Přítelkyně z mládí

Byla to už dlouhá doba, co jsem ji viděl naposledy. Bylo to ještě na střední. Vždy jsme k sobě cítili něco víc, ale oba jsme to tajili. Až na maturitním plese po vypití několika skleniček z nás zábrany spadly a rozdali jsme si to v prvním křovíčku, které jsme našli. Dnes je nám o deset let více, ale ani bych to na ní nepoznal. Lucka byla stále stejně krásná. Dokonce bych řekl, že jí těch pár let na kráse přidalo a z mladé slečny se stala pořádná ženská.

Nejprve jsem chtěl jít za ní a pozdravit ji, ale radši jsem se otočil zpět k baru kopnul jsem do sebe zbytek burbónu, který mi až do teď spočíval ve skleničce. Zrovna jsem si chtěl objednat další, když mi někdo poklepal na rameno. „Ahoj.“ Byla to ona.

Trochu nevěřícně jsem se otočil. „Ahoj Luci, co Ty tady děláš? Posadíš se?“ „Ráda. Barmane, dám si …. to co pije on,“ a pousmála se na mě. „Tak jak žiješ?“ začal jsem konverzaci. „No nic moc. Vyrazila jsem si s kámoškama trochu se pobavit. A co Ty? Tebe bych tu vůbec nečekala.“ „Vlastně jsem rady poprvé. Chtěl jsem jen vypadnout někam jinam. Kde teď vlastně bydlíš?“ „Kousek odtud. Bydlím v pronájmu ještě s jednou kámoškou. Celkem to tam ujde.“

Zhruba půl hodinky jsme vedli takovou nezávaznou konverzaci o ničem, při které jsem se dozvěděl, že byla vdaná, ale teď už je tři roky rozvedená a je spokojená. Popíjeli jsme jeden burbón za druhým, až jsem začal pociťovat zase takové divné choutky. „Nechtěl by sis zatančit?“ navrhla Lucka, když zrovna zněly pomalejší melodie. „Ale jo docela rád.“ Vzal jsem ji za ruku a došli jsme na parket. Zlehka jsem ji objal, přičemž jsem jí nepatrně zavadil o ňadro a ucítil jsem její zkoprnělou bradavku. Kymáceli jsme se zhruba dvě skladby, když jsem ucítil, jak jí jedna ruka sjíždí pomalu k mému rozkroku, kde se zastavila. Podíval jsem se na ni a z jejího pohledu bylo vše jasné.

Vyšli jsme na ulici. Bylo zrovna po dešti a vzduch byl krásně čistý. Prošli jsme třemi ulicemi, přičemž jsme minuli sexshop a zastavili jsme se před starším vysokým domem. Lucka sáhla do kapsy a vytáhla klíče. Vešli jsme do domu a po úzkých schodech vyběhli do třetího patra. Když jsme vstoupili do jejího bytu, nevěřil jsem vlastním očím. Dům, který zvenku vypadal jako stará barabizna před rozpadnutím vypadal zevnitř jako pěti hvězdičkový hotel.

Než jsem se ale nabažil pohledu na perfektně vybavený byt, už ze mě Lucka trhala oblečení opravdu drastickým způsobem. Jakmile jsem byl nahý, svlékl jsem, nebo spíš jsem serval z Lucky oblečení takovým způsobem, že už těžko bude k použití. Skočila na mě a převalila mě na pohovku. Vzala do ruky mýho ptáka, který dosud jen tak nečině zahálel, ale stál jak se patří. Chvíli si ho jen tak prohlížela, párkrát ho pohonila a zasunula si ho do své lačné tlamičky. Když jsem viděl, jak ke mně leží bokem, přehodil jsem si kolem hlavy její levou nohu a ocitli jsme se v nádherné šedesátdevítce.

Kouřila a sála mi ptáka tak skvěle, že než jsem se nadál, už to ze mě stříkalo a přímo Lucce do pusy. Ta spolykala celou dávku a ještě vysávala zbytky co v péru zůstaly. Otočila se ke mě a usmála se. „Jaký to bylo?“ Ani jsem jí nemusel odpovídat. Jen jsme si vyměnili pozice a já jsem jí začal lízat. Začal jsem hezky na okraji a občas jsem jazykem zajel až do její dírky. Palcem jsem si přitom pohrával s jejím poštěváčkem. Zmítala se a prosila, abych ji už nemučil a vrazil jí ho tam. Já jsem byl ale neoblomný a tak netrvalo dlouho a Lucka se začala zmítat v bouřlivém orgasmu.

Zvedl jsem se, došel k ní a políbil jsem ji. Lucka s blaženým úsměvem trhavě oddechovala. Začal jsem jí líbat a kousat na krku, a pomalu jsem přešel až k jejím kozičkám, kde se jak dvě rozinky tyčily bradavky. Pomalu jsem je olizoval a přecházel jsem z jedné na druhou. Za chvilku mě Lucka odstrčila. Chytla mě za ruku a odvedla do ložnice. Položil jsem si ji napostel a začal jsem jí zase lízat. Teď ale jen krátce. Potom jsem se posunul a zarazil jsem jí ho tam.

Vrazil jsem jí ho tam tak prudce, že se Lucka až zarazila a vyjeveně na mě koukla. Když jsem se v ní však trošku rozpohyboval, její překvapený výraz se ztratil a objevil se další, ze kterého se dala číst čistá extáze. Pomaloučku jsem rejdil, přičemž každý čtvrtý příraz jsem udělal trochu rychlejší a snažil jsem se ho narvat co nejhlouběji. Zjevně jsem to nedělal špatně, protože za okamžik se roztřásla v druhém orgasmu.

Vysunul jsem se z ní a dráždil jsem svým ptákem vchod do její dírky. Když jsem se chystal zasunout ho znovu, uslyšel jsem za sebou rachot. Otočil jsem se a uviděl jsem tam dívku věkem necelých pětadvacet. Měla pěkně formovanou postavu a dlouhé havraní vlasy téměř do půl pasu. Oblečená byla, jako kdyby byla někde, kde se dá dobře bavit, ale podle jejího výrazu se asi moc nebavila. „Co to tady vyvádíte Lucko?“ řekla, než jsem stačil jakkoli reagovat. Lucka se naklonila. „Ahoj Petro. To je Tomáš. Pamatuješ, jak jsem Ti ho večer ukazovala.“ „Hmmm..já se du osprchovat a něčeho najíst. Kdybyste mě hledali, jsem v kuchyni.“ Otočila se a odešla.

Trochu vyjeveně jsem se podíval na Lucku. Ta se jen usmála a říká: „To byla Petra. Vzpomínáš? Ta spolubydlící, jak jsem Ti říkala. Jí si nevšímej.“ Sice jsem byl tak trochu mimo, ale za chvilku, když jsme si to s Luckou začali rozdávat zezadu, jsem úplně zapomněl, že tady někdo je, a že nás může pozorovat. Rval jsem to do Lucky zezadu a prsty jsem lehce začal prozkoumávat její zadní dírku. Vypadalo to, že proti tomu nic nemá a tak jsem si naslinil prsty a začal jsem ji promazávat. Po chvilce jsem vyndal péro z její kundy a nastavil ho k její zadnici.

Pomaloučku jsem zatlačil. Měl jsem ptáka tak promazanýho od jejích kundích šťáv, že tam zalezl skoro bez násilí. Slyšel jsem jak Lucka sípe, když jsem ji ho tam presoval a jakmile jsem v ní byl celý a začal jsem se pohybovat, sípání se změnilo ve vzdechy. Lucčina zadnice byla pěkně těsná a měl jsem co dělat, abych nestříkal hned po pár přírazech.

Chvíli jsme si to takhle krásně rozdávali, když jsem najednou cítil, jak se někdo dotkl mýho análu. Než jsem stačil cokoliv udělat, ucítil jsem, jak mě do prdele zajíždí něco tuhého a studeného namazaného nějakým gelem. Pak jsem ucítil něčí ruce na svých bocích a tvrdé přírazy. Pocit to byl nepředstavitelný a začalo se mi to líbit. I Lucka poznala, že už tu nejsme sami a vymanila se z mého objetí a donutila mě položit se do její předešlé polohy, tedy hezky na všechny čtyři. Pak si lehla pode mě a začala mi zase kouřit péro.

Souhru přírazů do mé zadnice společně s kouřením jsem nevydržel a už se to ze mě zase hrnulo. Tentokrát se však Lucka posunula a já ji celou dávkou nastříkal na krk, na kozičky a na obličej. Ve stejnou chvíli se ze mě vytáhl i neznámý předmět a já se zhroutil na postel. Když jsem se po chvíli otočil, uviděl jsem, jak si Petra, z pasu sundává opasek, na kterém byl připevněn dlouhý předmět ve tvaru svíčky. Potom si přilehla k Lucce a začala z ní olizovat moje semeno. Přičemž po mě pořád s úsměvem (a semenem) na rtech koukala.

Posunul jsem se abych dívkám udělal více prostoru. Ty si to za chvíli začaly rozdávat hezky mezi sebou. Přičemž opět, tentokrát obě, používaly opasek na všechny svoje otvory. Když to zrovna Lucka dělala Petře do kundičky, přistihl jsem se, jak si honím už zase tvrdý péro. I Petra si toho všimla a ihned se vysmekla z Lucčina obětí, nabodla se na mě hezky na koníčka a začala rejdit jak pominutá. Já i po dvou výstřicích jsem byl stále plný elánu a tak jsem jí během několika minut přivodil dva orgasmy.

Nutno podotknout, že ani Lucka se neflákala a hezky své přítelkyni masírovala svými ústy její kozičky, které co do velikosti silně přesahovaly Lucčinu výbavu. Potom se vyměnily. Lucka se na mě nasoukala a Petra si začala pohrávat s jejími kozičkami. Posadila se přitom tak šikovně, že se mi před obličejem objevila její lasturka a já nezaváhal ani vteřinu. Rozdávali jsme si to takhle až do brzkých ranních, kdy jsme usnuli. V poledne jsme se šli osprchovat a ještě jsme si to všichni rozdali ve sprše. Potom jsme se rozloučili, ale ještě před tím si domluvili další schůzku. O té ale až někdy jindy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *