Dovolená u jezera VI.

V koupelně jsme se sešli všichni. Naštěstí v ní bylo více sprchových boxů, takže jsme se mohli všichni pohodlně sprchovat. Ve sprchách jsme byli ve dvojicích tak jak jsme skončili své milování. V prvním boxu jsem byl já s maminkou. Vedle nás se k sobě tiskli paní Marie se svým synem Emilem a vedle nich tatínek s Evkou. Tatínek tam přitáhl ještě Janu, která se chtěla sprchovat sama vedle nich.

Maminka mi podala tubu se sprchovým gelem a požádala mě, abych jí pořádně namydlil. Začal jsem jemně roztírat gel po jejích zádech až do pasu a pokračoval jsem přes krásné vypoukliny zadečku, po zadních stranách stehen až po lýtka a kotníky. Dával jsem si záležet, abych nevynechal ani jedno místečko. Opatrně jsem rukou zajížděl i do údolí mezi polokoulemi zadečku a zvláštní pozornost jsem věnoval zadnímu otvůrku. Však jeho okolí očistu potřebovalo, zaschlé sperma bylo nutné setřít silou. Maminka stála bez hnutí a vychutnávala si pohyb mých rukou po jejím těle, jenom malinko roztáhla nohy, abych mohl lépe na místa jež jsem čistil.

Pomalu jsem sjel po stehnech až na kotníky a jemně jí masíroval místa úponů šlach, pozvedl jedno chodidlo a prsty masíroval postupně plošku po plošce. Četl jsem někde, jak je to uvolňující a skutečně mamince se to moc líbilo. Stejně jsem jí uvolnil i druhé chodidlo a vrátil se vzhůru ke krku. Prsty jsem jí jemně masíroval krční svaly a úpony i okolí krčních obratlů. Viditelně se jí to líbilo a vrněla slastí jako kotě. Ukončil jsem masáž krční páteře a pokračoval v mydlení těla. Pomalu jsem se k mamince přitiskl a rukama přejel na přední část krku a hrudi. Pokračoval jsem na ramena a po nich jsem sjížděl do podpaží až jsem se přiblížil pod její prsy. Nemohl jsem odolat pokušení zespoda je vzít do dlaní a pokusit se je nadzvednout. Byl to nádherný pocit, umocňovaný kluzkostí gelu a já je několikrát potěžkal jako když vybíráte meloun a zkoušíte, zda je dostatečně tvrdý.

Věděl jsem jak je maminka na své prsy pyšná, však by jí je mohly záviděl i mnohem mladší dívky. Neodpustil jsem si dlaní polaskat bradavky a s radostí jsem cítil jak pod mým dotykem tvrdnou a současně se mi začíná zvedat i můj pyj, až narazil na maminčin zadeček. Maminka mě však raději odstrčila a řekla, že nyní zase ona umyje záda mně. Předal jsem jí tubu a otočil se k ní zády. Ona mi oplácela stejnou mincí a ke konci se přitiskla svými prsy na má záda. Současně jsem ucítil, jak se její ruce sevřely okolo mého již tvrdnoucího pyje.

Dělala jako by si nevšimla mého stoupajícího vzrušení a pečlivě jej začala umývat. Přešla přede mě aby k němu lépe mohla a jemně jej omývala po celé délce i žalud pěkně obnažila a řádně omyla. Působilo to velice vzrušivě a můj pyj se pochopitelně vzpřímil jako sloup. „Ale copak se nám to stalo?“ podotkla maminka mazlivě a poklekla přede mne. Jemně mi pyj pohonila a na jeho špičku přitiskla ústa. Cítil jsem ke svému úžasu jak jazykem jezdí po špičce žaludu a hledá jeho dírku. Jakmile jí objevila, začala jí jazykem dráždit jako by jej chtěla strčit dovnitř. Současně mně svými prsty jemně dráždila na uzdičce a v krčku mezi žaludem a šourkem. Bylo to téměř nesnesitelné a já jsem instinktivně chtěl z dosahu její mučících prstů a úst uniknout. Jenomže maminka mě druhou rukou tiskla k sobě a pokračovala v tom sladkém mučení.

Na chvilku jej z úst uvolnila ale to jen proto, aby jej sevřela mezi své prsy a mučila mne jimi. Víte jak je mučivě slastná jenom ta představa a o co slastnější je potom skutečnost. A zase uvolnila můj pyj ze sevření svých prsů a opět vsála žalud do sebe. Tentokrát však pomalu začala do sebe soukat i další část mého pyje, takže za chvilku jsem se zarazil v jejím hrtanu. To jsem již však byl silně vydrážděn. Uchopil jsem její hlavu a začal do jejích úst přirážet sám jako by to bylo její třetí pochva. Maminka mě svýma volnýma rukama začala hladit po stehnech a zadku a pomalu se blížila k mému zadnímu otvůrku.

Věděl jsem, že to přijde ale přesto mě zaskočila. Prst navlhčený gelem přiložila na ústí mého análu a chvíli jej tam nechala bez hnutí. Bylo to velmi mučivé, protože jsem věděl, že zajede dál a vlastně jsem po tom toužil a nedočkavě jsem čekal až to udělá. „Tak mi ho tam již strč, prosím!“ vykřikl jsem toužebně a maminka poslechla. Náhle zatlačila a prst pomalu vjel do mého zadku a již se v něm začal pohybovat. Bylo to úžasné a nemohlo to skončit jinak, než mojí ejakulací. Ani jsem nemusel maminku varovat, sama cítila v ústech počátek cukání mého pyje, jenom mě ještě pevněji přitiskla na svá ústa, protože jsem se chtěl z jejího mučivého sevření uvolnit. Sama začala můj zadek do sebe vrážet co nejhlouběji to šlo a já do ní chrlil ohromné množství semene. Nakonec jí nezbylo než můj pyj z úst vyjmout, protože se začala pomalu od přívalů semene dusit. Přitiskla si ho mezi prsy a poslední kapky ze mne vyždímala svým sametovým sevřením.

Vysílením z milostné křeče mně podklesly kolena a já se sesul na dlažbu sprchy. Maminka mě stále hladila a já jí byl vděčný za tak krásný prožitek. „Líbilo se ti to?“ ptala se a hned pokračovala: „Já jsem si moc přála aby se ti to líbilo, protože ty mě taky tak krásně uspokojuješ!“ dodala líbezně a políbila mně na rty. Takto jsme v obětí seděli na dlažbě než jsem byl schopen vstát. „Tak dokončíme to mytí, ne mami?“ otázal jsem se a vzal opět do ruky tubu s gelem. Musel jsem jí pečlivě umýt obličej a hruď, plnou mého spermatu. Nejvíce jsem si dal záležet na jejích prsech, pečlivě jsem každý omýval ze všech stran a specielně jsem se zaměřil na její bradavky. Byly již opět tvrdé a podle její reakce velmi citlivé. Maminka současně stejně pečlivě znovu umývala můj pyj, ulepený mým spermatem.

Já jsem rovněž opustil již do běla vydrhnuté prsy a sjel přes bříško do maminčina klína. Začal jsem pod proudem teplé vody nanášet mycí gel na vnitřní stranu stehen a postupně jsem se blížil k její kundičce. „Roztáhni trochu nohy, ať tě můžu umýt i mezi nimi!“ požádal jsem maminku a ona se poslušně rozkročila a umožnila mé ruce zajet přímo na její pohlaví. Stočil jsem pohled do vedlejší sprchy a uviděl šokující obrázek. Paní Marie se skláněla před Emilem s jeho pyjem v ústech a Emil držel v ruce konec sprchy, zasunuté až po kraj v pochvě své matky. Pomalu s ní hýbal a nutil svojí maminku k opakovaným křečím orgasmu vyvolaným velkým předmětem v pochvě a trvalým tlakem vody dopadající na dno a stěny pochvy. V tu chvíli se i on vzepjal proti maminčiným úst a okolo jeho pyje začal paní Marií z úst vytékat pramínek semene. Ta pevně sevřela synův pyj v ústech a sáním z něho dolovala všechno sperma co v něm bylo. Emil začal křičet rozkoší, pustil sprchu z ruky a ta vytlačená proudem stříkající vody vylétla z kundy jeho matky jako raketa. Paní Marie úlevně vydechla a uvolnila stisk svých úst na synově pyji. Ten se sesul na zem a bezvládně seděl pod proudem vody dopadající ze sprchy na jeho hlavu. Paní Marie si sedla k němu a objala ho konejšivě kolem ramen. „To byla krása, viď, to si určitě zopakujeme!“ pochválila syna a společně se začali mýt.

V další sprše se odvíjelo jiné divadlo. Tatínek seděl opřen o zeď a na jeho pyji byla naražená Evka. Jana stála hlavou ke zdi a svůj klín měla přitisknutý na otcových ústech. Jeho jazyk musel pracovat velice dobře, protože Jana se již křečovitě svíjela a snažila se uniknout z jeho sevření na svém zadečku. Teprve teď bylo vidět, že otec má současně zasunuté dva prsty v Janině análku a podporuje tak účinek svých úst v předním otvoru. Jana již byla dávno hotová ale otec stále útočil jazykem v její kundičce a prsty zkoumal hloubku jejího análu. Vtom sebou Jana cukla a z kundičky se jí vyvalil proud zlatavé moči. „Jéžíš já z toho čůrám, já jsem říkala, že už nemůžu!“ křičela nešťastně, zatímco otec byl pyšný na to k čemu jí donutil. Proud moči mu nevadil, protože voda sprchy jej brala sebou a splachoval do kanálku.

Konečně Janu propustil ze svého sevření a ona dosedla slabostí vedle něho na dlažbu. Otec uvolněné ruce přendal na Evku a pevně sevřel její pohupující se prsy. Ta jenom na okamžik pootevřela přivřené oči a pokračovala dál ve své jízdě na otci. Bylo na ní rovněž vidět, že se blíží ke konci. Cítil to i otec a začal jí povzbuzovat: „Dělej, přirážej, už to bude!“ křičel žádostivě a vycházel jí svým klínem vstříc. Náhle se prudce zvedl až Evka z něho vyjela. Klekl si na kolena, nadzvedl Evce zadeček a znovu jí vrazil ptáka hluboko do pochvy. Držel Evku pod stehny aby měla zadeček zvednutý a on mohl lépe a sám dokončit jejich milování. Evka se opřela za sebe rukama a se sténáním se podvolovala jeho prudkým přírazům. Otec již přirážel jako šílený, vysílený dalším kolem milování se dvěma dívkami a snažil se již co nejdříve dojít k vrcholu. Konečně bylo vidět jak sebou jeho pyj cuká a on vítězoslavně zařval: „Nastav kundu, už ti to tam nastříkám ty moje děvko malá!“ a jeho pyj začal se škubáním chrlit semeno do Eviny kundičky. To jí rovněž tak vzrušilo, že se udělala současně s otcem. Divoce se přirážela k jeho klínu a dokončovala svojí slastnou jízdu. Ještě několik záškubů a jako na povel oba padli na dlažbu a zůstali bez hnutí ležet.

Tyto vzrušivé obrázky způsobily, že se můj pyj k maminčinu překvapení začal opět stavět. Ještě neskončila jeho očistu a už ho opět měla plnou ruku. „No podívej se na rošťáka, on ještě nemá dost!“ zvolala radostně, protože i jí moje pečlivé ošetřování její kundičky a pozorování toho divadla kolem pěkně vzrušilo. Již bez jakýchkoliv ohledů začala mi honit pyj a pozorovala sa radostí, jak natéká a roste. Oplácel jsem jí stejnou měrou a v její kundě už pracovaly moje tři prsty. Vydrážděni jsme byli natolik, že jsme se nezdržovali nějakým mazlením a předehrou. Cítili jsme společně, že chceme jenom rychle ukojit naší touhu. „Na nic nečekej a vraž ho do mě milý než zešílím!“ toužebně šeptala mamka a začala mě k sobě tisknout a snažila si můj pyj zasunout mezi nohy.

Začala pomalu couvat, až se mohla opřít zády o zeď. Nyní mohla bez obav vysoko zvednout jednu nohu a otevřít mi tak lepší cestu do její kundy. Vůbec jsem nemyslel na to, že jsem již několikrát stříkal, cítil jsem se nadržený jako po dlouhém půstu. To udělalo to divadlo našich sousedů a naše vzájemné mytí. Využil jsem otevřené cesty do jejího klína a bleskově nasadil ptáka na kraj její kundy. Měla jí díky obrovskému vzrušení i sprchovému gelu kluzkou a roztaženou natolik, že jsem nezvykle lehce vjel do ní a dosedl až na dno. To se nám ještě nestalo a jenom to potvrdilo, jak je ženské pohlaví přizpůsobivé. Z jejích úst se ozval slastný povzdech. „Ano, dělej mi to tak a pořádně, dělej!“ povzbuzovala mne a já začal v ní jezdit jako rychlík. Toužil jsem jenom jí i sebe uspokojit co nejrychleji aby už skončilo toto naše slastné čekání. Maminka mi zkušeně pomáhala, takže jsem brzy ucítil přísun semene do pyje. „Už budu!“ zvolal jsem skoro nešťastně, že budu dřív než maminka, ale ta rovněž vykřikla. „Ano, já taky, nepřestávej a mrdej mě, jen tvrdě!“ a já jezdil jako šílený.

Vtom zasténala a hroutila se v křeči orgasmu. Ve stejný okamžik začal můj pyj s cukáním vystřelovat své dávky do hlubin maminčiny pochvy. V okamžiku byla plná až po okraj a můj píst vytlačoval přebytečné semeno ven na maminčina stehna. Maminka mi již bezvládně ležela v rukou když jsem vystříkl poslední dávku a s úlevným vzdechem vytáhl mokrý pyj z maminky ven. „Ježíši už mám dost, prosím tě už mě nech, já skutečně nemůžu!“ slastně sténala maminka a i já cítil, že jsem asi pro dnešek skončil. Pyj jsem měl celý bolavý a potřeboval ošetřit. Po odplavení adrenalinu z krve jsme se potřetí a naposledy vzájemně umyli a natřeli pleťovým krémem. Cítili jsme se šíleně unavení a ostatní na tom byli stejně. Ze sprch jsme vylezli jako po těžké šichtě. Sedli jsme si okolo stolu a koukali po sobě.

Když jsme uviděli naše unavené výrazy, začali jsme se postupně smát až jsme se za chvíli chechtali jako blázni. „No teda takhle zničený jsem už dlouho nebyl, že jo holky!“ pyšně prohlásil taťka a obě děvčata jenom unaveně přikývla. Paní Marie se jenom tiskla k Emilovi a pyšně mu říkala: „To bych si nikdy nemyslela, že takhle zničíš vlastní maminku, ty můj kanečku. Teď si půjdeš hezky odpočinout, ať máš na mě zítra zase dost síly!“ dodala významně a postrčila ho aby šel spát. „Půjdeme všichni, že jo!“ řekla unaveně maminka a tak jsme se belhali do svých postelí. „Zítra máme poslední společný den, tak toho musíme využít! Pořádně se prospěte, ať naberete sil!“ připomněl taťka a jako poslední zmizel ve svém pokoji.

Je pravda, že po tak namáhavém večeru jsem usnul jako špalek. Jak asi prožijeme náš posledním společný den na dovolené u jezera? Byla moje poslední myšlenka než mi spánek zatemnil mozek…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *