Rodinka II. (S maminkou)

Týden poté co jsme se sestrou začali šoustat jsem zůstal sám doma s matkou a to dokonce na celých 7 dní. Katka s tatínkem totiž odjeli někam na výlet a mě s matkou se nechtělo. Ten večer, než odjeli jsem se se sestrou loučil stylově a poprvé mi dovolila do ní nastříkat svou mrdku.

Druhý den, poté co odjeli, jsem šli s matkou na rybník. Bylo pěkné slunné počasí, došli jsme na místo, kam chodíme s celou rodinou, nebylo sem vidět a mohli jsme se v klidu a bez rušení koupat a opalovat. Bylo nám takové horko, že jsme se šli schladit do vody a při té příležitosti jsme si trochu zaplavali. Matka měla na sobě dvojdílné plavky, které zvýrazňovaly její štíhlou postavu a hlavně její velká a pevná prsa. Na svých pětatřicet let to byla pěkná ženská. Když jsme vylezli z vody, byly její plavky úplně průsvitné a já mohl spatřit jak její nádherné bradavky, tak i její hustě zaroslou kundu.

Matka si lehla na deku a rozepla si horní díl plavek. „Tomáši, trochu mě bolí záda, pojď mě namasírovat.“ S rozpaky jsem usedl na její zadeček a rukama začal masírovat její záda. „Ach to je příjemné,“ zasténala matka. Hladil jsem jí po zádech a pak ani nevím co mě to popadlo, jsem jí začal na ně líbat. Postupoval jsem svými polibky od ramen až k jejímu zadečku a matčino sténání zesílilo. Pak jakoby si uvědomila co dělám, se otočila se posadila a chvíli na mě koukala. Nevěděla co má říct, nebo udělat.

Naklonil jsem se k matčiným ústům a políbil jí, překvapivě můj polibek opětovala nebránila se, když jsem jí vsunul jazyk do úst. Začal jsem jí líbat na krku, pak jsem se věnoval jejím prsům a pokračoval směrem k jejímu rozkroku. Sundal jsem matce spodní díl plavek a začal lízat její kundu. Hned byla mokrá, dvěmi prsty jedné ruky jsem matku šoustal a jazykem dráždil její naběhlý kliktoris. Matka hlasitě sténala a za chvíli se prohla jak luk a prožívala mohutný orgasmus. Z její kundy vytékalo spousta milostných šťáv, které jsem s chutí slízaval. Když jsem skončil, stáhl jsem si plavky a matka poprvé spatřila mého stojícího čuráka. Byl jsem pyšný, když jsem viděl jak jí překvapila jeho velikost, zřejmě takového ještě neměla.

Rozkročil jsem se nad matkou a svého ptáka položil mezi její prsa. Matka pochopila a stiskla je k sobě. Se sestrou bych tohle nemohl dělat, měla je přeci jenom ještě malé. Pohyboval jsem svým ptákem mezi pevnými ňadry mé matky a špičkou žaludu dosahoval až k jejímu obličeji, tam ho vždy olízla svým jazykem. Byla to nádhera a za chvíli jsem stříkal své semeno mezi máminy prsa.

Ulehl jsem vedle matky, můj pták byl celý olepený od mého semene. Matka si rozetírala mou mrdku po těle, hlavně po prsou. Když skončila, koukla na mého povadlého ptáka a už ho měla v puse. Kouřit uměla pěkně, sála mého ptáka a jazykem kroužila po žaludu tak dlouho, dokud se mi opět nepostavil. To už stála matka rozkročmo nademnou a nasedla na něj.

Vnikl jsem do její teplé kundy až po kořen. Matka na něm začala vášnivě jezdit. Její prsa mi poskakovala před očima, chytl jsem je do ruky. Byl to krásný pocit, k mému překvapení byla matčina píča nádherně úzká. Chytl jsem matku za boky a převalil jí na záda. Teď jsem si určoval tempo já. Tvrdě jsem přirážel a matka mi vycházela vstříc. Oba jsme funěli jak stádo bůvolů. Přisál jsem se na matčiny rty a vsunul jí jazyk do úst, opětovala můj polibek. Cítil jsem jak docházím na vrchol a tušil, že matka je k němu již také blízko. Přiráželi jsme jak smyslů zbavení a pak se matka za mohutného řevu udělala. Objala mě nohama, abych z ní nevyklouzl a sevřela mého ptáka svou píčou. To už jsem se udělal i já a stříkal jsem do matčiny píči svou mrdku. Vyčerpaní jsme pak ulehli vedle sebe a usnuli.

Spal jsem takové dvě hodiny, pak mě probudila matka, že je čas na oběd, který jsme si sebou přinesli. Po jídle, kdy jsem načerpal nové síly, jsme si šli opět zaplavat. Koupali jsme se bez plavek, proč taky, blbli jsme, stříkali na sebe vodu, byli pořád v objetí a líbali se. Nakonec jsme vylezli z vody, hodili na sebe šaty a šli domů.

Doma jsme se osprchovali a to oba současně. Umýval jsem matce její záda a nezpomněl na její prsa a pak i její jeskyňku. To už jsem nevydržel, opřel jsem matku o stěnu a zezadu do ní zasunul svůj tvrdý kůl. Dával jsem si načas, nikam jsem nespěchal a šoustal jsem matku pomalu a něžně. Vychutnávali jsme si jeden druhého a ve sprše jsme strávili dvě hodiny.

Večer u televize, jsme si povídali. „To dneska synku bylo nádherné.“ „Já to cítím taky tak mami.“ „Vím, že se to nemá, ale máš krásně velkého čuráka a chtěla bych ho mít pořád v sobě.“ „Ty máš zase krásně úzkou píču.“ Matka se zasmála. „Víš tvé sestře je teď třináct let, když bude souhlasit, tak jí můžeš zbavit panenství.“ Nevěděl jsem co říct, ale musel jsem s pravdou ven. „Víš mami, asi před týdnem jsme to už udělali a od té doby si to rozdávame kdy jen to jde.“ Matka se usmála. „Tak to bych se mohla k vašim hrátkám přidat.“ „Budu velmi rád maminko, a víš ty co, proč bychom nemohli chodit po bytě nazí, když bude táta pryč.“ „To je dobrý nápad synku,“ pravila matka a shodila ze sebe noční košilku. Já udělal totéž se svým pyžamem a políbil svou matku. „Miluji tě maminko.“ „Já tebe taky Tomášku.“ Pak jsme se odebrali do ložnice, kde jsme prožili noc plnou vášnivého milování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *