Nečekané anální orgie

Honza se vracel domů z práce. Už se nemohl domů dočkat. Doma ho čekala nadržená manželka s její sestrou a manželem. Měli na dnes domluvenu další pěkně vzrušující čtyřku. Minule to bylo prostě skvělé.

Honzova manželka a její sestra jsou jednovaječná dvojčata a někdy je problém od sebe rozeznat. Při milování je Honza poznal ihned. S manželkou už šukal delší dobu a tak věděl přesně jak to chce. S Anitou to bylo trochu jiné. Ta to chtěla trochu více divočeji a ráda experimentovala. Alena o experimentování moc slyšet nechtěla, ale sestřička ji snadno přesvědčila, aby něco nového vyzkoušela. To nové byl anální sex.

Anita ho měla snad raději než klasický – a s jakou chutí se mu oddávala! Stejnou chuť na něj dostala pak i Alena, a tak několikrát za sebou byly šukány jen prdelky. Kundičky také nezahálely, ale přece jen byly šukány méně než dříve.

Se vzpomínkami jak střídavě zajížděl se svým dlouhým čurákem do těsných prdelek Anity a Aleny, pokračoval Honza v jízdě k domovu. Musel jet velmi opatrně. Venku bylo velmi sychravo a nevlídno. Začalo mrznout a vzduchem občas prolétly vločky sněhu.

Auto stojící u krajnice zahlédl včas a mohl plynule zastavit. Auto bylo trochu ojíněné a to Honzu překvapilo. Honza vystoupil ven z auta. „Haló je tady někdo?“ Dveře auta se otevřely a z nich vykoukla ženská hlava. „Jste moc hodný, že jste mi zastavil.“ „Jste v pořádku? Co se vlastně stalo?“ „Došel mi benzín.“

Mladé ženě bylo viditelně zima. Celá se třásla a chvěla. Na sobě měla jen slabý svetřík. „Pojďte ke mě do auta. Jak dlouho tady stojíte?“ „Přes hodinu,“ odpověděla. „To nemáte nic teplého na sebe?“ „Jenom jsem chtěla dojet pro benzín na ráno a jet zpátky. Trochu jsem to neodhadla.“ „Odvezu Vás k nám a pak se vrátíme pro vaše auto.“ „Jste moc hodný. Nevím jak vám mám poděkovat. Jsem Markéta.“ „Já Honza.“

Honza odvezl prochladlou Markétu k nim domů. Doma ji předal překvapené manželce a její sestře. Franta se oblékl a spolu dojeli pro odstavené Markétino auto.

Anita s Alenou si vzaly Markétu do práce. Alena přinesla vodku a nalila ji do skleničky. „To vypij,“ nařídila Alena Markétě. Po vypití vodky se Markéta zašklebila. „Teď už je ti trochu tepleji. Vezmi si ještě jednu.“ Markétě nic nenamítala a počkala až jí Alena nalije druhou skleničku. Tu vypila se stejným zašklebením. Do tváří se jí vrátila barva. „Už je mi tepleji. Díky moc.“ „Nemáš zač. Měla by jsi se vykoupat. Teplá vana tě ještě více zahřeje.“

Když to Alena nabízela, tak netušila co se z této nabídky vznikne. Byla už celkem smířená, že si k dalším pěkně vzrušujícím orgiím nedojde. Kundička jí svrběla a dožadovala se šikovných jazýčků a neméně šikovných čuráků. Při těchto představách zavedla Markétu do koupelny, kde jí ukázala vše co potřebuje ke koupání.

Venku před koupelnou stála Anita. Sestry se ihned objaly a vášnivě se líbaly. Přitom jim ruce zamířily na kundičky druhé a ihned ji zkušeně dráždily. Obě toto dělaly už mnohokrát a moc dobře věděly jak se krásně udělat. Už se blížil jejich orgasmus, když z koupelny zavolala Markéta: „Nemáte nějaký župan?“ Sestry tím vyrušila v mazlení. Byly ještě více nadržené a chtivé mazlení a šukání.

„Za to jak nás vyrušila nás obě uspokojí,“ prohlásila Anita. „Co když nebude chtít?“ namítla Alena. „Která ženská by řekla ne, krásnému vylízání?“ odpověděla přesvědčivě Anita. „Něco vymyslím, abychom ji dostaly,“ ještě dodala Anita. Ani jedna ze sester se nezabývaly zapínání košile a tak z nich téměř vykukovaly jejich tvrdé kozičky. Pod maličkými sukýnkami neměly vůbec nic. Markéta stála v koupelně už zcela osušená, jen zabalená do ručníku. „Nechtěla jsem si brát oblečení, je ještě trochu studené,“ snažila se vysvětlit proč je musela zavolat. „To je v pořádku, kočičko,“ začala příst Anita. Alena mezitím došla pro župan. Držela ho v rukou a čekala až se Markéta svlékne. Ta jen stála a tak k ní Anita přistoupila. Kozičkami se otřela o její a pomalu sundala ručník. Alena župan Markétě nenabídla a s velkou chutí si ji prohlížela. Zvláště její pěkné kozičky, spíše menší melounky. Pak její zrak spočinul na její kundičce. Byla vyholena, kromě malého proužku nad poštěváčkem. Přesně tak se také ony obě vyholovaly. Markétiny vyholené kundičky se také všimla Anita a to byl pro ni impuls.

„Vidím, že se také vyholuješ.“ Markéta zrudla. „My se také obě vyholujeme.“ Obě sestry si téměř současně sundaly sukýnky a ukázaly překvapené Markétě svoje kundičky. Byly stejné jako ta její. Jen ony voněly od předchozí rozkoše. Obě sestry smyslně roztáhly nohy, aby si Markéta mohla jejich kundičky dobře prohlédnout. Ta z nich nemohla spustit oči a jenom mlčky zírala.

„Chlapům se naše kundičky líbí. Ještě více a častěji nás pak lízají. Nejen chlapům se líbí. Já mám také ráda, když Alena je vyholená.“ Markéta po Anitino slovech je koukala s otevřenou pusou na přiznání lesbického vztahu mezi sestrami. Anita už nechtěla nic ponechat náhodě a tak k Markétě přistoupila. Anitina ruka nekompromisně zajela na Markétinu kundičku a dvěma prsty ji pozlobila. Markéta blaženě zasténala, nohy dala lehce od sebe a dovolila Anitě, aby jí mohla lépe dráždit. Jakmile byl větší prostor mezi Anitino nohami, tak si mezi ně klekla Alena. Rukama uchopila Markétino půlky a hlavu zabořila do její mokré kundičky. Jazýček jí kmital jako o závod po poštěváčku a zajížděl i mezi stydké pysky co to jenom šlo.

Když Alenino lízání doplnila Anita okusováním a sáním Markétino bradavek, stačilo sestrám pár minut a Markéta se krásně udělala. Takovou překrásnou rozkoš ještě nikdy nezažila. O milování s ženami jen snila a tak se jí to splnilo. Nijak se nebránila, když se vystřídaly a ona začala Anitě lízat kundičku. Moc jí chutnala a krásně jí dovedla k vyvrcholení. Se stejnou chutí vylízala i Alenu.

Při lízání Anity kundičky si Alena stoupla za svoji sestru a vzala její kozičky do rukou a začala je dráždit. Mezi prsty vzala její bradavky a mnula je. Prostě přesně věděla jak to má Anita ráda. Po Anitino orgasmu se sestry vyměnily a tak i Anita dráždila Alenu na kozičkách. Jakmile byly všechny tři ženy uspokojené tak vyšly z koupelny.

„Máš ještě chuť na milování?“ zeptala se Anita nahé Markéty. „O tom nepochybuj! Mám ještě víc chuť na pořádné šukání!“ nadšeně se rozplývala Markéta. „To je dobře. Na dnešek jsme měli domluveny pěkně vzrušující orgie.“ „Ještě jsem se žádných nezúčastnila. Jsem pěkně vzrušená při představě, že mě budou šukat dva chlapi najednou,“ a mlsně se Markéta olízla. Přitom si rukou zajela do kundičky. „A co anální sex?“ zeptala se Alena. „Vás šukají i do prdelky? To je skvělé! Mám to do prdelky moc ráda.“ „To je dobře. My v poslední době jsme většinou šukány do prdelky. Je to pěkně rajcovní. Rády se také oblékáme do pěkného erotického prádélka. Chceš si nějaké půjčit?“ nabídla Anita Markétě. „O tom nepochybuj. V prádle to také moc ráda dělám. Jednou jsem se milovala celá oblečená a jenom mi zajel pod sukni, odhrnul kalhotky a tak mě pořádně ošukal.“ „To my dvě také máme moc rády. Občas si vyjedeme s manželi do lesa a oni nás takto šoustají. Je to pěkně vzrušující moci prožít orgasmus, aniž by tě někdo slyšel,“ odpověděla Alena.

„Slyším chlapy?“ povídá Anita. „Jdu se na ně podívat. Zatím se oblékněte a připravte mi něco na sebe,“ a Anita otevřela dveře do obýváku a šla se podívat na Honzu s Frantou. „Ahoj, kluci. To je dobře, že jste přijeli. Jsme všechny tři pěkně nadržené,“ řekla nadržená Anita překvapeným mužům. „Tři?“ zeptali se současně. „Samozřejmě. Markéta je také pěkně nadržená na vaše dva ptáky. Musím je, ale zkontrolovat.“ Anita si klekla mezi ně a zkušeně jim vybalila čuráky z poklopců. Oba čuráci byli povadlí a tak je Anita začala střídavě kouřit. Netrvalo jí ani minutu a oba krásně stáli. Honza i Franta čekali, že budou moci ochutnat Anity dírky, ale kdepak. Anita je jen rozpálila a klidně odešla do ložnice. Co měli dělat a tak se svlékli do naha a čekali až jejich samičky přijdou. Nemuseli čekat dlouhou.

Zanedlouho se otevřely dveře do ložnice a v nich se objevila Alena s Anitou. Vedli Markétu, která měla zavázané oči. Vybraly si stejné prádlo, podvazkový pás a punčochy. Jen se lišily barvou. Ženy dovedly Markétu před muže a samy se posadily vedle nich. Vzala jejich čuráky do rukou a jemně je pohonila. Také Markéta nezahálela. Začala se před muži provokativně hladit po kozičkách, mnout bradavky a hladit na kundičce. Honza s Frantou se už chtěli na Markétu vrhnout, ale jejich partnerky je zadržely.

Markéta pokračovala ve svém mazlení. Nejdříve si zasunula jeden prst do kundičky a zanedlouho ještě jeden. Druhá ruka ještě zvládla dráždit bradavku. To už bylo na muže moc. Partnerky je také už chtěly sami pustit. Takto se jim vytrhly a přešli k rozdělané Markétě.

Honza začal Markétu líbat a dráždit bradavky. Jejich jazýčky se setkaly a začaly se divoce mazlit. Franta vytáhl Markétinu ruku z její kundičky a místo ní si klekl na podlahu a zabořil do kundičky svůj šikovný jazýček. Markéta byla od své masturbace tak rozpálená, že když jí začali ještě laskat muži, tak se během několika okamžiků bouřlivě a velmi hlasitě udělala. Celé tělo se jí chvělo fantastickou rozkoší.

Za tak skvělý orgasmus se muselo mužům dostat náležité odměny. Markéta si klekla na zem a vzala jejich velké čuráky do pusinky. Kouřila je jako o závod. Zpočátku měla na očích ještě pásku, ale rychle si ji sundala. Mohla si tak prohlédnou ty dva krasavce. Už se nemohla dočkat až je ochutnají její dvě roztoužené dírky.

Jakmile sestry osaměly, dlouho nezahálely. Ruce zamířily na kundičky a daly se do práce. Pozorovaly přitom co chlapi dělají s Markétou a moc se jim to líbilo. Jejich nejoblíbenějších poloha byla 69. V ní se krásně mohly šukat prsty a vylizovat vzájemně kundičku. Orgasmu dosáhly téměř pokaždé současně, jak byly sehrané. Dnešní 69 nebyla vyjímkou. Dosáhly orgasmů jen těsně po Markétě a tak celý pokoj byl plný slastných výkřiků a sténání.

Sestry nechaly muže Markétě a dále se věnovaly jedna druhé. Anita přinesla připínacího robertka. Alena poklekla na všechny čtyři a vystrčila na svoji sestru prdelku. Anita neváhala s výběrem dírky a rovnou zamířila do prdelky. Ostatně jak to dělaly se sestrou poslední dobou velmi často. Při šukání do prdelky si Alena ještě zvládla dráždit prsty na poštěváčku.

Mezitím už do Markétiny dírek zajížděli oba čuráci současně. Honza byl dole. Markéta se na něj napíchla a na Frantu „zbyla“ prdelka. Honza s Frantou měli dost zkušeností s šukáním Aleny a Anity a tak se během několika přírazů sladili k všeobecné spokojenosti. Markéta mezi nima blaženě sténala jak do ní zajížděli a prožívala si fantastickou soulož. Její rozkoš ještě zvyšoval Honza, který okusoval její tvrdé bradavky.

Jako první vyvrcholil Honza. Vystříkal celou dávku semene do Markétiny kundičky. Během této exploze přišel orgasmus Markéty. Měl takovou sílu, že Markéta na chvilku omdlela. Rychle ji probraly záškuby Frantova čuráka, který jí naplnil prdelku svým horkým semenem. Markétě bylo skvěle. Takovou krásnou šukačku ještě nezažila. Jen čekala co budou říkat Alena s Anitou, že už jsou muži hotovi. Měla zkušenosti s partnery, kteří se jednou udělali a to bylo vše. Honza s Frantou, ale byli jiní. Když vytáhli čuráky z Markétiny dírek, byli stále při chuti. Čuráky nabídli Markétě k pomazlení. Ta se toho ihned ujala. Olízala je od všeho semene. Po takové důkladné očistě čuráci stáli jako znovuzrození.

Teď přišel čas pro sestry. Prdelky měly krásně vyšukané od robertka, ale to nebylo ono. Živý čurák, to je zcela něco jiného. Muži seděli na gauči a ony se na ně prdelkami pomalu napíchly. Seděly na nich zády k nim.

Začalo další kolo divokých análních orgií. Markéta nezůstala stranou a střídavě vylizovala kundičky obou sester. I když to bylo docela složité. Obě sestry šukaly jako zběsilé a tak měla Markéta co dělat, aby mohla jejich kundičky dráždit.

Na Aleně a Anitě bylo vidět, že jsou jednovaječná dvojčata i v sexu. Orgasmy přišly současně a se stejnou zničující silou. Obě měly co dělat, aby se udržely na tvrdých čurácích mužů. Orgasmy je tak zničily, že nebyly schopny pokračovat v další jízdě. Sesedly a nechaly Markétu, aby oba muže uspokojila. Což ona s velkou chutí ihned udělala. Klekla si na všechny čtyři a nechala Honzu, aby jí šukal zezadu do prdelky. Bylo to skvělé. Honzovo čurák klouzal v mokré prdelce a Markétu přiváděl k dalšímu orgasmovému šílenství. Sotva do prdelky vlétla jedna malá kapka semene, Markéta explodovala dalším divokým orgasmem. To byl zvířecí orgasmus se vším všudy. Výkřiky, které se draly s úst Markéty nebyly rozhodně lidské, ale nadržené zvířecí samice.

Poslední orgasmus Markétu doslova katapultoval k další chuti. Jako divoká samice se vrhla na Frantu a prudce na něj skočila. Čurák jí do prdelky zajel celou délkou na jedno zasunutí. Markéta se zapřela nohama a divoce přirážela. Svým zvířecím vzrušením nakazila i Frantu. Ten jí sundal ze sebe a hodil na podlahu. Markéta jako správná samice si klekla na všechny čtyři. Franta byl v její prdelce během několika vteřin a důkladně jí šukal. Měl více síly než Honza a tak Markétu doslova přibil k podlaze jak ji divoce šukal prdelku. Markéta byla na vrcholu blaha a nechala ho, aby si s ní dělal co uzná sám za vhodné. Když přišel její orgasmus tak ji omráčila temnota rozkoše. Probudilo jí až popleskání na tváři.

Anální orgie se skvěle vydařily a všichni věděli, že nebyly rozhodně poslední.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *