Stopařka

Byl pátek, tedy den, kdy každý touží po tom dostat se co nejdříve domů a konečně stihnout to, co se za celý týden nezadařilo, tedy nějakou tu pařbu a tak. Je vám jistě jasné, že ani já jsem nebyl žádnou výjimkou. Ihned jak mi v práci padla, sedl jsem do auta a hnal to co se dalo, jen abych už byl doma.

Ale náhoda tomu chtěla jinak, a tak když jsem opouštěl naší milovanou Plzeň upoutala mou pozornost sladká dívenka, která zuřivě mávala na všechny auta projíždějící kolem. Musela tam stát docela dlouho, protože vypadala promrzle – přeci jenom v půlce února. Docela mě udivil nezájem ostatních řidičů, protože kočička to byla radost pohledět a tak jako správný „býček“, který využívá každé možnosti jak si zapíchat, nezaváhal jsem ani chviličku a zastavil.

Radostně popoběhla k autu a zeptala se kam jedu – naštěstí jsme oba měli společnou cestu a tak jsme mohli vyrazit. Zpočátku nebyla zrovinka moc ukecaná – tu a tam jsme prohodili nějakou tu zdvořilostní frázi a jinak nic, ale alespoň jsem měl dostatek času pěkně si jí prohlédnout. Navíc začala pomalu pookřávat a zbavovat se zimní bundy a jiných „tepelných izolátorů“, takže můj výhled byl čím dál lepší. To víte, že jsem si dal záležet, aby v autě bylo jako v peci a tak Magdička – tak se ta krásná brunetka jmenovala – brzy skončila jen v roláku, který už mi dával dostatečné možnosti k tomu odhadnout jak jsou na tom její kozičky, které bych tak rád vytáhnul na světlo boží. A nebyly na tom vskutku zle. Pyšně se pod rolákem dmuly až mě to občas svádělo si na ně sáhnout. Ale nejen kozičky na ní byly krásné. Líbily se mi její svůdné plné rty a hnědé oči, které na mě čas od času šibalsky pohlédly. Byla to prostě kočička k sežrání!

Konečně si toho, že si jí důkladně prohlížím všimla. Jen se usmála a jakoby mimoděk si oblízla rty. Vypdalo to, že se stoupající teplotou v autě rozmrznul i její jazyk a sexuální žádostivost… Konečně se dala do řeči a prozradila mi na sebe, že jí je 16 a chodí v Plzni na ekonomku. Napovídala toho ještě spoustu, ale nějak jsem to její žvatlání nevnímal a spíš si představoval, jaké by to s ní mohlo být v posteli. Asi to vycítila a tak, když jsme projížděli kolem lesíka, tak mě poprosila jestli bych jí nezastavil, že se jí chce čůrat.

Co bych pro malou svůdnou kočičku neudělal – samozřejmě, že jsem zastavil a zatímco Magdička zmizela v lese já si spokojeně pokuřoval. Najednou se z lesa ozval Magdin křik. Zahodil jsem cigáro a utíkal podle zvuku k místu, kde jsem si myslel, že je. Konečně jsem jí našel. Ležela tam na zádech, kalhoty i kalhotky stažené až ke kotníkům a naříkala.

„Co je ti,“ zeptal jsem se. Celé mi to vylíčila – nikdy bych nevěřil, že je něco podobného možné, ale opravdu se to stalo – totiž když se chystala, že uleví své barunce od nepříjemného tlaku chcanek, tak našlápla levou nohou tak nešikovně, že si jí vyvrkla a teď se nemohla postavit. Poprosila mě tedy abych jí zvedl zpět do sedu, aby se mohla konečně vyčůrat. Udělal jsem to i když nám oběma byla ta situace nadmíru trapná. Taky jí to docela dlouho trvalo než konečně z její prcinky – mimochodem ochlupené jen takovým chmýřím – začal proudit zlatý proud.

Nevím proč, ale ten pohled mě náramně vzrušoval. Bylo to něco nádherného pozorovat tuhle mladou kočičku v téhle nadmíru intimní chvíli a tak jsem se neovládl a rukou začal ten hřejivý proud směrovat na různé strany. Při prvním dotyku mé ruky na její kundičce sice ucukla a chtěla začít křičet, ale když jsem se jí něžně dotýkal začalo se jí to líbit a dokonce se přisála na mé rty a začali jsme se přitom líbat. Krůpěje jejích chcanek smáčely stále mou ruku a já pomalu hledal zduřující se hrášek. Pramen ustal a já ho počal pěkně dvěma prsty laskat zatímco ona stále rejdila jazykem v mých ústech.

Bylo to sladké a neskutečně perverzní milovat tohle mládě ve chvíli, kdy nemůže utéct ani kdyby chtěla. A tak vědom si své převahy začal jsem jí sundavat i rolák, abych si konečně mohl prohlédnout její cecíky. Dokonce mi s tím i pomohla a brzy byla jen v podprsence. Zato já byl stále ještě kompletně oblečený a tak jsem jí to výmluvně dal najevo.

Nejdříve mi vysvobodila mého, teď už pořádně ztvrdlého klacka. Koukala na něj jako kdyby něco podobného viděla poprvé a tak jsem jí předvedl, jak ho má masturbovat. Nesměle ho chytla do své malé ručky a začala pomalu přejíždět od špičky až ke kořeni a já jen slastně mručel, zbavujíc jí přitom podprsenky. Konečně jsem se na její pěkně velké a tvrdé kozy dostal. Vzal jsem jí bradavku mezi dva prsty a něžně si s ní pohrával. To bylo to poslední, co mi chybělo k výstřiku – jak byla totiž rozvášněná mou hrou s bradavkami, tak mi ho tvrdě stiskla a já jí ručku dokonale zastříkal svou smetanou. Poslušně si jí začala čistit jazýčkem, zatímco mé rty začaly okusovat její ztvrdlé anténky. Začala sténat a střídavě rozevírat a zavírat stehna. Ano, chtěla to! Chtěla tvrdého čuráka nebo cokoli jiného, jen aby ulevila svému chtíči. Byla božská ta malá kurvička ve svém chtění. Líbilo se mi dívat se na její utrpení, jak už to moc a moc chce a pořád nic nepřichází, ale vždy když si chtěla pomoc svou ručkou jsem jí zachytil. Byla úplně nepříčetná a v tu chvíli by šukala snad cokoliv tvrdého a dostatečně velkého – to byl ten pravý okamžik jí ho tam vrazit…

Zvednul jsem jí ze země a nabodnul na mého klacka. Jen sladce zařvala, jak jsem jí zbavil pannenství a poté mě objala svýma nohama a opřeni o strom začali jsme si dosytosti užívat. Prcal jsem jí jako o život a ona přitom vydávala rozkošné zvířecí zvuky. Samozřejmě, že si nezapomněla pohrávat s cecíkama, či tu a tam zarýt svou ručku do mého zadku. To pak v mém klacku jen trošku zaškubalo a už do její kundičky proudilo mé husté semeno. Sotva dopadly první dávky do jejího lůna už se celičká roztřásla a bylo jasné, že na ní přišla konečně pořádná rozkoš. Udělal jsem se do ní ještě několikrát a ona si taky přišla na své až se na mě vysílením pověsila a jen vzrušeně oddechovala.

Trvalo jí docela dlouho než se z toho všecho vzpamatovala a tak protože se mi chtělo chcát zneužil jsem situace a poručil jí, aby otevřela pusinku. Celá zmatená to bez dotazů udělala a brzy už silný proud mých chcanek smáčel celý její obličej a ona jen bezmocně uhýbala. Konečně zjistila, že to nemá cenu a jen oddaně polykala. Bylo to moc bezva pozorovat její hnědé vlasy dokonale namočené proudem mých chcenek, její make-up rozmazaný tou zlatavou tekutinou, prostě super podívaná!

„A teď ty,“ poručil jsem a připravil svá hladová ústa mezi její nohy. Konečně z ní začal téct ten zlatý proud. Nasměroval jsem ho tam kam jsem měl právě chuť a vychutnával si tu rozkoš do poslední kapičky. Přiblížil jsem svůj jazyk co nejblíže ke zdroji a vychutnával si ten tlak….Oooooohhh to byla rozkoš!!!

Brzy bylo po všem, zlatý proud ustal. Oblékli jsem se a vydali společně k autu. Samozřejmě, že jsem mojí sladkou Magdičku do auta odnesl. Uvelebila se pěkně na zadní sedačce kde měla pohodlí a vyrazili na středisko, aby jí dali dohromady ten kotník. Když jsem jí předával jejím rodičům, její fotr mě nejenže poděkoval, ale dostal jsem ještě pětikilo za odvoz – pěknej blbec, kdyby jenom tušil, co jsme s jeho dcerunkou dělali! No a Magdička? S tou šukáme dodneška – jezdí se mnou totiž každý pátek domů. A věřte mi, není nad to šukat v lese!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *