Přesčas

Život je nádherný, ale když má člověk zůstat přesčas v práci, pak je to k zbláznění. Nastoupil jsem nedávno na nové místo a jsem stále ve zkušební lhůtě. Jo, ale je to tady lepší než doma – no Praha je Praha.

Pracuji ve společnosti, která se rozhodla některé nadbytečné lidi propustit a přijmout posily do jiné sféry. Jo patřím mezi ty posily a škoda, že jedna z atraktivních asistentek, Simona, která mě upoutala nejen svým úsměvem je holt ta, která je navíc. Jo budou mi tady ty její nožky zahalené jen v tělových punčochách a minisukní chybět. No život je takový. I když …

Dnes právě budu díky novému projektu, budu muset zůstat déle v práci a prostudovat materiály na zítřejší poradu hlavounů. Jo naštěstí se mnou zůstane Simona a pomůže mi se tříděním a kopírováním některých částí zadání. Jo dnes má nádherný kostýmek a když se dnes nahla přes můj stůl – jejky její vzdýmající se nádherně plná ňadra ve mně probudily chuť na ženskou. Pousmála se nebo to bylo jen zdání?

Od té chvíle jsem nějak roztržitý, všechno mi padá z rukou a nemůžu se soustředit, pořád jí vidím jak se naklání a odhaluje mi tak pohled na rozkošná ňadra, její sametová pokožka volá po doteku a její vůně mě dohání k šílenství. No musím to rozchodit a tak jdu na kopírku.

Jo jak tak docházím ke kopírce tak jí vidím jak v předklonu u stolu skládá kopie do pořadí, sukně ji nádherně obepíná její pevný zadeček, jen nadzvednout sukni a jemně jí začít laskat … jak se člověk může soustředit.

Náhle se otočila a můj pohled byl polapen tím jejím. Jo život je krásný, najednou byla u mě a bez ostychu mi rukou přejela po kalhotech.

Povzdechla nadšením, když zjistila, že se nemýlila. Její pohled mluvil za vše, prostě věděla na co myslím a sama měla na to chuť.

Pomalinku a svádivě svlékla své sako. Nevydržel jsem to. Povalil jsem jí na stůl kde rovnala kopie. Jednal jsem jako zvíře, ale s jemností a citem básníka.

Rozepnul jsem jí její halenku a rozepnul její podprsenku a tak odhalil její nádherná ňadra, která mi vklouzla do dlaní a já ucítil její teplo.

Začal jsem je líbat a její tlumené vzdechy mi byly signálem jak moc mě chce. Sál jsem její ňadra, líbal hladil, ale mé ruce se nespokojily jen s nimi a pomalu hladily přes látku její klín.

Ano hmat mi říkal jak vlhký je její klín a v okamžiku jejího vzdychu jsem jsem nadzvedl její zadeček a vyhrnul její sukni až po pás. Neměla kalhotky a pohled na její nádherně vyholenou kundičku ve mně probudil doslova šílenství.

Zabořil jsem svá ústa do jejího klína a svým jazykem jako předvojem jsem jí začal lízat. Vlhkost a vůně jejího klína, její vzdechy to vše pro mě bylo jediné po čem jsem v té chvíli toužil.

Zabořil jsem do ní svůj prstíček a začal jí pozvolna dráždit i vevnitř. Nepřestával jsem a její pohyby nasvědčovaly tomu, že okamžik jejího vyvrcholení přijde. Přišel a byl nádherně doprovázen mírným škubnutím jejích svalů a tlumeným výkřikem. Podíval jsem se na ní a obejmul jsem jí, políbila mě a s úsměvem se posadila.

Podívala se mi do očí a najednou se na mě vrhla. Přitiskla mě ke stěně a servala ze mě košili, sála mé bradavky, líbala mé břicho a přitom mi stáhla kalhoty a spodní prádlo.

Viděl jsem, že se taky neovládá. Chytla ho do ruky a vrhla se na mého ptáka svými ústy, ach ta vlhkost jejích úst je nádherným pocitem v mé mysli, její pohyby, její jazyk, mě opět přiváděly k šílenství.

Zvedl jsem jí ke mně nahoru a zadíval jsem se do jejích očí, opět se usmála. Viděl jsem její opojení a ona viděla mé. Otočil jsem jí a ohnul jsem jí přes stůl.

Vyšpulila na mě svůj zadeček a já slyšel jak se mi zrychluje tep. Pomalinku jsem svého ptáka navedl do její kundičky, jen nakrajíček, ale ona potvůrka nevydržela a přirazila svůj zadeček kam to až šlo.

Slastně jsme zasténali oba. Začal jsem divoce přirážet a rukama jsem jí hladil ňadra, doteky mé ruky, prudká slast v mém ptáku, její výkřiky blaženosti, to vše ve mně vzbuzovalo touhu po neukojenosti, po tom aby tato chvilka trvala co nejdéle.

Cítil jsem jak se svíjí v několika orgasmech, ale já střídavě vždy snížil frekvenci a potom opět začal. Celá se chvěla.

Najednou jsem byl vyhozený ze sedla a ona si mého ptáka dala mezi svá ňadra a já přirážel dál. Cítila to a tak si mého ptáka vložila do úst a několika pohyby svých vlhkých úst dosáhla i mého orgasmu. Hltala mě až do poslední kapky.

Život je krásný a vůbec mi nevadí, že dnes dělám přesčas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *