Maminka je mojí milenkou I.

Vždycky chodila doma nahá. Měla na sobě jedinou věc. Tou byla zástěra, jejiž délka sahala někam mezi kolena a zadek.

Jednou takhle v sobotu ráno, když uklízela celý byt, rozhodla se vysát kuchyň. Já jsem seděl v pokoji u psacího stolu v pokojíčku. Mezi kuchyní a pokojíčkem byly otevřené dveře.

Při malování se mi skutálela jedna z pastelek. Sehnul jsem se pro ní a koutkem oka jsem mrknul do kuchyně. V tu chvíli, ve svých třinácti letech jsem spatřil, nevím kolikátý div světa. Maminka vysávala bez nástavce, takže byla úplně předkloněná. Zástěra se ji samozřejmě vytáhla nahoru. Před mými kukadly se zjevila maminčina broskvička.

Ještě, že jsem byl přisunutý pod stolem, takže jsem mohl vytáhnout svůj klacek, ještě skoro bez chlupů a mohl si ho začít honit. Po chvilkách jsem znovu nakukoval, abych si připomněl tu nádheru.

V tom okamžiku se moje maminka podívala mým směrem. Rychle však hlavu otočila, jakoby se nic nestalo. A tak jsem se začal věnovat svému pinďovi. Se šuplíku jsem vyndal čisté ponožky a jednu si natáhl na žaluda. Vždycky jsem to dělal do ponožky. Byl to jediný způsob, aby to máma nepoznala při praní.

Máma se začala podezřele přibližovat: Přestal jsem s honěním, přikrčil jsem se a věnoval se malování. Máma začala vysávat pokojík. Nechtěl jsem věřit tomu, co vidím. Normálně byla ohnutá dva metry ode mě. Černý rarášek na mě vyplazoval jazyk. Začervenal jsem se a nevěděl kam uhnout se zrakem.

„Tohle přece není možné, musí vědět, že ji uvidím.“ Řekl jsem si v duchu. Začala se otáčet ke mně, jenže to jsem už nedokázal vydržet a vybuchl ve fantastickém orgasmu. Natočila si mě i s židlí a sundala mi z něj ponožku.

„Není to škoda?“ zeptala se smutně a klekla si přede mne. Slízala zbytek šťávy se žaludu. Nestačil mi ani klesnout. Začala mi ho kouřit a sát, až se mi dělaly boule za ušima. Pohrával jsem si s jejími dlouhými hnědými vlasy.

„Maminko moje milovaná, ty mě tak krásně kouříš. Prosím tě, nepřestávej!“ žadonil jsem blahem.

Šlo to na mě podruhé. „M……, m………, už to nevydržím!!! Můžu stříkat?“ Kývla víčky a tak jsem celou dávku vystříkal své mamince pusu.

Vysála mě do poslední kapičky, pak mě chytla za ruku a odvedla si mě do ložnice. Položila se do postele a doširoka roztáhla nohy.

„Teď mě pojď pěkně vylízat. A dej si na mě pořádně záležet.“ Přála si moje mamča, abych ji oplatil předchozí potěšení.

Přiblížil jsem se k jejím stehnům a laskal je. Jazykem jsem sjížděl níž k Raráškovi. Prodíral jsem se krajíčky stydkých pysků. Byla tak mokrá, že jsem zajel až dovnitř. Měla tak hustou beranici, že ze mně chcal pot jako z konve. Snažil jsem se vypít celou studnici lásky. Podíval jsem se mamču. Oddávala se blaženému pocitu se zavřenými víčky a zvrácenou hlavou.

Maminka se začala propínat, to už jsem věděl, že se blíží její vrchol. „Zavři oči!“ stačila jen říct.
Nevěděl jsem proč, ale přesto ji poslechl. Náhle mě zasáhl proud jejího vzrušení. Začala skutečně neskutečně stříkat. Skrápělo mě velké množství šťávy, které jsem polykal plnými doušky.

„Moc mi to chutná, mami.“ Svěřil jsem se. „To jsem moc ráda, od teď budeš moci ochutnávat každý den.“ Odpověděla a položila si mě na záda. Nasedla si na mě a pomalými pohyby mě začala souložit. Pohupovala se na mém ocasu a něžně se na mě usmívala. Podložil jsem si hlavu větším polštářem, abych se mohl na mamku dívat.

Rukama jsem hnětl její báječné, velké prsa. „Za chvíli už budu,“ zasténal jsem. Nahnula se nade mně ještě více a začala mě líbat. Její prsa byla rovnoměrně rozlitá na mých. Ani na okamžik nepřestávala v houpavých pohybech. To už jsem však i já propnul svaly a nezadržitelně stříkal do její kundičky. Silně jsem ji sevřel a třepal se jak nadržený králík.

Ještě dlouho na mě ležela a líbala mě. Až když mi po čase sám vyklouzl s jejího lůna, otočili jsme se na bok a v objetí usnuli. Neměl jsem otce ani sourozence, a tím to bylo všechno jednodušší. Od této chvíle jsem se přestěhoval k mámě do ložnice. Stal jsem se jejím milencem a ona mou milenkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *