Učitel, kamarád a já…

Bylo nádherné ráno a já jsem se rozhodla jít se vykoupat do nedalekého rybníčka. Rozložila jsem si deku a svlékla jsem si všechno své oblečení, když najednou se objevil můj bývalý učitel biologie. Byl asi tak o 20 let starší a mě se líbilo jak se na mě v tu chvíli díval…

Chvíli jsme si povídali jak se mám o škole a tak a já jsem dostala chuť vyzkoušet jestli jeho tělo má na mě stejnou chuť jako jeho oči, zvedla jsem se a začala jsem ho líbat…

Zjistila jsem, že ošukat mě má velkou chuť a tak jsem ho táhla k dece. Řekl, že tady ne, že půjdeme k němu, ale já miluju sex na veřejnosti a tak jsem ho umlčela polibkem. Už nic nenamítal a šel…

Položila jsem se na deku a roztáhla nohy a svojí kundičku na pospas jeho očím, nevydržel a hned mi do ni zajel rukama. Masíroval a laskal až jsem doslova tekla a křičela rozkoší. Myslela jsem že umřu a on najednou mojí kundu začal lízat a přitom mi prsty zajížděl do zadečku.

Najednou jsem zaslechla kroky, byla jsem zvědavá jak zareaguje můj učitel, ale ten vklidu počkal až se k nám přiblížil jeho stejně starý kamarád a pozval ho k nám na deku.

Kamarád na nic nečekal a svlékl se. Bylo to jako tornádo když mi můj učitel zasunoval prsty do kundy a zaroveň mě protahoval prsty a jeho kamarád mě projížděl prsty zadeček. Křičela jsem jako šílená a přála si, aby to nikdy nezkončilo, ale oni tušili jaké to je a přetočili si mě na bříško.

Můj učitel si mě položil na sebe a začala orgie šukání, šukal mě jako o život a kamarád se díval a hladil mě kde se mu zlíbilo, asi to nemohl vydržet a tak mě vzal okolo pasu a zajel mi svým čůrákem so prdelky a srovnal své tempo s učitelem.

Oba mě šukali jako nikdo předtím, šťáva ze mě tekla proudem a já si myslela, že mě snad roztrhnou svýma čůrákama, protože to bylo tak ohromný, zažila jsem nekontrolovatelný orgasmus plný křiku a nádherné plnosti.

Byla jsem znavena a chtěla usnout, jenže měli jiný názor a proste se vyměnili. Začalo to nanovo, až jsem myslela, že dostanu křeč, protože mě šukali jako kdyby to mělo být naposledy v životě.

Byla to nejkrásnější mrdačka v životě, potom jsme se oblékli a já se chtěla rozloučit polibkem, jenže měli jiný názor a vzali mě k učiteli domů…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *