Poprvé, ale i naposled

Měl jsem po maturitě a naštěstí také již po všech přijímacích zkouškách. A tím pádem nastalo období tříměsíčního slastného nicnedělání. Zrovna v té době nastalo období téměř tropických veder. Tak jediná má činnost spočívala v tom, že jsem po obědě vyrazil k přehradě a tam vydržel až do večera. Bylo to taky už asi týden, co jsem si esemeskoval s jednou holkou z prváku z mé již bývalé školy. Nikdy jsem od těch pár esemesek s Monikou nic neočekával. Byla dost dobrá baba a já si osobně přiznal, že na to nemám. Můj pocit umocnil ještě fakt, že po ní dříve jela asi půlka kluků z naší třídy, ale bez úspěchu.

Večer jsem zapnul televizi a zrovna běžela předpověď počasí. ,,Vedro, vedro a jenom vedro,“ je spojení, které dokonale charakterizuje tehdejší předpověď. Ten večer naše esemeskovaní s Monikou dospělo ke stejné otázce: ,,Co zítra dělat?“ Navrhl jsem jí tedy, jestli by se nejela vykoupat, ale že se mnou pojede ještě pár lidí. K mému úžasu souhlasila.

Další den jsem nervózně čekal před gymnáziem až jí skončí škola. Konečně vyšla. Měl jsem co dělat, abych zakryl rostoucí bouli na kalhotách. Měla na sobě těsné tričko s docela vyzývavým výstřihem a bílou průsvitnou sukni až ke kotníkům. Vystoupil jsem z auta a otevřel kufr, aby si tam mohla dát věci. To jsem neměl dělat, jelikož jak se shýbala ke kufru auta, naskytl se mi neskutečný pohled na její zadeček. Tak rajcovní tanga jsem snad v životě neviděl. Její skvěle tvarovanou prdýlku jen dva tenké pruhy ve tvaru T.

Myslím, že i ona zpozorovala, kam směřují moje pohledy, ale nechala to provokativně bez sebemenší odezvy. Nasedli jsme do mého Peugota, posbírali ještě pár kamarádů a vyrazili na přehradu. Usadili jsme se na pláži blízko vody. Monika se běžela převléknout a my byli nadržení na to, jak se schladíme ve vodě,ale nejen na to. Shodli jsme se ale na tom, že počkáme na Moniku. Trvalo jí to sice 5 minut, ale to čekání se bohatě vyplatilo. Všichni jsme tupě civěli na kráčející Moniku směrem k nám. Sice neměla již ty rajcovní tanga, ale podprsenka nádherně tvarovala její mladičké dvojky.

,,Tak hurá do vody!“ vykřikl jsem a všichni se na můj povel rozběhli k vodě. Naše vodní radovánky spočívaly ve vzájemném potápění a všelijakém vodním blbnutí. Párkrát jsem Moniku nesměle potopil a vyměnil si s ní pár úsměvů. Když jsem chystal další útok, Monika se najednou potopila a já ji začal hledat. Rozhlížel jsem se po hladině, kde jen vyplave. V tom nějaká ruka zašátrala v mém rozkroku a pak rychle ucukla. Byla to Monika. Šibalsky se na mě usmála a omluvila se, že to nebylo naschvál. Jenže když po té kolem mě prošla a šáhla mi rukou pod plavky a párkrát pohonila můj penis, byl jsem jiného názoru. Zůstal jsem stát jak opařený.

Potom jsme šli všichni na deku a vystavili naše těla slunečním paprskům. Všichni jsme samozřejmě pokukovali po Monice a já samozřejmě obzvlášť. Potom to nastalo. Navrhla mi jestli bych si nešel zaplavat. Kluci se jen usmáli a já neodmítnul. Samozřejmě. Doplavali jsme na nedaleký ostrůvek, kde byla malá písčitá pláž a položily naše těla do vyhřátého písku. Podíval jsem se na ní. Měla zavřené oči a odpočívala. To už jsem nevydržel. Jednou rukou jsme uchopil její ruce, druhou jí zajel pod kalhotky a začal jí divoce líbat.

Překvapivě otevřela oči a jen šibalsky na mě mrkla. Uvolnil jsem jí ruce a „nezaměstnanou“ rukou začal hníst její sladké kozičky. Mezitím jsem zasouval dva prstíky do její roztoužené štěrbinky. Začala jemně vzdychat a její ruce začaly šmátrat po mých plavkách až našly svůj cíl. Vysvobodila mého těšitele a začala ho rukou honit. Byl jsem neskutečně vzrušený, že za chvíli stál v pozoru. Ale ani já jsem nezahálel.

Vysvobodil jsem její dva nádherné melounky a začal jí cucat bradavky a polibky začal sjíždět níž a níž. Stáhl jsem jí kalhotky. Přešli jsme 69 a mě se naskytl nádherný pohled na její broskvičku. Její buchtičku pokrýval jen proužek chloupků. Začal jsem jazykem zpracovávat její hrášek a prstíky znovu prozkoumávat její dírku. Kolem mých prstíků se ven draly proudy milostné šťávy. Stěny její komůrky se začaly náhle stahovat a její tělo zachvátily vlny prvního orgasmu doprovázené dost hlasitým sténáním. Ještě, že jsme byli hodně daleko od lidí.

Vtom mě převrhla na záda a začala jemně nasedat na můj pyj. Byl jsem jak u vytržení, když jsem viděl její poskakující kozičky a můj pyj zabořený v její jeskyňce. Rajtovala na mě jak divá a já cítil, že tohle vražedné tempo dlouho nevydržím. Tentokrát jsem jí položil na záda já. Omotala se nohama kolem mého pasu a já do ní začal pomalu pronikat. Tak mi to vyhovovalo, jelikož jsem mohl určovat tempo já.

Zanedlouho jsem ucítil, že se Monika blíží k dalšímu orgasmu. Neváhal jsem a zvýšil tempo. Za chvíli to přišlo, pocítil jsem silné stahy v její jeskyňce. Po pár vteřinách prožila další orgasmus. Po chvíli se na mě usmála, znovu mě povalila na záda a začala mi kouřit můj penis. Bylo to božské stejné jako ona. Jazýčkem jemně masírovala můj žalud, zatímco ručkou ho začala pomalu honit. Když začala cítit mé vyvrcholení, vzala ho celý do úst a začala ho nádherně cumlat. To už jsem nevydržel a vybuchl v nejkrásnějším orgasmu mého života. Ani kapička mé bílé tekutiny nepřišla nazmar, všechnu ji spolykala. Pak jsme šli spolu vykoupat, kde jsme se dlouze líbali. Po asi hodině a půl jsme se vrátili na deku. Kamarádi dělali jako by to bylo jen 10 minut. Párkrát jsme ještě zablbli ve vodě a pak všichni vyrazili domů. Další den jsem dostal kopačky, obrovsky mě to mrzelo, ale přece jenom to zato stálo!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *