Žabička

Ležíme s Veronikou proti sobě a vzájemně se hladíme mezi nohama. Bydlíme na pokoji už tři měsíce, a teprve dnes jsme se navzájem otevřely a objevily společnou zálibu. Odpoledne, když jsme přišly ze školy, Veronika vytáhla ze skříně příběhy s dívčí láskou. Velice nás to zaujalo a po večeři jsme se nedočkavě uložily k večerce, abychom něco z povídek vyzkoušely. Už celý večer jsme kolem sebe chodily, vzrušeně se dotýkaly a hladily. Naše dotyky občas sklouzávaly po intimních místech a z našich pohledů sálala velká touha.

Konečně byla večerka a Veronika vklouzla do mojí postýlky. „Jani, jsi velice hezká holka. Už od prvích dnů ses mi moc líbila.“ Hladí mě po vlasech a jazykem krouží po mých ušních lalůčcích. Vytahuji její noční košilku nahoru a hladím po tvrdých dvojkách. Bradavky se jí tyčí a nabízejí se k dráždění. Veronika mě laskání se stejnou něžností oplácí. Ruce nám pomalu sklouzávají níž k rozkrokům. Nadzvedáme nohy a pokrčujeme je, aby naše ruce mohly hladit vlhké a roztoužené pičky. Ústa se spojí ve vášnivém polibku, a jazyky se proplétají. Prstíky jezdí od poštěváčku k dírce, až zůstávají na naběhlých hrotech poštěváčků. Naše vzrušení se zvyšuje. Je to nádherné.

Najednou mě probírá ze snění bouchnutí a ve dveřích vidím dvě dívky. Když se přibližují k mé posteli, opatrně vytahuji ruku z kalhotek, aby nepoznaly, že si jí honím. Rozžínají lampičku a zjišťují, že mám otevřené oči. „Á, naše mladá žabička ještě nespí.“ Jsou to čtvrťačky, které po nás koukaly, když jsme se s Veronikou loučily. Musela jet dnes domů, aby se nachystala s rodiči na hory.

„Já jsem Majka a tohle je Zdena. My ti neublížíme. Pozorovaly jsme vás dnes odpoledne, když jste se nenápadně loučily. Řekly jsme si, že ti bude večer smutno,“ říká ta vyšší a sedne si vedle mne. Pod průhlednou košilkou nemá vůbec nic a velké hroty bradavek jí propíchávají hedvábnou látku. Druhá si sedá do nohou a pomalu ze mne stahuje přikrývku. Přes košilku vidím, že má malé kozičky jako já, jen dvorečky s bradavkami má větší. Když usedá, všimnu si jejího hustého, černého klína. Zdena pomalu stahuje přikrývku a oči jí spočinou na mé vyhrnuté košilce a vlhkých kalhotkách. „Žabička si honí pipinu,“ oznamuje s radostí.

„Neříkejte mi žabička. Já se jmenuji Jana,“ upozorňuji je. Usmějí se na sebe, a Majka se nade mne nakloní a políbí na rty. Po krátké pusince se ke mně vášnivě přisaje. Zdena mi v té chvíli nekompromisně zajede rukou pod kalhotky a pevně ji stiskne, až vyjeknu. Trochu se bráním, ale moc se mi to líbí, tak rychle podlehnu.

Holky mě začnou svlékat. Majka mi přetahuje přes hlavu košilku a Zdena si bere na starost kalhotky. Pak na druhou postel letí i jejich věci. Majka se ke mně opět přisává a rukou hladí moje kozičky. Zdena mi roztahuje nohy a přesedává si mezi ně. Rukama mi jede po stehnech nahoru k rozdělané pipině. Jednou rukou mi prohrabuje světlý proužek hebkých chloupků a druhou mi rozevírá štěrbinku. Sklání se a hlavu zabořuje do mé horké kundy. Jednu ruku pak přesunuje do svého hustého klína, a dráždí se také.

Majka se nadzvedne od mých koziček, klekne nad mou hlavu a nabídne mi svůj poklad k líbání. Tak blízko jsem kačenku ještě neměla a tak nevím pořádně co dělat. Nesměle ji políbím na poštěváček a jazykem jí projedu skulinku. Vzrušením nemůže vydržet a celou vahou na mne dosedá. To co mě provádí dole Zdena mě přivádí k šílenství a nutí přisát se k Majčiné kundě co nejvřeleji. Pokojem se rozléhají tlumené vzdechy. Vyvrcholení přichazí na všechny stejně.

Lehnou si ke mně, každá z jedné strany a něžně mě laskají. „Co Jani, líbilo se ti to,“ ptá se Majka. „Moc. S Veronikou jsme to včera poprvé zkoušely, ale byly jsme takové opatrné a nesmělé. Ale příště to zkusíme podle vás.“ “ My tě dneska ještě něco naučíme, abys kámošku měla co učit,“ řekla Zdena a chopila se iniciativy.

Leháme si do kolečka tak, abychom každá měly pipinu té druhé před očima. Nejsem tak zbrklá a napřed ji Zdeně zvědavě prohlížím a prsty zkoumám. Asi to nemůže vydržet, protože mi hlavu nedočkavě přitlačí ke své černé kundě. Má ji chlupatou skoro jako mamka. Nevím jak dlouho se lížem, ale teču dvakrát. Takovou rozkoš jsem ještě nezažila. Otáčím se únavou na záda a zhluboka oddychuji.

Majka za Zdenou se přesunou na volnou postel, zabořují se do 69 a pokračují v tanci. Vášnivě sebou mrskají. Mně to nedá a rukou si vjíždím do rozkroku a projíždím si štěrbinku. Prsty druhé ruky stisknu poštěvák a tvrdě si ho masíruji. Pozorování těch dvou vášnivých těl a tvrdé honění mé kundy, mě přivede k takovému orgasmu, že slastí upadám do lehkého spánku.

Když se probudím, čtvrťačky jsou pryč. Obě postele vypadají hrozně. Jako po bitvě. Chci se zvednout a ustlat je, ale nohy se mi podlamují, že si musím zas sednout. Pička mě pálí bolestí. Vezmu si zrcátko a zjišťuji, že poštěváka mám celého modrého. Pak přece jen vztanu a postele upravím. Cestou zpátky se zastavuji u umyvadla a žínkou si jí chladím. Lehám si xe studenou žínkou mezi nohama a představuji si, jak ukáži Veronice, čemu jsem se naučila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *