Sousedka

Chtěl bych vám dnes vyprávět o tom, co se mi přihodilo loňského léta. Všechno začalo tím, že jsem se v pozdních večerních hodinách naložil, po opravdu únavném dni, do vany. Začal jsem se mýt, když mou pozornost upoutaly zajímavé zvuky, které se ozývaly z bytu nad námi. Silně vzrušené vzdychání postupně nabíralo na hlasitosti, zatímco jakýsi předmět narážel, jak jsem podle dutého zvuku poznal, na stěnu vany. Následoval velmi hlasitý výkřik a po malé chvilce klidu, dotyčná opustila vanu.

Protože jsem človíček zvědavý, a protože jsem věděl, že touhle dobou může být doma jen Martina naše nová sousedka, brzy jsem si domyslel, co se tam tak mohlo odehrávat. Samozřejmě má erotická fantazie pracovala na plné obrátky a já si představoval Martinu, tu svůdnou kozatou černovlásku, s vyholenou pičkou, která mne od jakživa lákala svou mohutnou dravostí, která vyzařovala z každičkého pohledu jejích hnědých uhrančivých očí. Představoval jsem si jí, jak zuřivě prudkými pohyby zasouvá do své kundičky pořádného robertka, či konec sprchy, který ještě zvyšuje její vzrušení proudem vody, která dráždí její naběhlý poštěváček. Její druhá ruka přitom nezahálí a střídavě ždímá kozy a pomáhá urousané kočičce s tím opravdu velikým a tvrdým utěšitelem. Utěšitel mizí až po velké umělohmotné koule v její dírce. Ven, dovnitř, ven, dovnitř … jen udržet rytmus. Orgasmus se blíží. Zarvala robertka co nejhlouběji to šlo a vychutnávala ten báječný příval rozkoše. Když se trochu vzpamatovala, pustila sprchu a vymyla si svou urousanou číču. Chladivý proud vody však byl natolik svůdný, že neodolala a využila ho k dalšímu přívalu rozkoše. Sprcha znovu mizela mezi jejíma roztaženýma nohama a voda jen čvachtala jak si ji zarážela do své kundy. Svými ústy zatím sála bradavku svého obrovitého vemena, která byla natažená do délky jaká se jen málo vidí. Řvala rozkoší, protože už to na ni zase přicházelo. Poslední výkřik a potom ticho. Jen zvuk odtékající vody prozrazoval, že představení už skončilo.

Mé představy mne dostatečně vzrušily. Naštěstí právě z práce přišla Andrejka, moje slaďoučká přítelkyně, kterou jsem nabalil minulý měsíc na jedné party a která rozhodně věděla, co mají chlapi rádi. Když zjistila, že jsem ve vaně, svlékla se do naha a celá vysmátá přišla za mnou. „Čau Martine,“ zašveholila a její pohled zamířil směrem k mému vztyčenému ocasu. „Copak tě tak rozrajcovalo?“ zeptala se a sedla si do vany naproti mně a začala můj stojící ocas polehoučku hladit. To je to, co se mi na ní líbilo. Přesně věděla, že chlap v mých letech nemyslí na nic jinýho a náležitě to respektovala, ty holky předtím, aby k tomu člověk pomalu nutil, ale Andrejka jako správná kurvička mi vždycky ochotně dala a uměla to opravdu znamenitě. „Ale, jen jsem slyšel nahoře Martinu, jak si to asi dělala ve vaně a tak mě to nějak rozrajcovalo,“ odpověděl jsem po pravdě vědouc, že Andrejka jistě vymyslí něco, co se mi bude líbit ještě víc než vzdychající Martina dělající si to ve vaně.

Taky že jo. Přitáhli jsme se k sobě blíž a naše jazyky se proplétaly v nekonečném polibku, zatímco rozpustila své dlouhatanánské blond vlasy, které mne tak vzrušovaly. Byla vůbec strašně fajn. Líbilo se mi, jak svůdně se dokázala připravit, když na mne čekala v posteli: její nádherné modré oči smyslně zamhouřené, dlouhé řasy, kterými se mohla pochlubit jen málokterá a plné rtíky se kterými uměla tak dobře zacházet. Zlatavá záplava jejích blond vlasů a její krásné plné kozičky akorát tak do ruky vykukujíc nesměle zpoza toho zlatavého přívalu a navíc něžňoučká houštinka světlých chloupků kolem její kundičky – byla prostě k sežrání. Líbilo se mi jí hladit a líbat po celém těle, hrát si s její lasturkou a masírovat její kozičky. Byla tak překrásně úzká a uměla toho tolik. Prostě ideální kočička.

Nemohli jsme se odtrhnout a naše jazyky stále pokračovaly v té rozkošné hře, zatímco naše ruce se počaly proplétat. Přitulila se ke mně ještě víc a její kozičky se začaly příjemně otírat o mé tělo. I můj penis nezůstal zkrátka, protože si rafinovaně přisedla akorát na takovou vzdálenost, aby jí lehce přejížděl po okraji její lasturky. Slastně vzdychla a vzala můj úd do ruky a zlehka si ho otírala o svou dírku. Abych jí to náramně vzrušivé divadlo vynahradil, přisál jsem se na její bradavku a začal jsem ji zpracovávat jazykem. To ji pěkně rozpálilo a proto začala můj penis honit a třít o okraj své lasturky zároveň. Je jasné, že takové rozkoši jsem dlouho neodolal a za chvíli už přijímala její hladová pusinka první přívaly spermatu. Krásně hladově jej polykala a já si vychutnával každičký její dotyk. Protože už voda ve vaně začala být docela studená přesunuli jsme se do předsíně, kde měly mít naše hrátky své další pokračování.

Věděl jsem, že jí silně vzrušuje, když je spoutaná vydaná napospas všem, co jdou kolem, a proto jsem přistoupil k další části naší milostné hry. Dlouze jsme se políbili a Andrejka se připravila k ribstolu, který jsme využívali k tomuto účelu. Zavázal jsem jí hedvábným šátkem oči, ruce a nohy přivázal k ribstolu. Líbilo se mi s jakým požitkem si vychutnávala každičký můj dotek. Nejdříve jsem její tělo začal pomalu objíždět pavím pérem a s velkým vzrušením pozoroval jak její bradavky nadšeně reagují na každičký, byť jen letmý dotyk. Přesunul jsem se z jejích koziček do okolí pupíku, ze kterého velmi rád vysávám různé tekutiny. Blížil jsem se níž, k její slaďoučké kočičce, která už byla samou rozkoší urousaná a z níž čněl naběhlý poštěváček. Abych ještě zvýšil její vzrušení, šikovně jsem se její lasturce vyhnul a začal dráždit vnitřní strany jejích dlouhých překrásných nohou. Nedočkavě zamručela, ale já jsem byl neoblomný, má hra se mi velmi líbila a ačkoliv se můj penis, stále připravený k akci, hlásil o svá práva, vědom si toho, že pokud jí správně rozpálím dopřeju mu takouvou dávku rozkoše, jakou je sotva schopen snést, jsem to nebral na vědomí. Pomalu jsem se blížil k její kočičce. Stačilo lehce přejet a už řvala rozkoší. Přejížděl jsem lehce sem a tam a má rozkošná Andrejka řvala blahem. Pička byla čím dál tím víc mokrá a lákala k ochutnání. Přiklekl jsem k ní a začal jí zpracovávat jazykem. Nejdříve jsem mlsně oblízl její šťávy, které z ní bez přestání proudily a poté co jsem lehce objel její poštěváček, zařvala v dalším orgasmu. Nechal jsem jí chvíli vydechnout a mé rty se přemístily na její naběhlé bradavky. Laskal jsem je jazykem a lehce nasával za neustálého Andrejčina povzbuzování, abych jí už konečně opíchal nebo se slastí pochčije. Věděla, že pokud ochutnám její šťávy smíchané s močí, už jí neodolám a zarvu jí ho až po koule do její rozkošné kundičky. Vrátil jsem se se svým jazykem k její pičce, a jen jsem se připravil už z ní začal proudit ten lahodný teplý proud. Polykal jsem tu úžasnou směs tekutin, prohlížeje si přitom její úžasný zdroj z nejbližší možné blízkosti. Když už vypustila vše, co se jen dalo, začala mě svým sprostým žbrbláním přivádět k šílenství. Takže jsem si stoupl a zarval jsem jí ho tam až po koule. Řvali jsme oba rozkoší a se zvyšující se rychlostí jsme se blížili k slastnému vyvrcholení. V penisu zaškubalo a ani Andrejka nezůstala pozadu, protože jen co první dávka dopadla do jejího lůna, zařvala a její tělo se prohnulo a nehty se mi křečovitě zaryly do ramen, jak si vychutnávala to slastné vysvobození.

Odvázal jsem jí ruce a nohy a dokončil toto rozkošné dílo. Nastavila poslušně svou tvář a proud mých chcanek jí pomalu začal smáčet její krásné blond vlasy a stékat do její připravené rozkošné pusinky. Oklepal jsem si ho o její bradavku, což mě opět vzrušilo a tak jsem se rozhodl v naších milostných hrátkách ještě pokračovat. Rozvázal jsem jí oči a z jejího svůdného pohledu se zračila ta nepředstavitelná rozkoš, kterou jí náš vzájemný sex přinášel. Spatříc její sladkou prdelku zalákal mne její řitní otvůrek a tak jsem se ho jal laskat jazykem. Líbilo se jí to, ale zepředu to měla raději a tak sáhla po tlustém robertkovi, kterého jsem jí koupil při prvních vzájemných hrátkách a začala si ho pomalu zasouvat do své nenasytné kundičky, která už opět rozpalovala její chtíč. Přestal jsem jí lízat a začal si pomalými přírazy prsty dělat cestu. Brzy jsme se sladili a robertek přesně přicházel naproti mým prstům a Andrejka řvala slastí. Byl jsem připraven a tak jsem její rozkoš ještě výrazně zvýšil, když ucítila jak mé tvrdé kladivo proniká do jejího zadečku. Tvrdě jsem jí bral, a její ruka také nezahálela, takže za chvíli už další dávka mého spermatu končila v jejím těle. Pumpoval jsem to do ní do úplného vyčerpání a prožili jsme spolu opravdu krásný večer a spoustu orgasmů, ale už jsme toho měli oba dost, a tak po krátké sprše jsme šli oba spát.

Když jsem se ráno probudil, nemohl jsem myslet na nic jiného, než na to, jak dostat do postele Martinu. Chudák, zatímco mi si to tady takhle báječně večer co večer rozdáváme, ona si to musí dělat rukou, to si přece nezaslouží. A tak místo cesty do práce, vydal jsem se poté co jsem se s Andrejkou rozloučil sladkým francouzákem, k Martině o patro výš.

Protože otevřela silně rozespalá, využil jsem situace a hned jsem se na ní vrhnul. Než se stačila vůbec vzpamatovat, serval jsem z ní noční košili a stála přede mnou úplně nahá. Její plné kozy se na mne rozkošně šklebily a přímo lákaly k tomu, aby na nich spočinulo mé sperma. Její plná ústa a hnědé poddajné oči děvky, také vyvolávaly blažené představy a navíc její vyholená píča, která jenom lákala k tomu to do ní napumpovat … Brzy se vzpamatovala a chtěla začít křičet, ale pár rázných facek jí umoudřilo. „Stoupni si na všechny čtyři,“ zavelel jsem a Martina za tichého vzlykotu poslušně poslechla. „Tak a teď se dívej,“ řekl jsem a vytáhl jsem svého čuráka a celičkou jí pochcal. Líbil se mi ten pocit odevzdání, který se po tomto aktu zračil v jejích očích a tak jsem směle pokračoval. Líbila se mi její macatá prdelka a tak jsem vzal na židli položený řemen a poručil jsem jí, ať si to dělá rukou. Nejdřív se jí sice moc nechtělo, ale brzy si dala říct a začala si poctivě hrát se svou lasturkou. Chvíli jsem jí s narůstajícím vzrušením pozoroval, ale potom jsem si vzpomněl na svůj úmysl a zatímco si to bez přestání dělala, začal jsem jí řemenem šlehat přes zadeček. Viditelně se jí to zalíbilo, protože za malou chvíli už tekla jako Dunaj a řvala rozkoší nepřestávajíc si to dělat. Povzbuzovala mne neustále sprostými nadávkami, abych už jí opíchal a protože jsem už na to měl taky chuť, tak jsem si lehnul a poručil jí, ať sedá na koníčka. Nedala se moc pobízet a už na mě rajtovala. Její dudy se jenom pleskaly v rytmu jejího přirážení a mé ruce si s nima hladově pohrávaly. Řvala ty největší oplzlosti, který jsem kdy slyšel a brzy se mi schoulila v prvním orgasmu do náručí, zatímco jsem do ní pumpoval své sperma.

A teď mi ho pořádně vykuř poručil jsem jí, když se trošku vzpamatovala. Poslušně přiklekla a v plné kráse mi předvedla šikovnost jejího jazýčku. Objížděla můj penis a šikovnými švihy přetahovala předkožku tam a sem až mi v něm začalo zase škubat. Vzpomněl jsem si na to, jak mne rajcuje sperma na kozách, které jejich majitelka svým hbitým jazýčkem olizuje a tak jsem jí ho vytrhnul s pusy a postříkal pořádně její dudy, stimulujíc přitom svůj ohon třením o bradavku k dalším a dalším přívalům hustého bílého krému, aby se bylo na co dívat. Odměnila mne za mé snažení skutečně rajcovním lízáním a autoerotikou, až mne zamrzelo, že jsem na ní byl na začátku tak zlý, ale Martina jako správná holka pochopila, že občasná tvrdost je moc fajn a nijak mi to nevyčítala. Nakonec se rozhodla, že mi také dá ochutnat své chcanky smíchané se sladkými šťavami, proto se nade mnou postavila a zavelela: „Polykej ty můj šouštáku,“ a já prohlížejíc si hezky z blízka její píču polykal jako divý.

Rozloučili jsme se a slíbili jsme si, že když Martina dostane chuť na to pořádně si zašoustat, stačí jen zajít k nám. Vždyť v trojce je to tak bezva a Andrejka jistě nebude mít nic proti, vždyť už se mi nedávno svěřovala, jak ráda by to vyzkoušela s holkou! Ale o tom zase někdy příště …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *