Na Orlíku se školou

Všechny výlety se školou šly většinou mimo mě, ale na jeden z nich se nedá zapomenout. Jenom při vzpomínce na něj cítím, jak mi vlhnou kalhotky. Tenkrát mi bylo sedmnáct, jeli jsme s ročníkem na výlet na Orlickou přehradu. Měli jsme spát ve stanech.

Nikdy před tím by mě nenapadlo, co všechno se dá zažít najednou. Samotné chození okolo Orlické přehrady mě nijak nebralo, zato večer, když jsme dostali do desíti vycházky, to už bylo o něčem jiném. S kamarádkou Klárou jsme se nijak víc s ostatníma lidma ze třídy nebavily, takže jsme vyrazily samy prozkoumávat okolí – hlavně nedalekou restauraci.

Když jsme se vevnitř usadily a porozhlédly jsme se po okolních stolech, jen jsme zklamáním vydechly. Myslely jsme, že koncem června, bude v restauraci víc zajímavějších lidí než jen místní, a těm bylo většinou něco kolem padesáti šedesáti. A když už se tam vyskytoval někdo mladší, tak měl s sebou i příslušníka opačného pohlaví. Takže jediný, kdo nám byl věkově blízko byl číšník, který vypadal tak na pětadvacet.

Byl nám sice věkově nejblíž, ale nebyl to ani můj ani Kláry typ. Takže, jak říkám, byly jsme z toho docela zklamaný. Takže jsme vypily každá dvě koly, zaplatily a odešly. Jenže co s načatým večerem? „Co se jít aspoň vykoupat?“ napadlo kamarádku. „Slyšela jsem jednou mámu, jak vzpomínali s tátou na večerní koupání jen tak naostro. Třeba budeme mít kliku a najdeme nějaký klidný kout a mohly bysme to vyzkoušet taky…“

Jako nápad se mi to zdálo dobrý, tak jsme popošly kousek dál od světel a měly jsme štěstí. Shodily jsme oblečení a vlezly do vody. Byla nádherně teploučká, jelikož celý červen bylo nádherně, tak se stihla vyhřát. Chvíli jsme jen tak plavaly, potápěly se, ale pak najednou Klára zaslechla podivné šplouchnutí a v tu ránu jsme měly po náladě, protože jsme nevěděly, co to vlastně bylo.

Kde se vzal, tu se vzal, najednou se kousek od nás vynořil z vody nějaký člověk, už jsme se chystaly něco sprostého zakřičet, když jsme v tom neznámém poznaly číšníka z restaurace. Nakonec už byla tma, tak nám celkem nevadilo, že se s námi dal do řeči, protože nemohl poznat, že jsme nahé. Začali jsme všichni blbnout a vymýšlet různé hry, až jsme se nakonec ve vodě tak vyčerpaly, že jsme chtěly s Klárou na břeh. „Klidně běžte, já vás neukousnu, viděl jsem, že nemáte na sobě vůbec nic…“, překvapil nás číšník Roman, jak se nám před tím představil.

Chvíli jsme nevěděly, co máme dělat, ale nakonec jsme vylezly na břeh. Jenže mokrým se nám do oblečení nechtělo, tak jsme jen tak zůstaly sedět na písku. Za chvíli ke břehu připlaval i Roman. Když vylezl z vody, zůstaly jsme obě v šoku a chtě nechtě jsme obě zůstaly koukat na jeho až neuvěřitelně velký penis. Něco takového jsme ani jednu u svých předešlých kluků ještě neviděly. Když jsme pak s Klárou na tenhle zážitek vzpomínaly, přiznala se, že první, co ji napadlo, bylo, že tohohle kluka dostane stůj co stůj.

Musel na nás ale poznat, co s námi tenhle pohled udělal. Nedal nic najevo, ale pak jsme dostaly ten bláznivý nápad hrát hru na pravdu. Roman si ale prosadil, že se nebudeme svlékat (už tak jsem nic neměli), ale budeme se líbat. A aby to bylo spravedlivý, bude to platit i pro mě s Klárou navzájem… Nejdřív jsem myslely, že to nezvládneme, ale hned při první otázce mě Roman dostal a já se musela líbat s Klárou. Přes počáteční stud jsme najednou zjistily, že se nám to líbí a daly jsme si pořádně záležet, aby se nám jazýčky proplétaly. A ke všemu nás to ještě strašně vzrušovalo a to nám ještě ani nestihly uschnout naše kundičky, které zvlhly při pohledu na Romana.

Najednou jsme ucítily obě Romanovy ruce, jak vzal do každé ruky jedno naše prso a začal nám masírovat bradavky. To už jsme to ani já ani Klára nevydržely a začaly hlasitě vzdychat. Roman ale pokračoval níž a níž… Naznačil nám, abysme si sedly po obou jeho bocích. Lehly jsme si, roztáhly nohy a Roman začal dráždit naše poštěváčky… Já už jsem to nemohla vydržet a sama jsme si začala zpracovávat svoje bradavky…

Po chvíli jsme si s Klárou obě sedly a začaly jsme se věnovat Romanovi. Jeho obrovský stojící penis se teď zdál ještě větší. Začaly jsme ho s Klárou střídavě propracovávat. Nejdřív jedna, pak druhá… Kláře to pak nedalo a chtěla si vyzkoušet, jestli se něco tak velikého vejde i do ní… Nasedla si na Romana a obě těla spojila. Bavilo mě je pozorovat. Ani jsem si neuvědomila, že jsem se začala sama uspokojovat, nejdřív jsem jen dráždila poštěváček prstíky a pak jsem do svojí kundičky začala pomalu zasouvat dva prstíčky najednou. Z téhle činnosti mě vyrušil až Klářin křik, když dosáhla vrcholu.

To už ale Roman ukázal na mě. Tak jsem přestala a podle Romanova přání jsem si před něj klekla a Roman do mě zasunul penis zezadu. Za chvíli jsem se přizpůsobila i já jeho tempu. Oba jsme hlasitě sténali, zatímco Klára se odsunula trochu stranou a vychutnávala si ten pocit prvního orgasmu v životě.

Když jsem cítila, že se blíží i můj vrchol, tak Roman přestal. Naznačil mi, že chce změnit polohu: „Chci ti vidět do obličeje, až ti to taky udělám!“. Lehla jsem si tedy na záda, roztáhla nohy, jak jen to šlo, a Roman nalehnul na mě. Stačila opravdu už jen chvilka a já začala křičet blahem.

„Tak a to teď uděláte se mnou?“ zeptal se Roman, když nás obě uspokojil. Klára, která se mezitím probrala ze slastného opojení a jen nás sledovala, si klekla před Romana, tentokrát roztáhla nohy Romanovi a začala jeho penis zpracovávat pusinkou. Střídavě ho kouřila, olizovala a propracovávala rukou a ani Romanovi už netrvalo dlouho a slastně se prohnul v zádech a pak už jsem jen s Klárou ochutnávaly jeho semeno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *