Matčino splněné přání III.

Všimla si toho i mamka a překvapením vyjekla. „No podívej Lenko, on už by zase chtěl některou z nás!“ zvolala se smíchem a nadzvedla se na loktech, až jí její velké prsy visely jako dva pytle. Přitiskl jsem k nim hlavu a začal je laskat ústy a jazykem. Byly tak jiné proti Lenčiným, nejenom velikostí ale i tvarem a pevností. Dráždily mně svojí hebkostí a velikostí, nemohl jsem vzít jeden prs do ruky jak byl veliký, musel jsem použít obou dlaní abych jej mohl pořádně stisknout.

S prudkým záchvěvem žádostivosti jsem si pomyslel, jaké by to bylo udělat se mezi ně, cítit sevření matčiných prsů na svém penisu a dívat se, jak s hladově otevřenými ústy očekává výstřiky semene. Ucítil jsem, jak se Lenčina ruka protahuje pod mým tělem a chápe se zduřelého pyje. Její prsty mně začaly dráždit tím nebezpečně vzrušujícím způsobem, že jsem za okamžik začal sténat slastí. „Nech ho prosím tě mně!“ žadonila mamka na Lence z obavy, aby mně nevyhonila předčasně. „S radostí, já si ho užiju doma!“ odpověděla Lenka ochotně a pohodlně se vedle nás natáhla.

„Já bych chtěla abys mně miloval zezadu!“ zašeptala stydlivě mamka svoje přání, které jsem nemohl odmítnout. Přesunul jsem se nad mamku, ležící na břiše a pomalu se k ní přitiskl. Rukama jsem podebral její prsy zatímco její ruka našla můj pyj a přitiskla si jej k otvoru do kundičky. Mírně nadzvedla zadek a já tak mohl pohodlně zajet až na dno její pochvy.

Bylo to nádherné, mohl jsem takto využít celou hloubku její pochvy a tím i dráždění bylo intenzivnější. „Ano, takhle to chci!“ vykřikla a sama začala přirážet proti mým pohybům. Jednou rukou se ještě dráždila na poštěváku,občas pohladíce i mého vynořujícího se ptáka a za chvíli byla opět hotová.

Začala opět divoce házet zadkem a její pochva se stahovala na mém pyji křečí. Házela sebou tak divoce, že můj penis vyklouzával ven z její mokvající kundičky a já jej musel opakovaně zasouvat dovnitř. Měl jsem s tím problémy, neboť sebou házela pod dojmem odeznívajícího orgasmu a tak se stalo, že jsem náhodou narazil na její anální otvor. Vůbec jsem to netušil a až její divoký křik „Né, tam ne!“ mně upozornil co se děje, ale bylo již pozdě. Ve snaze vrátit se do její kundičky zatlačil jsem tak, že jsem přemohl odpor jejího svěrače a já zajel do zadní dírky.

Mamka se pode mnou divoce vzpínala ve snaze zbavit se toho tlaku v zadku, ale to jsem již začal plynule jezdit sem a tam. Bylo to jiné než v kundičce, tento otvor byl těsný a nebyl na to zvyklý. Pomalu se však přizpůsoboval a bylo to znát i na matčině reakci. Její odmítavý křik se pomalu měnil a začala pomalu přicházet na chuť tomuto způsobu. Napomáhal jsem tomu i tím, že jsem volnou rukou laskal její volnou kundičku, ještě plnou jejích šťáv. Pochopitelně, že těsnější sevření mého pyje nezůstalo bez odezvy a já za chvilku cítil, že budu hotov.

Poznala to i mamka, protože náhle začala volat, že chce abych se jí udělal také mezi prsy jako odpoledne Lence. Bylo zřejmé, že jí pohled na náš závěr milování vzrušil a chce ho sama vyzkoušet. Takové nabídce jsem nemohl odolat a včas jsem vytáhl pyj ze zadního otvoru.

Mamka se překulila na záda a sevřela svýma rukama prsy, zatímco já jsem nedočkavě poklekl nad její hruď a vsunul penis do žlábku mezi nimi. Cítil jsem se jako v ráji, sevření matčiných prsů na mém pyji bylo šíleně vzrušující a navíc jsem cítil jak mi náhle lehce jezdí prstem po mém zadním otvoru a tlačí lehce prst dovnitř! To byla poslední kapka a již jsem cítil jak z mého pyje stříkají gejzíry semene. Znova a znovu jsem nořil pyj do měkkého sevření matčiných prsů, dokud nevystříkla poslední kapka na matčinu tvář.

Po posledním výstřiku jsem znaveně klesl na matčinu hruď, pyj sevřený mezi jejími prsy a pomalu se vzpamatovával z té nádhery. To bylo tu noc vše čeho jsem byl schopen, naštěstí i mamka s Lenkou měli dost.

Ještě dlouho jsme si povídali, mamka se nám přiznávala jak nás tajně pozorovala při návštěvě u ní, když jsme se milovali. To jí vždy tak vzrušilo, že se musela ukájet robertkem a přitom si představovala, že se miluje s námi. Nakonec se jí její sny vyplnily a od té doby jsme se společně těšili na naše vzájemné návštěvy a snažili jsme se aby byli co nejčastější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *