Ilonka z hospody

Poznal jsem jí o jedněch prázdninách. Jezdívali jsme totiž společně s bráchou a rodiči do malé vesničky v pohraničí a ona – jaká to bezvadná náhoda – taky. Její strýc byl hospodský a tak jsme se setkávali poměrně často, protože mu většinou pomáhala. No a časem jsme se docela dobře skamarádili. Ale čas běžel a my rostli a z naší rošťandy Ilonky se stávala čím dál hezčí a žádoucí kočka po které házel očkem kdekdo, ale ona byla stále nad věcí, tedy až do těch kritických prázdnin. A o těch, vám teď chci vyprávět.

Bylo to nedlouho po jejích šestnáctých narozeninách, co opět přijela ke svému strýci. Z prázdnin uplynul sotva týden a co čert nechtěl – strýc náhle onemocněl. A tak aby nemusel hospodu zavřít dal po kratším zdráhání Ilonce svou důvěru a hospodu jí svěřil. Zpočátku tím nebyla nijak moc nadšená, protože to byla spousta práce a hlavně nečekaná změna jejích letních plánů, a tak aby svolila zašel strýc za námi jako že bychom jí s tím mohli pomoct. Nejdříve se nám do toho moc nechtělo, ale pak jsme zjistili, že to byla ta nejlepší náhoda, co nás mohla potkat – být pěkně u zdroje našeho oblíbeného pěnivého moku a mít ještě po boku překrásnou Ilonku – no neberte to.

Chudák strýc nám celý předchozí večer uděloval rady, jak čepovat, jak narážet sudy a tak. Bylo na něm vidět, že to dělá zatraceně nerad, přenechávat svojí milovanou hospodu dvěma dvacetiletým klukům a šestnáctileté kočičce. Ale nic se s tím nedalo dělat…

Přišel první den bez strýce. Štamgasti se začali pomalu stahovat na své obvyklé večerní posezení a my s bráchou byli celí nedočkaví na to, jak Ilonku pěkně během večera ožerem a pořádně si s ní užijem… Znali jsme se už dlouho, ale když přišla řeč na to, že bychom si to jako mi tři mohli spolu rozdat, tak byla zásadně proti, a to nás s bráchou štvalo… Ale jak už to bývá, člověk míní, ale život mění.

Večer pozvolna ubíhal a světe div se dařilo se nám docela dobře. Dokonce ani nikdo ze štamgastů nežbrblal. Ale nebylo to díky tomu, že by jsme to dělali tak skvěle – ne, příčina byla úplně jiná. Ilonka totiž správě vytušila, že když dá do hry své krásné mladé tělo nemůže na tom prodělat. A tak, aby strýce nezklamala, dala do hry úplně vše. No řekněte vy byste věnovali pozornost tomu, že pivo má špatnou míru, když by vám ho podávala krásná blondýnka s modrýma, opravdu nevinnýma očima, navíc oblečená ve vypasovaných jeansových kraťasech, které jen překrásně zdůrazňovaly její pěknou prdelku, když by navíc měla své překrásné poprsí zahalené jenom pěkně obtaženým elastickým tričkem s velkým výstřihem? Já tedy ne!

Nejdříve si na ní chlapi nic nedovolili, snad že se báli, co kdyby se strýc náhodou ukázal, ale když jsme jim neprozřetelně prozradili, že se po čtrnáct dnů nemusí ničeho podobného obávat začaly se v hospodě dít zajímavé věci. Tu někdo Ilonce pochválil její krásné nohy, tu zas někdo nezbedně poplácal po prdelce, pokud možno právě ve chvíli kdy měla plné ruce… Prostě chlapi začali na tuhle krásnou samičku samozřejmě dorážet. Sice se nejdřív tvářila, že jí to náramně vadí, ale mezi náma: myslím, že facku by od ní nikdo určitě nedostal. A netrvalo dlouho a po pár hodinách a panácích už to mláďátko na každý ohrábnutí navíc ještě koketně zašveholilo – prostě byl to rajc až se chlapům klacky stavěly. Nevím čím, to – snad že se to té malé kurvičce začalo zatraceně líbit, být takhle pěkně obletovaná od celé hospody začala ještě navíc sama provokovat a brzy již bylo téměř jisté, že s jejím panenstvím to dnes špatně dopadne…

Ilonka hbitě kmitala po place a co chvíli jí někdo ohrábnul či pozval na panáka, aby se s ní a s jejíma kozičkama pěkně zblízka seznámil. Je vám jistě jasné, že její pohyb po place už brzy nebyl tak svižný, ale přesto stál zato – byl totiž s každou vypitou skleničkou smyslnější. A když jí pivo tu a tam vyšplouchlo a promočilo její elastické tričko začalo to v naší vesnické hospodě vypadat jako v nějakém úplně jiném podniku. Ilonka byla každičkým coulem náramně sexy – prostě neodolatelná, protože její bradavky se začaly zcela zřetelně rýsovat v plné kráse a všichni chlapi v místnosti byli auf a vzduch tím pádem pořádně zhoustnul.

Blížila se zavíračka a na Ilonce byla stále víc a víc vidět každá další sklenička…a protože jsme s ní s bráchou měli svoje plány, tak jsme jí chtěli za včasu vysvobodit z placu a někam jí uklidit. Pro jistotu dřív než si jí odvede někdo jiný. Jenže štamgasti hned jak to zbejsřili byli rozhodně proti a vehementně se domáhali mlaďoučké sexy hospodské.

Nedalo se dělat nic jiného než ustoupit a tak namol opilá Ilonka opět skončila na place. Protože už i chlapi měli těch svých obvyklých deset piv za sebou ztráceli i ty malé zábrany, které ještě před chvíli měli. Brzy nebylo žádnou náhodou, že Ilonka škobrtala stále častěji a častěji a samozřejmě všechno vylila – ti syčáci jí totiž nastavovali nohu, aby se pak musela s velkými rozpaky omlouvat a svou ručkou očistit nečistitelné… To hloupé stvořeníčko, totiž vždy když něco vylilo snažilo se svou hebkou ručkou očistit, třeba politý klín… Nějak jí to totiž po těch panácích nepřišlo divné, že když její ručka klouzala po tvrdé bouli, která všem ostatním signalizovala tvrdého ptáka připraveného k akci začal onen postižený podivně vzdychat, aby se nakonec z jeho úst vydral hlasitý závěrečný skřek. A tak se chlapi dobře bavili, když jim ho krásná šestnáctka přes kalhoty hladila. Navíc ještě tu a tam něco z piva skončilo i na jejím tričku a zdůraznilo ještě více její krásné bradavky…prostě nádhera!

Když jsme s bráchou viděli její krásné tělo, které už teď úplně svítilo přes mokré oblečení začalo se nám její veřejné zneužívání líbit. A tak jsme se ochotně připojili k osazenstvu hospody, které nedočkavě čekalo na to až své promočené oblečení, které se jí musí nepříjemně lepit na tělo svleče.

A dočkali jsme se! Protože už v hospodě bylo skutečně obrovské horko muselo k tomu dojít. Celá zpitomnělá alkoholem, sundala si naše krásná šestnáctiletá hospodská svoje tričko a předvedla nám v plné kráse své vyvinuté koziska. Když jsem tu krásu spatřil chtěl jsem jí okamžitě píchat. Byla prostě nádherná! Takové vybavení nemají ani holky, které jsem znal z různých pornočasopisů. I ostatní chlapi byli s představením nadmíru spokojeni a tak vyhnali Ilonku, aby jim ještě na posilněnou přinesla jednu rundu a potom s velkým zalíbením sledovali jak se její kozičky pohupují v rytmu chůze a jen tak přes kalhoty nesměle utišovali své klacky, které se stavěly jako kostelní svíce. A někteří – ti šťastnější z nich, co seděli na kraji – samozřejmě už chystali nohu, aby se to opilé kotě svalilo právě na ně a oni mohli pořádně prohmátnout ty krásné bradavky.

Ale já jsem byl rychlejší. Když Ilonka došla k našemu stolu už jsem to nevydržel a přitáhl jí k sobě. Vůbec se nebránila, ba naopak – přitiskla se ke mě jako ustrašené kotě. Začal jsem jí pomalu a něžně hladit prsa a ona držela a spokojeně vrněla. Chlapi řvali jako pominutí: „Opíchat, opíchat!“ Ale já si pořádně vychutnával jaké je to laskat tělo šestnáctileté princezny. To už ani brácha neváhal a začal mi se skvělým divadlem pomáhat. Vzal půllitr a po malých pramíncích vyléval na její bradavky chladivé pivo. To pomaličku stékalo přes její ztopořelé anténky a dál přes pupík a máčelo kraťasy zrovna v místech, kde jsme napjatě očekávali její lehce ochlupenou prcinku.

Začal jsem její bradavky zpracovávat jazykem a to už se neubránila a tu tam unikl z jejích úst hlasitý sten. Ani někteří z chlapů nezaháleli a teď už zcela bez zábran připravovali své klacky na možnou příležitost. Ilonka už jen roztouženě zalehla na stůl – snad aby každý měl ten správný výhled a nechala se ohmatávat a omývat pivem od všech, kdo na to měli chuť. A to si pište, že si každý šáhnul tam kam chtěl!

Nebylo tedy divu, když se mé rty přesunuli k jejímu sladkému klínu a za její asistence jsem z ní sundal kraťasy. Bylo to rozkošné ohmatávat její dírku přes promočené kalhotky a poslouchat přitom její vzdechy. Desítky rukou laskaly střídavě její prsa a klín a všichni jsme sledovali s velkou radostí jak se její zrak kalí vzrušením a jak to stále víc a víc chce…

Konečně se z jejích úst vyrval přerušovaný výkřik: „Ššššššuuuuuuuuuukkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttt!!!!“ Nezaváhal jsem ani chvíli a jen opasek zařinčel jak rychle jsem se vysvlékl. Chlapi mezitím s velkou radostí zbavili rozkošnou Ilonku kalhotek a někteří z nich začali do tohoto promočeného kousku látky masturbovat. To můj klacek se měl o hodě líp. Protože byla panna prorazil jsem prudkým přírazem panenskou blánu a poté, co jí opustila bolest jsem jí začal píchat. Zajížděl jsem do jejího teplého a úzkého pelíšku, který mě tak rozkošně ždímal a labužnickým tempem jsem si užíval. Byla to nádhera! Hýkala jako divá. A chlapi nadšením řvali. Tak tohle naše malé Ploskovice ještě nezažily – life sex!

Zatímco já jí šukal, jeden z chlapů si ho mrskal o její kozy, brácha jí rval svého utahováka do pusinky na pořádnou kuřbu a ostatní jí buď hladili kde se dalo či strkali prsty do prdelky, aby ještě umocnili Ilončin jistě perfektní zážitek.

Když už se blížil můj vrchol vyndal jsem ho z ní a pěkně se udělal na její bříško, zatímco se chvěla ve svém prvním orgasmu. Mé teplé sperma jí pěkně zalepilo bříško a já s velký uspokojením sledoval jak pomalu stéká přes prcinku na zem. Usedl jsem opodál a pěkně ozdobenou jsem jí solidárně postoupil dalšímu. Brácha mezitím vyprázdnil své koule do její pusinky a zařadil se do fronty na její šukání zatímco Franta Bezoušek to s ní rozjel…

Měl štěstí, byl totiž poslední kdo si s ní toho večera užil, pak se totiž začínala povážlivě probouzet z alkoholového opojení, a tak jsme naše orgie radši ukončili. Ti na které se zrovna nedostalo si ho alespoň vyhonili o její krásné mladičké tělo a poté, co jsme jí za vydatné asistence všech štamgastů trošku opláchli ve sprchách, vyrazili jsme všichni na kutě s tím, že zítra to rozjedeme znovu… A tak to bylo každý den, do doby než se strýc vrátil. Dokonce nás i pochválil, protože za tu dobu, co mu celá hospoda šukala neteř, zvýšila se mu tržba na dvojnásobek. To je dobrý ne? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *