Bouřlivý orgasmus

Stalo se to začátkem léta, když jsem chodíval na střední školu – byl jsem tehdy sedmnáctiletý a Honza o rok starší. Šli jsme po chodbě a naproti nám se objevila Petra, jedna z našich mladších spolužaček. V té době jí ještě nebylo ani šestnáct, ale byla na svůj věk moc pěkně vyvinutá…Pevné kozičky se jí v pravidelném rytmu kroků houpaly, krátká sukýnka víc odhalovala než skrývala opálená stehna a velký zadeček jakoby říkal „Sáhni si na mě!“. Dobře jsme věděli, že si ráda užívá sexu s každým druhým klukem ze školy a napadlo nás proč to taky nezkusit.

Když se naše pohledy setkaly, usmála se na nás a bylo na ní vidět, že všichni myslíme na to stejné. Došli jsme k sobě – ona se koketně usmívala, my dva hladově hltali očima křivky jejího pevného těla, kalhoty se nám boulily k prasknutí a já se začal rozhlížet po nějakém skrytém místě, kde bychom mohli naši touhu uskutečnit. Bylo krátce před polednem. Všechny třídy budou ještě dlouho plné, tam to nepůjde –rychle mi proběhlo hlavou. Při pohledu na Petřina ňadra jsem si ale umínil, že ji musím mít a to hned.

Vtom za mnou hlasitě bouchly dveře od pánského záchodku a když jsem mrknul na naši krásku jen se souhlasně usmála a prohodila: „Tak co chlapáci – půjdeme nebo tu jen budeme postávat?“ Ostražitě jsme se s Honzou rozhlédli a když se nikdo nedíval, všichni tři jsme rychle vešli na pánskou toaletu. Ještě než jsem stihl zamknout dveře od kabinky už se vášnivě líbali. Seděla mu na klíně zády opřená o jeho hruď, jejich jazýčky spolu sváděly milostné souboje a Honza ji svými hbitými prsty rychle zajel pod tričko a tvrdě masíroval její velké kozičky.

Nezaváhal jsem ani na chvíli, klekl si k ní, začal ji něžně hladit na nohách a škrábat na bříšku. Když jsem ucítil jak jí rychle pulzuje krev a lehce se celá chvěje přestal jsem se ovládat a zajel ji pravou rukou pod sukni a zabořil se prsty do promočených kalhotek. Nahlas zasténala a zakroutila se, což rozdráždilo na maximum i Honzu, který ji bleskově zbavil trička i podprsenky a oba jsme úžasem zalapali po dechu, když jsme uviděli její kulaté kozičky, na kterých se jako třešničky pohupovaly velké bradavky, teď tvrdé jako guma od tužky.

V následující chvíli zmizely pod Honzovými dlaněmi a já slyšel jak nadržená Petra slastně vzdychá a viděl jak ji po bříšku stékají kapky potu. Uvědomil jsem si, že moje prstíky se na chvíli zastavily a ve snaze to napravit jsem s nimi vklouzl do vlhkých kalhotek a začal zkoumat její teplou kundičku. Byla úplně vyholená, neuvěřitelně jemná a jak jsem po pár dotecích zjistil také dost citlivá, protože se při každém mém pohlazení zachvěla a z Petřiných úst se ozval rozkošný vzdech. Dostal jsem ďábelský nápad udělat jí to jen prstíky. Mrknul jsem na mého společníka, a když jsem viděl, že pochopil řekl jsem to i Petře. Ta nejdřív předstírala, že chce odejít, ale když zjistila, že ji pevně držíme a že to nepůjde, poslušně roztáhla nohy a vystrčila na mě svou kundičku pokrytou tisíci malými kapičkami a lačně se usmála.

To co následovalo potom ale nikdo z nás tří nečekal – když jsem ji položil prsty na klitoris, další dva zasunul do horké dírky a opatrně ji začal dráždit, jak nejlépe jsem dovedl, vzepnula se proti mně a z úst se ji začaly drát hlasité vzdechy. Když se moje ruce hbitě rozběhly po její kundičce, přestala se ovládat úplně a Honza měl plné ruce práce, aby se mu nevysmekla. Házela sebou jako pominutá, přerývaně dýchala, pot ji stékal mezi ňadry proudem a z kundičky jí tekla řeka šťáv. Nemohl jsem tomu uvěřit, ale nepolevil jsem a stále tvrději jsem do ní prsty přirážel a třel ji poštěváček zběsilou rychlostí. Asi za dvě minuty jsem vystupňoval tempo, a protože na Petře bylo poznat, že už se blíží orgasmu, přidal jsem ji do kundičky ještě jeden prstík a pohyby na klitorisu jsem zrychlil na maximum. Svíjela se mi pod rukama, cukala pánví ze strany na stranu, a i když ji Honza držel ústa, bylo slyšet jak z plných plic křičí a sténá.

Nechápal jsem, jak je možné, že se ještě neudělala, když tu náhle Petra doslova explodovala ve fantastickém orgasmu. Z úst se jí vydral nádherný výkřik, z kundičky vystříkl gejzír šťáv, její rozpálené tělo se na chvíli napnulo jako luk, bouřlivě se otřásalo jak jím probíhaly vlny vyvrcholení než se bezvládně propadlo a těžce oddechující Petra nám vysílená ležela v rukách.

Oběma nám s Honzou chvíli trvalo než jsme také popadli dech a došlo nám, jaké nádherné podívané jsme právě byli svědky. Začali jsme naši totálně hotovou spolužačku něžně hladit a i když nám bylo trochu líto, že se sexem je pro dnešek konec, věděli jsme, že něco takového se nevidí každý den, a že nám to Petra určitě někdy ráda oplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *