Rodinná tradice III.

Ráno jsem se probudila brzy, vlastně mě probudil můj muž. Péro mu stálo a tak jsem se ho chopila, že mu jako vždy po ránu ulevím. On mě však odstrčil, vstal z postele a řekl, že přišla Zuzančina chvíle.

Vstala jsem tedy také a šla rychle vzbudit Jakuba. Ten ještě spal a nevěděl, proč má tak brzy vstávat, tak jsem mu stáhla peřinu a řekla, že otec je už u Zuzky, a že by měl být taky u toho. Vyskočil z postele a tak jsem uviděla, že má také ranní stání.

Šli jsme k Zuzce. Ta stála rozespalá před svým otcem, který z ní právě stahoval noční košili a otíral se o ni svým stojícím pérem. Asi jí už došlo, proč ji otec vzbudil a tak se chopila jeho tvrdého údu a pomalu mu honila. My jsme si zatím sedli na postel a dívali se co ti dva provádějí.

Otec jí hladil kozičky, hladil ji i na zádech a nechal si při tom od ní honit. Pak ji k sobě přitiskl a řekl jí ať si klekne, že jí ho strčí do pusy.

Zuzka tedy poslechla a za chvíli ji už držel za hlavu a rytmicky jí do pusinky zasunoval svůj pyj. To mu ale nestačilo a tak ji poručil, aby si lehla na tu matraci, která tam byla připraven už od včerejška.

Podívala se na mě a na Jakuba, který si tam vedle mě honil a já přikývla hlavou, aby to udělala. Lehla si tedy na záda a bylo na ní vidět, jak se třese strachy.

Otec si k ní kleknul a roztáhnul jí nohy od sebe. Sklonil se k ní a jazykem se jí snažil co nejvíce naslinit její panenskou dírku. Dvěmi prsty jí dal závojíčky od sebe a prostředníčkem druhé ruky pomalu pronikal dovnitř. Po chvíli nám oznámil, že je vše v pořádku, ať se jdu taky přesvědčit.

Vstala jsem tedy z postele a zasunula do mé dcerky svůj prst a nahmatala jsem její panenství, stejně jako kdysi u sebe. Vychutnávala jsem si ten pocit prstu v úzké dírce, který při svém onanování již delší dobu neznám.

Muž mě ale už netrpělivě odstrčil, přesunul se na ni a zůstal stát na rukou a pozoroval ji, jak k němu ustrašeně vzhlíží. Jeho penis byl stále tvrdý a dotýkal se jejího podbřišku. Vzala jsem ho tedy do ruky a nasměrovala na správné místo .

Krátkým pohybem vložil žalud na kraj mezi její závojíčky a hned za ním následoval příraz, který jsem také snažila rukou nasměrovat do správného místa.

Byl to průnik jen několik centimetrů, zmizel v ní jeho žalud a kousek penisu. Zastavil se před jejím panenstvím a díval se, jak bude reagovat. Řekla jsem jí, ať víc roztáhne nohy a přitáhne kolena k sobě.

Poslechla a tak otec, který byl už netrpělivý na ni dolehnul a bez varování začal přirážet, jako bych to byla já a ne panna, která měla poprvé okusit soulož.

Začala křičet, ale otec jí rukou zakryl ústa, jako to dělá mě, když mě souloží do análu a pokračoval dál ve svém uspokojování na naší dceři. Naštěstí do ní nezajížděl celou svou délkou a tak jsem doufala, že jí nějak moc neublíží. Během toho souložení mě držela za ruku a tak jsem cítila, jak se svíjí bolestí.

Trvalo to asi 5 minut, pak začal rychleji přirážet, až nakonec pustil svou ranní dávku, která je obvykle určena mě, poprvé do naší dcery. Chvíli ještě v ní zůstal a nechal doznít svůj orgasmus. Potom se z ní odvalil na bok a posadil se vedle ní.

Pohlédla jsem na Jakuba, který ještě onanoval a řekla mu, tak a teď ty.

Vstal a šel k nám. Zuzka nechala roztažené nohy i když z ní otec slezl a tak si na ni rovnou lehnul. Chtěla jsem mu pomoct s nasměrováním, ale byl rychlejší. Řekl jí neboj ségra a zasunul jí ho tam, jako by to tak dělal každý den. To už nekřičela, jen tiše ležela a držela mě zase za ruku a já cítila, jak se chvěje.

Jakubovo onanování během otcova uspokojování udělalo svoje a tak tuhle soulož ukončil po necelé minutě stříkáním do své sestry.

Oba chlapi odešli do koupelny umýt své penisy a já zůstala s ní, protože na ní bylo vidět, že zažila asi víc, než si původně představovala. Stála tam přede mnou a pomalu z ní vytékalo semeno po stehně až ke kolenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *