Babička I. – Babiččina výuka

Prázdniny začaly pod psa. Zatímco kluci jeli pod stan, já jako prcek musel k babičce a sám, protože ségra odjela na brigádu. Měla po prázdninách nastoupit na střední školu a ta pro své budoucí studenty organizoval brigády, aby se poznali a tak.

Takže mě máma vyklopila u babičky, podala mi hodinové kázání jak se mám chovat, co smím a ne a odfrčela zpět domů. Zůstal jsem tam sám, což pro kluka v mých letech není zrovna dobrý způsob trávení prázdnin. Ještě ke všemu se babička na mně pořád dívala jako na malého chlapečka, ačkoliv jsem měl přes 170 cm a dokonce mi už stál čuráček, což jsem jí ovšem říci nemohl. Babička byla ráda, že se má o koho starat, byla již více jak pět let vdova a v baráčku žila sama. Což pro padesátiletou ženskou není nic příjemného.

Pomáhal jsem babičce s hospodářstvím a pomalu plynul den za dnem. Ještě, že bylo krásné počasí a mohl jsem se chodit koupat k jezírku nedaleko od nás. Nikdo tam nechodil, bylo tam nádherně a já jsem objevil krásné kryté zákoutí, kde jsem se mohl nerušeně koupat a opalovat nahý. Tak tomu bylo i ten den, kdy jsem zmožen sluncem usnul, až mně probudilo vzdálené šplouchání vody. Zvedl jsem hlavu a uviděl nedaleko břehu ve vodě stát babičku. Nevěděla o mně, stála tam bez plavek osvětlená sluncem a vypadala nádherně. Ještě nikdy jsem jí svlečenou neviděl a to i přesto, že jsme se u babičky koupali v plechové vaně přinesené z komory do kuchyně. Nejdříve babička umyla mně a sestru, položila do postele a pak se koupala sama. Museli jsem být otočeni ke zdi, dokud nám neřekla a neměla na sobě tradiční dlouhou košili upnutou ke krku.

Nyní jsem jí viděl stát nahou a valil jsem oči. Netušil jsem, že má ještě tak hezké tělo a především jsem mohl nechat oči na jejích prsou. Byly velké a těžké, takže se pod svojí váhou již prověšovaly, ale pořád stály za koukání. Koukal jsem na ně a cítil jak se mi staví čuráček. To se mi již stávalo často, když jsem se například díval na film s nahými ženami či s klukama na pornografické obrázky. Pak to trvalo dlouho než se zase zmenšil do své normální podoby a zůstal mi mokrý flek na kalhotách.

Babička nabírala dlaněmi vodu a lila si jí na své tělo. Měla do hněda opálené nohy ke kolenům ruce po lokty a obličej s krkem. Ostatní části těla svítily bílou barvou a předváděly svojí ještě pružnou pokožku. To byl důsledek toho, jak pořád nosila svojí šatovou zástěru a pracovala na slunci. Když se osvěžila, šla pomalu ke břehu a ulehla na deku položenou na trávu. Již jsem chtěl vyskočit a ozvat se, když náhle zajela rukou mezi svá stehna a začala se tam tak divně hladit. Druhou rukou si hladila svá prsa, různě si je přehazovala a mnula si jejich velké bradavky. Byly velké a rudé jako jahody. Její ruka v klíně sebou kmitala stále rychleji, až babička vykřikla tak hlasitě, že to dolehlo až ke mně. Její tělo se vzepjalo a chvíli zůstalo vzepjaté jako v křeči.

Lekl jsem se, že se jí něco stalo a rozběhl jsem se k ní. „Stalo se ti něco, babi?“ volal jsem na ní, ale ona se strašně lekla, sedla si a rychle si před sebe položila svojí zástěru, abych neviděl její nahá prsa. „Co tady děláš, kde ses tu vzal? A jak jsi tu dlouho?“ koktala svoje otázky celá rudá ve tváři, zaskočená mojí přítomností. „Já chodím támhle za to křoví a usnul jsem tam. Pak jsem tě slyšel jako volat, tak se běžím podívat, jestli se ti něco nestalo!“ chrlil jsem ze sebe odpověď a až pohled jejích očí mně upozornil na fakt, že jsem ještě nahý a mezi nohama se mi bimbá ještě částečně ztopořený pyj! Rychle jsem si jej přikryl očima a začervenal se jako malý kluk.

„No snad se nestydíš!“ zeptala se babička žertem, uklidněná tím, že jsem jí jako neviděl, co dělá. Něco jsem zakoktal ve smyslu, že už jdu domů a běžel jsem zpět na své místo. Byl jsem celý zmatený a vzrušený z toho, že jsem jí viděl nahou a pořád jsem měl před svýma očima scénu, jak se hladí mezi nohama. Nevěděl jsem co to znamená, ale moc mně to vzrušovalo, že jsem se raději skočil ochladit do vody. Tam se mi vždy vrabeček scvrkl a bylo po starostech.

Celý večer jsme dělali jako by nic, já jsem jí sice pořád viděl před očima, ale už se to vracelo do normálu. Chodili jsem spát brzo, babička neměla na štěstí televizi, tak jsme si lehli do postelí, spali jsme v pokoji spolu, babička ve manželské, kde dříve spala s dědou a já jako vždy na pohovce u stěny, kde jsme spali se sestrou. První jsem šel já, babička chodila vždy až po nás, svlékala se a myla v kuchyni a když přicházela, většinou jsem již spali. Tak tomu bylo i dnes, usnul jsem téměř okamžitě, znavený ze slunce a vody.

Probudily mně lehké dotyky na těla. Prudce jsem zvedl hlavu jak jsem se lekl a uviděl, jak na posteli vedle mě leží babička, úplně nahá, a hladí mně horkýma rukama po hlavě a celém těle. „Nelekej se, to jsem já, nechtěla jsem tě polekat!“ šeptala omluvně babička a jezdila mi horečně po těle. „Jenom se chci s tebou trochu pomazlit, pojď ke mně maličký!“ šeptala dál divným hlasem, „Musím se podívat na tvého vrabečka, měl jsi ho odpoledně nějak divného!“ pokračovala a zajela mi rukou pod pyžamo. Než jsem se nadál, ucítil jsem její dlaň jak obepíná mého vrabečka a začíná jej zkoumat.

Ležel jsem jako zkamenělý, byl jsem překvapen a navíc mě to bylo nějak divně příjemné! Nechal jsem babičku aby mi hladila čuráčka, ale náhle jsem cítil, že se mi opět topoří. Zastyděl jsem se a snažil jsem se dostat z jejích rukou. Jenomže babička mně druhou rukou přitiskla na postel. „Jen lež klidně a nech mě, to je v pořádku, uvidíš, já ti pomůžu!“ šeptala vzrušným hlasem a náhle ze mne stáhla kalhoty a košili.

Zůstal jsem ležet nahý se ztopořeným pyjem a pozoroval babičku, jak se k němu dychtivě naklání. Nechala rozsvícené světlo, takže jsem si jí mohl prohlížet zblízka a byl to tak hezký pohled, jako odpoledne u jezírka. Klečela vedle mne a oběma rukama si hrála s mým pyjem, který byl již neskutečně veliký. Cítil jsem dosud nepoznanou slast a vzrušení, které stále víc a víc stoupalo. Babička začala jezdit po mém pyji lehce sevřenou dlaní jedné ruky, zatímco druhou jezdila buď po jeho špičce nebo do ní svírala moje kuličky v pytlíčku.

Ležel jsem neschopen jakéhokoli pohybu z obavy, že svoje laskání přeruší, pouze jsem vykulenýma očima koukal na její veliké prsy, pohupující se před mýma očima v rytmu jejích pohybů. Všimla si mého pohledu a usmála se na mně, „Líbí se ti babiččiny prsa? Však je už dlouho nikdo nelaskal!“ a pokračovala, „Jen se neboj a sáhni si, však tě neukousnou!“ vyzývala mně, aniž by přerušila práci na mém pyji.

Ostýchavě jsem natáhl ruku a bojácně se dotkl toho klenotu. Poprvé v životě jsem vědomě sahal na ženský prs a bylo to nádherně vzrušující. Dotýkat se toho pokladu který si každá žena žárlivě střeží a zahaluje, ale přitom se s ním současně chlubí. Dotkl jsem se jednoho i druhého prsu prstem jako bych do nich šťouchal a viděl jak jsou nádherně pružné. Jemně se zhouply a já se odvážil dotknout se i bradavky na jejich špičce. Přejel jsem po nich zvědavě bříškem prstu a lekl se, jak babička jemně sykla, že by bolestí? „Neboj se, jen je hlaď a hraj si s nimi, víš jak dlouho už jsem na nich neměla mužskou ruku?“ tázala se hlasem chvějícím se vzrušením. Začal jsem být odvážnější a zvědavější, bral jsem je do obou rukou, zajížděl rukou do vlhka pod prs a zkoumal tuhost bradavek. Zarazilo mně, jak pod mými prsty začaly bobtnat a tuhnout.

Ruce babičky mně uváděly do extáze. Hrála si s mým pyjem mně dosud neznámým způsobem a bylo to čím dál tím víc k nevydržení. Zaplavovaly mne pocity které jsem nikdy ještě nepoznal a byly nesnesitelně krásné. Zapomněl jsem úplně na její prsy a díval se na její ruce jezdící po mém pyji. Cítil jsem, že to již déle nevydržím a něco se stane, netušil jsem však co. Když už jsem myslel, že snad začnu křičet, sehnula se náhle babička a strčila si k mému úžasu celý pyj do úst! Byl jsem šokovaný a strašně jsem se styděl, přitom však jsem toužil aby pokračovala, protože v jejích ústech jsem cítil ještě krásnější slast než v rukách. Jenomže jsem náhle cítil, že už se něco stane.

V pyji mi začalo cukat a něco se dralo ven, až jsem se lekl, že se snad počůrám. Chtěl jsem vykřiknout nějaké varovaní, ale místo toho jsem se zmohl jenom na táhlé „ áááááááááááááááá!!!!!“ a už to přišlo. Pyj sebou škubnul a přitom ze sebe vystříkl něco do babiččiných úst. Čekal jsem, že babička pyj z úst vyndá, ale ona jej naopak ještě sála a lízala jako divá, zatímco jsem ze sebe se škubáním chrlil další a další dávky něčeho do jejích úst.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *