První orgasmus

K prvému svému orálnímu orgasmu jsem přišel jako hluchý k houslím. Až po čtyřicítce. Těšil jsem se na ,,vyšívací“ rande s paničkou Aničkou. Scházel jsem se s ní tajně, 3x do měsíce a nádherné milování s ní nemělo chybu. Měla velmi žárlivého manžela, tak jsme si nevolali, jen když jsme dostali chuť jeden na druhého.

Dohodli jsme den a hodinu a sešli se u našeho hotýlku. Většinou po mé ranní. Dělal jsem směny. Anička vždy koupila láhev vína a chlebíčky. Já platil hotel. Vše bylo tenkrát za dvě „kila“. Dal jsem jí za recepcí klíč od pokoje a ona šla vždy napřed. Náhoda je blbec a můžete potkat všude někoho známého, kdo vás s radostí práskne vaší drahé, nic netušící polovičce. Toho jsem chtěl ušetřit sebe i mou vynikající milenku.

Když jsem dorazil po špičkách na pokoj, tak se Andulka překvapivě nesprchovala. Otevírala láhev a nalévala červené do skleniček. Ptám se: ,,Co se děje Andulko?“ ,,Mám pro Tebe Pepčo dvě zprávy. Jednu špatnou a jednu dobrou! Kterou chceš slyšet dřív?“ ,,Tu špatnou,“ řekl jsem.

,,Dostala jsem o dva dny dříve mences“, řekla s lišáckým úsměvem. ,,A jaká je tedy ta dobrá zpráva?“ zeptal jsem se. ,,Dnes Ti ho vykouřím!“ Tak jsem se těšil, že jsem se ženě vymluvil, že na mne leze angína, abych nemusel doma trtkat a nevrznu si ani dnes. Podotkl jsem smutně, že je to lepší než nic, ale že se nadře. ,,Neboj, já si poradím!“ Fakt si poradila.

Líbali jsme se a hrál jsem si s tuhými kozičkami, které mně vždy rozpálí a dosáhl jsem i na skvostný zadeček. Brala mě nádherně pusinkou a rukou pěkně na střídačku. Nahoru, dolů, doprava, doleva. Nevím co na tom chlapi mají. Bylo to příjemné, dráždilo mě to, ale to bylo vše. Nejraději bych na Aničku hupnul jako vždycky a udělal jí, jak ráda říkala, Velikonoce a Vánoce dohromady. Po několika minutách mi řekla, abych jí pomohl.

Vzal jsem si svého macka do ruky a stydlivě jsem mu začal dávat ,,za uši“. Když jsem zrychlil, tak to bylo lepší. Pravačkou jsem si přetahoval kůžičku a levačkou jsem jezdil po kozičkách a prdelce. Anička mě líbala a pomalu jsem nevěděl co dřív. Pomalu se blížil orgasmus a Anička něžně řekla, že mě dorazí sama. Že chce vyzkoušet, jak chutnám.

Převzala štafetový kolík do pusinky a pěkně to rozjela. Její tempo nebylo vražedné, ale pomalejší než rukou. Místo aby se blížil orgasmus, tak se vzdaloval.

Byl jsem zvyklý vždy Andulce udělat pár orgasmů, více si jich udělala na koníčku sama. Po nádherné hodince něžného milování, mi vždy řekla: ,,Pepo! Už nemůžu! Udělej se!“ Měla moc ráda, když jsem ji svoji zásobu vystříkal na bříško a prsa. Vždy jsem byl nabitý po týdnu jak ,,papiňák“ a nastříkal jsem sperma až na zeď za postelí. Měl jsem obavu, že toho bude zase kbelík. Jak jsem přemýšlel o tom jak si mé sluníčko s tím poradí, cítil jsem, že ho mám odřeného a nic.

Převzal jsem štafetový kolík a Andulka mi řekla, abych ho připravil až na krajíček, že si ho pak vezme. Ještě to minutku trvalo, že jsem si myslel, že se dnes neudělám. Když to pomalu bylo, převzala ho lačně Andulka. Ale vlítla na mého chlapáka tak divoce, asi aby to už měla z krku a přitom ho měla až v krku. Orgasmus tu byl!

Škubalo mi v něm a byla to síla až se mi podlamovala kolena. Bylo to krásné jen chvilku. Andulka neodhadla kdy přestat a udělala o pár tahů víc. V tu ránu se to hezké změnilo v ošklivé. Byl jsem rozčarován. Vyhonit si ho sám, bylo by to 10x lepší, myslil jsem si. Zlatá soulož. Orál nemusím.

Andulka z toho byla špatná a měsíc mě vyšetřovala, až na to přišla, proč to není tak hezké pro mne, jako pro ni klitorialní orgasmus mými rtíky a jazykem. Po měsíci mě dokopala k orálnímu sexu znovu. Nádherně jako vždy jsme se milovali a když jsem chtěl stříkat na bříško, tak mě řekla, abych se postavil, že mě chce orálně.

Chutnáš pěkně živočišně a slaně, prozradila. Než si ho vzala do pusinky, tak podotkla, že mi ho kouřit nebude, ale ať já ji jezdím s penisem v puse jako v buchtičce.

Jo, to bylo jiné kafe. To co jsem cítil v buchtičce, to samé jsem cítil, když jsem zajížděl přes rtíky do stažené pusinky.

Začala se mi potit hlava a cítil jsem, jak se mé některé mozkové závity zkratují. Bylo to velmi příjemné a jel jsem svým tempem jenom chvilku, když to přišlo.

Doklepl jsem si to podle svého a Andulka nehnula ani brvou. Nekonečně dlouho jsem stříkal a podlamovala se mi kolena a šly na mě až mdloby. Taková to byla síla a slast. Není nad šikovnou milenku, která si váží, že ji to nádherně uděláte a udělá vše, aby to bylo i nádherné pro Vás. Díky Anduličko!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *