Maminky IV.

Byl to hrozný průšvih. Usnuli jsme s mámou vyčerpáním a překvapil nás táta. Musel to pro něj být šok když vešel do pokoje a uviděl jak tam tak ležíme s mámou, oba nazí, máma ještě s mým čurákem v ruce a zaschlým semenem na kozách. Nevěděl jsem co se bude dít, otec šíleně řádil a nadával mámě do kurev až jsem se bál o jeho srdce. „Tak ty se tady kurvíš s vlastním synem, to ti nestačím ty děvko!“ řval otec a začal se náhle svlékat. „Tak pojď, já tě zmrdám až pojdeš!“ šílel a já viděl, jak mu stojí pták jako ohromný sloup. I máma překvapením vyvalila oči, asi jej tak velkého ještě neviděla. To však již táta přiskočil k posteli, chytil mámu za vlasy a přitáhl si její hlavu před svýho ptáka.

„Tak, a teď mi ho hezky vykouříš a pak tě zmrdám, ty kurvo!“ křičel a vrazil čuráka mámě do otevřených úst až se málem dávila. Držel jí za vlasy a divoce vrážel čuráka mámě hluboko do krku. Mámu již opouštěl strach a začala sama iniciativně zpracovávat otcova čuráka ještě svýma rukama. Otec pomalu zmlknul a začal si užívat stoupajícího vzrušení.

„Tak dělej, kuř, už chci vystříkat tu tvojí hubu!“ řičel a divoce vrážel čuráka do matčiných úst. Máma zkušeně podebrala jeho pytel s koulemi a jemně jej zpracovávala jednou rukou, zatímco druhou ruku podstrčila pod jeho pytlíkem až na zadní dírku. Viděl jsem, jak se otcův klín vypíná pod tlakem matčiných prstů v jeho zadku a jak matčiny prsty pomalu mizí v otcově análu.

„Co to děláš!“ vykřikl a vzepjal se pod tlakem jejích prstů. Současně ohromné vzrušení způsobilo, že jeho pyj sebou začal v máminých ústech cukat a chrlit ze sebe gejzíry semene. Máma byla trochu překvapená, ale rychle začala hltavě polykat otcovy výstřiky a honěním rukou z jeho pyje ždímala vše do poslední kapky.

„Polykej, všechno to spolkni, já tě nakrmím, že už nebudeš mít chuť na nikoho jiného!“ divoce křičel otec vystřikujíc do matčiných úst zbytek semene. K mému úžasu však máma kouřila otcův ocas i dál, takže za chvíli byl již opět v pohotovosti. Díval jsem se se stoupajícím vzrušením na rodiče a toužil se k nim přidat.

„Otoč se, teď tě zmrdám!“ volal otec na mámu a donutil jí kleknout si před něj na všechny čtyři. Přistoupil k jejímu zadku, přisadil čuráka k její kundě a prudkým tlakem jej vrazil do mámy až bolestí vykřikla. Otec však na nic nedbal a začal mámu šukat jako o závod. Jeho pták se objevoval a opět mizel v matčině mokvající kundě za pleskání jeho koulí o její stehna.

Tentokrát to byl otec, kdo při šukání začal ještě dráždit mámin vystouplý anál. „A teď tě ošukám do prdele, cos nikdy nechtěla!“ vyhrožoval a opravdu si začal mámu připravovat. Namazal její anál svými slinami a začal do něj vsouvat svoje prsty. Nejdříve jeden a posléze pak další. Šukal jí současně v obou dírách, v kundě ptákem a v zadku prsty, až máma skučela jako kůň. To jsem již nevydržel a drze se přitočil před máminu hlavu, s čurákem v ruce.

Máma mě však skoro ani nevnímala, ale jakmile uviděla přímo před očima další ocas, ochotně jej vcucla do úst a začala mě kouřit tím svým báječným způsobem. Držel jsem jí za hlavu, otec za boky a společně se blížili k orgasmu. První sebou začala zmítat máma, přece jenom dráždění v zadku i v kundě bylo intenzívní. Skučela a sténala, až jsem měl strach, že mi ptáka ukousne ve své extázi.

Jen se trochu zklidnila, vytáhl táta čuráka z její kundy a prudce jí jej vrazil do roztaženého análu. Máma znovu zavyla a v zápětí začal řičet otec a divokými přírazy stříkal semeno až někam do máminých střev. Ta podívaná mě tak vzrušila, že jsem začal i já vypouštět své dávky do máminých úst a přidal jí k tátově porci i porci svého semene. Bylo však vidět, že to mámě chutná a zcela bez zábran polykala vše, co ze mě vystříklo. Otec mezitím vytáhl čuráka z mámina zadku a zbytek svého semene vystříkal mámě na záda a mezi její půlky.

Konečně jsme oba vystříkali svoje zásoby a padli na postel vedle mámy, která byla celá pokrytá našim semenem. „Teď vypadáš jako děvka a jako děvka se chováš. Klidně šukáš se mnou a kouříš ptáka vlastnímu synovi!“ řekl otec při pohledu na mámu, která měla obličej, prsa, břicho i záda plné čerstvého i zaschlého semene. Bylo však vidět, že jej již vztek přešel a převládá vzrušení z nové situace. Určitě jej pohled na manželku, jak kouří ptáka vlastnímu synovi, musel silně vzrušit. „Buď rád, že to dělám synovi a ne třeba sousedovi! Vždyť jsi si o to říkal, pořád mě necháváš samotnou, chodíš si na ty tvoje ryby a je ti jedno co já chci či nechci..“ vyčítavě odpověděla máma a otec musel uznat, že má pravdu.

Tím naše první společná soulož skončila, ale současně zahájila dobu krásného šukání. Postupně jsme se zdokonalili v milování ve třech, máma nás dokázala uspokojit oba dva a my jsme se s tátou spravedlivě dělili o její kozy i kundu. A když jsme v jednom pornofilmu viděli, jak dva chlapi píchají současně jednu ženu do kundy i do zadku, museli jsme to také zkusit.

Nejvíc se nám líbilo, když táta ležel na posteli s nohama dolů, máma se napíchla na jeho čuráka, klekla si na něj a já jsem jí zezadu narval ptáka do análu. Rychle jsme se naučili jak se s otcem pohybovat v máminých dírách, abychom nevyklouzli a přitom si všichni přišli na své. Je pravda, že většinou jsem při této souloži byl první hotov, protože mámin anál byl ještě pořád těsný a rychle mě udělal, ale to na celkové rozkoši nic nezměnilo. Navíc jsem mohl zezadu krásně laskat máminy kozy, o něž jsme se s tátou dělili. A tak jsme trávili večery ve společném milování a bylo nám nádherně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *