaly na hrudí a ona mě zpracovávala tak, že to musela mít nacvičené lety tréninku. Ve chvíli, kdy byla spokojená s tvrdostí, bez řečí nasedla a začala šukat. Mezitím si svlékla vše co měla na sobě. Já cucal její bradavky, kousal do nich, tahal ji za vlasy tak, abych řídil její rajtování. Koukali jsme si při tom do očí a řvali na sebe sprostá slova. V tu chvíli jsem jí byl schopen snést modré z nebe, děvce jedné. Když se blížil můj vrchol, tak jsem jí to naznačil, sesedla a nastavila mému obličeji svou kundu, jazykem jsem se do ní pustil, ona naopak opět kouřila můj ocas a čekala až ji nakrmím. To dlouho netrvalo, stříkal sem jak o život. Pak si sedla na můj obličej a já ji musel dlouho lízat, až byla spokojená. Chvíli jsme odpočívali a pak se upravili. Cesta k ní domů proběhla beze slov, nakonec jsem ji dal dárek a ona mě na oplátku své telefonní číslo. Prý kdyby něco.


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *