Reginka

Večer po bouřlivém uvítání s Marikou jsem byl docela utahaný, takže jsem jen ležel na posteli a prohlížel nějaký ten pornočasopis, abych byl dostatečně nápaditý při dalším šoustání a pohrával si ledabyle se svým „nářadím“. Na chvilku jsem se zamyslel a tak jsem ani nepostřehl, že se otevřely dveře a vstoupila Marika. „Copak ti to odpoledne nestačilo,“ zeptala se uraženě. Když jsem se probral z úvodního šoku a přebral si všechno v hlavě odpověděl jsem: „Stačilo, ale chci být stále připravený – jestli tedy víš, co tím myslím …“ „No jo, je mi to jasný, chce to změnu. Taky jsem si už myslela, že bys něco takovýho potřeboval. Co si to tak rozdat z naší mladou, co ty na to?“ Její otázka mne poněkud vyvedla z míry – tedy ne, že bych byl nějak moc proti. Marika totiž dobře věděla jak mě lákají mlaďounké kočičky, ale začal jsem si to v hlavě srovnávat a uvědomil jsem si, že Reginka nebyla určitě v seníku jen tak, ale že se měla pečlivě učit, jak to asi bude probíhat – byla totiž ještě panna. To mne vzrušovalo ještě víc než samotný její věk.

„No dobře,“ řekl jsem. „A kdy jí můžu mít?“ „Třeba hned. A neboj se už toho o sexu ví dost.“ „Hm, to jsem si všiml. Jestli jí vodíš pokaždý s sebou do seníku tak až moc,“ neodpustil jsem si jízlivou poznámku. „No, no – nevšimla jsem si, že by ti to nějak vadilo, spíš bych řekla, že to s tebou bylo o hodně lepší než kdy předtím.“ „Dobře, nechme toho. Už na ní mám chuť.“ „Ne aby ses na ní vrhnul jako na kus masa, ty nadrženej čuráku!“ „No, jo,“ odpověděl jsem. „Tak už mne k ní zaveď.“

Zašla za dveře a za malou chvilku se v pokoji objevila Reginka. Byla božská. Její průhledná růžová noční košile – jediný kus oděvu, který zakrýval její krásné tělo. Malinké jehlánkovité kozičky s bradavkami k nakousnutí. Její kundička, zatím jen jemně ochlupená lákala k tomu zabořit do ní prst, ale zatím jsem to neudělal. Vychutnával jsem si pohled na tu črtnáctiletou princeznu, která celá krásně voněla. Její rozpuštěně dlouhé hnědé vlasy, které v kombinaci se svůdnýma hnědýma očima z ní dělaly bohyni mě definitivně dostaly. Přitáhl jsem jí k sobě a ochutnal její sladké rty. Přisála se ke mně a instinktivně se začala svým podbřiškem otírat o můj klín, kde už nějakou tu dobu penis nedočkavě napínal slipy.

Položil jsem mou malou vílu na postel a začal jí po celém těle zahrnovat přívaly polibků. Polaskaje její ouško a šíji přesouval jsem se k jejím malým kozičkám, které mne uchvacovaly. Laskal jsem je přes jemnou látku noční košile a má mlaďoučká princezna začala zrychleně oddechovat. Líbal jsem její pupík a pomalu se sunul do rozpáleného klína, který voněl nevinností. Líbal jsem její lehoulince ochlupenou kočičku pohrávajíc si s citem s jejími závojíčky až se celičká rozklepala a první krůpěje její šťávy začaly proudit na prostěradlo. Slízával jsem je, postupně vyhrnujíc její noční košili, až jsem jí z ní sundal úplně.

Vrátil jsem se opět k její dírce a rozhrnouc závojíčky začal jsem jí zpracovávat jazykem. Lehce skučela zatímco jsem si hrál s jejím pokladem a do poslední kapičky lízal slaďoučké šťávy, které z ní bez přestání proudily. Ona si mezitím hladila své bradavky, které krásně stály a plně se oddávala těm neutuchajícím přívalům slasti. Přemístil jsem se opět na její kozičky a začal lehce zkousávat její bradavky, bez přestání je vysávajíc – nechávaje jí dostatek prostoru na zaboření prstíků do rozdělané kundičky. Pohrával jsem si s ní do okamžiku, kdy v její dírce začala mizet celá její ručka. „Vykuř mi ho,“ poručil jsem jí a přistrčil svůj pulzující penis k její sladké pusince. Nejdříve mi ho jen lehce líbala, čímž mne ještě víc rozpálila, nehledě na to, že mne její dlouhé vlasy velmi příjemně šimraly. Poté konečně začal až po kořen mizet v její mladé pusince. Chcal jsem blahem, tak bezva vykouřenej jsem už hodně dlouho nebyl. Hbitě objížděla penis zpracovávajíc bez ustání kůžičku až jsem začal stříkat. Vyplňoval jsem její pusinku horkým spermatem, které chudinka nestíhala polykat a tak tu a tam musela tu velmi chutnou šťávu nechat ukápnout na kozičky po kterých pomalu stékala směrem k rozkroku, kde se naše šťávy promísily. Když se spermatem začala zalykat vyndal jsem ho z ní a pořádně jí postříkal kozičky. Přál bych vám vidět jak si to úžasné mládě olizovalo své kozičky od té horké bílé kaše.

Chvíli jsem jí s nadšením pozoroval, ale můj pohled neustále neodolatelně tíhnul k její rozevřené urousané kundičce. Pomaličku jsem ho do ní zasouval až jsem narazil na odpor pannenské blány. Tvrdě jsem přirazil až chudinka vyjekla bolestí. Počkal jsem až bolest opadne a začal jsem přirážet. Její dírka byla božsky úzká a tak nebylo ani třeba nějakých těch zdrsňovadel jako u její sestry. Chvilku ještě olizovala své kozičky, ale brzy začala pěkně v rytmu přirážet. Vyměnili jsme si místa, abych jí dopřál možnosti diktovat si tempo šoustání. Velmi mě rajcoval pohled na její malé kozičky a dlouhé vlasy, kterými čas od času řvouc přitom rozkoší pohazovala. Přirážela ve zběsilém tempu jako by si chtěla vynahradit to, že to do svých čtrnácti se žádným chlapem nedělala. V okamžiku kdy jsem to do ní opět začal pumpovat se prohla jako luk v mohutném orgasmu a vychutnávajíc tu odeznívající rozkoš schoulila se do klubíčka vedle mě.

Teď přišel čas, kdy se do celé věci vložila její perverzní sestřička Marika. Celá nahá se přitulila mezi nás a začala svou sladkou sestřičku líbat na ouško. Já jsem využil situaci a vidouc, že s malou už asi mám pro dnešek šlus, začal jsem lízat božské dudy její sestry, která to uvítala se souhlasným zamručením. Reginka se mezitím konečně rozbalila z klubíčka a začala nadšeně přijímat doteky své sestry, takže mne hned bylo jasné, že to není poprvé, kdy se ty dvě spolu mazlí. Jejich jazyky se proplétaly a za malou chvilku už se nenasytná Marika oddávala laskání koz jak od mne, tak od Reginky. Rozhrnula si své závojíčky a zavedla do své kundy vibrátor, který si přinesla, nastavila ho na nejvyšší otáčky a už jen řvala slastí. Když se udělala, vytáhl jsem vibrátor a přistřil ho Regince k jejím kozičkám dráždíc její naběhlé bradavky. Marika se opět hlásila o svá práva a tak přitáhla hlavu své malé sestřičky mezi své nohy přikázaje jí: „Vylízej mi jí do sucha.“ Reginka neváhala a dala se do díla a šlo jí to rozhodně báječně. Inspirován tou skvělou podívanou dostal jsem nápad, jak to ještě trošku vylepšit. Vzal jsem opět vibrátor a nastavíc ho na střední otáčky zasunul jsem ho Regince do zadečku. Když ucítila ten tvrdý předmět přinášející do jejího lůna další velmi příjemné doteky, zvýšila podstatně své úsilí, takže její sestra za malou chvíli znovu tekla. Ale ani mládě na svůj orgasmus nemuselo dlouho čekat a brzy jsem opět mohl ochutnat její šťávy. Protože mne tahle velmi příjemná podívaná opět dostatečně rozpálila poručil jsem holkám, aby si můj ocas obě dvě vzaly do parády a brzy už jsem vychutnával ten báječný pocit z dvojité kuřby, kdy můj ocas chvilku mizel v Reginčině a chvilku zas v Mariččině pusince. Brzy to na mě přišlo a tak jsem obě nedočkavé „kuřačky“ poctivě podělil o plod jejich velmi příjemné práce a domluvíc se na další den rozešli jsme se všichni do svých pokojů. Ale o tom až někdy jindy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *