Trojka

Naďa se doma v sobotu večer nudila, a tak se rozhodla, že se půjde podívat na ten mejdan, na který jí zvali její dva spolužáci Michal a Pavel. Mělo to prý být u Pavla doma, tak byla i zvědavá na to, jak vlastně Pavel bydlí, nikdy u něj doma nebyla. Zavolala tedy Pavlovi, že vychází, aby jí tak za 15 minut čekal před domem.

Jaké bylo její překvapení, když dorazila k Pavlovi a vevnitř zjistila, že tam je sám jen s Michalem. Kluci jí to vysvětlili s tím, že nikdo nepřišel, ale bylo jim líto nechat tolik jídla a pití jen tak ležet a začali se bavit sami. To si teprve teď Naďa všimla, co běží na obrazovce, protože zvuk kluci ztlumili. Jedna slečna tam právě honila rukou penis jednoho dobře vyvinutého mládence a druhý si zase vychutnával pusou její dírku.

Nejdřív jsem se chtěla otočit na podpatku a odejít domů, ale kluci jí ukecali. Nalili jí víno a začali vyprávět vtipy. Televize sice dál bez zvuku jela, ale nikdo si jí moc nevšímal. Jenže Nadě začalo víno stoupat do hlavy a čím dál častěji se začala obracet k televizi. Za chvíli přestala kluky vnímat úplně a jen sledovala televizi.

Najednou ucítila ruku na svém stehnu, která se pomalu sunula výš a výš. Pod krátkou sukýnku nebyl problém se dostat. Měla přece jen už něco v hlavě, tak jí to ani nevadilo, spíš naopak. Pohodlně se usadila, roztáhla trochu nohy a podívala se, kdo je vlastně ten pokušitel. To Michal se jí začal věnovat.

Dostal se až na samý okraj kalhotek a pak pod ně zasunul dva prstíky. Mezitím se ale postavil Pavel, obešel její křeslo z druhé strany a postavil se za ní. Začal jí pomalu sundavat nejdřív tričko, pak podprsenku. Z druhé strany jí mezitím sukni i kalhotky sundal Michal.

Michal chvíli rukou dráždil její poštěváček, zatímco Pavel se věnoval jejím trojkám. Naďa se pak trochu zaklonila a přitáhla si Pavlovy boky k hlavě. Když uviděla jeho naboulené kalhoty, rozepnula je a nechala vyklouznout jeho ztopořený penis. Chvíli ho jen tak lehce hladila prstíky, pak ho ale vzala mezi palec a ukazováček a začala ho honit. Když už jí ale tohle přestalo bavit, natáhla se k němu pusinkou. Nejdřív ho jemně olízla, pak ho ale vzala do pusy celý. To už Pavel nevydržel a začal hlasitě vzdychat.

Michal sám mezitím vychutnával její sladkou šťávičku pusou. Pak ale jazykem postupoval výš a výš, až se dostal jejím prsům a začal vychutnávat její vztyčené bradavky. Nadě byla ale ta poloha se zakloněnou hlavou nepohodlná, takže se přesunuli do Pavlova pokoje, kde na ně čekalo Pavlovo letiště.

Tam nechali kluci Naďu si lehnout a sami se svlékli. Pak si Michal kleknul nad Naďu tak, aby si mohla vychutnávat i jeho penis. Pavel nelenil, klekl si k ní a začal pro změnu zase on vychutnávat její kundičku. Za chvíli si k ní ale přikleknul, tak aby do ní mohl vstoupit svým nalitým penisem. Takže pusinku i kundičku měla Naďa ucpanou…

Naďa ale dostal chuť na změnu. Nechala Pavla, ať si pod ní lehne, ale tak aby měl nohy spuštěné na zem. Sama se posadila na koníčka, podívala se na Michala, ukázala na svůj zadeček a řekla: „Víš, co máš dělat!“

Michal k ní tedy přistoupil zezadu a začal pomalinku vstupovat i do jejího zadečku. To se Nadě moc líbilo, začala hlasitě vzdychat a křičet. Když už cítila, že její vrchol přijde, uvolnila svoje dírečky, lehla si na záda a začala si svojí kundičku dráždit sama. Kluci přiklekli k ní a začali si i oni sami honit rukou svoje chlapáky. Přesně v okamžiku, kdy se Naďa slastně propnula a zakřičela slastí, i oba kluci dospěli k vrcholu. Michal pumpoval svojí dávku Nadě přesně do pusinky a Pavel na prsa. Naďa vše pilně polykala…

Když přestal Michal stříkat. Posadila se Jana na postel, přitáhla si kozičky k puse a začala slízávat ještě Pavlův příděl. Kluci chvíli pozorovali její mrštný jazýček a cítili sílu nového vzrušení.

Naďa se teď ale chtěla věnovat jednomu po druhém, sama ještě neměla dost. Vystrčila na Pavla svojí rozevřenou kundičku, ten na nic nečekal a prudce do ní vrazil svůj připravený penis. Michal seděl v rohu postele a pozoroval tu scénu, věděl, že i na něho přijde řada. Když se Pavlův penis dostatečně vyřádil v Nadině kundičce, lehl si před Naďu, která nad ním zůstala klečet a začala se věnovat jeho penisu pusinkou. Očima se podívala na Michala a ten pochopil, že teď je na řadě on. Přistoupil k ní tedy zezadu a pokračoval tam, kde Pavel přestal.

Naďa se věnovala Pavlovu penisu a podle jeho hlasitých stenů poznala, že se blíží jeho další vrchol. Tentokrát nenechala ani kapku Pavlova semene vytéct mimo její pusinku. Vše co Pavel vystříkal, skončilo u ní v pusince a Naďa sála a sála…

Když se Pavel uvolnil, vystřídal ho opět Michal. A netrvalo dlouho a Naďa si mohla vychutnat další dávku semene. Sama cítila, jak jí její vlastní šťáva teče po nohou, takže po tom, co uspokojila oba kluky, chtěla to samé…

Lehla si na záda a roztáhla do široka nohy. Michal přiklekl k jejím ňadrům a začal si hrát s jejími bradavkami. Pavel položil hlavu mezi její roztažené nohy a začal slízávat šťávu, která jí tekla po nohou a postupoval výš a výš k její kundičce. Nejdřív jazýčkem dráždil její poštěváček a pak začal divoce olizovat celou její kundičku a postupovat hlouběji a hlouběji. Naďa za chvíli křičela slastí.

Když si i Naďa vychutnala svůj druhý orgasmus, lehli si vedle sebe na postel a za chvíli všichni blaženě usnuli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *