Já a má sestra

Bylo mi 15 a bydlel jsem v jednom malém městečku na jihu Čech se svými rodiči a sestrou v baráčku u lesa. Měl jsem se fajn, ale jedno mě v té době už opravdu začalo chybět. HOLKA !!! Bohužel v nejbližším okolí se vůbec žádná, která by za to stála nevyskytovala a já jsem svůj problém musel řešit ručně. Až pak jednou.

Sestra, které bylo v té době 18, prováděla večerní hygienu a zapomněla pořádně zavřít dveře do koupelny. Šel jsem zrovna do pokoje a pootevřené dveře do koupelny a zvuk puštěné sprchy samozřejmě přilákal mou pozornost. Pomalu jsem přistoupil ke dveřím a opatrně jsem mezerou nahlédl dovnitř. To co jsem spatřil se mnou pomalu seklo. Sestra stála ve sprše a nechala po svém těle klouzat pramínky vody. Byla opravdu krásná. Mokré hnědé vlasy se jí leskly a její štíhlá postava s kozičkami pěkně vzedmutými mládím mě přiváděly k šílenství a v mých slipech právě probíhal uragán. Musel jsem rychle na záchod a ulevit si od tlaku, který byl naprosto k nevydržení. Pak jsem několik dní přemýšlel, jak přesvědčit sestru, aby mi dala. Bohužel nic kloudného mě nenapadlo, ale myšlenka na ní a na její tělo mě hnala dál.

Jednou v noci, když už všichni spali, jsem se odhodlal a šel za sestrou do jejího pokoje. Pomalu jsem otevřel a proklouzl do temnoty přede mnou. Po chvilce jsem se rozkoukal a viděl jsem, že sestra spokojeně spí ve své posteli. Adrenalin v mé krvi koloval v obrovských dávkách a já cítil neúnosný tlak v podbřišku. Přemohl jsem strach z toho, že se probudí a klekl si pomalu na koberec. Potichu jsem se přiblížil k posteli. Slyšel jsem, jak spokojeně oddychuje a můj tlukot srdce mi připadal jako když kovář tluče kladivem do kovadliny.

Chvilku jsem ji jen pozoroval, ale pak jsem se odhodlal k akci. Můj chtíč mě hnal stále kupředu. Pomaloučku jsem rukou zajel pod peřinu a dotkl se její nohy. Byla krásná, jemná a horká. Můj kolík se hlásil okamžitě o slovo. Pak jsem pomalu posouval ruku výš a při tom jsem nedýchal napětím a strachem, že se moje sestra probudí. Za chvilku jsem ucítil, že se moje ruka pomalu blíží k cíli. Sestra měla trochu roztažené nohy, takže cesta byla úplně volná. Těšil jsem se jak malý kluk na svou hračku, až se dotknu toho místa, které mi zatím bylo odpíráno.

Pak to přišlo. Její noha končila a mé prsty se dotkly jejích pysků. Jaké bylo moje překvapení z toho, že jsem neucítil vůbec žádné chloupky. Nevěděl jsem, že se sestra holí. Ten dotek byl však pro bohy. Krásně jemné kůžička. No zkrátka fantazie. Měl jsem pocit, že každým okamžikem vystříknu, nebo omdlím. Po tomhle prvním kontaktu jsem dostal odvahu a začal jsem pomalu její mušličku prozkoumávat.

Dotýkal jsem se jejích závojíčků, které se mi zdály opravdu velké. Lehce jsem drnkal prstem o její poštěváček, který hrdě trčel nad tím vším a na konec jsem si dodal odvahu sjet dolu a strčit prst mezi její pysky k dírce. Když jsem to udělal, tak jsem zjistil, že její dírka je už úplně mokrá a to mě skoro dorazilo. Lehce jsem přejížděl prstem po jejím okraji a roztíral její šťávu. Úplně jsem zapomněl na opatrnost a po chvilce jsem strčil prst i dovnitř. Ani jsem si nevšiml, že se sestra probudila a s překvapením sleduje, co to dole vyvádím.

Najednou si sedla a řekla : “ Co to děláš ?“. V tu chvíli jsem myslel, že mě klepne pepka, jak jsem se lekl. Strašně jsem se styděl a měl jsem strach, aby to nešla hned říct našim. “ Víš ……, já…….“ A víc jsem ze sebe nevypravil. Sestra na mě chvilku koukala a pak se mě zeptala, jestli s tím nechci pomoct. V tu chvíli jsem byl zase totálně mimo já. Zíral jsem na ní neschopen slova, ale pohled na mé nafouklé slipy dával víc než jasnou odpověď.

Sedla si na kraj postele a přitáhla si mě beze slova k sobě. Sundala mě slipy a můj kolík, co už nebyl kolík, ale klacek, vyskočil ven přímo proti jejímu obličeji. Vzala ho do ruky a pomalu mi začala přetahovat předkožku přes žaluda a přitom mi upřeně koukala do očí. Přestože jsem se strašně styděl, tak jsem pomalu začal užívat rozkoše, kterou mi přivodila. Koukal jsem, jak si jednou rukou hraje s mými kuličkami a druhou mi ho pomalu honí. Myslel jsem, že na místě umřu a skoro bych i umřel, zvláště ve chvíli, kdy mi ho vzala do pusy a začala ho nádherně kouřit. Naštěstí jsem neumřel, ale místo toho jsem se udělal. Vystříkal jsem všechno co jsem v sobě měl do její pusinky a cítil se opravdu šťastně.

Když mě sestra dodělala, tak mi řekla, že jí musím taky uspokojit a lehla si na záda, roztáhla přede mnou nohy a rozevřela si rukama svojí úplně mokrou kundičku. Lehl jsem si mezi její nohy a začal sát tu šťávu, která z ní vytékala proudem. Lízal jsem její poštěváček a prstem jsem jí přitom zpracovával nadrženou dírku. Netrvalo dlouho a sestra se začala svíjet v křečích svého orgasmu. Můj kolík při tomto divadle zase pěkně ztvrdnul a já cítil, že bych chtěl vyměnit prst v kundičce za něj.

Jako by to věděla, nebo se spíš řídila svým vzrušením, nebo kdoví čím, položila mě sestra na záda a rozkročila se nad mým kolíkem, který nabyl takových rozměrů, až mě to samotného překvapilo. Roztáhla si jednou rukou závojíčky a druhou chytla mého ptáka, který už nemyslel na nic jiného, než jak se podívá do země snů. Nastavila si ho proti své dírce a prudce na něj dosedla.

Měl jsem pocit, že v tu chvíli se zase udělám, ale nějak jsem to vydržel. Sestra na mě začala jezdit jak o život a já nestíhal na její pohyby odpovídat. Sledoval jsem jak její kozičky poskakují v rytmu jejího přirážení a slastně jsem vzdychal vzrušením. Sestra tak tichá nebyla. Sténala jak jsem to ani ve filmech neviděl a já měl strach, aby se nevzbudili naši. Můj strach však přerušil můj orgasmus.

Vzepjal jsem se na rukách a začal chrlit do sestřiny kundičky, která mě začala svírat svým orgasmem, proudy semene. Vzlykala rozkoší a kroutila se pod tím horkým přívalem. Když naše orgasmy dozněly, tak jsme oba padli vysílení a šťastní na postel vedle sebe. Měl jsem co dělat, abych se přesunul do své postele a spokojeně usnul s vědomím krásného, prvního zážitku se ženou. To, že to byla moje sestra mě vůbec netrápilo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *