Nečekaný pomocník

Petra bydlela na sousední koleji. Chodil jsem k ní často na návštěvy. Byla to drobná, ale moc pěkná a příjemná slečna. Měla dlouhé černé vlasy. Prsa asi tak trojky a pěkný pevný zadeček. Vždy, když jsem přišel, dával jsem jí nabídky a popisoval, jak by se mi to s ní líbilo. Dělal jsem si z ní legraci, že bych jí totálně utahal tak, že by mě prosila, abych už přestal. To jsem si tedy naběhl.

Jednou začátkem prosince jsem jí opět navštívil. Poslala mi mail, abych přišel přesně ve 20:00. Tak jsem tam byl asi o minutku dříve. Zazvonil jsem. Petra mi přišla otevřít. Začal jsem s takovými narážkami jako obvykle. Petra jen zklamaně řekla: „Ten druhý nepřijde.“ Nechápal jsem, co má na mysli. Brzy mi to však bylo vysvětleno.

Když jsem řekl, že to mám rád ve sprše, odpověděla: „Tak se půjdeme osprchovat“ a začala se svlékat. Pomohl jsem jí z oblečení a ona mně. Ve sprše jsme na sebe pustili horkou vodu a vzájemně se hladili všude, kde to šlo. Můj ocas stál už od toho svlékání a Petřina úplně vyholená štěrbinka s mohutnými stydkými pysky byla také řádně mokrá a příjemně klouzavá. Líbali jsme se v záplavě horké vody, která ještě zvyšovala naše vzrušení. Já jsem Petrušce prsty masíroval její neobyčejně vyvinutý klitoris a občas jí pronikl hluboko do pochvy. Ona mi honila jednou rukou ocas a druhou mě mačkala k sobě.

Když se jí zdálo, že má už kundičku řádně promazanou, pověsila se mi na krk, nohy si pod koleny přehodila přes mé ruce v loktech a takto na mně visíc se napíchla svojí pičkou na můj ohon a začala zběsile přirážet s hlavou hluboko zakloněnou, abych jí mohl líbat na krku. Asi po půl hodince už jsem to nemohl vydržet. Sundal jsem Petru ze sebe, položil ji na záda a nastříkal jí celou dávku na roztaženou pičku. Petra si namočila prst do semene, olízla ho a povídá: „Dobrý, ale říkals, že mě úplně vyřídíš…“ Usmála, zastavila sprchu a s ručníkem odcházela do pokoje.

Následoval jsem ji, osušil se a sedl si na postel. Petra řekla: „Ještě jsi mě ani neudělal,“ a vrhla se na mě. Povalila mě na záda a naskočila na mě jak na koně. Zatímco na mně zběsile poskakovala, vysvětlila mi, jak se věci mají. Že jí nestačí jeden. „Abych se pořádně udělala, musím mít alespoň dva, jednoho v píče a druhého v puse nebo v zadečku. Měl přijít ještě jeden můj kamarád, ale nepřišel, tak to budeš muset zvládnout sám!!!“ Ještě chvilku na mně takhle jezdila a pak řekla: „Teď zezadu.“

Slezla ze mě a klekla si. Napíchl jsem jí zezadu kundičku, ale ona mi ocas vytáhla a podržela si ho u análu a pomaličku se na něj navlékla. Cítil jsem, jak její svěrač povoluje a můj ocas proniká hluboko do jejího zadečku. Pomaloučku na mém ohonu popojížděla. Dovnitř a ven. To se nedalo dlouho vydržet. Vycítila, že se brzy znovu udělá a poručila si: „Nastříkej mi to dovnitř! Miluju, když cítím, jak ve mně horké semeno teče.“ Naposledy jsem přirazil a naplnil její anál horkým spermatem. Vytáhl jsem ocas a lehl si. A Petra na to: „Ty už jsi podruhé a já ještě ani jednou. Takhle to dál nejde. S tím musíme něco udělat.“

Vstala a šla ke stolu pod oknem. Jak se blížila ke stolu, začalo jí sperma vytékat ze zadečku a stékalo po stehnech. Sáhla do šuplíku a vytáhla z něj velký vibrátor, to jsem opravdu nečekal. Ale byl to opravdu skvělý „nečekaný pomocník“. Posadila se na stůl, zády se opřela o okno a široce roztáhla nohy. Zapla vibrátor a nejprve si s ním hladila mezi pysky trčící poštěváček. Přejížděla jím vchod do pochvy a zadní dírku. Pak si zastrčila vibrátor do kundy a kývala s ním sem tam. Nakonec si ho zarazila do zadní dírky a pomalu si jí protahovala. To už můj ocas zase stál.

Když si toho všimla, přišla ke mě s vibrátorem stále strčeným hluboko v análu a položila mě opět na záda. Kouřila mi ocas a přitom si mnou nechala vylizovat kundu a šukat se vibrátorem do zadku. Byla to zajímavá 69-ka. Po několika minutách se posunula směrem dolů, píčou se napíchla na můj ohon a já jí stále zpracovával zadní dírku vibrátorem. Přes poševní stěnu jsem na svém ocasu cítil příjemné chvění. Dělalo mi to moc dobře. Petrušce také a pomalu se blížil okamžik, v který jsem už ani nedoufal.

Cítil jsem, že se blíží k vrcholu. Najednou zrychlila přirážení. Tak se dostala přímo na pokraj té největší slasti. Zůstala chvíli nahoře a pak se pomaloučku svezla na mém ocasu dolů. Když narazil na dno její pičky roztřásla se. A ač byla odposud velmi tichá, nyní přímo křičela. Nějakou minutku vychutnávala svůj neobyčejně silný orgasmus. Pak se zvedla z mého ocasu, vytáhla si vibrátor ze zadečku a masírovala mi jím uzdičku po žaludem. Dlouho jsem to nevydržel a zastříkal jí její připravená lačná ústa. Mlsně se olizovala a byla velmi spokojená.

Ale ten, kdo byl utahaný, jsem byl spíše já. A to tak, že hodně. Byl to velmi náročný večer. Ani jsem si nevšiml, že jsme si užívali celé tři hodiny. A také jsem se poučil, nevytahovat se na menší…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *