Fantastická trojka I.

Jednou v noci jsem se vracela s kamarádkami z večírku, a protože jsem tehdy bydlela v malém domku až na okraji města, šla jsem poslední kus cesty úplně sama. Právě začínalo léto a já měla na sobě jen bílou sexy blůzičku, kabátek, krátkou sukýnku a pod ní tenké kalhotky. Měla jsem v sobě pár piv a několik skleniček takže jsem si ani nevšimla, že za mnou jde už pěkný kus cesty nervózně vypadající mladík snad o několik let starší než já. Poslední kus cesty vedl tmavým parčíkem, který byl v tuhle noční hodinu liduprázdný a proto mě dost vyděsilo, když jsem velmi blízko za sebou uslyšela něčí kroky.

Okamžitě jsem vystřízlivěla, projela mnou vlna strachu, ale zatím jsem se ovládala a snažila si namluvit, že to je jen náhodný kolemjdoucí, a že se nic neděje. Přesto jsem přidala do kroku a za chvíli už skoro běžela. O to větší bylo moje zděšení, když se neznámý chodec rozběhl také a mě začaly hlavou běhat myšlenky: „Proboha – co teď, co když mě znásilní a zabije! Mám volat o pomoc? Ale tady nikdo není-to je marné…“ Byla jsem v koncích. Neznámý se rychle přibližoval a já se chystala na nejhorší.

Najednou jsem uslyšela za zády známý hlas: „Veroniko neutíkej, to jsem já – Petr!“ Nevěřícně jsem se otočila a nechápavě zírala na mého spolužáka jako by to byl duch. Když uviděl můj vyděšený výraz došel pomalu až ke mně, něžně mě objal, začal mě hladit ve vlasech, konejšit a omlouvat se. Ještě chvíli jsem se třásla jako malé děcko, ale pak jsem zjistila, že se na sebe oba smyslně mačkáme a projela mnou vlna vzrušení. Byl to moc hezký kluk a je s podivem, že jsem si až po tak dlouhé době co jsme spolu chodili do školy uvědomila, jak moc mě přitahuje. Olízla jsem mu ušní lalůček a tiše mu pošeptala do ouška: „Nechtěl bys zajít na skleničku?“ Asi byl na podobné situace zvyklý, protože ho to vůbec nevyvedlo z míry, usmál se na mě a přikývl. Objala jsem ho kolem pasu, přitulila se k jeho silnému tělu a mlčky jsme došli až ke mně domů.

Moje spolubydlící už tvrdě spala, takže jsme nepozorovaně vklouzli do mého pokojíku a zatímco jsem chystala pití, Petr se posadil na postel a zálibně si mě prohlížel. Všechny pohyby jsem dělala pomalu jak to jen šlo, aby si moje tělo prohlédl ze všech stran, když jsem se skláněla pro láhev pořádně jsem se předklonila a cítila, jak mi sukýnka vyjela nahoru a odhalila Petrovým očím moje krajkové kalhotky. Nalila jsem obě sklenice plné až po okraj a šla přímo na věc – přitočila jsem se k němu a místo toho, abych si sedla vedle na postel, obkročmo jsem se Petrovi posadila na kolena a zády se mu opřela a hruď.

Zase mě překvapil svou pohotovostí – místo toho aby znejistěl a zaváhal, položil mi ruce na nohy a zkušenými pohyby začal hladit vnitřní strany mých stehen až jsem vzrušením skoro vylila obsah skleniček. Ovládla jsem se ale, odložila je na noční stolek a potom se moje hlava zaklonila do zadu a mé rtíky lačně hledaly jeho. Začali jsme se dlouze a vášnivě líbat, jazykem mi dráždivě zajížděl do úst a olizoval moje horké rty, které se chvěly nedočkavostí. Zatímco se ještě pořád věnoval mým nožkám, ani já jsem nečekala a rychle mu hladila přes džíny penis, který pod mými doteky tvrdnul a já si podle vyboulení kalhot uvědomila, že je to pořádný kus.

Najednou mi nečekaně zajel rukou do kalhotek a já slabě vykřikla, jak mnou projela vlna vzrušení což vzal s uspokojením jako známku souhlasu a začal mi moji pěkně mokrou kundičku nádherně hladit a laskat, až jsem měla pocit, že se mu rozteču pod rukama.. Moc dobře ale věděl co dělá, takže než jsem se nadála, byla jsem bez trička a podprsenky a jeho druhá ruka mi něžně mačkala kozičky a pohrávala si s mými bradavkami, které rychle tvrdly a nalévaly se. Moc jsem mu chtěla tuhle rozkoš oplatit, a i když mě to stálo obrovské přemáhání, vysmekla jsem se mu zpod rukou a vrhla se mu mezi nohy.

Nedočkavě jsem rozepnula jeho nadouvající se kalhoty, strhla mu trenýrky a úžasem vydechla, protože se na mě vyvalil obrovský klacek jaký jsem do té doby vídala jen ve filmech. Na můj údiv zareagoval opět velmi pohotově, když mi zajel rukama do vlasů a přisunul mi hlavu k jeho obrovskému údu.

Začala jsem mu ho honit rukou a jazýčkem si pohrávala s jeho žaludem než lehce zrudnul a zcitlivěl. Pak jsem ho vzala do pusy, dlouze ho mu ho sála a až jeho zrychlený dech mi prozradil jak moc se mu to líbí. Jazyk mi zatím kroužil okolo konce jeho penisu, pohrával si s předkožkou a moje ruka mu ho rychle honila po celé délce. Když jsem si uvědomila, že tento neuvěřitelně velký a tvrdý klacek mi za chvíli bude zajíždět do kundičky polila mě vlna horka a moje ruce se rozklepaly vzrušením.

Nejspíš si toho všimnul, protože mě začal ještě víc hladit a laskat ve vlasech, ale já už se nedokázala dál ovládat a skočila jsem se na něho. Důvěrně známým pohybem jsem z pod polštáře vytáhla kondom a i když jsem byla vzrušená jako nikdy.

Přestože se Petr snažil svoje vzrušení maskovat úsměvy, poznala jsem, že se také třese nedočkavostí, a proto jsem vůbec nebyla překvapená, když se na mě vrhnul, povalil mě na záda a začal mi ho tlačit do kundičky. Nejdřív jen opatrně, jako by se bál že se mi do mé těsné dírky nevejde, ale když do ní pronikl víc než čtvrtinou svého tvrdého nástroje a já vyhrkla: „Vem si mě!“ zarazil mi ho tam skoro celého.

Nikdy jsem v sobě nic tak velkého neměla, a proto jsem se neubránila napůl překvapenému a napůl slastnému výkřiku, který – jak jsem později zjistila, probudil i moji spolubydlící Lucku. Pomalu se mi v kundičce rozjížděl dlouhými a pomalými tahy, abych si na něho pořádně zvykla a já se nezmohla na víc než na tiché, ale o to víc vzrušené sténání, které postupně přecházelo do tlumených výkřiků.

Za chvíli už do mě Petr přirážel pěkně tvrdě a rychle, tělo se mi napínalo jako luk, moje prsty se mu zarývaly do svalnatých zad a kozičky mi skákaly nahoru a dolů šílenou rychlostí. Vtom jsem si uvědomila, že zvolnil a jeho zrak se upíná ke dveřím, ve kterých stála moje spolubydlící jen v průhledné noční košilce.

Projela mnou vlna studu, ale když jsem zachytila Petrův tázavý pohled, řekla jsem si „Proč ne?“ a přikývla. Oba jsme se na Lucku vyzývavě usmáli, a i když bylo vidět, že zaváhala, pomalu si svlékla noční košilku a přicupitala k nám do postýlky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *