Hodná paní učitelka

Byl pátek a já jako obvykle musel do školy!moc se mi tam nechtělo, ale věděl sem že dnes máme matematiku a já uvidím svoji oblíbenou paní učitelku Janu, která mě od první chvíle co sem ji viděl neuvěřitelně přitahuje!

Tak nastala matematika… Nudná hodina jako obvykle, ale přece jenom na ní bylo něco neobvyklého! Nevím čím to bylo ale má oblíbená paní učitelka na mě pořád koukala víc než kdy jindy! Říkal sem si čím to muže být…to není jen tak, po škole za ní zajdu do kabinetu,plánoval jsem si!

Skončila škola a já si trádoval rovnou do kabinetu… zaťukal jsem a vešel jsem! Janička se mě zeptala co si přeji…a já ji řekl, že mi je divné proč na mě dnes tak koukala??

Ona se jen usmála, přišla ke mně, přitiskla si mě k sobě a začala mě líbat…“nechám tomu volný průběh, uvidíme co se z toho vyvine“…říkal jsem si!

…pak mi rozepnula kalhoty, svlékla slipy a začala mi kouřit čůráka… nesmírně mě to vzrušovalo a užíval jsem si to hrozně moc…ale pořád to pro mě bylo málo…

Sundal jsem jí tričko a podprsenku a začal jsem jí vášnivě lízat kozy…ona jen lehce sténala..a čekala co bude dál!

Poté jsem ji svlékl kalhoty a krásně průsvitné tanga a řekl jsem jí ať ji sedne na židli! Sedla si a já ji začal lízat kundu s takovou intenzitou že začala neuvěřitelně sténat!

A pak to přišlo, na co sem tolik čekal…dala mi najevo že si chce se mnou zašukat… Já byl děsně nadrženej a ona nejspíš taky…lehla si tedy na stůl, pevně se chytla…vzala mi čůráka a zasunula ho do své kundy…

Já jsem ji pevně chytil a začal jsem přirážet! Nejdřív pomalu a pak jsem zvyšoval tempo… Ona začala opět sténat… Užívali jsme si to oba opravdu hrozně moc! Pak mi ještě řekla že by to chtěla zezadu…

Strčil jsem svýho čůráka do její prdky a začal jemně přirážet..pozvolna jsem zrychloval…ona zase sténala…a já už sem cítil že za chvíli budu „hotov“..tak sem přirážel co to dalo!

Když na mě přišlo vyvrcholení tak jsem nastavil svýho čůráka přímo jí do pusy a vystříkal jsem se jí tam…ona se jen usmála a do poslední kapky mé sperma spolkla… Nakonec mi poděkovala za krásný zážitek a řekla že až budu mít někdy chuť na sex ať za ní kdykoliv přijdu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *