Úžasná noc, část 1 ( od Quentii )

Jmenuji se Sandra, je mi 17 let a budu Vám vyprávět příběh, který začal před 3 měsíci.

Rozešla jsem se, se svým přítelem, byla jsem s ním od svých patnácti let. S ním vlastně bylo všechno poprvé. Rodiče byli svým způsobem rádi, Petrovi bylo 28, když jsme se poznali…Ale o tom zase někdy příště.

Od rozchodu s Petrem jsem trávila skoro všechen volný čas s Klárkou, chodily jsme spolu do solárka, cvičit, opalovat, tancovat…

Byla jsem ve škole, nudná hodina ekonomiky, Klára pořád esemeskovala s jejím super novým objevem, jmenoval se Marek, byl starší než my, do školy už dávno nechodil, pracoval-nepracoval u svého otce ve firmě a vedlo se mu podle všeho velmi dobře.

O přestávce na mě Klára vybalila, že jestli mám něco na pátek, ať to ihned zruším, že pojedeme do nějakého luxusního baru v Praze a to by prej bylo, kdybych tam nikoho neulovila. Jenomže mě se lovit nechtělo, protože jsem ani nemusela. Kluci mě bombardovali smskama už od mých 13-ti let a vybrat jsem si mohla v podstatě kohokoliv. Pravdou je, že po vztahu s Petrem už jsem o své vrstevníky neměla zájem. Jezdili jsme každý víkend na výlety, do Rakouska, Švýcarska, Francie, kamkoliv nás to z nějakého důvodu táhlo…Nedokázala bych si představit vztah, kdy obcházím s klukem sídliště na romantické procházce a pak si sednout mezi jeho kamarády do hospody, tomu jsem nějak utekla…Klára byla v podstatě úplně stejná jako já, proto jsme si možná tak dobře rozuměli.

Takže jsem oznámila doma, že v pátek pojedu do Prahy a vrátím se v neděli, naši byli od toho mého rozchodu s Petrem v takové náladě, že kdybych jim vyloženě neřekla, že se stěhuju na druhý konec světa, odsouhlasili by mi cokoliv s nějakým tím menším upozorněním a ujištěním, že se mi nic nestane, psát každou hodinu jestli jsem v pořádku apod.

V pátek u mě byla snad 2 hodiny Klára, pořád se upravovala, čechrala si vlasy, kontrolovala si obličej a pořád se u mě ujišťovala, že ta minisukně, kterou si oblékla není až tak moc mini.
Když jsem se převlékala já, byla jsem pod drobnohledem, jaké si beru kalhotky, jaký si vykouzlím účes, jakou použiju vůni…V podstatě mě oblékla Klára, dalo by se říct, že jsme vypadaly jako dvojčata…

Ještě, že mě vysvobodil Klářin mobil, s tím, že za 15 minut nás vyzvednou před domem.

Na cestě do Prahy se semnou pořád snažil sblížit Patrik, Markovo kamarád, který ho stoprocentně vzal s sebou kvůli mně.
Když jsme dorazili do hotelu se ubytovat, řešili jsme jak a kdo s kým bude spát, nakonec jsme se shodli, nebo spíš Marek rozhodl, že se vezmou tři pokoje a kdo kde a s kým bude spát se rozhodne až přijdeme zpět. Samozřejmě se tím snažil nahrát opět Patrikovi…
Do klubu jsme mermomocí museli jet autem, ani Klára to nedokázala Markovi rozmluvit, byl to ten typ kluka, kterej se prostě stydí jezdit metrem nebo autobusem.

Když jsme přijeli do klubu, Marek předal klíče od auta a objednal si rovnou jeho odvoz na hotelové parkoviště, tomu jsme se všichni hromadně zasmáli a dlouho do něj nepřestávali rýpat.

V klubu byla opravdu hodně dobrá atmosféra, hudba duněla z horního patra i z podzemí, v přízemí byl klid, taková lepší restaurace s klasickou hudbou, to mi přišlo dost směšný.
Usadili jsme se ke stolu, kde jsme měli rezervaci, objednali si něco k pití, chvilku poseděli a pak šli prozkoumat klub, v podzemí to připomínala bunkr, byla tam tma, hrála rocková hudba, lítaly tam všemi směry špunty od šampaňského a u tyčí tancovaly striptérky, klukům se tam líbilo, nám holkám teda moc ne. Jdeme dál říkala Klára, ale Marka s Patrikem by odtamtud stejně asi nedostala, takže to vzdala a šly jsme samy do horního patra (naštěstí – bez Patrika).

Nahoře už to byl náš styl, hrála hezká hudba, žádné striptérky, moc lidí tu netancovalo, spíš se tu motalo okolo holek. Netrvalo dlouho a už se kolem nás točili taky kluci, trošku jsme s nimi flirtovaly, ale o nic zatím nešlo.

Na parket jsme šly samy a asi hodinu v kuse tancovaly s přestávkami na přípitky, nabídek totiž bylo dost, takže jsme si vybíraly s kým půjde a s kým ne a dost jsme se tím bavily.

Když jsme si šly sednout do křesel, přišli kluci i s nějakou blondýnkou, která se sápala po Patrikovi. Mám ho z krku, říkala jsem si v duchu. Marek popadnul Kláru a začal s ní tancovat skoro hříšný tanec, Patrik stál u zdi s jeho novým objevem a já zůstala sedět, tak fajn, řekla jsem si a šla si sednout na bar.

Tam jsem se naštěstí nenudila, stáli u mě tři kluci a loudili ode mě telefon, odkud jsem, jestli se nechci napít, jestli už vím kde budu spát…Celé už mě to začínalo nudit, když máte vedle sebe kamarádku, ignoruje se okolí mnohem lépe, než samotné. Prolítla jsem pohledem celý bar a zaujal mě stejný případ, tedy podobný jako já. Naproti seděl opravdu sexy chlap, dvě holky u něj stály a vypadalo to, že si vjedou zachvíli do vlasů, jestli jedna z nich od něj nevycouvá. Dívala jsem se přímo na něj, v tu chvíli jsem přestala vnímat ty otravy okolo mě, on jen tak gentlemansky přikyvoval těm holkám s mírným úsměvem. Najednou se podíval mým směrem a já ihned odvrátila oči, panebože to bylo trapné. Omluvila jsem se svým společníkům ve chvíli, kdy se Klára s Markem vrátili z parketu a šla za nimi. Chvilku jsme popíjeli šampaňské a bavili jsme se. Asi za 10 minut k nám přišel ten krásný chlap, Marek s Patrikem se na sebe nenápadně podiveně podívali, já se podívala na Kláru, ta se usmála…
Byl totiž tmavé pleti a postavu jak vyhazovač, to jsem Vám ještě nenapsala…

Omlouvám se, řekl, myslím, že jsem v podobné situaci jako vy, také se necítím ve své kůži, když o mě někdo usiluje, myslíte, že bychom mohli jít spolu? S Vámi bych měl šanci si v klidu užít tento večer bez těch na baru… Usmála jsem se a souhlasila.

Seděli jsme spolu na baru a povídali si. Jmenoval se James, bylo mu 32 let a v Praze žil už 10 let. Řekla jsem mu o sobě snad úplně všechno, o nevydařeném vztahu, o tom, že jsem momentálně nezadaná i to, že občas někde s nějakým klukem ulítnu. Pozorně mě poslouchal a já zase jeho. Měla jsem z něj strašný respekt, nebyl to prostě kluk jako Marek nebo Patrik, ani jako můj bývalý přítel Petr. Byl to prostě muž, moc pohledný muž s dokonalým tělem.

Za těch 10 let co tu bydlel, říkal, že měl 3 vážné vztahy a několik krátkodobých.

Vypili jsme spolu pár drinků a začínal mě čím dál víc přitahovat, jenomže on se mě za celou dobu ani nedotkl, ani letmo…
Kde tu budeš spát, jestli to není tajné, zeptal se, odpověděla jsem mu i s přesným názvem hotelu, tam je to hezký, párkrát jsem tam také byl, odpověděl…
Je zvláštní, že taková slečna jako ty tu nikoho nemá… Jaká? Odpověděla jsem s úsměvem na tváři. Nádherná, sympatická … Odpověděl … Začervenala jsem se, tohle jsem nebrala jako kompliment, kterých dostávám až dost, na tomhle mi opravdu záleželo.
Je zvláštní, že chlap jako ty tu nikoho nemá… Jaký? Milý a neuvěřitelně sexy … Chtěla jsem, aby se mě dotkl, sáhl mi na stehno a já se celá zachvěla, mrazení v podbříšku, naklonil se ke mně, zrychlilo mi srdce a on mě políbil lehce na ucho a potom mi do něj zašeptal, že je tu není sám a že jsem pro něj ta nejpřitažlivější v celém podniku… Uvnitř sebe jsem cítila neuvěřitelné štěstí, chtěla jsem aby pokračoval, naklonila jsem se k němu a zašeptala do ucha, že ho strašně toužím políbit a přitom ho jemně kousla do lalůčku…Políbil mě, bylo to zvláštní, ne proto, že byl černý, ale možná proto, že tu byl jediný tady a jen pro mě.
Chytla jsem ho za ruku a odvedla ho k našemu stolu, představila jsem ho a šla s Klárou na WC. Panebože, není sexy? Řekla jsem Kláře, hned jak jsme byly z doslechu. Je neuvěřitelně sexy, odpověděla. Co mám dělat? Prostě pokračuj tam, kde si přestala, řekla. Já se trošku bojím, nevím kam to až chci nechat zajít, není to divný? Blázníš? Je to ten nejvíc sexy chlap v tomhle podniku, prostě to nech dojít tak daleko, jak budeš chtít…

Vrátili jsme se ke stolu, byly tři hodiny ráno, Marek už s Patrikem odpadávali a to znamenalo, že buď odejdou spolu, nebo odejdou i s Klárou. Klára se kamarádsky Jamese zeptala, jestli na mě dá pozor a dovede mě do hotelu, přitom mu podala klíč od apartmá. James se usmál, že ano, že si nemusí dělat starosti. Patrik si zavolal svojí bloncku, a společně i s Markem a Klárou odešli. Chtěla bys někam do klidnějšího podniku? Jasně, ráda, usmála jsem se.

James zavolal taxi a ten nás odvezl až před staroměstskou radnici. Vylezli jsme objali jsme se a začali se líbat. Není ti v té sukýnce zima? Zeptal se. No trošku, ale to nevadí… Líbala jsem ho dál. Víš, já mám támhle pronajatý byt, ukázal na budovu poblíž orloje… Tady? Zeptala jsem se ho nesmělým hlasem…Jo, něco k pití také mám a určitě je tam tepleji než venku…
Chvilku jsem váhala… Víš pokud nechceš, rozumím tomu, můžeme zajít do kavárny a můžu tě odvézt do hotelu, jak jsem slíbil… Ne, chci jít s tebou, odpověděla jsem nesměle… Přešli jsme náměstí a vešli do domu, vyšli jsme do druhého patra k němu do bytu. Když jsme vešli dovnitř, zavřel dveře… Díval se na mě a říkal : jsi nádherná, vydržel bych se na tebe dívat hodiny, objal mě, cítila jsem se v jeho objetí strašně malinká, měl silné ruce a já měla hlavu k jeho ramenům, líbali jsme se asi 5 minut v kuse…Půjdeme se posadit? Ano, řekla jsem a šla za ním do obývacího pokoje, byl opravdu luxusně zařízený. Posadila jsem se, James se zeptal co budeme pít? Šampus ? Navrhla jsem, za chvilku se vrátil i s lahví a s jahodami. Posadil se ke mně, pustil potichu hudbu a začali jsme se opět líbat, hladil mě po zádech, po tvářích… Políbil mě na ucho a zašeptal : jsi nádherná, toužím po tobě… Tiše jsem vydechla…Ty jsi nádherný a moc mě vzrušuješ…
V duchu jsem začala přemýšlet jak to bude dál… Můžu se u tebe osprchovat? Samozřejmě, odpověděl, zavedl mě do obrovské koupelny s velkou vířivkou… Chceš do vířivky? Přinesu to šampaňské, řekl. Nečekal na odpověď a odešel. Srdce mi bušilo vzrušením už jen z toho líbání a očekávání, jak to dopadne…Svlékla jsem se a zavřela se ve sprše, po chvilce jsem vylezla a James na mě čekal s osuškou… Trošku jsem se zastyděla, ale on ihned odvětil : Jsi nádherná, objal mě i s osuškou a jemně mě utíral a přitom líbal… Voda je připravená řekl, a svlékl si těsné tričko, měl nádherné tělo, vypracovaná ramena, hrudník, bříško…Svlékl si kalhoty a stál přede mnou v bílých boxerkách… půjdeš? Zeptal se… usmála jsem se a vlezla si dovnitř, posadila jsem se naproti němu, abych si ho mohla prohlédnout, svlékl boxerky, a vlezl za mnou, podal mi skleničku a nalil šampaňské, napili jsem se …
Pohladil mě pod vodou po stehně, bylo to neuvěřitelně příjemné, pořád jsem měla ten pocit mrazení…Natáhla jsem se k němu a začla ho líbat, hladila jsem ho po ramenou, po zádech, vychutnávala si jeho dokonalé tělo… seděl opřený, já jsem si klekla před něj do vody mezi jeho roztažené nohy, líbala jsem ho, hladila po úžasném hrudníku, líbala po krku a po chvilce i na hrudníku a po bradavkách…Nevěděla jsem, co se semnou děje, měla jsem pocit, že mi stačí malinko a budu mít na krajíčku…sedla jsem si zpátky vedle něj, dopili jsme skleničku a James mi začal mé něžnosti oplácet, líbal mě po krku a začal mě hladit po prsou, bradavky jsem měla napnuté a očekávala každý další něžný dotyk, vzal lahev šampusu a začal ho vylévat po mém hrudníku, slízávat mi ho z prsou, sát bradavky, začala jsem potichu sténat. Pořád jsem z něj měla velký respekt, tak jsem jen čekala, co bude dál…hladil mě pod vodou po nártech a mířil od lýtel pomalinku až ke stehnům, líbal mě stále po prsou, když dojížděl dlaní k vnitřní straně stehna, poroztáhla jsem od sebe nohy, čekala jsem na první dotyk jeho dlaně jako na smilování, ale hladil mě dál jen po stehně a před rozkrokem vždy jen udělal krouživý pohyb a vrátil se zpět… Přizvedl se a začal mě opět líbat na ústa, pak zase na ouško, šeptal mi do něj, samé krásné věci… když se opět přizvedával a chtěl mě políbit na ústa, sjela jsem ústy k jeho oušku já, stále mě hladil po stehnech, šeptala jsem mu : nemůžu to vydržet, strašně mě trápíš, chvěla jsem se vzrušením, což musel ze mě cítit…jemně mě dál hladil po stehnech a po chvilce mi začal hladit bříško, hrál si s mým piercingem v pupíku a tlačil dlaní na podbřišek, sténala jsem mu do ouška, hladila ho po bříšku a pomalu sjela až do jeho rozkroku, jemně jsem mu objela dlaní penis a od jeho vnitřní strany stehna se vrátila do rozkroku, pohladila jsem mu dlaní penis… potichu vydechl a sjel mi dlaní do rozkroku, zasténala jsem, měla jsem už opravdu na krajíčku, z takového nevinného dráždění se mi to nikdy nestalo…Jemně jsem odejmula dlaní jeho penis, do kterého se zrovna pumpovala krev a já cítila, jak mi roste v ruce… James mi jemně projížděl broskvičku…jezdil prsty po pyscích a občas mi prostředníčkem projel mojí škvírku mezi nimi a jemně přitom bříškem prstu přejel po poštěváčku, cítila jsem i ve vodě jak teču, držela jsem v dlani jeho penis a pomalinku mu stahovala předkožku… Přesunul se zase ke mně, líbal mě, a pokračoval v hlazení mé kundičky. Když mě začal znovu líbat na krku, pošeptala jsem mu, že už to nemůžu vydržet, posadil se na okraj vířivky, já si klekla pod něj mezi jeho nohy, hladila jsem ho po hrudi dlaněmi a něžně ho líbala po bříšku … Cítila jsem jeho velký silný penis na svých prsou, jazykem jsem mu párkrát olízla bříško, vzala penis do dlaně, otevřenou pusinkou jsem se mu přisála na místo kousek pod žaludem a jazýčkem mu ho pomalinku objela…přisála jsem se rty přímo na jeho žalud a pomalinku se o něj otírala jazýčkem. Povolila jsem rty a pomalinku si ho nechala zajet do pusinky asi do půlky jeho velikosti …hladila ho přitom jednou rukou po bříšku a druhou si sjela pomalinku po svém bříšku až na mou mušličku. Chytil si sám penis do dlaně a nadzvedl ho, já klečela přímo pod ním, a jazýčkem mu ho olizovala po celé jeho délce. Pomalinku od kořene dlouhým pomalým pohybem až na žalud a zpět… Moc mi chutnal, krásně voněl, vychutnávala si ho a přitom si hladila svou kundičku…Pomalinku jsem se přizvedla a vychutnávala si dotyky jeho penisu, nejdřív na prsou a bradavkách, na krku, na tváři …Do toho šeptal James : jsi úžasně slaďoučká, přizvedl se, postavil se ve vířivce a já si ho vzala do pusinky a pomalinku ho začala kouřit, James se chvilku nechal, hladila jsem ho přitom po pevným zadečku a hezky ho kouřila. Zvedl mě, políbil, vylezl z vířivky a podal mi ruku, vylezla jsem za ním, navzájem se otírali osuškou a vášnivě se u toho líbali.James mě chytil, zvednul mě do náručí, opět jsem si připadala strašně malinká, nesl mě v náručí z koupelny do ložnice, položil si mě do své postýlky, lehla jsem si a stále se na něj vzrušeně dívala, vlezl si ke mně, chytil mě za boky a podložil mi zadeček polštářem, políbil mě na rty a jemnými otevřenými polibky mi sjížděl od krku, prsa, bříško…
Sama jsem roztáhla od sebe stehna, řekl : to je nádhera… a hodně otevřeným polibkem mě políbil přímo na kundičku, hlasitě jsem zasténala…jazykem mi jemně projel škvírkou mezi pysky, když přejel přes poštěváček, uškubla jsem a potichu zakňourala, jazykem přitlačil na to místečko a hledal ho…když jsem zase ucukla, chytil mě pevně za boky, roztáhl mi jí a jazykem jí hluboko projel, dívala jsem se na něj, jemně mě přitom vysával…Když mě ještě takto párkrát projel, začala už jsem opět cítit, jak přichází můj orgasmus, chytla jsem ho pevně za ruku, propnula se a druhou rukou si sama poroztáhla pysky, jemně mi rty chytil poštěváček a ve mně v tu chvíli projela neuvěřitelná vlna orgasmu, v tu chvíli jsem existovala jen já a on, ležela jsem v křečích, pamatuji se jen, že si lehnul vedle mě, objal mě, já se k němu přitiskla, držela jsem mu ruku ve svém rozkroku a tlačila na ním, třásla jsem se a on mě pevně držel a šeptal, jak jsem úžasná…

Ležela jsem mu takhle v náručích dokud neodezněl můj nejúžasnější orgasmus v mém životě, začala jsem ho líbat a pošeptala mu : teď ty …

Pokračování příště …

Napsal

Quentii


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *