Alenka VI.

Jedli jsme zpočátku mlčky. Zapíjeli jídlo bílým vínem a já si při tom vzpomněl na Alenu. Trochu jse se zastyděl, ale pak myšlenky zahnal. Vždyť k sobě nemáme žádné závazky. Náš vztah je založen zatím jen a jen na sexu. Z její strany, a to jasně řekla, je to jen náhrada za to, co jí neposkytuje manželství. Tedy toho jejího bych chtěl poznat. To asi musí být pěkný trouba. Něco takového mít doma a nevyužívat toho.

„Hele, …“ Strčila do mne Helena a ukázala k vedlejšímu stolu. Tam si právě sedaly dvě dívky. Nechápavě jsem se na ni podíval a pak mi to došlo. Nováková a Dvořáková, teď už vypadaly jinak, každá měla na sobě malé večerní šaty a slušelo jim to. Když jsem si je navíc představil jak vypadaly a co dělaly před půl hodinou, slušelo jim to oběma ještě více.

„Co jsou zač?“ Zeptal jsem se Heleny. „Studentky univerzity, jedna práva, druhá filosofii“ A pokračovala o tom, jak se seznámily a jak se domluvily na občasné a neformální spolupráci. Je to s podivem, ale ty holky nejsou klasické prostitutky. Dělají to opravdu spíše pro potěšení a jsou fakt dobré. Možná bychom se mohli domluvit a někdy si užít společně. Před i za zrcadlem, dodala a mrkla na ně.

„Dneska ale ne, ještě budou mít práci. Sice jen krátkou, ale v příběhu, který bude více než zajímavý. Támhle je ostatně další z jeho aktérů.“ A ukázala k baru. Tam seděl Járin, znal jsem ho už z dřívějška. Byl to Helenin vzdálený bratranec, pomáhal jí v penziónu s hrubou prací a byl tak trochu gay. Tak trochu znamenalo, že sice žil s nějakou ženskou, prý byla starší, ale prachatá, plnil svoje povinnosti, ale čas od času si to rozdal s nějakým chlapečkem. Jak sám říkal, měl hrozně rád ty úzký chlapecký prdýlky. Jinak to byl správný kumpán, který nezkazil žádnou legraci a několikrát v minulosti jsme se spolu a s Helenou pěkně zmazali. Všiml si, že se na něj díváme a zamával nám. Opětoval jsem jeho pozdrav a pozvedl na dálku sklenici vína. Zazubil se a ukázal na svoji sklenici. Na tu dálku to vypadalo jako matonka. Kývnul jsem na něj a obrátil se na Helenu.

„Co je, on se dal na vodu?“ „Musí být fit, dneska večer bude mimořádná akce. Aby jsi byl v obraze, trochu ti o tom povím.“ A Helena začala vyprávět.

Paní Věru znala už tři roky. Úplně poprvé hledala v jejím penzionu jen ubytování. Pak se tak jednou večer dala dohromady s Járinem a moc se jí to s ním líbilo. Do Brna jezdila tak jednou za měsíc, prý služebně a téměř pokaždé s sebou měla chlapa. Když ne, tak zaskočil Járin. Byla prý zvláštní. Téměř vždycky chtěla jen klasiku, občas i s lízáním, ale bylo prý vidět, že by možná měla zájem i o něco více. Když Helena vybudovala svůj suterén, zmínila se jí o něm a naznačila, že by mohla mít i něco víc. To Věru očividně zaujalo a poté, co jí jednou Helena celým podzemím provedla, pochopitelně ne částí, do které se vcházelo přes její kancelář, přišla s návrhem, že si jednu místnost určitě pronajme. Ale musí se na to připravit a dá včas vědět. Nebude potřebovat nikoho k obsluze, lidi si prý přiveze s sebou.

Při další návštěvě přišla za Helenou s tím, že by ráda získala informace o tom, jak se dají některá zařízení a přístroje, co viděla ve skladu, využívat. Helena jí na večer půjčila do pokoje video a kazetu, na které měla setříhány ty nejlepší záběry z pornofilmů, ty které jí inspirovaly k vytvoření některých scén používaných v suterénních místnostech. Druhý den, když Věra odjela, šla Helena sama uklízet do jejího pokoje. To dělala vždycky, když chtěla o lidech zjistit něco více. Něco, co by jí například mohlo pomoci při nabídce služeb suterénní části penzionu. Ujistila se, že Věra je ta pravá. Stačilo jí k tomu zjištění, že uprostřed prostěradla byla obrovská, ještě vlhká skvrna prokazatelně od „kundí šťávy“, podobná skrvna je na křesle, které stálo přímo naproti televizi. Konečné povrzení pak získala, když pátrala v pokoji po zdroji „divného pachu“ a zjistila, že se Věra patrně vymočila do obrovského květináče s palmou.

„To jsem už začala mít o Věru zájem nejen jako o zákazníka, ale i všeobecně. Bylo mi jasné, že tato žena jistě využije mé služby a možná bude i zdrojem jiného potěšení. To první se naplnilo bezezbytku, to druhé zatím ne, i když dneska bychom k tomu mohli udělat první krok.“ Helena se napila a pokračovala.

Jednou večer jí Věra zavolala a objednala si ubytování pro dva a pronájem suterénní místnosti. Na dvě hodiny, vybavené zajímavou kombinací nábytku a zařízení: gynekologické křeslo, velký stůl, nočník, válendu a křeslo. Navíc chtěla sadu plenek pro dospělé. Při své objednávce byla precizní, měla jsem pocit, že všechno má napsané a tak jak mi to říkala že si všechno odškrtává. Ptala se například i na to, zda bude možné v místnost libovolně močit a stříkat sperma. Když jsem jí odpověděla, že s tím se samozřejmě počítá, byla očividně spokojená.

Přijela s mladíkem asi tak okolo 25-ti let. Vypadal docela normálně, chvílema jsem měla pocit, že je to docela pěkný chlap, občas však z jeho celkového vystupování vyzařovalo něco, co se mi moc nezamlouvalo. Jak se později ukázalo, ten pocit byl správný. Ubytovali se, on vzápětí odejel někam do města a ona si dala dvakrát fitness a saunu, oběd a po odpolední procházce se se svým mladíkem sešla u večeře. Byl na ně docela komický pohled, Věra byla klidná a důstojná, on nervozní, dost se potil a snad proto mu ona stále objednávala čaj. Vypil jich ten večer snad pět. K tomu dvě lahve matonky a na závěr dokonce oba dvě sedmičky sektu. Díky její péči o jeho pitný režim chvílemi vypadali jako matka se synem. Možná to tak i bylo nebo alespoň mohlo být. Věře je asi tak 45-50, to by tomu odpovídalo. Když jsem jsem obsluhovala, zjistila jsem, že on jí vyká, ona jemu tyká. Takhle se ale asi dneska rodiče a děti neoslovují. Po večeři zmizeli oba ve svých pokojích, aby přesně v devět vstupovali do suterénu.

Ve stejnou dobu jsem už seděla za zrcadlem, připravená na představení. A věř, bylo se na co koukat. Ona měla na sobě košili, podobnou té, kterou používají ženy v nemocnicích. On byl úplně nahý. Má trochu břicho a docela malý péro, jako malý kluk. Ona naopak pěkně rostlá. Sice starší, jetá, ale stále moc dobře udržovaná. To bylo dobře vidět, protože si rozvázala košili a stála před ním nahá. On se zachvěl, ale s čurákem to nic nedělalo. Zatím. Věra si vylezla na křeslo, roztáhla nohy a položila je na držáky.

„Tak a teď dělej, co jsem ti řekla. Pomalu, nikam nespěchej.“ Naklonil k její kundě a začal ji přejíždět nahoru a dolů. Chvíli trvalo, nez začala žena vzdychat. Pak vyštěkla. „Tak a teď dovnitř.“ On tam začal pomalu strkat ukazováček. Žena měla zatnuté zuby a jen rytmicky se pohupující obrovské kozy svědčily o jejím vzrušení. Když zastrčil jeden prst až dolů vytáhl ho a začal tam vrážet dva, pak to opakoval, až skončil u čtyř.

„Tak, a teď celou ruku, dělěj a pořádně, jak jsem ti to říkala.“ Udělal z ruky kornoutek a ona si roztáhla pořádně pysky. Celá kunda se šklebila proti jeho obličeji a i já jsem jí měla jako na dlani. Vzhledem k tomu, co se už událo mi bylo jasné, jak to bude pokračovat. Začal tlačit rukou do středu její díry a brzy začala ruka vnikat dovnitř. Věra měla stisknuté rty a bylo vidět, že jí to začíná bolet. Brzy začala křičet. „No tak dělej, zatlač, pořádně, ááááááááá…“

Mlasklo to, a ruka až po zápěstí zmizela v její kundě. Pysky se rázem ukolo paže těsně sevřely, jen na obou koncích šterbiny bylo místo, kde prosakoval malý pramínek vlhkosti. Věra sebou začala na křesle házet a vzdychat. Současně mladík začal rukou kroutit sem a tam, divoce ji vrážel dovnitř a pak zase povytahovat tak, že se pysky neuvěřitelně vydouvaly ven, až hrozilo, že ruka vyklouzne. To jsem si nedokázala představit, vždyť by to při té síle bylo něco jako porod.

Porod. Ano, tak to bylo. To co teď ti dva prováděli, byl vlastně takový malý porod. A skutečně. Věra najednou začala oddychovat a funět stejně, jako ženy při porodu. Pak přešla do střídavého režimu kdy chvíli tlačila chvíli odpočívala. Vždy, když zatlačila, on povytáhl svoji ruku do krajnosti, jen vyklouznout, když odpočívala, zatrčil ji zase zpět a divoce s ní kroutil. To jí přinášelo zřejmě nesmírné vzrušení. Takové, že při tom řvala tak, jak jsem ještě žádnou ženu neslyšela. Vyvrcholilo to tím, že začala povykovat, a přerušovaně vykřikovat „Už to bude, …, už to bude, “ a na to on zabral a táhl plynule ruku ven z její kundy. Chvíli to trvalo, Věře vystoupily slzy do očí ale statečně držela, pak to přišlo, ruka vyjela ven a za ní se vyvali mocný proud šťávy následovaný prudkým výstřikem moči. Na to čekal mladík a hned se přisál k její otevřené díře a začal hladově všechno polykat. Její megaorgasmus pomalu dozníval. Ještě chvíli zůstala bezvládně ležet, zatímco jí on otíral celý rozkrok. Pak pomalu slezla dolů, srovnala si nohy a posadila se do křesla.

„Tak a teď budeme pokračovat.“ Helena mi popisovala podrobně ostatní průběh tehdejšího večera. Byly využity všechny připravené rekvizity. Po porodu následoval život kojence. Ona ho skutečně „kojila“, to ji sál její prsa, což jí přivodilo další orgasmus. To už měl plínky, ve kterých si musel lehnout na stůl a vymočit se do nich. Ona ho přebalovala, měřila mi teplotu v konečníku, což byl vlastně první okamžik, kdy se mu postavil čurák. Později močil do nočníku. Pak byla scéna, kdy ona masturbovala a on se na ní musel jenom koukat a nepohnout se. Pak zase on ležel na válendě a pod dekou si ho honil, ona přišla, deku mu stáhla a vařečkou mu naplácala přes stojícího čuráka. To byl jediný případ, kdy on měl orgasmus a stříkal. Na úplný závěr mu vařečku zastrčila do zadku a párkrát mu s ní zajezdila sem a tam. Zpočátku večera měla pro něj slova plná něžného mateřského citu, zvlášť, když ho přebalovala, později už na něj byla vyslověně zlá a jen ho ponižovala. To už jí musel říkat matko, někdy maminko. Vyvrcholilo to tou poslední scénou, kdy mu vařečkou jezdila v prdeli a sama si přitom honila píču. To na něj křičela, že je neschopnej parchant, že to mělo dopadnout úplně jinak a když na ní přišel orgasmus, vzdychala jen „Karle, Karle, Karlíčku…“. On jenom, se zoufalým výrazem v tváři ležel na válendě, vařečku zaraženou v zadku a čekal, až se ona po orgasmu postaví nad jeho obličej, roztáhne nohy a celého ho pochčije. Tím to všechno skončilo.

Od té doby jezdili tak asi jednou do měsíce. Dosud se jí nepodařlo zjistit, co jsou oba zač. Díky Helenině zásadě byla ona ubytována pod jménem Heleniných „bílých koňů“, on nebyl veden v knihách vůbec. Bylo jasné, že ona z Brna není, on snad ano, protože ho Helena nebo ostatní několikrát v Brně viděli.

„No a dneska mě Věra požádala o další službičku pro jejího chlapce. Bude to něco extra. Zpočátku se mi do toho moc nechtělo, ale pak mě Věra ujistila, že je to pro dobro všech a nakonec mi zaplatila tak, že jsem už o ničem nepřemýšlela a splním jí to přesně tak, jak chtěla.“ Podívala se na hodinky a zvedla se.

„Už je to v běhu, zatím by to mělo probíhat klasicky, ale už brzy dojde na připravené překvapení. Jestli chceme být u toho, samozřejmě za zrcadlem, tak si pospěšme.“

Zvedli jsme se a zmizeli ve dveřích Heleniny kanceláře. Cestou po točitých schodech mě přepadl divný pocit. Nevím, co se to se mnou dělo, ale cítil jsem, že teď uvidím něco mimořádného a že si nejsem jistý, zda to vůbec chci vidět. Překonal jsem to a vstoupil do místnosti „za zrcadlem“.

Rychle jsme se usadili, Helena ještě zapnula zvuk a já se rychle orientoval v situaci. Scéna byla dnes vybavena poměrně jednoduše. Pouze křeslo a válenda. Na křesle seděla starší žena, krásný účes už poněkud utrpěl tím, jak se potila a házela celým tělem pod přicházejícím orgasmem. Nohy měla široce roztačené a v kundě zaražený obrovský umělý penis. Rytmicky si ho vytahovala a vrážela zpět tak, až se jí vytékající šťáva našlehala do mohutné pěny, která obklopovala její nateklé pysky. Na vrcholu rozškleběné díry trůnil obrovský poštěvák, který si drtila stisknutým palcem a ukazováčkem. Samozřejmě nebyla zticha.

„Ááááááách, áááááááááá…, to je krásnééééééé, Karle, Karlíčku, chybíš mi, …., áááááááááá, takhle jsi mě dřív krásně mrdal, ááááááááách, …, já, já, už, buduúúúúúúú, óóóóóóóóóóóóóóóó, ….“ Zbytek zanikl ve zvířecím křiku po kterém se svezla z křesla, povolila rozevření stehen, penis vyklouzl ven a násedoval mohutný výtrysk její štávy. Chvíli ležela klidně a oddychovala. Pak se pomalu zvedla a oblékla si připravené domácí šaty. V tom okamžiku jsem si detailně prohlédl její tělo. Byla už starší, odpovídalo to Helenině hodnocení, ale byla stále docela pěkná. Prsa velké čtyřky až pětky, poměrně ještě vysoko nahoře. Velké dvorce a mohutné bradavky. Tělo docela ucházející. Už trochu vyklenuté břicho, ale žádné špeky nebo převislá kůže. Kunda chlupatá od přírody a skutečně velmi, velmi zachovalé nohy. Když se na chvíli otočila, byl k zahlédnutí její zadek, spíše větší ale stále ještě dostatečně pevný. Zkrátka a dobře ženská, se kterou bych si dal klidně říci. Vzhledem k tomu, že i obličej jevil známky mimořádné péče, měl jsem před sebou ženu, která by mě přemlouvat nemusela.

Helena se mého zkoumání všimla a poznamenala: „Klidně tě s ní seznámím, určitě vám to spolu půjde. Ale jen pod tou podmínkou, že to bude tady a já se na vás budu moci dívat.“ Zašklebil jsem se a vrátil se k situaci před zrcadlem. Věra se už dooblékla a pomalu kráčela k válendě. Na ní ležel po dekou její mladík a z neklamných známek bylo jasné, že si ho po dekou honí.

„Co to děláš?“ Vykřikla. „Já, já, …, nic, maminko.“ „Nepovídej a dej tu deku dolů.“ Kluk nereagoval, jen si ho zřejmě přestal honit. Ona jednou rukou stáhla deku a objevil se jeho ztopořený čurák. „Táááák, ty tady masturbuješ, no to je pěkné. Tak ty si tady klidně masturbuješ i přesto, že víš, co se stalo. Víš jak špatnou věc děláš? Budu tě muset potrestat.“

Teprve teď jsem si všiml, že má v druhé ruce vařečku. Natáhla jí v ruce a začala s ní krátkými švihy trestat jeho ztopořené pohlaví. On začal naříkat a prosit, ale ona nepřestávala. Čekal jsem, že přijde jeho orgasmus, tak jak to popisovala Helena, ale nic se nedělo.

„No vidíš, ono je to stejně houby platné. Ty se nedokážeš ani pořádně vzrušit. Ale já ti pomůžu, připravila jsem ti překvapení.“ Jen to dořekla, otevřely se dveře a do místnosti vstoupily staré známé. Dvořáková a Nováková (či jak se jmenovaly). Hned se vrhly na válendu a začaly ležící mužské tělo zpracovávat. V tu chvíli jsem si hrozně přál ležet tam místo něj. Holky nevynechaly vůbec nic. Kouřily mu čuřáka, olizovaly koule, jezdily mu píčou po obličeji, pak jí jedna druhé začala vylizovat, zkrátka řádily jak černá ruka. Já ho měl už pořádně tvrdého a i na Heleniných očích a dechu bylo vidět, že se jí to moc líbí. Ale chlapec stále nic. Věra nad ním stála, pohrdavě se usmívala a chrlila jeden posměšek za druhým. Pak se jedna z dívek natočila tak, že se její jazýček dostal do blízkosti chlapcova zadku. Lehce mu ho přejela a on se zachvěl. Současně s tím se zaškubal jeho čurák. Všichni v místnosti ožili.

Děvčata se začala hned intenzívně věnovat jeho zadku, jedna jazykem rejdila hluboko uvnitř, druhá masírovala prostatu a olizovala koule. V pár okamžicích už čurák stál a to byl signál pro Věru. „Tak takhle je to, ono se tí líbí když ti někdo dráždí prdel? No to musíme hned využít, neboj, brzy si užiješ.“

Obě holky začaly chlapce pomalu obracet, takže za chvilku poloklečel na válendě s vystrčeným zadkem. Jedna teď už klečena za ním, roztáhla mu nohy tak, aby k jeho zadní díře pořádě mohla. Nepřestávala zpracovávat otvor jazykem a začala si pomáhat i prstem. Druhá si klekla před něj a jezdila svojí roztačenou píčou přes obličej a hlavu. Chlapec byl evidentně vzrušený, jeho malý čurák mu stál a bylo vidět, že se mu o takhle líbí.

„Tak jo, už to nebudem prodlužovat, jdeme na to!“ Na tento povel se opět otevřely dveře a tam stál Járin. Nahý, péro mu stálo a blyštělo se jak bylo namazané gelem. Zbytek měl Járin ještě na ruce. Rychle přiskočil k válendě. Obě dívky se přesunuly k hlavě chlapce a pevně jí i jeho ruce sevřely stehny. Járin projel chlapcův zadek gelem a nasadil svého fialového žaluda na kraj díry. Ten ještě nic netušil, takže svěrač zůstal povolený. A to přesně Járinovy stačilo. Zatlačil a byl vevnitř. Teď to zřejmě chlapec pochopil a začal s sebou škubat. Bylo ale už pozdě. Děvčata držela pevně, Járin do něho bušil bez přestávky, takže bylo jen dílem pár desítek vteřin, kdy začal do chlapcovi prdele pumpovat mocné dávky svého semene. Věra při tom všem seděla v křesle a znova si honila svoji obrovskou kundu ještě větším umělým penisem. Járin nebyl jediný chlap kdo stříkal. Současně s ním se udělala i jeho oběť a krátce potom i já, protože jsem to už hodnou chvíli pumpoval do ohnuté Heleny, která při tom nepřestávala pozorovat scénu před zrcadlem.

Po tom všem jsem usnul jako mimino. Ráno při snídani jsem se potkal s Helenou, Járinem i s „Novákovou“ a „Dvořákovou“. Když jsem odjížděl, tak to už byla Zdena a Pavla a všichni čtyři jsme se domluvili na tom, že při mé další návštěvě Brna musíme připravit něco většího.

Den v Brně uběhl bez problémů, pracovně se mi dařilo a já už v pět odpoledne uháněl po dálnici směrem k domovu. Byl jsem dost unavený a zastavil se v motorestu na kávu. Když jsem jí tak popíjel, zabloudil můj zrak na obrázek na lednici. Zkameněl jsem, v té chvíli jsem totiž už věděl, kdo je Věra a její chlapec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *