Nevinná kočička

Poznal jsem jí na Xchatu kam čas od času chodím. Nikdy jsem tomu, že se zde dá nějaká bezva kost ulovit moc nevěřil, ale stalo se. Setkali jsme se takhle na dálku jen párkrát, ale přesto bylo jasné, že se oba moc chceme a tak jsme si vyměnili fotky a domluvili si naše první setkání.

Těšil jsem se jako malej kluk – bylo se totiž na co těšit – protože Dáša byla moc pěkná holka. Na té fotce co mi poslala jí to moc slušelo. Byla tam v plavkách, takže mi dala možnost pěkně si prohlédnout její prsa a překrásnou postavičku a navíc to byla dlouhovlasá blondýnka, který prostě zbožňuju – jsou tak sladký… No řeknu vám pánové, potkat jí někde o samotě nezaváhal bych ani chviličku a už bych zabořil hlavu mezi ty její melounky…

Konečně tu byl ted den D. Čekal jsem na mojí Dášu na nádraží – s obligátní kytičkou – a těšil se na to co bude následovat. Vlak byl tu a Dáša taky – když jsem jí poprvé „naživo“ spatřil tak jsem úplně zkoprněl – byla to bohyně. Její dlouhé vlasy jí sahaly téměř až na zadeček, obtaž tričko jenom zdůrazňovalo její zázraky přírody a krátká minisukně přiváděla všechny chlapy okolo k šílenství…

Rychle jsem se probral z mého omámení a vyrazil k ní, to aby mě snad někdo jiný nepředběhl. Zašvitořila pár slůvek na pozdrav a potom se na mě přilepila a nekonečně dlouho jsme se pěkně vášnivě líbali – byla to nádhera! Tak nadrženou samičku už jsem dlouho nepotkal – po pravdě řečeno jsem ani nevěřil tomu, že taková kráska ještě žádného kluka neměla – ale brzy jsem se přesvědčil, že nekecala. Odlepili jsme se od sebe a já jí nabídnul, že jí vezmu k nám domů, aby se mohla po dlouhé cestě trošku umýt něco pojíst a potom, že jako někam vyrazíme. Nebyla proti, a tak jsme za chviličku zakotvili v mém bejváku.

Ihned se hrnula do sprchy – a já ke dveřím ze záchoda, abych si to krásné tělo pořádně prohlídnul. Zaklekl jsem ke klíčové dírce akorát včas, protože právě přes hlavu stahovala své elastické tričko. Neodpustil jsem si uznalé zahvízdnutí, když hnedka z pod něj vyrazily krásné melounky – „Nenosí mrška podprsenku, tak ta tedy bude pěkně divoká,“ pomyslel jsem si. Jako kdyby tušila, že se na ní dívám vzala si své prsa do dlaní a chvilku si je jen tak mnula a prohlížela s velkým uspokojením v zrcadle, až se mi z té krásy čurák postavil… Bradavky jí pěkně ztvrdly a přímo volaly po tom, aby je můj jazyk polaskal. Teď ale byl ten pravý čas na to sundat minisukni. Rozepla jí a jen tak hravě nechala sklouznout po jejích krásných dlouhých nohou, objevil se jen úzký proužeček látky, který zakrýval její prcinku. Na huňatý kožíšek chloupků v klíně však nestačil. Lehce si přejela rukou přes barunku a stáhnouc je pustila sprchu. S velkou láskou si namydlila celé tělo, kočičku ani kozičky při tom samozřejmě neopomněla náležitě polaskat. Chtěl jsem jí, moc jsem jí chtěl a tak jsem využil toho, že jsem jí zapomněl dát ručník a vstoupil do děje.

Počkal jsem si až bude v nejlepším a zaklepal na dveře. Jako by na to mrška čekala… Otevřela zcela bez ostychu a já si její tělo mohl pořádně prohlédnout. Všimla si toho jak si jí prohlížím a dřív než jsem se stihnul vzpamatovat zlila mě takovým způsobem, že na mě nebyla nitka suchá. „Ale co když si chceš hrát, tak si spolu trošku pohrajem,“ řekl jsem si a na hru přistoupil. Svlékl jsem se donaha a ukázal jí svého naběhlého klacka. Jen se mlsně olízla a zašeptala: „Pojď ke mě ty můj tvrdolíne“. Přitiskl jsem se na její roztoužené tělo, které přesto že ho neustále zkrápěly krůpěje vody, jakoby hořelo. Opět jsme se překrásně vášnivě líbali. Naše jazyky si spolu nezbedně hrály, zatímco její tvrdé bradavky otíraly se náramně vzrušivě o mé tělo. Brzy ani její ruka neodolala a chytila mého klacka. Nejdřív mi ho jen tak nesměle hladila, ale když zjistila že se přitom můj jazyk stále dravěji dere do její pusinky, přitvrdila a začala mi ho honit. Stačilo mi málo a už jsem stříkal – ale jí to kupodivu nevadilo…

Odlepil jsem se od jejích hladových rtů a začal klesat níže na její překrásné melounky, jejichž ztvrdlé bradavky byly tak lákavé. Nejdříve jsem je jen tak lehce sál, ale když začala vzrušeně vzdychat stala se ze mě dravá šelma a tu a tam jsem je i zlehka zkousnul. To už dala svým pocitům nekontrolovaný průběh a pěkně divoce dávala najevo, že to moc chce, dokonce i její nezbedná ruka neodolala a začala mizet v rozpáleném klíně a nedala pokoj dokud se její majitelka neroztřásla blahem.

Chvilku jsme se opět cucali a potom Dášenka začala věnovat pozornost mému chlapákovi. Její mlsná pusinka ho pohltila až po kořen a já začal zažívat nadmíru blažené pocity. Její hbitý jazýček to totiž náramně šikovně uměl – byla prostě talent od přírody. Konečně ucítila jak mi v něm zaškubává a tak nasměrujíc ho na své kozičky nechala mě dosytosti vystříkat. Pak si ještě mojí smetanu pěkně rozetřela a řekla: „Teď ty!“

Její doširoka roztažené nohy říkaly dosti výmluvně, co by Dášenka ráda a tak jsem zabořil hlavu do jejího klína a divoce lízal. Nejdřív jenom pěkně okolo, abych jí roztoužil, ale potom už mé rty našly její tvrdý hrášek a zkušený jazyk mou roztouženou princeznu opět dodělal. Slízával jsem její sladké šťávy a občas si neodpustil rozverně zatahat za chloupky, kterých měla požehnaně. Tahání se jí moc líbilo, protože se vzápětí udělala znovu a já usoudil, že teď už by mohl být ten pravý čas na to zbavit jí panenství.

Odnesl jsem si mojí sladkou lásku pěkně v náručí do ložnice. Už byla zase při chuti, protože po cestě dorážela na mého opět stojícího klacka tak, že jen jsme spolu šupli do postýlky už jsem zase zdobil její kozičky semenem. Tentokrát ho neroztírala, ale naopak velmi labužnickým způsobem slízávala, rád jsem jí s tím pomohl a brzy jsme si opět hráli s našimi jazyky… Pak jsem si lehnul na záda a Dášenka se sebevražedně nabodla na můj kůl. Chudák asi netušila jakou bolest si tím způsobí. Ale bolest brzy pominula a Dášenka to pěkně divoce rozjela. Byla krásně úzká a tak si můj klacek zatraceně užíval i mé oči si přišly na své, byl na ní totiž moc krásný pohled… rozcuchané vlasy, kterými divoce házela, koziska které si střídavě ždímala levou či pravou rukou a ten vítězný řev – to prostě miluju!!!

Přišlo nám to oběma současně a překrásně jsme se z našeho blaha vyřvali – až se druhý den sousedka ptala, co že se to u nás stalo. Jen mě mrzí, že od té doby co jsme se na nádraží rozloučili už se mi Dášenka neozvala – ale nevadí, myslím že na svou první noc s mužem jen tak nezapomene a já na její vášnivé milování taky ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *