Alenka IX.

Brzy to bylo tady. Věra už zcela bez zábran řvala. Její štáva stříkala, kozy jí lítaly ze strany na stranu a její hlava poskakovala po těžkém stole tak, že jsem měl obavy z lehkého otřesu mozku. Náhle její napětí opadlo a jen hlasité oddechování svědčilo o tom, že první číslo přežila. Ale to nebyl ještě konec. Zůstal jsem v ní a jen se nepatrně a lehce pohyboval krátkými tahy. Pokývl jsem na Alenku aby šla ke mě. Přiskočila, já jsem jí jednou rukou objal a přitiskl ze strany k sobě. Políbil ji a pošeptal do ucha ať mi pomůže, abych zůstal dlouho tvrdý, že ji chci „upíchat k smrti“. S jejími milými ohníčky v očích přikývla a hned mi začala pomáhat. Stoupla si za mě a začala mě hladit mezi nohama po koulích, pak vsunula hlavu pod stůl tak, že mohla jednu po druhé olizovat jazykem a rukou mě dráždila až na zadku. To mi prozazím stačilo. Cítil jsem, že mám opět sílu a pomalu se začal rozjíždět.

Věra se probudila z letargie a nové číslo přivítala s nadšením. Trvalo o něco déle, než jsem jí přivedl k dalšímu orgasmu, ale ten byl opět velmi silný. Pod stolem se už začala tvořit velká louže její šťávy, takže Alena musela vymyslet jiný postup, jak mě udržovat v pohotovosti. Rafinovaně střídala metody. Jednou si sedla na židli a ukázala mi koncert své onanie, tentokrát pod vlastní režií a ne pod nátlakem tchýně. Pak si do kundičky a zadečku nacpala téměř všechno, co našla při zběžné prohlídce kuchyně. Vypadala při tom jak ježek, na rozdíl od něj se však při tom znova udělala. A tak pokračovala dál. To mě udržovalo v akci, takže jsem mohl Věru udělat celkem čtyřikrát za sebou a stále jsem, i když už s jistými potížemi, mohl pokračovat dál. Ne tak ona.

„Tak, to už stačí.“ Hlesla sotva naznatelným hlasem. Já mám pro dnešek už dost. Musíš mi pomoci, já nemůžu vstát. Bolí mě záda.“ Na to jsem čekal. Alena zrovna v této chvíli využila mé nemohoucnosti a začala mi strkat do zadku násadu od koštěte a docela se u toho bavila. Mě to samozřejmě opět uvedlo do stavu bojové pohotovosti, takže jsem začal znova dlouhými tahy píchat do Věry.

„Néééé, prosím, už nééééé. Já to už nevydržím, óóóóóóóóóó, …“ „Mlč ty stará děvko a přirážej, přirážej, nebo dostaneš facku.“ Zařval jsem na ní. Alena nadskočila a v jejích očích jsem zahlédl znamení nesouhlasu. „Neboj, nic jí neudělám, jenom jí trochu potrestáme. A věř, že si to zaslouží. Proč, to ti pak řeknu.“ Nevím proč, ale Alena poslechla a dál mi aktivně pomáhala. Další orgasmus přišel za dlouho, ale já byl v té chvíli tak rozjetý, že jsem se nazastavil. Mrdal jsem do její kundy dál, nehledě na její doznívající ani na další, vzápětí přicházející. A stále dál. Čurák mě už pěkně pálil, ale horší to bylo s Věrou. Její kunda byla celá ohnivě rudá, pomalu už přestávala mazat a bylo nebezpečí, že brzo budu muset přestat. Poslal jsem tedy Alenu pro nějaký krém. Za chvíli přišla z koupelny a kromě tuby vazelíny nesla vítězoslavně dva umělé čuráky. Jeden dvojitý, s možností současného dráždění poštěváka a druhý krátký a tenký, evidentně určený pro anální dráždění.

„Nejdřív ten do zadku.“ Potichu jsem jí řekl a dál přirážel. Alena krkolomně vlezla po stůl a začala tam cosi kutit. Reakce Věry byla okamžitá. „Néééé, prosím to néééé. Pusť mě, ty hajzle, pusť mě, nebo dopadneš jako ten můj parchant.“ To mi stačilo. Alena už byla zpátky zpoza stolu a podávala mi toho velkýho čuráka. Vytáhl jsem toho svého a zasunul do kundy umělého. Bylo tam už dost sucho, ale já si toho nevšímal. Zapnul jsem spínač na nejvyšší obrátky a zarazil čuráka co to šlo. Věře vytryskly slzy do očí. Teď bylo potřeba jednat rychle. Řekl jsem Aleně ať ji hlídá a zaběhl do koupelny, byla tam ještě pouta, se kterými jsem byl na začátku večera spoutaný já. Vzal jsem i prádelní šňůru a kalhotky, které visely na šňůře. Vmžiku jsem byl zpátky. Ruce Věry jsem chytil, prostrčil za její hlavou okolo nohy stolu a sepnul pouty. Věra sebou začala škubat, ale sil už moc neměla. Společně s Alenou jsem jí oblékl kalhotky, vytáhl pěkně nahoru, takže se oba umělé čuráky fixovali ve svých polohách a ona je nemohla vytlačit ven. Nakonec jsem jí nohy stáhnul tak, aby visely zpředu stolu dolů a obě přivázal k nohám stolu. Teď byla zcela v našem zajetí.

„Co teď?“ Zeptala se Alena. „Pojď vedle,“ řekl jsem jí, a zatímco jsme si sedli ke krbu, kam jsem přihodil pár polen, zabalili se do dek, vyprávěl jsem jí, co jsem viděl v Helenině penzionu. Chvíli seděla jak zařezaná, pak, celá bledá, vstala a šla do kuchyně. Věra tam tiše ležela, mocně oddychovala a zdálo se, že na ní přichází další orgasmus. Zřejmě jí nová situace znova vzrušila a ona si teď prožívala snad šesté či sedmé vyvrcholení na tomto stole. Alena se nad ní naklonila. „Tak si to užij matinko, užij si to, ale věř, že to je teprve začátek. Za to všechno co se kdy stalo můžes ty a tvoje zvrácené choutky, ale aby jsi se nespletla, nejsi sama. I já mám svoji temnou duši, a tu ti teď ukážu. Na to, co jsi dosud zažila budeš vzpomínat jako na pohodu, peklo přijde teď.

Odešla do koupelny a vrátila se s košíčkem kolíčků na prádlo. Pozoroval jsem ji překvapeně, tušil jsem co bude následovat, ale u Aleny bych se toho nenadál. Obrátila se na mě s úsměvem. „Pojď mi pomoci. A neboj, já to jinak nedělám, to jsem jen viděla na videu. Alespoň si to jednou zkusím doopravdy.“ A začala připínat kolíčky nejprve na obě bradavky, pak, už za mého přispění jimi orámovala celou spodní část prsou.

Věra začala křičet, ale zároveň prožila zřejmě další orgasmus. Současně s ním ale začala i močit. Jak to Alena uviděla, naoko se rozlobila. Tak ty takhle, maminko. No chtěla jste to, máte to mít. Přistrčila si židli za hlavu ležící tchýně a postavila se tak, že nebylo pochyb co se chystá udělat. Za pár vteřil už tryskal z její kundičky zlatavý proud moče přímo do otevřených úst zajatkyně. Ta zpočátku zavřela ústa, ale na Alenu si nepřišla. Na chvíli přestala a stiskla jí nos. Pár vteřin a začala lapat po dechu a v tom opět proud moče. Ještě párkát se to opakovalo, pak Věra rezignovala a nechala si klidně močit do pusy. I když jsem byl už vyčerpaný, znova se mi při tom pohledu postavil. Jak to Alena viděla, hned seskočila, otočila se, opřela o stůl a řekla. „Pojď miláčku, udělej mi to tady před maminkou ať vidí, jak si pěkně užívá její snacha.“

Nezaváhal jsem ani na chviličku a už to do Aleny rval. Byla mokrá, takže nám to šlo docela samo. Během chvilky jsme se udělali. Já samozřejmě vytáhl čuráka včas, takže jsem mohl celou dávku vystříkat do očí Věry. Co šlo vedle, to tam Alena zručně naaplikovala. Věra už jen bezvládně ležela a jen lehké hučení velkého čuráka v její kundě naznačovalo, že se ještě něco děje. „Musíme to trochu oživit, už je to moc nudné.“ Napadlo Alenu a hned začala jednat.

Odvázali jsme Věře obě nohy a přivázali je tak, že se jí opět široce rozevřela stehna. Alena vzala nůžky a rozstříhla jí kalhotky. To stačilo, aby z její rudě žhnoucí kundy vyklouzl umělý čurák. Spadl na zem a divoce tam poskakoval. Alena přitáhla koš s kolíčky, ale já jí ho vzal z ruky a začal sám připínat jeden po druhém po obvodu jejích velkých a pak i malých stydkých pysků. Poslední jsem přitiskl na poštěváka, a v tom okamžiku se Věra udělal zase. Pokolikáté už? Alena mezitím vytáhla čuráka z její prdele a chvíli přemýšlela co dál. Pak její zrak padl na ten, co byl před tím v přední díře a zasvítily jí opět oči. Vzala ho do ruky, nasadila na už stáhnutý otvor a zatlačila. Věra opět zařvala, ale Alena nepolevila. Tlačila soustavně dál, až za vítězoslavného výkřiku „Už je tam!“ a Věřina bolestivého vzdechu zmizel až po plastové koule uvnitř. Okamžitě ji s ním začala šukat. To už bylo příliš i na mě. Čurák mi už nestál, tak jsem poklekl za Alenu a začal ji jazykem zezadu projížděť kundu i prdelku. Hned se přizpůsobila, vystrčila to na mě tak, že jsem mohl lízat v pohodlném pokleku libovolně dlouho. Ale dlouho to nebylo. Alena byla brzy hotová a jak na ní přicházel orgasmus, lomcovala s čurákem v zadku své tchýně stále a stále drsněji. Věra řvala, vzrušením a možná, spíše však určitě, i bolestí. Těsně po vyvrcholení Aleny zařvala Věra tak silně, až mě zamrazilo. Hned na to Alena uskočila tak, že mě porazila. Rychle jsem se postavil a podíval na Alenu, která se otřásala smíchem. „Co se stalo?“ „Co? No to je jednoduché. Strhla jsem jí ty kolíčky z její kundy, vytáhla čuráka ze zadku a ta slavná vrchní sestra se po…..“

To už bylo moc. Měl jsem pocit, že jsme to trochu přehnali a rychle jsem, i přes to, že to pod stolem nevypadalo příliš vábně, Věře odvázal nohy a odemknul pouta. Chvíli ležela bez hnutí, pak se pomalu zvedla. To už jí pomáhala i Alena. A pomohla jí do koupelny, pak se vrátila s kýblem a rychle jsme všechno v kuchyni uklidili. Pak jsme si sedli ke krbu, ještě ulepení a unavení a čekali, co bude dál. Dopíjeli jsme při tom načatou láhev vína. Měl jsem strach, co bude s Alenou. Přeci jenom to byl zážitek pro otrlé. Jak se ale ukázalo, Alena otrlá byla. Seděl jsem mlčky, ona se ke mně naklonila a šeptla. „To bylo něco, ještě teď jsem z toho mokrá. Já bych to chtěla někdy ještě zažít, takové orgasmy jsem nikdy neměla.“ Chtěl jsem jí říci, že jsem na tom podobně, když se v patře otevřely dveře a po schodech začala sestupovat Věra. Měla na sobě teď už jiný župan a vypadala vcelku dobře. Když si uvědomíme co zažila. Došla až k nám dolů a posadila se naproti nám do křesla. Chvíli jsme mlčeli.

„Tak vážení, máme si toho říci mnoho. Začnu já. Máme tady dva problémy. První je váš vzájemný vztah, druhý pak to, co jste mi dnes večer udělali. Ten první problém se mě už netýká. Rozhodla jsem se, že se Karlovi do ničeho plést nebudu a nechám to na něm. Ten druhý, ten je pro mě zásadnější. Můžu vám teď v této chvíli k němu říci jen jedno. Moc se mně to líbilo, a chtěla bych to klidně zažít znova. Ne dnes ovšem. Nejlépe tak, abych na to nebyla připravena, ale abych si to prožila úplně stejně jako dneska. Tedy téměř stejně. Ta malá nehoda na konci by tam být nemusela. Ale to se dá odstranit malým klystýrem hned v úvodu. Jinak super a já jsem za to vděčná.“ Alena se zamračila a chtěla něco říci, ale já ji předešel.

„Jistě, to se dá zařídit. Myslím, že si v tom budeme rozumět.“ „Teď mě omluvte, půjdu si lehnout, nahoře je pro každého ještě jedna ložnice. Budu ráda, pokud budete spát každý sám. Dobrou noc.“ Odešla a my zůstali sami.

„Proč jsi mě nenechal, abych jí řekla, že o ní a Karlovi víme.“ „Proč, to je přece jasné. Chce překvapení, bude ho mít. Líbilo se ti to? Líbilo. Tak proč si to nezopakovat. Připrav se, pojedeme do Brna.“

Ráno jsem se probudil první, oblékl se a vyrazil na procházku do lesa. Když jsem se vracel, byla už chata komplet uklizená a Věra s Alenou připravovaly snídani. Když jsme pak seděli u stolu Věra jen zářila. Odjížděli jsme s Alenou nakonec až po skvělém obědě a připadal jsem si, jako by se se mnou náma Věra loučila jako se svým synem. Když jsem si na to v autě vzpomněl a zároveň si vzpomněl, co udělal se svým skutečným synem, otřásl jsem se.

Vysadil jsem Alenu před sídlištěm a pospíchal domů. Byla sobota a já chtěl jít v neděli ráno hrát squash. Na záznamníku byl vzkaz od Heleny, mám ji okamžitě zavolat. Rychle jsem vytáčel číslo a měl při tom špatný pocit. Aleně jsem o tom, v jakém stavu je její muž neřekl a teď jsem měl výčitky. Třeba by chtěla za ním jet a pomoci mu. Jsou to přeci jen manželé. Helenu mi přepojili po chvíli.

„Ahoj, ozvalo se udýchaně.“ „Odkud běžíš,“ optal jsem se. „Odnikud, sedím tu pohodlně v křesle, ve sklepě a dívám se na moc pěkný obrázek. A protože tu jsem sama, musím si i sama sobě udělat radost.“ Pochopil jsem.

„Ty máš ještě po tom, co se stalo, chuť na další provozování té tvé atrakce?“ „Ale mám, a proto jsem chtěla, aby jsi mi zavolal. Ono to není tak, jak se to zpočátku zdálo. Ten chlap od Věry je v absolutním pořádku a pohodě. Všechno to jenom hrál, asi proto, aby se zbavil té ženské. Teď je někde ve městě, ale ještě před hodinou si užíval s Járinem a představ si, dokonce mu za to zaplatil. My jsme mu totiž tou službou pomohli najít to, co potřebuje. Představ si, že si to nechá dělat do zadku a stříká až tehdy, když mu to tam ten vzadu pumpuje. Ne, není gay, jen se mu to tak líbí. Nabídla jsem mu, že mu opatřím jednu ženskou a jednoho chlapa a může si to dát s oběma současně. Souhlasil s nadšením a jen zářil.“

Hlasitě jsem si oddechl. Tak, a teď je všechno v nejlepším pořádku. Už nemusím mít žádné výčitky vůči nikomu. Všem je nakonec dobře. Jen Alena bude asi překvapená. Budu jí to muset nějak šetrně sdělit.

„Jó, ještě něco. Věra, ta ženská, včera po obědě odjela. „Já vím.“ Vypadlo ze mne. „Jak to můžeš vědět, …“ Rychle jsem to zamluvil, rozloučil se a zavěsil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *