Návštěva II.

Při tom vyprávění jsem pozoroval a zkoumal její nádherné mladé tělo, něžně jsem ji hladil a ona mi to oplácela. Když skončila byli jsme oba vzrušení, dlouze jsme se políbili, lehce jsem na ni lehl, ona roztáhla nohy vzala čuráka do ruky a strčila si ho do své vlhké horké kundy. Přitiskli jsme se vášnivě k sobě a já jí začal mrdat. Zavřela oči, začala tiše vzdychat a zadkem chodila naproti mým krouživým pohybům.Vyvrcholení se rychle blížilo, pevně se ke mně tiskla, kousala mne do ramene a vtom se její pohyby změnily v trhavé a pulsující. Zaryla se svými prsty do mých zad a nechala se unášet intenzivním orgasmem.V ptákovi mě to začalo také cukat, rychle jsem ho vytáhl vystříkal jsem se na její břicho. Zůstali jsme chvíli ležet, tiskli jsme se k sobě a těžce oddychovali. Pak jsem se svalil na záda, sáhl po krabičce cigaret, zapálil si a spokojeně oddychoval po nádherném zážitku. Hanka se šla do koupelny osprchovat a asi si šla ještě lehnout do ložnice, protože jsem slyšel bouchnout dveře. Zvedl jsem se a napustil jsem si horkou lázeň.

Chvíli jsem jen tak ležel a houpavě se ponořoval, když v tom jsem nad sebou uslyšel Lidčin hlásek: „Můžu jít za tebou se opláchnout“? „Ale jo,“ odpovídám a uvolňuji jí místo. Stáhne ze sebe noční košili a přisedá si naproti mně. Dlouze si ji prohlížím. Je to krásná štíhlá blondýnka, prsa ještě nejsou vidět, ale při pohledu na její pipinu zjišťuji že už tam nějaké chloupky má. Je přece jenom blondýnka, tak proto jsem si toho včera nevšiml. „Co Hanka, šla si ještě lehnout, spí?“ snažím se navázat kontakt. „Ne, přišla nějaká veselá. Co jste dělali?“ „Trochu jsme si hráli.“ „Říkala, že jsi dobrý.“ „Ty víš jak jsme si hráli?“ „Jo.“ „Už jsi to někdy dělala?“ „Nemrdala jsem, ale s klukem jsem už spala. S bráchou jsme se mazlili,a s holkama jsme si hrály.“

Beru do ruky mýdlo že si ho umyji, když vtom se Lidka ptá jestli mi ho může umýt. Odpovídám jí že jo, ale pak jí umyju já. Podávám jí mýdlo a roztahuji nohy aby si mohla mezi ně sednout. Namydlí si ruce a začíná mi ho umývat. „Musíš, mu stáhnout kůžičku.“ Snaží se, ale přes namydlené ruce jí to klouže, tak jí pomáhám. Cítím pořádné vzrušení a čurák se mi staví do pozoru. „Máš ho pěkně velkého,“ říká mi. „Už jsi takového viděla?“ „Jo,“překvapuje mne. „Víš, bydlíme u hospody a ze zahrady je vidět na záchody, tak se tam chodíme s holkama dívat. Je krásné se dívat jak si ho mačkají a říkají taková sprostá slova. Je to příjemné, zvlášť když si u toho hladí dírku. Když jdeme potom spát, tak si s holkama hrajeme. Nejlepší je když si je lížeme.“

Opláchne mi penis a já jí říkám ať si stoupne, že jí teď umyji já. Namydlenou rukou ji umývám od ramen přes prsa dolů. Vjíždím jí mezi nohy a prstem umývám štěrbinku. Přejíždím po dírce a když jí hladím po poštěváčku, vidím že přivírá oči.Pak jí opláchnu a než vylezeme z vany ještě se osprchujeme. Beru z věšáku osušku, přehazuji ji přes nás a začínám oba utírat. Pomalu při tom pokleknu a utírám jí spodní část těla a lehce mezi nohama. Políbím jí na bříško, zvednu jí jednu nožku a přisávám se k její kundičce. Jazykem jí projedu dírku a skončím něžným přisáním k poštěváčku. Zvednu se, bere mi osušku a utírá mi čuráka i nohy. Lehce si vezme ztvrdlý penis do ruky, políbí mu hlavičku a pomalu si ho vpustí co nejvíce do pusy. Hlavou chvíli pohybuje a já cítím teplo jejích úst. Pak se zvedne a dlouze mne políbí na bradavce. Vezmu jí pod zadečkem a celou nadzvednu. Pevně mě obejme nohama kolem pasu, posadím jí na svůj vzpřímený ocas a políbím její malá ústa. Rukama mě obejme kolem krku a při pomalých pohybech zadkem můj polibek opětuje. Vášnivě se ke mně přitiskne a do ucha mi zašeptá abychom si šli lehnou. Kývnu že jo a odcházíme do obýváku.

Cestou kolem dveří od ložnice si všimnu, že jsou pootevřeny a mne napadne trochu si zašmírovat. Nakukuji a vidím na posteli Janu se zavřenýma očima kousající se do rtů. Hana leží mezi jejíma roztaženýma nohama, strká jí dva prsty do pičky a jazykem přejíždí naběhnutý poštěvák. V tom mne vezme malá Lidka za ruku a s nedočkavostí mne tahá do obýváku. Leháme si na rozdělanou sedačku a ptám se jí. „To jste tak nadržené pořád.“ „Ne,“odpovídá. „Ale včera večer jsme tam objevily tvoje časopisy a při prohlížení nás to začalo vzrušovat. Hanka pak řekla, že ráno jak Iva odejde do práce, jde za tebou. Chtěly jsme jít taky, ale ona řekla, že půjdeme každá zvlášť. Potom jsme to nemohly vydržet a začaly jsme se mazlit“

Pohladil jsem ji po vlasech a dlouze políbil.Našimi jazyky jsme si jezdili v ústech a já rukou vjel mezi její nohy. Okamžitě je dala od sebe a já jí začal prstama roztahovat. Měla jí už pěkně mokrou. Prstem jsem pomalu vklouzl do dírky, abych se přesvědčil zdali je ještě panna. Narazil jsem na překážku a prst vytáhl. Otočil jsem se na bok hlavou k její pičce tak, abychom si to udělali pusou v poloze 69. Pochopila to a začala mi ho kouřit. Pokrčil jsem jí nohu a prohlížel jsem si tu mladou číču. Chloupky měla jenom na podbřišku. Byly ještě krátké a hebké, jako samet. Štěrbinku měla naběhlou, velké pysky nebyly ani pořádně vidět. Malé pysky byly kolem dírky jako svatební věneček a dírka už byla trochu větší, asi si tam zkoušela něco strčit. Abych nebyl pozadu, tak jsem jazykem začal jezdit v její skulince. Střídavě jsem zajížděl jazykem do dírky i do zadečku a prstem jemně přějížděl po poštěváčku. Zadkem pohybovala rychleji a rychleji. Blížil se její orgasmus, prstama se zaryla do mého zadku a čuráka si cpala co nejvíc do pusinky. Začala se chvět po celém těle stehny mě chtěla snad rozdrtit hlavu. Vytáhla si ho z pusy a začala těžce oddychovat. Chtěl jsem jí to udělat ještě jednou, tak jsem jí v kundičce nepřestával jazykem rejdit. Jenom jsem ty pohyby zpomalil, abych je potom mohl vystupňovat. Potom si mého ptáka, kterého nepřestávala honit, opět strčila do pusy. Soustředil jsem se na teplo v jejích ústech, na to jak tam hezky klouže a nechal se odnášet ke svému vrcholu. Začal jsem sát její poštěvák a jazykem zrychloval pohyby. Vyvrcholili jsme oba současně a oba jsme naše šťávy vysáli až do dna. Přetočil jsem se k ní, objala mne a hlavu položila na mou hruď. „Chtěla bych ještě víc toho semínka,“a podívala se na mne. Odpověděl jsem jí, že teď už toho ve mně moc nezbylo,ale jestli chce, může příště opět přijet. A radši sama, protože mne přepadla myšlenka, že bych jí připravil o panenství. Domlouváme se že až za dva týdny kdy Iva půjde opět do práce a pak oba usínáme únavou.

Probouzím se ve chvíli, kdy Hanka podává snídani. Lidka s Janou sedí v křeslech, cpou se a koukají se na televizi. S velkou chutí se také pustím do jídla a po očku koukám po Janě. Zjišťuji, že mne také pozoruje. Sedí rozkročmo na křesle jenom v kalhotkách a na malých kozičkách jí trčí asi vzrušené bradavky. Ostatní holky se zvedají a odcházejí do kuchyně umýt nádobí a uklidit. Jana se zvedá a jako by opatrnými kroky se ke mně přibližuje. Natáhnu se na záda a ona si ke mně přisedá. Hladím její kůzlátka a pokládám ji na sebe. Naše rty se potkávají, přisávají se k sobě a dlouze se líbáme. Pak se zvedne sundává si kalhotky a rozkročuje se nad mou hlavou. Její kunda mi roste před očima a ona mi jí dává k dispozici. Okamžitě jazykem vjíždím do její růžové a šťavnaté dírky. Pohybuje zadkem jako bych ji mrdal. Potom se otočí, vezme mého trochu zvadlého ptáka do ruky a začne ho honit. Moc to nepomáhá tak se k němu sklání, pokrývá ho něžnými polibky a druhou rukou mi laská pytlíka. Když vidí že nabývá na objemu, otvírá pusu a bere ho do úschovy. Chvíli nato je jak kámen. Otáčí se ke mně zády, kleká na čtyři a vystrčí na mne svou květinku. Klekám za ní a ocasem jí přejíždím po kundičce a po zadečku. Zespodu ho uchopí a opatrně si ho nastaví na kraj dírky. Uchopím jí za boky a pomalu ji probodávám. Čekám nějaký odpor, ale vklouzávám tam úplně lehce. Zadkem zkušeně kroutí a nutí mne zrychlovat mé pohyby. Její vzdechy se zesilují a zrychlují a s přicházejícím vyvrcholením zaboří hlavu do polštáře. Přetočím ji na záda, přikleknu mezi její nohy, které si přehodím přes ramena, nadzvednu jí zadeček a nekompromisně do ní zajedu. Druhou rukou jí zvednu k sobě. Je lehoučká jako pírko. Objímá mne kolem krku, přitiskne se k mým rtům a zadkem, který držím v rukou, začíná pohybovat sem a tam. Netrvá dlouho a prožívá další orgasmus. Opatrně padnu na záda tak aby nevyklouzl a nechávám pracovat chvíli ji. Chvilku na mně jen tak sedí, jemně pohybuje zadkem a snaží se stahovat poševní svaly. Zavírám oči a mé smysly ty stahy nechávám vychutnat. Pak se trochu nadzvedne, čupne si a táhlými pohyby nás oba dva přivádí k šíleně nádhernému vyvrcholení.Upadá celou vahou na mou hruď a šeptá, že něco takového ještě nezažila.

Hodnou chvíli mi trvá než se zorientuji a uvidím ty ostatní dvě, jak sedí v křeslech s co nejvíce roztaženýma nohama, jak se prstama přivádějí k tomu poslednímu orgasmu.Pak se těžce zvedám, a když odcházím pod sprchu, žádám holky, aby to v obýváku uklidily a složily sedačku, protože se manželka měla za hodinku vrátit z práce. Pod studenou sprchou si říkám, jaká je to báječná rodinka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *