Nymfomanka Emča

Všechno to začalo jedním obyčejným telefonátem od dávné nejlepší kamarádky mé ségry. Chtěla po mě něco málo udělat na počítači no a protože je to docela kočka, bylo jasné, že neodmítnu a náležitě se na celou akci připravím.

Druhý den ráno jsem upaloval nakoupit vše potřebné: jako něco k pití a nějaký ten kondom do zásoby a nedočkavě jsem očekával, kdy Emča konečně zazvoní. Nečekal jsem dlouho a bylo to tady. Dívka mého srdce, kterou jsem si již ve svých 12 představoval nahou byla tady – teď konečně jen my dva sami … Musím říct, že jí to opravdu slušelo: černé vlasy ostříhané na mikádo, krásné hnědozelené oči a božsky dlouhé řasy. Její lehce průsvitná černá halenka odhalovala pěkně tvarované kozičky, které se v tuto chvíli obešly i bez podprsenky, krátká minisukně, která jen při velmi lehkém předklonu odhalovala krásný baculatý zadeček a maličké černé kalhotky s černou houštinku chloupků. Byla sladká a z jejích očí bylo možno vyčíst, že nepůjde jen o semestrální práci …

Usadil jsem ji k počítači a přinesl víno. Popíjeli jsme víno, kecali o ničem a přitom se chvílema snažili o jakousi semestrální práci, když pomalu začala rozhalovat halenku a její kozičky se stávaly čím dál tím více viditelnými. Můj penis byl za malou chvíli připraven k akci a bylo zřejmé, že pozorovat mé rozpaky z boule na kalhotech jí dělá dobře a tak jsem začal jednat. Protože už čas pokročil a práce příliš neubývala dala se Emča opět do opisování nějakého textu. „Teď a nebo nikdy,“ řekl jsem si a pomalu začal svou rukou jezdit po vnitřní straně jejích stehen. Kromě toho, že roztáhla ještě víc nohy a přimhouřila oči, neudělala zhola nic a pokračovala se stoickým klidem v psaní. To mne rozrajcovalo na nejvyšší míru a zvyšoval jsem svou aktivitu. Má ruka se stále více a více přibližovala k křovíčku jemných černých chloupků zahalujících její broskvičku. Mé úsilí začalo pomalu přinášet své plody, protože pro ní bylo stále obtížnější soustředit se na psaní textu a její kalhotky začaly viditelně vlhnout. Až už to konečně nevydržela, přitáhla si mne blíž a dala mi vášnivého francouzáka.

Přesunuli jsme se bez přestání se líbajíc na nedalekou postel. Začal jsem jí pomalu svlékat – popravdě řečeno nedalo to nijak moc práce, protože toho na sobě měla opravdu jen minimum. Laskal jsem její krásné růžovoučké bradavky a přitom rukou zajel pod kalhotky. Byla krásně mokrá a tak jsem neodolal a začal jsem jí šoustat nejdříve jedním a potom dvěma prsty. Božsky přitom vzdychala a tak, abych si to pořádně vychutnal zpomalil jsem své tempo. Což ji viditelně ještě více rozdráždilo. „Vraž mi ho tam, dělej ty nadrženej čuráku, šoustej mě, dělej narvi mi ho tam,“ řvala jako smyslů zbavená. Což mne pořádně rajcovalo. Zvýšil jsem tempo zasunování prstů a netrvalo dlouho a vzepjala se v prvním orgasmu. Když její vrchol odezněl uvědomila si, že mne zatím nechávala zkrátka. Můj penis uvězněný ve slipech je již hezkou chvíli nebezpečně napínal a objevil se již první mokrý flek. Zalovila v mých slipech a vytáhla mi ho a začala mi ho pomalými tahy honit. „Vidíš to ty šoustáku nadrženej, vidíš jak mi teče jako Dunaj! Chci, abys taky tak tek, stříkej ty hajzle…,“ řvala rajcovně, kdo by to byl do takové nevinné tvářičky řekl, a honila mi ho čím dál rychleji až mě celej pálil. Samozřejmě, že netrvalo dlouho a dosáhla svého. Stříkal jsem jako stříkačka, jedna dávka za druhou. Šikovně si všechno sperma nechala nastříkat na své kozičky. Když už jsem myslel, že ze mne nic víc nevyždíme vzala můj penis a třela ho o své bradavky. To byla rozkoš. Něžně jsem skučel, protože už mne od samého vzrušení bolely koule, ale ona pokračovala a dosáhla dalšího a dalšího výstřiku. Opravdu vůbec netuším, kde se to ve mě vzalo. A poté, co si je dostatečně rozetřela začala jej slízávat a natahovat rty své bradavky do neuvěřitelných rozměrů. To mne samozřejmě pořádně vzrušilo a začal jsem si ho honit, i když mne už celej pálel.

Když mi v něm začalo povážlivě škubat sklonila se a zarvala si ho až do krku. Skoro se až dusila pod přívalem spermatu, ale držela se statečně a polykala, co jen mohla. Pohled na její obličej a vlasy zalepené spermatem mne neskutečně vzrušoval. Když mi ho vysála do poslední kapky byl čas na změnu pozice. Otočila se ke mě zády a zavelela: „Ber mě zezadu.“ Protože se mi takovéto rozkazy líbily nedal jsem se dlouho pobízet a zarval jí ho tam. Rajtovala na mě jako zběsilé zvíře a vykřikovala ty nejsprostší nadávky, což mě rozpalovalo k absolutnímu šílenství a přirážel jsem jí čím dál tím tvrději, masíruje přitom její krásné kozičky. Netrvalo dlouho a udělala se. Unaveně si lehla na záda a vzpamatovávala se s té nepředstavitelné rozkoše.

I já už byl blízko dalšího výstřiku a tak jsem ho z ní vyndal a nasměroval opět na její kozičky, líbí se mi totiž ženské poprsí potřísněné pořádně spermatem. Pochopila rychle o co mi jde, ale byla jiného názoru prudce si ho zarvala zpátky a já to napumpoval do ní. „Správně ty můj šoustáku učíš se rychle“, pochválila mne, když jí to znova přišlo. „Mám ráda, když v mé kundě čvachtá mužské semeno.“ „Máš tady ňáký porno,“ překvapila mne otázkou. „A co by sis jako představovala?,“ zeptal jsem se. „Vyndej něco při čem si to děláš, ale musí to být pořádně ostrý,“ zavelela má sličná Emča a já zalovil ve své sbírce kazet a vytáhl tu zaručeně nejtvrdší – čtrnáctileté nymfomanky dělající to s kýmkoli a jakkoli. V tu chvíli mi došlo jaká je Emča nymfomanka, přece není možný, že ještě pořád nemá dost.

Pozorovat čtrnáctileté kurvičky jak to dělají z násadou od vidlí nás oba docela dost rajcovalo a tak jsem se Emče začal opět prstíky dobívat do její jeskyňky lásky. Nebyla proti a oplácela mě tím, že mi ho opět začala honit. Scéna na videu se zatím změnila. Objevila se další nezletilá kočička, kterou tentokráte postupně znásilňovali čtyři pořádně nadržení samci. A ta malá tak krásně vzdychala. Nechal jsem se zcela unést a zvyšoval jsem tempo pohybu prstů v Emčině kundě až jsem ji udělal. Když jsem viděl jak teče začalo i v mém kolíku škubat a Emča si ho zkušeně namířila na své kozy. Když bylo po všem začala si sperma roztírat. Můj penis byl při pozorování téhle fajn podívané rychle znovu připraven a tak jsme se dali do dalšího čísla.

Vždycky se mi líbilo pozorovat lesby jak si to spolu rozdávaj, ale ještě jsem neměl to štěstí vidět to naživo, a proto mne napadl bláznivý nápad. Nechal jsem Emču pozorovat na videu mlaďounké lesby mazlící se ve sprše. Bavila se zatím tím, že si pohrávala se svými závojíčky a laskala své stojící bradavky, a běžel do vedlejšího pokoje pro ségru. Abyste rozuměli, moje sestra Cindy je pěkná děvka a je jí úplně jedno jestli to dělá z klukem nebo holkou, je to totiž úplná nymfomanka. Stejně jako Emča. Takže je vám jistě jasné, že jsem ji toho nemusel ani moc vysvětlovat, protože když spatřila mojí sladkou kurvičku hrající si se svým tělem ihned ze sebe sundala tričko a uvolnila tak cestu svým čtyřkám. Pomalu se přiblížila k Emče, která se zkušeně nenechala vyvést z míry a začala ji laskat poštěváček. Emča slastně zavrněla a počala jí oplácet laskáním bradavek.

Podívaná na lesbické hrátky mne velmi rychle vzrušila a tak jsem si ho začal honit. Mezitím mé dvě sladké lesby přitvrdily a začaly si to vzájemně dělat jazyky v poloze 69. Pohled na video je opět inspiroval ke změně pozice. Mladá asiatka jednou rukou držela rozevřenou štěrbinku své kamarádky a druhou nezapomínala na svoji vlastní urousanou kočičku. Bylo to fakt supr rajcovní, zvlášt ten detail na dvě mlaďoučký kundy. A musím říct, že moje dvě lesby to napodobily přímo báječně. Když jsem slyšel jejich slastné vzdechy už jsem to nevydržel a nabral Emču do jejího krásného zadečku. Začal jsem tvrdě přirážet a k zvýšení svého vzrušení jsem jí co nejsprostěji nadával – má to totiž „děvka ušoustaná“, strašně moc ráda. Ani nevím kolik orgasmů během té doby mé lesby prožily, ale asi dost na to, aby pod nima byla pořádná kaluž šťáv. Můj pták se už začal zase škubat a tak mne napadlo, co si ho takhle nechat vylízat od obou dvou. Pochopily to poměrně rychle, asi proto, že už měly dost lesbických hrátek a začaly mi ho zkušeně jazýčky objíždět. Jejich jazýčky pomalu přejížděly přes žalud, obkroužily předkožku a občas nějaký z nich zabloudil na mé koule, což bylo obzvlášt přima. Uměli to opravdu báječně, protože jsem byl za malou chvíli v sedmém nebi. Vystříkal jsem se toho dne ještě mockrát a musím uznale říct: „Bylo to prostě super.“

Od té doby k nám Emča chodí každý týden a věřte tomu, že se vzájemně vůbec nešetříme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *