Nezkušená šestnáctka

Trávila jsem čas na internetu tím, že jsem chatovala, a seznamovala se s novými lidma – lépe řečeno mužským pohlavím. Diskutování s jedním takovým se mi stálo osudným.

Po důkladném a dlouhém zkoumání jak vypadáme, co máme rádi, atd. jsme zjistili, že si docela rozumíme, vyměnili jsme si čísla a já šla domů, večer mi zapípal mobil a hlásil novou sms. Byla od něj. „Nechtěla by ses dneska vidět?“ napsal mi. Říkala jsem si, proč ne, a odepsala že můžem. Pak mi už zavolal, abysme se domluvili, kdy a kde…

Měla jsem hodinu na to, abych se stihla připravit. Byl to první kluk se kterým jsem se tak rozhodla setkat.

Když jsem k němu přicházela už z dálky se na mě usmíval, černovlasý, hnědooký s plnými rty a svalnatější postavou, prostě můj typ.

„Půjdeme si někam sednou, nebo se chceš radši projít?“ zeptal se. „No já bych radši tu procházku“ procedila jsem mezi zuby, a dívala se radši jinam, aby neviděl, že se mi líbí.

Šli jsme kolem řeky, a tam jsme se zastavili, povídali jsme si aspoň tři hodiny, když v tom se začal na mě tak divně dívat….Nevěděla jsem co si mám o tom myslet, za pár vteřin chytil mou ruku, a díval se mi do očí…

Narychlo jsem polkla a čekala co se bude dít. Přibližoval se ke mě a něžně mi dal napřed malou pusu na rty, zjistil, že se nebráním, a tak mi dal další, už intenzivnější, a jeho ruka přešla na moje záda, začali jsme se oba líbat, a on mě položil na zem do trávy. Pak už mu líbání přestalo stačit, a já cítila, jak jeho ruka jde pod mé triko. Nebránila jsem se, naopak cítila jsem hrozné vzrušení, jaké jsem do té doby neznala. Líbil se mi, a já cítila v podbříšku ty krásné pocity.

Roztáhl mi nohy a klekl si mezi ně, sundal mi triko a líbal mě po odhaleném těle. Už to nešlo zadržet, z úst mi vyšlo pár vzdechů. On se jen usmál, a sundal mi i zbytek oblečení, což jsem mu opětovala, a sundala mu taky všechno, pak jsme se dlouho líbali, a já cítila jak se jeho penis dotýká mých stehen, jak je celý mokrý a tvrdý, v tom jsem dostala strach. „já ještě….“ vyhrkla jsem. „Jsi panna?“ zeptal se. „ano“zašeptala jsem. „Neboj, budu opatrný, moc tě chci!“ jeho slova mě trochu uklidnila, a pak jsem už jen myslela na to, jak strašně mě vzrušuje.

„Něco ti ukážu, bude se ti to líbit“ řekl, o chvíli později jsem cítila jeho jazyk na své kundičce. Projížděl mi přes poštěváček a pronikal mi do mého otvůrku jazykem. Sál moji štávičku, která ze mě vytékala a pak jsem cítila jak do mě strčil prst, pomalu, a rytmicky začal dělat pohyby a já cítila, že se zblázním slastí.

Druhou rukou mi dráždil prsa, líbilo se mi to, nechtěla jsem aby přestával, jeho prst do mě krásně klouzal a ani jsem necítila žádnou bolest, jen slast a čím dál větší vzrušení, prozkoumával moji jeskyňku, která byla do té doby dosud nepoznaná. Po pár minutách jsem se zmítala v mém prvním orgasmu s mužem. Byl krásný a tak intenzivní.

Usmál se na mě, a chytil mou ruku, a dal ho na svůj penis, cítila jsem jeho horkost a taky byl uplně mokrý vzrušením.Lehce jsem se ho dotýkala.

Chytil mi ruku, a začal na svém údu dělat pohyby, pak mě pustil, a já pokračovala už sama. Dívala jsem se na něj, jak vzdychá slastí, a trochu ho chytla silněji, a rukou mu ho honila. Najednou chytil moji ruku, a chtěl abych přestala.

Lehnul si na mě a po krátkém mazlení do mě pronikl, bolelo to, ale bolest za chvíli převládly krásné pocity slasti. Moje nezkušená kundička ho pevně obepínala, a já cítila jak se ve mě pohybuje. Napřed pomalu a díval se mi do očí, aby znal mé pocity, pak rychleji, začal u toho vzdychat, a hrubě mě líbal, a kousal do rtů, rukama si chytl můj zadeček a přirážel, pak mě jedním pohybem přesunul nad sebe.

Teď jsem byla nahoře já, a lehce, rytmicky jsem se pohupovala, chytil mě kolem pasu, a vnikal do mě hlouběji a drsněji, nestačily mu mé lehké pohyby, chtěl být prostě ve mě uplně celý.

Cítila jsem jak do mě klouže, a zaklonila jsem hlavu dozadu, pak to na mě přišlo, a cítila jsem ve svém klíně horkost a moje kundička měla další orgasmus, pár vteřin na to jsem cítila další horký příval, to se udělal on…

Po našem společném milování jsme chvíli leželi jen tak vedle sebe. Pak jsme se oblékli, a šli jsme oba domů…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *