Dovolená u jezera II.

Následující ráno jsme vstávali hodně pozdě. Po vysilujícím dni a hlavně noci se nikomu vstávat nechtělo. Z postele jsme vylezli až téměř před obědem a sešli jsme se v jídelně. Paní Marie zářila jako sluníčko, na sobě krásnou přiléhavou halenku bez rukávů a podprsenku nechala ve skříni. Bradavky jí nádherně poskakovaly v rytmu jejích pohybů a já mohl na ní oči nechat. Podobně byla oblečená i Jana, která rovněž zářila jako její maminka a vesele se s námi vítala. Emil byl viditelně sebevědomější a hltavě dojídal bohatou snídani.

Maminka s taťkou přišli společně a vítali se s paní Marií. Otec ale nemohl odtrhnout oči od Jany a jejího přiléhavého trička. Bylo vidět, že se mu Jana líbí a již přemýšlí, jak se jí dostat pod sukni. Jana si dobře všimla taťkových pohledů a velice jí imponoval zájem zralého a docela pohledného muže. Natřásala se jako slepice, aby se jí prsa co nejvíce pohupovala a tím ještě více vynikla. Až musela mamka do taťky drcnout aby se vzpamatoval. Dohodli jsme se, že se mladí půjdou koupat k jezeru na to krásné místo, které se nám včera tak líbilo. Taťka se hned přihlásil, že půjde s námi a přemlouval mamku, aby šla také. Ta však odmítla s tím, že s paní Marií stráví ve stínu terasy a pomůže jí s přípravou večeře.

Hned po příchodu k jezeru jsme ze sebe svlékli oblečení a nyní již beze studu nazí běželi do vody. Otec se pochopitelně motal v blízkosti Jany a snažil se využít každé možnosti aby se jí mohl dotknout. Nakonec se rozhodli plavat na malý ostrůvek uprostřed jezera a zmizeli v dáli. Emil, zase obletoval Evku a já byl najednou na ocet. Moc mi to ale nevadilo, alespoň jsem si užíval koupání a lenošení na písku. Nakonec jsem se rozhodl, že si vlezu do připravené loďky a projedu se po jezeře. Alespoň ho poznám blíž.

Zavesloval jsem do středu jezera a nechal se unášet proudem vody. Kolébání vody mě uspávalo a já ležel v loďce a poslouchal šplouchání vlnek. Nevšiml jsem si, že jsem se přiblížil ke břehu malého ostrůvku na nějž plavali Jana s taťkou a probrali mě až jejich hlasy. Otec zrovna objímal Janu a lichotil jí jaká je krásná holka. Přitom hladil její krásná prsa a Jana držela jako hypnotizovaná. Náhle se jí otec zeptal, zda je ještě panna. Jana se zapýřila, ale hrdě přiznala, že již ne. „To jsem rád, bál jsem se, že budeš bojácná panna a teď vidím, že jsi již zkušená žena. Takže určitě víš, co bych chtěl s tebou dělat, viď?“ šel tvrdě na věc otec a sehnul se ústy k Janině bradavce.

Ta téměř zasténala a na oko se bránila „Ale pane Josefe, vždyť jsem o tolik mladší než vy, to se asi nesluší!“ ale na očích jí bylo vidět, že myslí něco jiného. Však to taťka dobře věděl a nedbaje jejích protestů, položil jí na záda do trávy a sklonil se nad ní. Bez cavyků plenil ústy její prsy, trčící vzhůru jako pohoří a rukou zajel mezi její nohy. Trošku sebou cukla leknutím, ale čekala na jeho další kroky. Toto laskání dospělého muže jí jistě vzrušovalo více, než včerejší laskání její mamky. Zcela se mu podvolila a nechala jeho ústa a ruce ukázat co dovedou. Tatínek již jedním prstem zkoumal hloubku její kundičky a potěšeně sledoval, jak se mimovolně přiráží na jeho prst v touze dostat ho do sebe ještě hlouběji. Věděl však, že se mu vyplatí u tak mladé dívky nespěchat, protože pro ní je ještě všechno laskání a dráždění nové a vzrušující víc, než samotný akt soulože.

Náhle ho však Jana překvapila svojí otázkou: „A máte vůbec sebou gumu, pane Josefe? Bez ní já vás do sebe nepustím to mně zakázala maminka do doby, než budu brát prášky. A pro ty si jdu s maminkou zítra!“ řekla upřímně. Otec se zasmál a odvětil: „Prosím tě, vždyť jsem dospělý chlap a žádný ucho. Ty si myslíš, že bych ti udělal dítě, že snád to dělám bez gumy poprvé? Neboj, já ho včas vyndám a vystříkám se ti na bříško. Určitě se ti to bude líbit!“ řekl úlisně a zasouval do její pochvy již i druhý prst. Ale Jana byla neoblomná. „Ne, maminka mi to zakázala a já jí poslechnu. Tak počkáme až na večer, v hotelu ji jistě máte,“ trvala na svém Jana.

Otec už byl docela rozparáděný a tak zklamaně zavrčel. „Tak se uděláme rukama jo?“ a přesunul se k Janě, aby mohla uchopit jeho již tvrdý úd do svých rukou. Ta se o to snažila, ale bylo vidět, že to příliš neumí. Navíc otec již dovedně rozehrál koncert svých rukou a úst na její kundičce a Jana pomalu přestávala vědět o světě. Do široka roztáhla nohy a mírně pozvedla pánev, aby usnadnila otci přístup do sebe. „To je nádhera, pane Josefe, vy to tak krásně umíte, takhle to maminka neumí jako vy!“ chválila taťku a on potěšen dělal co uměl. Druhou rukou sjel pod Janin zadeček a začal jemně hladit a těšit i její zadní dírku.

To bylo něco úplně nového a Janu to přivádělo nejdříve do rozpaků, ale pak se přestala kontrolovat a plně se jeho prstům oddala. Nevěděla, zda má přirážet na jeho prsty v kundičce či v zadečku. Již cítila podobné chvění a pocity jako včera, než málem omdlela rozkoší při příchodu jejího prvního orgasmu. Tentokrát byly však ještě silnější, neboť otec byl zkušený milenec a uměl to s mladými dívkami. Jana začala náhle nahlas křičet a sténat a vzpínat se proti otcovým prstům. Když otec přidal i ústa a uchopil mezi rty její vzrušený poštěvák, přímo explodovala do jeho úst a její šťávy mu rychle zaplnily ústa. To již nevěděl o světě a jenom prožívala nádherné milostné křeče.

Když se pochvíli zklidnila, měla celý klín a nohy mokré. „To bylo krásné, chtěla bych, abyste mi to takhle dělal pořád!“ sténala Jana prožitou slastí. „To víš, že budu, kdy budeš chtít. A bylo by to ještě hezčí, kdybych ti to udělal v tobě, přišla jsi svojí tvrdohlavostí o mnoho!“ vyčítavě prohlásil otec a jeho neukojený pyj trčel a bimbal se o její bříško. To mu vnuklo myšlenku: „Tak a teď uděláš krásně ty mě!“ poručil a poklekl nad její prsy. Vzal její ruce a přitiskl jí je ze strany na její prsy a stlačil k sobě. Do této nádherné hory zasunul do úbočí mezi prsy svůj rozdrážděný pyj a začal v tomto hebkém tunelu jezdit sem a tam. „Tlač si kozy k sobě, tlač je co nejvíc ať se ti na ně vystříkám, už to bude!“ zaječel a skutečně, z jeho pyje vytryskl gejzír bílé horké lávy. Dopadl překvapené Janě na bradu a obličej, další pak různě na rameno a hruď a poslední pak na bříško, jak se otec zvednul se svým stříkajícím ptákem v ruce. Ještě z něho dostal poslední kapky svojí rukou a pták znaveně klesl dolů.

„To bylo hezké, viďte pane Josefe!“ řekla Jana ráda, že také posloužila svému těšiteli. „Bylo to hezké, ale mohlo to být ještě hezčí!“ trval na svém otec. „A neříkej mi pane Josefe, klidně mi tykej jako já tobě a říkej mi Pepo, na to jsem zvyklý,“ pokračoval otec. “ A pomalu se budeme muset vrátit, už jim to bude podezřelé,“ dodal. To jsem již zaslechl z dáli, protože jsem se opět nechával unášet proudem než začnu veslovat, abych je nevyrušil. Ale již zdáli jsem viděl, že na naší pláži nebudu vítaným hostem. Evka právě seděla na Emilovi, jeho pyj vražený do sebe a předváděla se mu v plné parádě, jak to ona jen uměla. Kroutila se před ním se zvednutýma rukama s prsy vypjatými do maximální velikosti a on držel jejímu rytmu a jenom hekal pod jejími přírazy, přičemž se snažil hrát si s jejími pohupujícími se prsy. Nevěděl, že Evka má raději tvrdou masáž než nějaké přehazování. Slyšel jsem, jak ho Evka komanduje co a jak má dělat a blesklo mi hlavou, že si taky moc neužije. Ale ona ho to postupně naučí, tím jsem si byl jist.

Vesloval jsem tedy dál podél břehu a už jenom zdáli jsem slyšel Evino sténání smíchané s Emilovým hekáním a bylo mi jasné, že se právě dostali do konečné fáze. Ještě jsem zaslechl Evu jak křičí: „Můžeš do mě, neboj se, jen stříkej!“ a pomyslel jsem si, jak by teď taťka Emilovi záviděl. Podél rákosí jsem náhle vplul do kryté zátoky a na břehu jsem spatřil ležet vedle sebe mamku s paní Marií. Ležely na zádech vedle sebe v družném hovoru a ani nezaslechly šplouchání vesel. Vesele si již tykaly a něčemu se společně smály. Přirazil jsem s loďkou na břeh a vyskočil na zem. „Ahoj, tak tady se schováváte!“ zavolal jsem na ně a ony se lekly a podívaly se mým směrem. Když mně uviděly, tak se rozesmály, že jsem je tak vylekal. Rozběhl jsem se k nim a teprve u nich jsem si uvědomil, že jsem nahý tak jako ony. Však také se zájmem sledovaly můj rozkrok a to co se v něm při běhu kývalo.

Obě se nadzvedly a paní Marie si instinktivně zakryla prsa rukama. Byla překvapená tím, že maminka klidně čeká až k nim dojdu a vůbec se nesnaží zakrýt. Ještě víc se podivila, když jsem k mamince přistoupil, sehnul se k ní a políbil jí na ňadro. „Jsi nádherná mami, je to krásný pohled na vás obě!“ a nečekaně jsem políbil na ňadro i paní Marii. Musím přiznat, že je měla téměř stejně tak krásné jako maminka, pouze její bříško bylo plnější a boky trochu větší. Ona zůstala úplně bez hnutí, v šoku z mého nenuceného chování. „Přišel jsi jako na zavolanou,“ řekla maminka a pokračovala: „Zrovna jsme si s Marií povídaly, jak by se nám hodil nějaký pořádný chlap, s přirozením jako cep a ty jsi tady! Podívej se Marie!“ a lehce mně pohladila po mém přirození.

Teprve teď jsem si uvědomil, že je dosti napružen z toho co jsem předtím pozoroval a že by si určitě dal říci pomazlit se s takovými nádhernými ženami, když navíc jedna z nich je moje maminka. „No počkej Marto, to je přece tvůj syn, snad by ses sním tady nemilovala?“ zeptala se Marie zděšeně ale přitom nespustila oči z mého přirození, které pod vlivem mých vilných myšlenek začalo narůstat. „Vždyť ty ses přece taky včera milovala s tvým synem a dcerou a jestli to bylo poprvé, tak určitě ne naposledy. A my se u nás milujeme navzájem jak máme chuť a nikomu z nás to nevadí! Tak nech moralizování a pojď se bavit!“ usadila jí maminka a přitáhla mě za pyj k sobě.

Stál jsem před sedící maminkou a ona si jemně hrála s mým pyjem jako s hračkou. Přetahovala mi kůžičku přes žalud až vyjel jako červený blesk, pomalu jela po celé jeho délce jazykem a zvlášť se zabývala žaludem, jeho špičkou a uzdičkou. Marie neodolala a přisedla si k ní tak, že i ona mohla jazykem laskat můj pyj a začaly se o něj s maminkou přetahovat. Nemohl jsem jenom tak nehnutě stát a alespoň jsem laskal jejich nádherná prsa. Téměř jsem je od sebe hmatem nerozeznal, jenom bradavky měly trochu odlišné, ale obě na ně byly stejně citlivé. To již obě ženy měly jednu svojí ruku strčenou mezi nohama a pilně připravovaly svá pohlaví k dalšímu boji.

Protože jsem cítil že mám svého bojovníka již dostatečně připraveného, chtěl jsem trochu věnovat zase jim. Lehce jsem je povalil na záda a lehl si mezi ně tak, že jsem měl hlavu u jejich klínů. Rukama jsem pohladil jejich přirození a okamžitě jsem poznal, jak jsou již mokrá. Zatímco jsem jazykem laskal maminku, pro Marii jsem měl ruku a prsty a po chvíli jsem to vyměnil. S maminčinou vyholenou kundičkou jsem měl přece jenom jednodušší práci než s houštinou zarostlou Marií. Ale snažil jsem být spravedlivý a obě ženy mi za to byly vděčné.

Jejich kundičky již byly nateklé vzrušením, s poštěváky vystouplými a připravenými pro jejich laskání. První jsem polaskal Mariin a málem jsem se lekl její horečné reakci. Byla na něj asi mimořádně citlivá, protože se okamžitě začala kroutit jako by se snažila dostat jej ze sevření mých rtů. Přesto se mi povedlo jej dál sát a třít mezi rty, což pro ní musela být velká slast podle toho jak vyváděla. „Škemrala abych nepřestával, že jí to již dlouho nikdo nedělal a že bude za chvíli hotová. A skutečně, najednou jsem ucítil jak se její kundička začala křečovitě stahovat a dostal jsem plný zásah výronu jejích šťáv. Muselo to být asi skoro nesnesitelné, protože přímo ječela a vší silou se snažila dostat z dosahu mých mučících úst. Až mě jí bylo líto a já propustil mučeného poštěváka ze sevření svých rtů a ona s ulehčením padla na zem a prudce oddechovala po přestálém napětí slasti a rozkoše. Chtěl jsem stejnou měrou polaskat i maminku ale byla z toho co právě viděla rovněž silně rozdrážděná.

Beze slova vstala a naznačila, že si chce na mě sednout. Otočil jsem se na záda a maminka si klekla a začala svými ústy laskat můj pyj, který se jí zdál zase trochu povadlý. Během chvilky si jej připravila k obrazu svému a opatrně se na něj nasměrovala. Rukou jej přidržovala na středu její kundičky a pomalu se na něj začala spouštět. To byla ta nejlepší chvíle abych se zmocnil naplno jejích prsů. Jako vždy jsem byl v sedmém nebi, když jsem se s nimi mazlil a laskal je. Jejich velikost a pružnost mně fascinovala a já se jich nemohl nabažit.

Konečně jsem se dostal i na její bradavky, které si tak ráda nechávala laskat a sát. Nadzvedl jsem se na loktech abych na ně dosáhl ústy a vsál jednu hluboko do úst. Polaskal jsem ji v ústech a uchopil druhou, aby jí to nebylo líto. Nemohl jsem přitom necítit, jak se maminka pomalu postupně navléká na můj pyj, roztahující její přirození jako píst. Postupovala po kouskách, aby si na něj zvykla a mohla se spouštět níž. Tak se dostala až na konec, pocítil jsem, jak jsem svým žaludem narazil na hebké dno její pochvy a ona slastí vzdychla. Ještě chvilku počkala a potom se začala tím známým pohybem pohybovat na mém pístu nahoru a dolů. Bylo to nádherné a svojí těsností mně hrozně vzrušovala. Bylo to hodně i pro ní, protože poměrně brzo začala nedočkavě zrychlovat v očekávání svého orgasmu. Věděla, že se nemusí ohlížet na mně, protože byly dvě a určitě mně uspokojí, proto se zaměřila jen na sebe. Já jsem jí v tom ochotně pomáhal a vší silou jsem mačkal její prsy a třel bradavky. Nakonec jsem jednu ruku podsunul pod její přirážející zadek a začal prstem zkoumat zadní dírku.

Věděl jsem, že to jí dodělá a opravdu. Ještě jsem ani nezasunul do její prdelky celý prst a již začala sténat a kroutit se rozkoší. Pomalu umdlévala slastí, tak jsem jí pomáhal přirážením zespoda na její klín. Během chvilky se její kundička sevřela na mém pyji jako svěrák křečí orgasmu a já ucítil proudy jejích šťáv, deroucích se okolo něj ven. To jsem již pevně svíral její prsy v rukou a ona na nich ležela celou svojí vahou, jak slabostí padala dopředu. „Ach Jiříku, s tebou je mi tak krásně, ty mě umíš tak nádherně uspokojit jako nikdo na světě“ sténala slastí se a se zavřenýma očima prožívala dozvuky svého orgasmu. Dál nemělo cenu abych jí týral, tak jsem jí ze sebe něžně sundal a položil vedle sebe.

Marie se již vzpamatovala ze svého prožitku a s novým zájmem sledovala naší jízdu. Opět již měla ruku zabořenou ve své pochvě a pilně pracovala svými prsty. Jakmile uviděla, že jsem volný, přitáhla mě na sebe. Uchopila můj pyj a nasměrovala si jej přímo do středu kundičky. „Vraž ho do mně a mrdej mě stejně tak hezky jako svojí maminku, já tě taky udělám, uvidíš!“ prosila a rukou mně tlačila zadek na ní. Nechtěl jsem riskovat bolest a tak jsem volil raději postupné zasouvání pyje do její roztoužené kundičky. Cítil jsem jak jí má horkou a mokrou a jak mě pevně vcucává do sebe. Byla uvnitř trochu volnější než maminka, ale měla problémy s mojí délkou. Chvíli jí trvalo, než se můj pyj dostal až na její dno, ale pak už to šlo docela lehce. Sama zvedla nohy do výše, aby mi usnadnila vstup do své propasti a já, uchopiv je pod koleny, začal jsem v ní jezdit nahoru a dolů.

Vyrážela při tom zvuky podobající se houkání v rytmu mých pohybů a plně se poddávala rozkoši. „Jen přirážej, neboj se, tvrdě do mně, klidně se vystříkej, mě se to líbí, když chlap stříká do mně, nemusíš se bát!“ povzbuzovala mne a já ji mrdal jako o život. Zvedl jsem jí ještě výš, takže měla zadek tak vysoko, že jsem mohl téměř vestoje do ní šukat seshora. Nohy jsem jí tlačil na její zakloněnou hlavu a krásně vjížděl do v této poloze nádherně přístupné pochvy. Musel jsem ale spěchat, protože tato poloha byla pro ní dost nepohodlná, špatně se jí dýchalo. Proto jsem jí tak jak byla na mně nabodnutá jako na rožni převrátil, že zůstala klečet na kolenou a já to do ní sázel zezadu.

Tato poloha se jí viditelně líbila, protože její hekání zesílilo a přecházelo ve sténání. Podsunul jsem ruce pod její prsy volně visící dolů a začal je silně masírovat a svírat a laskat jako divý. Byly v té poloze, kterou jsem měl pro laskání ženských prsů nejraději a musel jsem toho náležitě využít. Začal jsem pociťovat, že se blíží i můj vrchol. Proto jsem použil stejný trik jako s maminkou. Pustil jsem jeden prs z ruky a přesunul jí na Mariin zadeček. Začal jsem nejdříve laskat jejího poštěváka a pomalu přejel na zadní dírku. Vyjekla obavou, že tam budu chtít vrazit ptáka jako včera. Uklidnil jsem jí tím, že jsem pokračoval v šukání zezadu a zadní dírku jenom zkoumal prstem. Když jsem jí dostatečně navlhčil, začal jsem prst pomalu zasouvat dovnitř. Působilo to na ní skutečně jako na maminku. Začala se divoce kroutit ze strany na stranu a křičet narůstající rozkoší a její prsy sebou házely jako by jí měly odlétnout a já je nestačil držet. Pohled na ně a její křik vyburcoval i mě, takže jsem na ní zařval ať drží, že to do ní vystříkám. To jí tak vzrušilo, že se začala cukat a svírat dřív než já začal stříkat. Byla již u konce svého orgasmu, když ze mě vystříkla první dávka semene a pod velkým tlakem dopadla na dno její pochvy.

Prohnula se slastí a toužebně čekala na další salvy dopadající na dno její kundičky. Ucítil jsem, jak mě přímo vysává svým pohlavím, uměla tento trik dokonale a vycucla mě během okamžiku. Pak se zhroutila vysílením na zem a já dopadl na její záda. Takto jsem všichni tři dlouho oddechovali, dokud jsme neslyšeli volání ostatních, kteří mě začali hledat v obavách, že jsem se někde s loďkou potopil. S lítostí jsem musel maminku s Marií opustit s tím, že nikomu nic neřekneme. „Určitě si to co nejdříve zopakujeme!“ řekla smyslně paní Marie a maminka jí horlivě přikyvovala. S tímto příslibem jsem nasedl do loďky a jel na naší pláž k ostatním. Cestou jsem snil, jak si co nejdříve toto naše milování zopakujeme a přál jsem si, aby to bylo co nejdříve.


Uveřejněno

v

, ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *