Odpanění III.

Bylo mi tenkrát asi 10 a bráchovi kolem patnácti. Začalo to celkem nevinně. Protože jsme už od malička sdíleli s bratrem společný pokoj, nebylo stejně jako v jiných rodinách výjimkou, aby jsme se čas od času nepoprali či jinak nepohádali. Ale jak byl bratr v pubertě, vyhledával stále stávaly se naše půtky častější a častější.

Dlouho jsem z toho neměla rozum – ale jak i já dospívala, počala jsem si uvědomovat, že na tom něco není v pořádku a že bratrovi ruce míří neomylně na místa, kde by vůbec neměly být. Ano hladil mě na kozičkách, v rozkroku a tu a tam ještě o mě otřel bouli na jeho kalhotech, za kterýma se schovával jeho nalitý klacek. Lochtal mě v rozkroku, vždy až do té doby, kdy jsem začala škemrat, aby toho nechal – prostě onanoval o svojí sestru!

Ale jednou přišlo ještě něco horšího. Bratr se vrátil pozdě domů večer z nějaké zábavy a protože jsem zrovna byli sami doma, využil situace a opět mě začal obtěžovat jeho klasickým způsobem. Už jsem se ani nebránila, protože po těch letech už mi to nebylo nepříjemné, naopak spíš jsem se těšila s čím novým přijde tentokrát.

A bratříček nezklamal. Tentokrát byl opravdu neodbytný a hodně něžnější než obvykle. Obkročmo si na mě sedl a já ucítila jeho našponovaného klacka. Hladil mě kozičky a já pomalu začala sténat. Jeho ruce teď už zcela suverénně zajely pod tričko a nahmátly mé dosud tak malé jehlánky koziček a počaly je laskat. Brzy už bylo tričko na obtíž a tak ho sundal a pokračoval s hraním na mém bělostném něžném těle. Jeho kůl už napínal rifle k prasknutí a tak shodil kalhoty a stáhnul i slipy a ukázal mi poprvé svého čuráka v plné kráse. Viděla jsem něco tak velkého poprvé a líbilo se mi se ho dotýkat, a tak zatímco má ručka něžně bratříčka masturbovala on mi laskal jehlánky svým jazykem.

Brzy mu v něm zaškubalo a mé bříško postříkal svou teplou smetanou. Chvilku ustal ve svém snažení a stáhnul ze mě kalhotky. Moje neochlupená dírka se mu musela moc líbit, protože jí za chviličku překrásně laskal svým jazykem až jsem se celá roztřásla a nějaká divná kapalina počala opouštět mé mladičké tělo. Bylo to krásné a bratr byl tak něžný. Jenže jakoby do něj něco divného vjelo, najednou se změnil k nepoznání.

Uchopil svého čuráka, roztáhl mi do široka nohy a zarval ho do mého promáčeného pelíšku. Moc mě to bolelo, ale vůbec na mě nebral ohled. Prorval mi pannenskou blánu a šukal mě jako zvíře, tvrdě a nekompromisně, hýkal při tom blahem a poté co v jeho ocase ještě jednou zatepalo vypláchl mi mojí kundičku svým semenem. Nechal si ho ještě ode mně olízat a potom usnul.

Tak takový byl můj první sexuální zážitek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *