Prohraná sázka II.

Pečlivě jsem se osprchovala a vymyla ze všech zákoutí svého těla sperma, které na mě ulpělo. Vychutnávala jsem teplé kapky, které dopadaly na mé tělo a ani jsem nepostřehla, že Jana už odešla. Osušila jsem se, oblékla si župan a vyrazila jsem zpět, do jámy lvové.

Vešla jsem do místnosti jakoby nic. Kluci se dívali na televizi a Jana uklízela stůl. „Tak to vypadá, že mají dost“, řekla jsem si pro sebe. Popošla jsem ke stolu za Janou, že jí pomůžu uklidit. Stůl byl plný cákanců semene. Jana se na mě zašklebila a zašeptala: „Ještě že to vzdali, já se nemůžu skoro ani posadit“ „Nebuď zbabělá, něco přece vydržíme ne?“ odpověděla jsem Janě a nabrala si na prst sperma ze stolu. Došla jsem před televizi, olízla jsem si sperma z prstu a prohodila: „To bylo všechno jo?“.

„Nechej toho, je hokej“ , zazněla odpověď. „Vážně?“, řekla jsem a lehla si na zem před televizi tváří k publiku. Povyhrnula jsem si župan a odhalila svoji kundičku. Prsty jsem si začala hladit škvírku odshora dolů a zvláštní pozornost jsem kromě svého poštěváčku věnovala boulím na kraťasech, které jsem pozorovala u zarytých hokejových fanoušků. „Neruš“ zavrčel Fanda. „Vždyť nic nedělá!“, řekla Jana a lehla si ke mě. Hlavu mi položila na prsa a převzala roli leštění mých stydkých pysků. „Vyliž mi ji“, poprosila jsem Janu, „ale moc nemlaskej, kluci se dívají,“ zašeptala jsem tak, aby to kluci slyšeli.

Lehla jsem si na bok a rozevřela nohy. Jana se otočila a lehla si stejně jako já. Ucítila jsem její dech na své mušličce. „Dělej, prosím, chci to rychle“, žadonila jsem a rukou jsem zajela Janě mezi nohy. Byla tak horká a vlhká. Podívala jsem se směrem ke klukům. Hokej už nikdo nesledoval. Honza už měl ptáka v hrsti a honil ho jako Tom Jerryho. Očima jsem hledala něco, čím bych udělala Janu, a než jsem se stihla pro vybranou vázičku natáhnout rozburácel se ve mě orgasmus. Zkroutila jsem se v slastné křeči a vychutnávala jsem svůj vrchol.

Když jsem se probrala Jana seděla opřená o gauč a kluci ji nabízeli své krasavce. Jana se na mě podívala a řekla: „Teď ty“. Vzala jsem vázičku a klekla si do jejího rozkroku. Sáhla jsem si mezi nohy a nabrala do ruky trochu svojí šťávy a začala potírat vázičku, aby dobře klouzala. „Kluci, potřebuji víc vazelíny. Bude už konečně někdo?“ Jana stiskla Alešovi rozkrok a sperma se valilo na vázičku téměř okamžitě. Společně jsme ho s Janou roztíraly po vázičce. Jana měla zakloněnou hlavu dozadu a střídavě kouřila každého kdo se namanul. Palcem a ukazováčkem jsem jí roztáhla kundičku a strčila jí vázu dovnitř. Zvedla hlavu a podívala se na sebe. „Jů ta je pevná“ zavýskla.

Klečela jsem naproti ní a dívala se jí do očí. Zasunula jsem vázu jak nejhlouběji to šlo a sklonila se Janě do klína. Vzala jsem mezi rty její poštěváček a jemně jsem ho mnula. Rukou jsem pohybovala vázou a druhou jsem jí hladila okolí zadečku. Výsledky na sebe nedaly dlouho čekat. Jana celá ztuhla vzepřela se a začal jí škubat obrovský orgasmus. Kluci začaly stříkat jako na povel. Žaludy se leskly ve světle od obrazovky jako hlavičky mimozemšťanů. Sedla jsem si a všechno jsem pozorovala.

Janě opět klesla hlava na gauč. Její krásné vlasy byly propleteny mašličkami bílého semene. To jí stékalo po tvářích a z brady kapalo na její překrásné kozičky. Nevydržela jsem a naklonila jsem se k Janě a slízávala jsem horké semeno z jejích ňader. Pozorovala jsem jak jí vázička vyjíždí z jeskyňky. Překvapila mě ruka která se objevila pode mnou a uchopila vázičku. Než jsem se stihla otočit a podívat se kdo to je, cítila jsem jak do mě vázička zajíždí. „Měla jsi pravdu, je báječně tvrdá“ hlesla jsem a otočila se k neznámému. „Tobě to nestačilo chlípníku?“ zeptala jsem se Jirky.

„Teď ti konečně ukážu ty děvko“ zakřičel, roztáhl mi půlky a narval mi svoje tlusté péro do prcinky. Jana otevřela oči a pozorovala mě. „Je to dobré, že?“ zeptala se a přitáhla si moji hlavu k sobě. „Máš ale ještě volnou jednu dírku“ řekla, a políbila mě. Rukou zpoza sebe přitáhla něčí penis. Stěží už jsem vnímala co se děje. V mojí pánvi bušily dva písty jako v lokomotivě. Jeden tam, druhý ven a stále dokola. V ústech jsem cítila další penis. Sotva jsem mohla dýchat. Mé tělo bylo napnuté jako struna. Cítila jsem jak se můj vrchol blíží. Bum, bum bum vnímala jsem a nevěděla jsem zda jsou to údery mého srdce čí nárazy vázičky na moje pánevní dno. Ztrácela jsem vědomí a pak to přišlo. Orgasmus nastoupil a já jsem zatnula celé tělo. Penis v puse mi zajel až do krku a začal stříkat. Jirka zarazil své nástroje na doraz a začal stříkat. Cítila jsem jak mě jeho sperma pálí ve střevech. Víc si nepamatuji…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *