Sídlištní banda II. (Andrejka)

Když malá uslyšela další kroky, začala zuřivě volat o pomoc a protože mě té pohledné puberťačky bylo líto tak jsem jí z pout provazu vysvobodil, i když jsem měl sto chutí ho do její sladké prcinky zabořit – no, co třeba zítra. Celá zaneřáděná od semene těch tří se začala otírat do toho, co ještě před pár hodinami bylo jejím oblečením a tak zatímco jsem se při té podívané silně vzrušil, přehodil jsem přes ní bundu a zavolal jsem taxíka. „Takhle přece nemůžeš domů,“ řekl jsem jí. „Pojď k nám a tam se dáš trošku do kupy O. K.?“ „Jo,“ hlesla potichu a nasednouc do taxíku vyrazili jsme společně k domovu.

Nechal jsem Moniku ať malou pěkně umyje a mezitím jsem se dal do připravování svého nočního kutlochu. Přeci jenom jsem totiž uznal za vhodné pro dnešek přepustit postel té malé chudince. Brzy přišla Monika a ujistíc mě o tom, že Andrejka – tak se malá jmenovala, bude brzy dobrá, vášnivě mě políbila a vydala se o patro níž do svého bytu.

Když Andrejka zjistila, že Monika není moje holka, silně znejistěla, ale protože už toho měla dneska za sebou opravdu mnoho, nezmohla už se na žádný odpor. Uložil jsem jí do mé postele a popřál jí dobrou noc.

Sám jsem se v obýváku ještě chvilku díval na televizi a zrovna jsem se chystal jít spát, když se dveře otevřely a malá vstoupila. „Promiň,“ hlesla nesměle. „Ale já se tam sama bojím, můžu spát tady s tebou?“ Bylo mě jí líto a vzrušovala mě zároveň, a tak jsem svolil. Přitulila se ke mě ve spacáku a brzy už jen její pravidelné oddechování dávalo vědět, že konečně usla. Ani chudák nevěděla jak moc tím, že spí se mnou v jednom spacáku riskuje. Byla totiž naprosto božská. Drobná brunetka s krásnýma hnědýma očima, prostě holka o které jsem už dlouho snil a navíc tak mladinká. Můj klacek se mi při těch hříšných myšlenkách postavil, ale naštěstí jsem se jí tím nebezpečným nástrojem nijak nedotkl, protože pak už bych se opravdu neovládl…

Když jsem se ráno probudil, byla už v koupelně a slyšel jsem, jak se sprchuje. Asi slyšela jak klaply dveře od pokoje, protože se ze sprchy ozvalo: „To jsi ty?“. „Mohl bys mě prosím donést nějakou osušku?“ zeptala se jakoby nic a já na nic nečekal a upaloval pro ní.

Nejdříve jsem to nechtěl, ale když jsem vstoupil do koupelny a od jejího překrásného těla mě dělil jen závěs sprchového koutu, už jsem neodolal… Právě jsem natahoval ruku, že ho odhrnu, ale Andrejka byla rychlejší. Mile se na mě usmála a odhalila mi celičké její překrásné tělo. Pravda prsa neměla příliš velká, ale ohromně jí to slušelo. Její dlouhé vlasy až na zadeček, bradavky studenou vodou pěkně postavené a houštinka chloupků zahalující její lasturku překrásně orosená. „Chtěla bych ti poděkovat,“ řekla jen a přitáhnouc si mne k sobě mě dlouze políbila. Nejdříve jsem jí jen lehce pohladil ve vlasech, snad aby si to ještě nerozmyslela… Její ruce mne však nezadržitelně směrovaly k jejím překrásně nalitým bradavkám. Vzal jsem je lehce do ruky a přitom jí líbal na rty, krk a na každou její jahůdku. Slastně zavrněla. „Dělej mi to tak, je to tak krásné! Ty jsi tak něžný! Prosím…,“ sténala Andrejka blahem. A pomalu mne začala zbavovat mých svršků. Netrvalo jí to moc dlouho, protože jsem zvyklý spát jen v trenýrkách a triku a tak jsme tam stáli hladíc jeden druhého na těch nejcitlivějších partiích a sténali rozkoší.

Její jahůdky byly opravdu rozkošné a tak jsem je bez ustání lehce sál a skousával, zatímco ona svou něžnou ručkou přejížděla po mém ocasu. Nebylo to vůbec nepříjemné. Její něžné hlazení se stávalo čím dál tím víc vášnivější, úměrně tomu jak jsem pracoval svým jazykem na jejích prsou. Cítil jsem jak mi v něm začíná pulzovat a protože už po včerejšku byla zkušená, nepolevujíc ve svém úsilí mi nastavila bříško. Bylo to bezva, moci na tak krásné stvoření stříkat…

„Musíme našeho šikovného kamaráda odměnit,“ řekla potom a šibalsky se usmála. Ani jsem se nenadál a už její rty objížděly můj kolík. Držel jsem jak kdybych to zažíval poprvé. Laskala mi ho vskutku božsky a jejím přičiněním brzy stál opět pěkně v pozoru. S velkým potěšením to zaregistrovala a opustíc můj nažhavený penis začala mou hlavu tlačit do svého roztouženého klína, který se pod mými doteky krásně rozevíral a jehož naběhlý poštěváček narostl do obdivuhodných rozměrů. Nejdříve jsem jí jen tak lehce oblízl, ale mé dorážení na ten překrásně nalitý hrášek bylo stále více a více vášnivé až to na mou malou Andrejku přišlo. Přirazila mi boky v ústrety a já jen s velkou chutí polykal šťávy, které se z ní linuly.

Teď přišla ta pravá chvíle na mého bojovníka. Lehce jsem do ní zajel a pomalinku pronikal stále hlouběji a hlouběji do jejího těla. Roztouženě se na mě nabodla a začala ihned přirážet. Skučela rozkoší jak jsem do ní pronikal stále hlouběji a hlouběji, svírala mě stále víc a když to na mě přicházelo zašeptala mi do ucha: „Pusť to dovnitř, chci abys mě vystříkal.“ S velkou rozkoší jsem to do mé překrásné Andrejky napumpoval a po malé pauze jsme se opět dali do díla.

Tentokráte jsem si lehli do polohy 69 a zatímco mé rty opět sály její naběhlý poštěváček můj kolík mizel v její rozkošné pusince. Kouření jí na to, že se to naučila včera večer šlo opravdu náramně. Laskala mojí uzdičku i koule a já jen s velkým přemáháním zadržoval ten obrovitý příval, který se chystal zaplnit její ústa – chtěl jsem totiž, aby nám to přišlo současně. Můj jazyk už do ní vjížděl zcela bez ostychu a i Andrejka mu bez okolků přirážela v ústety rychleji a rychleji, současně s tím jak zesilovala rychlost mrskání jejího hbitého jazýčku. Pustil jsem to do ní, protože už se to prostě nedalo vydržet. Celá se chudinka zalykala, dokonce se jí ocas vysmekl z úst, takže nejen její pusinka, ale i drobounký obličej a vlasy se brzy leskly kapkami mého semene. „Jsi krásná,“ zhodnotil jsem dílo svých rukou, když se konečně i ona zmítala ve svém vrcholu. A políbíc jí vášnivě, nechal jsem jí ať se znovu osprchuje.

Právě jsem došel do obýváku, když zvonil telefon. Byl to můj kámoš Martin, kterému se asi Monika pochlubila o mé malé návštěvnici a který byl celý nažhavený na to, abych mu jí půjčil na ukojení jeho zvířecích pudů – byl totiž podobně jako já zaměřený na mladinké krásky. Popravdě řečeno, moc se mi do toho nechtělo, protože se mi Andrejka opravdu líbila, ale potom jsem se nechal ukecat k drobnému kompromisu. Když má malá princezna vylezla konečně ze sprchy, pěkně sexy oblečená do prádla, které jí sehnala ochotná Monika, lehla si vedle mě a protože jí sex pořádně zachutnal, netrvalo ani deset minut a už jsme se zase milovali. Byla tak rozkošně svádivá, že se tomu prostě nedalo odolat a až mě chvílemi zamrzelo, co jsem té božské bytůsce společně s nymfomankou Monikou a prasákem Martinem připravil.

Tak překrásné milování jsem totiž ještě nezažil. Andrejka byla prostě talent od přírody. Vyzkoušeli jsme na gauči spoustu poloh, chvíli byla nahoře, chvíli jsem zas navrch měl já a rozdávali jsme si to spolu až do pozdního odpoledne a potom jsme unaveni usnuli…

Ale ty pravé orgie měly terpve přijít…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *