Dovolená u jezera V.

U večeře jsme se sešli krásně odpočatí a vymydlení. Moc jsme toho na sobě neměli, jak jsem si hned všimnul, holky měly pouze dlouhá trika a pod nimi neprosvítaly žádné podprsenky ani kalhotky. Rovněž mamča s paní Marií byly oblečeny velice úsporně do rozpínacích šatů a spodní prádlo rovněž nepovažovaly za nutné oblékat. Stejně bylo teplo a dusno, a navíc jsme netrpělivě očekávali zábavu, při níž šaty jenom překáží.

Večeře byla výborná a po ní následovala volná zábava. Paní Marie s mamkou ještě uklidily nádobí a přinesly nějaké pití a něco k tomu. Jen přišly, už si k nim přisedl taťka a dal okamžitě najevo, kdo ho zajímá tento večer. Měl ještě před očima svůj zážitek z odpoledne na pláži u jezera a nikomu nechtěl mamku přenechat. Sedl si mezi obě ženy a začal je objímat okolo ramen a čím dál tím více rukama ochutnával jejich plná krásná těla. Obě si toho byly vědomy a určitě jim to dělalo dobře. A tak se nelze divit, že se jim postupně rozepínal jeden knoflíček za druhým až měly nakonec šaty rozepnuté odshora až dolů.

Emil se automaticky vecpal vedle Evky, kterou pasoval na svojí učitelku lásky a tak na mě zbyla Jana. Ne, že by se mi nelíbila, ale přece jenom jsem zjistil že se raději miluji se zkušenými a staršími ženami než se zajíci. Navíc jsem věděl, že Jana nebere prášky, takže se musí chránit muž, na což ona pečlivě pamatuje. Však by mohl otec vyprávět.

Taťka už zkoušel pevnost a velikost ňader svých lačných sousedek, zatímco ony začaly zkoušet jak by se dostaly na jeho pyj. Nakonec to byl otec, kdo navrhl, aby si odložily přebytečné oblečení a jako první ze sebe stáhl triko i krátké kalhoty se slipama. Náhle tam stál nahý a jeho pták se mu kýval mezi nohama a dával najevo, že touží po laskání ženských rukou. Však se ho také nedočkavě chopily a začaly jej ze všech stran zkoumat a mačkat a hladit. Stejně nedočkavé a hledající byly i otcovy ruce na jejich prsou. Zkoušel které ňadro je největší a která bradavka je již dostatečně nateklá a tvrdá. Nakonec sjel sedícím ženám do klína a zatímco jednu hladil mezi nohama rukou, druhé začal jezdit po kundičce jazykem. Pochopitelně si nejvíc dával záležet na matčině kundě, jako by jí chtěl vrátit dluh z odpoledne u jezera. Ale stejně poctivě pracoval rukama v přirození paní Marie. Však obě ženy seděly zabořené do opěradla a s očima přivřenýma rozkoší vychutnávaly slast otcova laskání.

V té chvíli byla Evka skloněná nad Emilovým pyjem a poctivě se ho snažila postavit do bojové pohotovosti. Vypadalo to jako, že by se jeho bojovník nechtěl vzpamatovat po tom slastném zážitku v matčině kundičce odpoledne. Ale Evka nasadila všechno svoje umění a postupně se jí povedlo připravit Emilův pyj do správné pozice. Znal jsem Evino umění, zažil jsem ho na vlastní kůži a věděl jsem, že by probudilo snad i mrtvého. Kombinovala velice rychlé sání s hryzáním a žužláním a klasickým kouřením a Emil brzo nevěděl ani čí je.

Naštěstí ho Evka dirigovala sama a nyní usoudila, že nastal čas k výměně rolí. Přiměla Emila, aby si role vyměnili. Lehla si před něj na záda a široce roztáhla nohy nabízejíc mu tak nádherný pohled na svojí vyholenou jeskyňku, netrpělivě čekající na první dotyky. Nenechal se dlouho pobízet a sklonil se do jejího klína. Trošku neuměle a nešikovně líbal a laskal její jeskyňku až ho Evka musela začít dirigovat. „Vyplázni jazyk a jezdi s ním po okraji, tam ne, ano, tady a ještě a strč ho trochu hlouběji…“ a podobnými pokyny navigovala Emila a on byl učenlivý žák. Během chvíle poznal, která místečka má Evka nejcitlivější a těm se věnoval dvojnásob. Já jsem zůstal sedět a pozoroval ostatní.

Jana si nesměle přisedla ke mně a povídá: „No a co my, my se budeme jenom koukat? Já myslela…“ dodala rozpačitě a podívala se na mě. Byla v tu chvíli velice krásná a já jsem nevydržel se na ní jen dívat. Přitiskl jsem jí k sobě a začali jsme se líbat. Uměla to perfektně, mnohem lépe než já, byla v tom zkušenější a trénovanější. Cítil jsem její plné tvrdé prsy přes tenkou látku trička, její bradavky mě tlačily na hrudi a já zatoužil poznat je blíže. „Sundej si to triko,“ zašeptal jsem jí do ucha a těšil se na dotyk jejích prsou. Trochu stydlivě si jej sundala a její prsy vykoukly jako velká jablka. Zhouply se jejím pohybem a svůdně na mne vystrčily bradavky. Sklonil jsem hlavu a něžně sevřel jednu mezi rty. Lehounce jsem po ní přejížděl jazykem a vychutnával jejich pevnost. Tvrdly pod mým laskáním jako korálky a já honem přešel na druhou, abych jí o nic neošidil.

Mezitím se již tatínek plně věnoval maminčině klínu. Jako by jí chtěl oplatit odpolední slast, snažil se co nejlépe laskat a dráždit její přirození. Zapojil do práce i prsty a zatímco jazykem laskal a dráždil již nateklý poštěvák, prsty hluboko zasouval do hlubin maminčina lůna a způsoboval jejich rychlým pohybem po stěnách pochvy mamince velkou slast. Maminka tiše sténala s očima přivřenýma a jednou rukou lehce přidržovala tatínkovu hlavu na mezi svými stehny. Paní Marie se snažila zvýšit její rozkoš laskáním maminčiných prsů a zkušeně jí dráždila bradavky svými prsty a ústy. Maminka tak byla mezi dvěma ohni a muselo to pro ní být úžasně vzrušující, jak bylo vidět a slyšet.

Rovněž Evka byla spokojená s činností Emila mezi svýma nohama, jak bylo slyšet podle jejího sténání. Emil však již začínal být nespokojen z takto jednostranného uspokojování a chtěl si také užít tuto slast. Proto opustil svými ústy Evin klín a začal do jeího lůna strkat svého zduřelého ptáka. Měl ho docela pěkného, určitě musel uspokojit v budoucnu každou ženu a Eva to také dávala hlasitě najevo. „Ježíš ten je pěknej, jen ho do mě zaraž celýho, ať ho pořádně cítím a mrdej mě co můžeš!“ pobízela Emila a začala se sama na jeho pyj nasoukávat.

A za chvilku již v ní byl až po kořen. Evka ještě svojí rukou sevřela jeho pytlík a držela jej chvíli v klidu než se její kundička přizpůsobí. Pak jej taháním donutila začít s ním jezdit sem a tam. Moc se jí to líbilo a ještě se snažila pro zvýšení své rozkoše svými prsty dráždit poštěváka. Všiml si toho a nahradil rychle její prsty svými. Ucítil jak prudce zareagovala na toto dvojí dráždění a snažil se jej ještě zintenzívnit. Evka mu nechtěla zůstat nic dlužná a začala jej proto hladit na jeho pevném zadku a prstem jezdit okolo jeho análního otvoru. Překvapením sebou trhl když její prst začal vnikat dovnitř, neboť toto ještě neznal, ale nakonec se Eviným prstům poddal. Uvědomil si rychle, že Evka nedělá nic co by se mu nelíbilo a správně tušil, že i tento dosud neznámý způsob laskání bude asi nakonec krásný. A skutečně, jakmile Evin prst překonal odpor jeho svěrače a vnikl do těsného sevření análu, ucítil nový dosud nepoznaný pocit slasti. Evka se snažila prst zasouvat a vysouvat v rytmu jeho přírazů do její kundičky a takto se vzájemně šukali ke svému potěšení.

Já jsem již rovněž opustil ústy Janiny korálky bradavek a sjel jsem do jejího klína. Jemně jsem jí položil na lehátko a přiklekl před její klín. Jana sama roztáhla nedočkavě nohy, protože tušila co asi bude následovat a nedočkavostí se téměř třásla. Viděla, jaký účinek má laskání mého otce na maminku a toužila je také zažít. Pamatovala si slast kterou jí způsobila její matka odpoledne a přála si její opakování. Vzpomínky jí značně vzrušily, neboť jakmile jsem se jenom dotkl jazykem její kundičky, šíleně zasténala a vzepjala se proti mému jazyku. Byla mokrá a horká a já jsem měl plná ústa jejích šťáv. Nechtěl jsem tak rychle ukončit její touhu a proto jsem na chvilku přerušil laskání a počkal, až se trochu zklidní. „Já tě chci také do úst!“ zašeptala toužebně a posunula se trochu abych mohl k ní na lehátko.

Svlékl jsem si úplně trenky a opatrně jsem si na ní lehl tak, že jsme měli hlavy u pohlaví toho druhého. Třesoucí se rukou uchopila můj tuhnoucí pyj a snažila se jej strčit do úst. Rychle poznala, že to nebude tak jednoduché kvůli jeho velikosti a snažila se proto alespoň sát jeho žaluda. Věděl jsem, že jí bude chvíli trvat, než se jí povede narvat si jej do úst tak, abych jí v nich mohl jezdit jako v přirození. Ne každá to umí a ne každé se to líbí.

Podle hlasitosti maminčina sténání bylo zřejmé, že se blíží konec jejího slastného utrpení. Tatínek jí velkou rychlostí kmital jazykem v kundě a v prstech mnul jejího poštěváka , na což maminka reagovala snahou dostat se z dosahu svého mučitele, ale marně. Paní Marie pevně držela mamku aby nemohla uniknout z milostného sevření a tak se začala svíjet v křečích přicházejícího orgasmu. Tentokrát tatínek rovněž nezapomněl na dráždění zadního otvůrku a po namočení svého prstu do maminčiných šťáv jej rychle vrazil mamince do análu. Prudce vyjekla a trhla zadkem ve snaze dostat mučivý kolík ven. Rychle však podlehla slasti z jeho pohybu a plně se podala dráždění obou svých otvorů. Oběma rukama si přidržela otcovu hlavu v klíně aby nepřerušil její milostnou křeč a prudce přirážela klínem proti jeho ústům. Otec cítil jak se její pochva škube v milostné křeči a ze všech sil pracoval jazykem s ústy plnými vytékajících šťáv. Až když maminka povolila svoje vzepětí a vydechla uvolněním po odchodu milostné křeče, přestal svým již bolavým jazykem rejdit v její kundě a jemně jí políbil závěrečným polibkem.

Zvedl se a utřel si obličej zcela mokrý od maminčiných šťáv. Paní Marie mezitím využila jeho polohy a zajala jeho pyj do svých úst. Otec zasténal a přitiskl si její hlavu na svůj pyj a začal s ním uvnitř jejích úst jezdit sem a tam. Bylo vidět, že má paní Marie zkušenosti s tímto druhem sexu, protože držela s ústy široce rozevřenými a otec cítil, že vniká až do jejího hrtanu, který svým zúžením působil velmi vzrušivě na jeho pyj. Maminka se již trochu vzpamatovala a snažila se nyní oplatit paní Marii její laskání. Přitiskla se k ní a svými prsty pilně pracovala v její kundě.

Evin prst v Emilově zadku splnil svůj úkol a Emil začal sténat, že už bude stříkat. „Ano, můžeš, stříkej do mě a pořádně mě vystříkej, ať jsem plná tvé mrdky!“ křičela Evka touhou a šukala Emila prstem v zadku jako šílená. Cítila, že její orgasmus již přichází a chtěla takto vyburcovat Emila aby skončili společně. Skutečně se jí to povedla a v okamžiku kdy se její pochva pevně sevřela první křečí orgasmu ucítila, jak sebou Emilův pyj škubl a na dno její pochvy dopadl gejzír spermatu. Její výkřik slasti se smíchal s vítězoslavným skřekem Emila který takto bouřlivě dal najevo svůj vrchol. Křečovitě se na sobě svíjeli a snažili se aby jejich spojení bylo co nejhlubší a nejúčinnější . „Prst do zadku, taky mi vraž prst do zadku, dělej prosím!“ skučela Evka a Emil ochotně splnil její přání a svým prstem v jejím zadku ukončil její milostnou křeč. Postupně jejich záškuby slábly až zůstali na sobě v klidu ležet a odpočívali po tom velkém vypětí.

Já jsem sice nevěnoval moc pozornosti tomu co se děje kolem nás ale hlasité výkřiky slasti a milostných křečí nás nemohli nechat klidnými. Cítil jsem, že mi nestačí Janino neumělé kouření v ústech a i ona toužila po plném styku. „Počkej, musím si vzít gumu!“ pošeptal jsem jí omluvně a natáhl se do kapsy pro gumu. Podal jsem jí Janě v domnění, že mi jí jako správná milenka nasadí, ale ta jenom bezradně koukala co s ní. Vzal jsem jí ji z rukou a názorně předvedl, jak se nasazuje na mužský úd. Jakmile viděla, že mám gumu správně nasazenou toužebně roztáhla nohy a zaskučela. „Strč ho do mě rychle, už se nemůžu dočkat až ho budu cítit vevnitř!“. Já byl však také již rozdrážděn, takže mne nemusela pobízet dvakrát. „Pozor, nejdřív to trochu zabolí!“ varoval jsem jí předem a začal posouvat ptáka do její těsné kundičky.

V první chvíli to vypadalo, že se mi to nepovede. Byla velice těsná, ještě neroztažená. Ale její vzrušení pomohlo. Vytékající šťávy splnily svojí funkci mazadla a pomalu se dařilo tlačit ptáka dovnitř. Musel jsem skutečně pomalu, rychlý pohyb by byl asi bolestivý pro oba. Pokračoval jsem tak jak její kundička dovolovala a pomalu se blížil k jejímu dnu. Viděl sem jak úžasem vyvaluje oči a nemůže se vzpamatovat z tlaku ve svém přirození. Snažil jsem se laskáním jejího poštěváku aby slast přehlušila stoupající tlak v její pochvě ale bylo to těžké. Ona sama sténala zklamáním, že se do ní nemůžu pořádně vejít. Ale nakonec zvítězila příroda a její pohlaví se přizpůsobilo mému pyji natolik, že jsem zajel téměř až po kořen do ní.

Škubla sebou bolestí když jsem narazil na dno její pochvy ale i přes bolest zuřivě skučela, ať dělám a na nic se neohlížím. Bylo vidět, že takový nástroj cítí v sobě poprvé a její rozkoš z toho obrovského kyje uvnitř sebe byla ohromná. Téměř okamžitě jak jsem s ním zahýbal ve snaze začít v ní jezdit sem a tam jsem ucítil stahy její pochvy a ty trvaly po celou dobu, než to přišlo i na mě. Jana už ani nekřičela vysílením z tak dlouhého orgasmu a jenom trpně snášela moje přírazy a výstřiky semene do ní. Velice dobře jej cítila i přes gumu, protože byla neskutečně těsně napnutá na mém pyji. Konečně jsem naposledy vystříkl a vyjel z ní ven. Vydechla úlevou a pevně mně objala kolem krku. „To byla nádhera, nikdy bych nevěřila, že je něco takového možné!“ šeptala mi do ucha a děkovala za takový zážitek. Byl jsem spokojen, že i já jsem si užil ale viděl jsem, že můj pyj nemá ještě dost.

Paní Marie již hlasitě skučela pod tíhou dvojího dráždění a otec byl již taky vydrážděn až k nepříčetnosti. Prudce otočil paní Marii na záda a přirazil k jejímu zadku. Ta čekala, jak jeho pyj vjede do jejího lůna ale v šoku cítila, jak se tlačí do druhého otvoru. „Ne, tam ne!“ zakřičela zoufale, ale bylo pozdě. Jejími šťávami zvlhčený konečník rychle povolil pod tlakem otcova pyje a ten vjel prudce do ní. Otec nedbal na její házení zadkem ani snahu sesmeknout se z jeho rožně a nemilosrdně rval svůj pyj co nejdále. Konečně se dostal až na kořen svého pyje a cítil, jak je neskutečně pevně sevřen uvnitř análu paní Marie. Ta už bez ducha trpně čekala co se bude dít dál.

Otec začal pomalu pyj vytahovat ale pak ho zase zarazil co nejdále. Takto začal jezdit v Mariině prdelce sem a tam, zatímco podsunul svojí ruku pod její klín a vsunul prsty do její prázdné a rozdrážděné kundy. Nadzvedl jí trochu zadek aby mohl rukou lépe pracovat a ona ke svému úžasu pocítila, jak přes stěnu její pochvy dráždí svůj pyj v jejím zadku. Tiskl ruku na stěnu pochvy a cítil, jak svým pyjem jezdí po ní sem a tam. Bylo to pro oba nesnesitelně vzrušující, takže brzy cítili příchod vyvrcholení. To již paní Marie sama přirážela zadkem v touze co nejrychleji ukončit tuto neskutečnou jízdu, kterou ještě nikdy nezažila a řvala slastí. Rovněž otec pracoval v jejím zadku i kundě jako čert a brzy ucítil, jak se mu kunda stahuje kolem ruky a současně jeho pták začal chrlit ohromné gejzíry lávy do Mariina zadku. Maminka ještě šibalsky napomohla otci tím, že mu vrazila svůj prst do zadku a tím jej úplně odrovnala. Nepříčetně skučel a házel zadkem jako pominutý. Trvalo dlouho než se uklidnil, zatímco paní Marie již ležela jako bez ducha, zcela vysílena tím neskutečným zážitkem.

Já jsem viděl tento vrcholný zážitek a přímo se třásl touhou. Pyj mi stál jako kolík a já zoufale hledal, kam ho vrazit. Všiml jsem si, že je maminka zcela volná, vytáhla prst z tatínkova zadku a pomalu se zvedala. Přiskočil jsem k ní a zaskučel: „Mami, já ho musím do tebe vrazit, počkej prosím tě!“ a pevně jsme jí zezadu objal. Rukama jsem sevřel její prsy a přitiskl se k ní. Ona okamžitě ucítila jak je můj pták napnutý a to jí rovněž vzrušilo. „Ty můj malý, jen pojď do maminky a pořádně jí to udělej!“ zasténala a rukou uchopila můj pyj.

Několikrát jej pohonila v ruce a pak si jej přisadila ke své kundičce. Ještě víc se ohnula a roztáhla nohy, abych do ní mohl lépe proniknout. Pomalu jsem tlačil svým klínem na její zadek a vsouval ztopořený pyj do její široce rozevřené a horké pochvy. Byla dost vydrážděná a mokrá, takže to šlo docela snadno a oběma to způsobovalo velkou slast. Dosedl jsem až na dno a začal pomalu jezdit sem a tam. Postupně jsem začal zrychlovat, až mě náhle maminka napomenula: „Nespěchej tak Jiříku, vždyť máme dost času! Počkej, vyměníme se!“ a odstrčila mně od sebe.

Naznačila mi, že si mám lehnout na záda a ona si sedne na mě. Věděl jsem, že má tuto pozici nejraději, protože si tak může sama regulovat rychlost a hloubku přirážení. Pomalu a zkušeně se nasunula na můj pyj, jen chvilku potřebovala aby se přizpůsobila jeho délce a již se začala vznášet v rytmu rozkoše. Byl to nádherný pohled, jak se tak pohupovala nahoru a dolů v tomto rituálním tanci starověkých kněžek lásky a plodnosti. Její plná velká ňadra se pohupovala pod svojí vahou v rytmu jejích přírazů a já fascinovaně hleděl na tu nádheru před mýma očima. Až mě sama rozkošným pohybem vyzvala abych na ně nezapomínal a já si s nimi začal hrát jako při našem prvním styku, kdy jsem byl v extázi z prvního dotyku s maminčinými ňadry. Znovu jsem si uvědomil vzrušující pocit z milování s vlastní maminkou, které nám umožňuje i takto si projevovat vzájemnou lásku. Tyto pocity mě šíleně vzrušovaly a myslím, že stejně tak i maminku, protože ta velice brzo začala hlasitě projevovat slast z našeho milování a ohlašovat tak příchod jejího orgasmu.

Vůbec jsem nezasahoval do jejího rytmu, vyhovovalo mi, že si ona sama určuje rychlost jak nejlépe umí a chce. Nezáleželo mi na tom, jestli budu vrcholit stejně jako ona, přál jsem si jediné, aby byla co nejlépe uspokojena. A v tom je hlavní umění při milování, myslet více na druhého než na sebe. S radostí jsem jí pozoroval jak se začíná třást a vlnit pod tlakem stoupající rozkoše a něžně jsem jí laskal k prasknutí naběhlé bradavky. Přitáhl jsem jí trochu k sobě abych je mohl ochutnat ústy a znásobit tak slast z milování s tou prastarou slastí vyvolanou sáním prsů kojencem. Příroda to tak zařídila, aby tyto základní činnosti člověka – ženy t.j. zrod nového života a krmení lidského mláděte, vzbuzovaly co největší slast a tím zajistila snazší reprodukci lidstva.

Maminka si toho vychutnávala plnou mírou a já se snažil co nejvíc jí pomoci. Už jsem cítil stahy její pochvy na mém pyji a ona se začala prudce kolébat aby dokončila svojí slast. Náhle klesla dopředu, vysílena z křeče slasti a prudce oddychovala. Pomalu se vzpamatovávala a náhle omluvně zašeptala: „Já jsem sobec, já jsem na tebe nepočkala viď miláčku!“ ale já jí ujistil, že se nic nestalo, že jsem rád jak byla uspokojená ona. To potěšilo paní Marii, kterou soulož do zadečku moc neuspokojila a viděla, že otec ještě není ve stavu, aby mohl napravit co zameškal. Viděl jsem jak jí zazářily oči a nedočkavě čekala, až maminka sleze ze mne dolů.

Otec se již začal vzpamatovávat a hledat, kde by se mohl ještě udělat. Cítil se nabitý energií jako již dlouho předtím ne a měl chuť ještě na jedno číslo. Viděl jak paní Marie nedočkavě stojí u mě a čeká až mne maminka opustí a odejde se do koupelny dát trochu do pořádku. Proto se obrátil k děvčatům a uviděl jak Jana ještě téměř bezvládně odpočívá zatímco Evka zvědavě pozoruje co se děje. Otci zazářily oči a vykřikl: „Evi, ty moje dceruško sladká, pojď utěšit svého tatínka!“ a se vzrušením pozoroval jak se Eva zvedá a přichází k němu. Okamžitě se na ní vrhl a rovnou zabořil hlavu do jejího klína. Eva stála před ním, jenom trochu roztáhla nohy a čekala na jeho laskání.

Paní Marie se již začala chystat, že na mne nasedne ale maminka jí překvapila. „Ne Marie, já ti ho nenechám, je stále ještě můj a mám mu hodně co oplácet!“ řekla maminka rozhodným hlasem a k překvapení paní Marie dál seděla na mém pyji. „Cítím tě, jak jsi rozdrážděný a dlužím ti stejnou slast jako jsi způsobil ty mně!“ šeptla maminka a pokračovala: „Buď trpělivý a udělej se mi do zadečku, tam tě také ráda cítím!“ a slezla ze mne. Sama si klekla na postel a svůdně na mne vystrčila svůj zadeček.

Takovému pozvání jsem nemohl odolat a hned jsem se k mamince přitiskl zezadu. Mým nadrženým pyjem jsem začal jezdit údolím mezi jejími půlkami, počínaje poštěvákem a konče zadní dírkou. Maminka se slastně prohýbala v zádech jako kočka a i tak předla. Líbilo se nám to oběma ale já chtěl víc. Pomalu jsem zasunul svůj pyj do maminčiny pochvy ještě plné mého semene a s takto namočeným pyjem jsem se začal chystat na útok. Nejdříve jsem vlhkým žaludem pořádně navlhčil vstup do maminčiny zadní dírky a pak jsem jí začal zkoumat prstem. Rovněž jsem ho namočil a pomalu vnikal do maminčina análu. Vzhledem k jeho vlhkosti to šlo docela snadno a já se ocitl uvnitř těsné dírky. Začal jsem jí jemně šukat prstem a za chvilku jsem přidal druhý.

Tatínek již změnil pozici, nyní on stál před Evou a ta mu zuřivě sála jeho pyj. Pomáhala si oběma rukama a dělala to velice zručně. Divoce jeho pyj honila a vzápětí zase vysávala a on se cítil jako v sedmém nebi. Byl pyšný na dceru jak umí zacházet s mužským přirozením: „No Evko, ty jsi úplný profík, takhle to umí jenom máma!“ a sténal rozkoší. „Však mám také dobrou učitelku!“ připomněla mamčinou roli Evka a zuřivě pracovala na otcově pyji.

Paní Marie zklamaně vydechla, když nepochodila u mě. Naštěstí si všimla, že její syn sedí sám na křesle a pilně si honí svůj pyj při pohledu na ta divadla kolem. „No Emílku, pojď honem k mamince, já ti pomůžu a ty pomůžeš mně!“ zavolala jej paní Marie a on rozradostněn hned k ní přistoupil. Paní Marie sedící na gauči se hladově chopila jeho již téměř stojícího pyje a začala jej sama zpracovávat svýma rukama. Přitáhla si Emila před sebe a přitiskla si jeho pyj mezi své prsy. V tomto něžném objetí se s ním mazlila a dráždila jej bradavkami a prsy takže brzy vyrostl do správné velikosti a tvrdosti.

Dva prsty v maminčině zadní dírce brzy nestačily a tak jsem přidal třetí. Druhou rukou jsem střídavě dráždil její kundu střídavě s prsy, nádherně visícími ve své maximální velikosti klečící mamince. Ta již opět začala zrychleně dýchat slastí a pobízet mne: „Tak už mi ho tam vraž, už se tam určitě vejde, jenom mě tak netrap prosím!“ a nedočkavě kroutila zadečkem. Otec cítil jak jeho pyj v Eviných ústech tvrdne a začíná brnět a tak raději odtáhl její ústa a posadil se na židli. Pomalu si stáhl Evku na klín, takže se jeho pyj ocitl mezi jejími stehny. Evka je ihned sevřela a začala s nimi o sebe třít. Uvězněný pyj byl drážděn pružným masem a otec hlasitě sténal. „Ano, takhle mě udělej, to mi nikdo ještě nedělal, ty moje kurvičko!“ povzbuzoval dceru. Evka však chtěla rovněž zažít slast a proto změnila taktiku. Nadzvedla se, uchopila otcův pyj do ruky a nasměrovala ho na svojí kundičku. Pomalu se začala spouštět dolů a otcův pyj do ní vnikal jako mučednický kůl, místo bolesti však způsoboval slast.

Maminka natáhla za sebe ruku a našla můj pyj. Jemně si ho přitáhla k zadečku a nasadila ho na kraj análního otvůrku. Naštěstí byl již roztažený působením mých prstů, takže nebyl problém špičku žaludu nasunout do dírky. Pomalu jsem začal tlačit dovnitř, přičemž mi maminka pomáhala tím, že objala můj zadek a přitahovala jej k sobě. Nechal jsem na ní aby si určovala zasouvání pyje, protože byl o dost větší než její zadní dírka a ta se musela přizpůsobovat podle svých možností. Nakonec sama s povzdechem přerušila tlak a zkroušeně mně požádala, abych skočil pro krém. Ochotně jsem vyhověl a donesl jej z koupelny. Maminka si sama nanesla krém do zadečku a ještě natřela i můj pyj. Krém byl krásně voňavý a jemný. Účinek se dostavil ihned. Jakmile jsem znovu přisadil žalud k dírce a začal tlačit, začal se pyj do maminky zasouvat bez velkých problémů. Jakmile povolil její svěrač, šlo to již docela snadno.

Paní Marie viděla, že synův pyj je připravený na svůj úkol a změnila polohu. Položila Emila na gauč a připravovala se k nasednutí. „Hezky drž Emílku, uděláme si krásně oba. Hraj si s mými prsy , víš, že to mám od tebe ráda!“ laškovala a pomalu se nasouvala na jeho pyj. Přitom se její prsy houpaly a Emil fascinovaně laskal jeden po druhém. Byl to přece jenom rozdíl proti Eviným a on byl z toho celý pryč. Nakonec si jeden přitiskl k ústům a vsál do sebe velkou naběhlou bradavku. Bylo to vzrušující pro oba a když začal bradavku jemně tisknout prsty, zasténala paní Marie nahlas. „To je krása, ale nešiď druhou, nezapomeň, že mám dvě!“ vyzývala jej a začala rychleji jezdit na jeho pyji sem a tam.

Stejnou jízdu předváděla Evka na otcově pyji. Ale tomu se to zdálo málo, takže donutil Evku polohu změnit. Položil jí na břicho s nohama z postele a stoupl si mezi ně. Znovu přisadil pyj k roztouženě rozevřené kundičce a prudce jej vrazil dovnitř. Evka vykřikla a snažila se uhnout jeho útoku, ale marně. Otec jí přidržel za ramena a prudce v ní začal jezdit sem a tam. Evka skučela nejdříve bolestí, později však bolest ustoupila slasti. Začala sama otce pobízet aby ještě zrychlil svoje přirážení a co nejdříve jí přivedl k orgasmu. Otec uchopil její nohy a zvedl za ně Evku do výše. Přitom ze všech sil vrážel svůj pyj až na dno její kundičky a pomalu se blížil k vyvrcholení.

Rovněž paní Marie cítila, že se její orgasmus blíží. Začala rovněž zrychlovat tempo a pozorovala Emila, jak se zavřenýma očima vychutnává její jízdu. „Maminko, já už budu asi stříkat!“ vykřikl Emil a skutečně, paní Marie ucítila, jak na dno její kundy dopadl první proud semene jejího syna. To jí tak vzrušilo, že se i její pochva začala svírat křečí orgasmu a ona začal hlasitě křičet rozkoší a slastí. Prudce se přitiskla k synovi a snažila se co nejhlouběji napíchnout na jeho již ochabující pyj. Nakonec se jí povedlo ještě před jeho úplným ochabnutím prožít i svůj orgasmus a unaveně klesla na synovu hruď.

Zatímco otec začal do Evky chrlit svoje semeno a Evka se kroutila rozkoší, můj pyj v maminčině zadku pilně jezdil sem a tam. Byla to krása, protože pyj byl těsně sevřený úzkým análem a to násobilo jeho dráždění. Maminka si již pomáhala svými prsty v kundě a já navíc krotil její prsy, divoce se houpající v rytmu mého přirážení. Cítili jsem oba, že se náš vrchol blíží. „Přirážej a nepřestávej!“ vyzývala mě zbytečně maminka v obavě, abych nyní nepřestal přirážet a tím nepřerušil stoupající vzrušení. Něco takového mne však ani nenapadlo a naopak, vkládal jsem do svého přirážení co nejvíce síly jsem mohl.

Už jsem myslel jenom na to, jak co nejdříve dosáhnout toho slastného pocitu uvolnění spojeného s výstřikem semene. Ani jsem pořádně nevnímal otcův a Evin řev společného orgasmu a bušil do maminčina zadku jako šílený. A již jsem cítil jak se mi semeno začíná drát trubicí vzhůru a já jsem stačil jen vykřiknout: „Užžž!“ a první proud horké lávy naplnil maminčin konečník až po okraj. Další a další dávky stříkaly do jejích střev a maminka se rovněž začala třást v milostné křeči. Podlomily se jí kolena a padla na postel a já na ní. Již téměř v bezvědomí jsem udělal poslední tahy pyjem a oba jsem vysílením padli. Až po dlouhých minutách jsme byli schopni pohybu. „Pojď, jdeme se osprchovat!“ řekla maminka a vyvinula se z pode mne. Vstal jsem rovněž a šel za ní. Oba jsme to potřebovali, byli jsme zpocení a celí mokří od našich šťáv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *