Dovolená u jezera IV.

Naše dovolená pokračovala dnem relativního volna, který jsme celý věnovali koupání, rybaření a odpočinku po všech stránkách. Přece jenom ten předchozí den byl dost náročný a tak jsme jenom relaxovali. Emil chodil za Evkou jako pejsek a rovněž Jana zbožně koukala po tátovi. Přitom však pofňukávala, jak je celá zničená na jak jí z toho včerejška bolí zadeček. Otec se nadýmal jako kohout, dělalo mu dobře pomyšlení, že zničil takovou mladou holku. Mamce se to začalo zajídat a i paní Marii to nebylo dvakrát vhod. Vyřešili to tak, že paní Marie vzala sebou Janu na nákup zásob a mamka se přidal k taťkovi místo Jany. Nedalo jí moc práce aby svými vnadami neupoutala zpět jeho pozornost a tak den proběhl nakonec v klidu a míru. Při večeři jsem se dohodli, že následující večer si uděláme mejdan a bylo jasné, co se bude dít.

Následující dopoledne si paní Marie nechala Janu s Emilem v hotelu aby jí pomohli s přípravami a úklidem a tak jsme s mamkou, taťkou a Evkou vyrazili k jezeru sami. Nejdříve jsme se krásně osvěžili ve vodě, ještě trochu studené a pak jsme vystavili svá těla sluníčku. Brzy však taťku přestalo opalování bavit a on si začal více všímat nahé maminky ležící vedle něj. Ležela na zádech, ruce položené za hlavou a na očích dva lístky. Tělo již měla téměř bez kapiček vody a bylo nádherné. Prsy jí čněly vzhůru jako vysoké kopce s růžovými bradavkami na vrcholcích. Nedivím se, že taťka nemohl jen tak klidně ležet. Pozoroval jsem ho přimhouřenýma očima jak opatrně klade ruku na jedno ňadro a lehce se ho dotýká dlaní. Kroužil s ní po hrotu bradavky a donutil maminku k pootevření očí.

Něco nesouhlasně zabručela, ale ruku mu neodstrčila. Tak on pokračoval dál a začal se dotýkat i druhé bradavky. Bylo krásně vidět jak tuhnou a zvětšují se. Maminka sice dělala, že nic ale nalévající se bradavky jí zrazovaly. To už tatínek pomalu sjížděl rukou z prsů do klína. Lehounce se dotknul ještě sevřené jeskyňky a maminka sebou téměř neznatelně cukla. Tatínkův prst začal jemně objíždět po sevřených pyscích maminčina pohlaví a snažil se vniknout alespoň malinko dovnitř. Konečně ucítil jak maminka pod dotykem jeho prstu vlhne a pomaloučku se otevírá. To již maminka nedělala, že spí ale s otevřenýma očima čekala na další laskání. Tatínkův prst také pokračoval ve své výzvědné činnosti a zesílil tlak aby vnikl do maminčiny kundičky.

Konečně sevření povolilo a prst zajel skoro celý dovnitř. To již maminka lehce zasténala a prohnula se slastí z tohoto vniknutí. Její vlhkost se zvětšovala a začal se objevovat probuzený poštěvák. Hned byl uchopen a sevřen mezi další dva taťkovy prsty a chvěl se pod jejich třením a hlazením. To již maminka nevydržela ležet jen tak v klidu a její ruka putovala po taťkově hrudi a břiše, hledajíce jeho pyj. Ten jí skoro sám skočil do ruky a maminka ho pevně sevřela do dlaně.

Začala jemně sevřenou dlaní pomalu jezdit po celé délce pyje a zvláštní pozornost věnovala žaludu a uzdičce. Přidala druhou ruku, její dlaň přiložila ke špičce žaludu a jemně s ním po ní jezdila. Toto přímé dráždění bylo asi velice účinné protože otec zcela zapomněl na svojí práci mezi maminčinýma nohama a věnoval se pouze svým prožitkům. Maminka to viděla a nastoupila do útoku. Nahnula se nad taťku a prsy mu jezdila po tváři a hrudi. Nakonec skončila až u jeho pyje a rukou si přidržela prs tak, aby druhou rukou držící pyj mohla dráždit svojí bradavku. Jezdila s ní po otcově žaludu a oběma se to určitě podle jejich výrazu líbilo.

Tatínek zasténal rozkoší: „Teda Marti, ty jsi stejně třída, takhle to s kozama na mým ptáku nikdo neumí jako ty!“ a vzpínal se klínem vzhůru proti jejímu prsu,snaže se jej svým pyjem napíchnout. Maminka se zasmála a odpověděla: „To bude tím, že ne každá má takový jako já, ne?“ pyšně vypnula prsa a pokračovala v dráždění tátova pyje svojí bradavkou. Za chvilku změnila taktiku, nahnula se plně nad otce a sevřela jeho pyj mezi prsy, jako by chtěla potvrdit svoje předchozí slova. Byl to skutečně nádherný pohled a já jsem tátovi v tu chvíli strašně záviděl.

Maminka začala pohybem své hrudi klouzat po otcově pyji sevřeném jejími ňadry a svírat jej tak ve svém sametovém svěráku. To již začal taťka sténat rozkoší a snažil se i sám do tohoto sametu přirážet. Jenomže jakmile mamka ucítila, že sebou začíná otcův pyj pocukávat, sevření povolila a nechala ho volně sebou kývat. Otec začal škemrat ať pokračuje a nezlobí ho, ale chtěla prodloužit jeho prožitek. Měla to určitě být její pomsta za to, jakou měrou se věnoval mladé milence, aby viděl o co přichází, když se nemiluje s ní.

Jakmile otcův pyj trochu povolil, znovu jej sevřela do svého sladkého vězení a znovu začala jízdu slasti. Jezdila opět do okamžiku těsně před výronem semene a opět jej propustila ze svého sevření. To již otec vážně skučel prosíce, ať ho netrápí a konečně ho udělá. Maminka se ho svůdně zeptala. „Chceš ho vykouřit, milý?“ a aniž vyčkala na jeho skučivý souhlas, posunula se níž mezi jeho nohy, aby jej mohla pohodlně vzít do úst. Udělala to velice opatrně, protože na něm viděla známky obrovského napětí a rozdráždění a nechtěla, aby hned vystříkl. Chvilku jej v ústech zklidnila a pak znovu začala laskat nejdříve jeho žalud a potom přidala celou jeho délku. Postupně tempo zrychlovala a přidala i práci rukou. Rukou jej honila a přitom jeho konec svírala v ústech, pak jej z úst vyndala a jenom ho honila rukou aby jej vzápětí vsunula do úst skoro celého a on úplně cítil její hrtan na svém žaludu.

Bylo silně vzrušující jenom se na to dívat, natož to zažívat. Pro otce to muselo být neskutečně dráždivé a prožívanou slast dával zřetelně najevo. Rukama drtil maminčiny prsy krásně se houpající nad ním a střídavě sál její bradavky. Přitom mu unikaly skučivé zvuky stoupající rozkoše, přecházející postupně v hlasité prosby, aby již skončila to neskutečně slastné mučení. Maminka ve snaze ukončit jeho muka pomalu podsunula ruku pod jeho zadek a začala hledat otcův anální otvor. Znala účinky tohoto triku a věděla, jak to otce vyprovokuje. Otec sám nadzvedával zadek aby mohla snáze najít tu kouzelnou dírku a už se její prst začal pomalu nořit do jeho těsné hloubky. Pomalu jej sunula hloub a hloub a pozorovala, jak se otec pod tímto účinkem vysoko vzpíná a současně v ústech ucítila známé cukání v jeho pyji. Nechtěla jej již víc mučit a proto ještě párkrát vrazila jeho pyj hluboko do krku a již to přišlo.

Otec přímo zařval: „Užž!“ a první dávka jí skoro zaskočila. Jen taktak stačila nastavit jazyk před jícen aby jí nestříkal až do plic a ústa se jí začala plnit otcovým teplým semenem. Měla to ráda a proto jí nedělalo problémy polykat plnými ústy tuto pochoutku a tím si uvolnit ústa pro další a další dávky. Věděla, že při tomto způsobu milování dokáže z otce vysát o mnoho větší množství semene než při klasické souloži a tak ho také více a lépe uspokojit. Když odezněly první a nejsilnější výstřiky, začala zbytek semene přímo vysávat ústy. Otec se kroutil pod jejích účinkem jako šílený a prosil, ať už ho nechá, že má dost, ale maminka nepřestala dřív, než z něho vysála poslední kapky.

To již otec ležel zcela bez sebe prožitou slastí a nevěděl, co se kolem něho děje. Maminka dokončila svojí práci a posadila se na písek. Uviděla jak na ně koukáme s Evkou s očima vytřeštěnýma a zasmála se. „Líbilo se vám to, děti?“ zeptala se a začala se pomalu oblékat. Viděla, že jsme oba silně vzrušeni ale nic nepodnikla. „Běžte se ještě na chvilku vykoupat a jdeme do hotelu, ať se připravíme na večer!“ připomněla nám co nás čeká.

Vstal jsem a úplně jsem se styděl, neboť můj pyj stál jako oj od vozu a já jej marně zakrýval rukou. „Ale brácho, jen se nestyď, já jsem taky vzrušená, ale musíme to vydržet!“ řekla povzbudivě sestra a společně se mnou klusala do vody. Rozeběhla se i maminka a společně jsem skočili do jezera a začali dovádět. To se jž vzpamatoval i tatínek a přiběhl za námi. Skočil do vody a hned začal dovádět s maminkou. „Víš Marto, skutečně jsi jednička a já bych tě doopravdy za žádnou jinou nevyměnil. Mám rád mladé holky, to je pravda, ale stejně se nejlíp cítím s tebou!“ upřímně se vyznal otec a s maminkou se objali. Byli jsem rádi, že se rodiče tak hezky milují a slibovali jsem si, že se stejně budeme milovat i s našimi budoucími partnery.

Po pořádném vydovádění jsme vylezli z vody, oblékli plavky a vrátili se zpět do hotelu. Tam nás přivítalo nezvyklé ticho. Vyšli jsme na terasu a jak jsme se blížili ke dveřím do jídelny, slyšeli jsem divné přidušené zvuky a steny. Vešli jsme do dveří a zůstali stát překvapením. Před námi se odbývalo nádherné divadlo soulože matky se svými dětmi. Paní Marie stála silně předkloněná před stolem, na němž ležela s roztaženými stehny její dcera Jana a jazyk měla zabořený do hlubin Janiny kundičky. Ta divoce sténala slastí a vší silou tiskla maminčinu hlavu do svého klína. Maminka jí současně laskala naběhlé bradavky jejích prsou a v sobě měla hluboce zasunutý pyj syna Emila, který stál za ní a divoce přirážel na její zadek. Emil měl trenky kolem kotníků, paní Marie a Jana měly kalhotky sundané a válely se na zemi. Bylo vidět, že je touha přepadla nečekaně a bez přípravy, protože trička měli na sobě, pouze ženy je měly vyhrnuté okolo krku aby byl volný přístup k jejím prsům.

Emil drtil ve svých rukou matčiny kozy visící nádherně dolů a byl slastí celý bez sebe. Paní Marie si viditelně užívala této trojky a snažila se i oběma dětem co nejvíce toto milování zpříjemnit. Přišli jsme asi ve finále, protože jejich sténání bylo nejhlasitější a šíleně sebou všichni házeli a cukali. Náhle Emilův pyj po nenadálém pohybu vyjel nečekaně z matčiny kundy a na zem spadlo několik posledních kapek jeho spermatu. Rovněž paní Marie končila lízání Janiny kundičky a ta již jenom bezvládně ležela a nevěděla o světě. Konečně se paní Marie narovnala a řekla: „Tak děti, bylo to nádherné, ale musíme bohužel končit, za chvíli se vrátí hosté!“ a plesknutím přes zadeček přiváděla k sobě Janu.

Emil si rychle natáhl trenky a zakryl tak svůj splihlý pyj s kapkou spermatu na jeho špičce. Vtom nás paní Marie uviděla vyjekla překvapením: „Jé, jste tady dlouho?“ a beze studu si natahovala kalhotky. „Jo, a moc jsme se bavili jak vychováváte hezky svoje děti!“ schválně řekl otec a rozesmál se a my s ním. Paní Marie se trochu začervenala a řekla: „Tak chvilku strpení, my se jenom dáme do pořádku a budeme večeřet“, a odešla s dětmi do koupelen. I my jsme se odebrali do svých pokojů ke krátkému odpočinku a osprchování po parném dni a určitě jsme se všichni těšili na společný večer…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *