Touha a rozkoš

Rozhoduji se, jestli si vzít krajkové kalhotky nebo tanga…nakonec usuzuji, že bude nejlepší nevzít si pod svou krátkou minisukýnku nic.

Musím se usmát tomu, jak budeš vyrajcovaný až to zjistíš…slastný pocit mi projíždí tělem při té představě. Tolik po tobě toužím…stačil pouhý jeden týden a jsem tak nadržená, že už se neudržím a pomaloučku si začínám hrát se svojí jeskyňkou.

Čím dál více se ponořuji do této vzrušující hry a ani se nesnažím zadržet sténání, které nabírá hlasitosti, jak stoupá má rozkoš.

Náhle ucítím na svém poštěváčku krásně vlhký jazýček…aaaach, to je taková nádhera. Cítím, jak mne polévá horko a blížím se vyvrcholení. Najednou přestáváš…

Zmateně ti pohlédnu do očí, které se šibalsky lesknou. „Copak, copak, snad se nechceš udělat, lásko? Já bych si totiž ještě rád pohrál s tvým tělíčkem.“ Jak nádherně se při tom usmíváš!

Nespěcháš a hladíš mně přes bavlněné tričko. S vítězným úsměvem pozoruješ mé stojící bradavky a mazlíš se s nimi.

Než stihnu zareagovat, vyhrnuješ mi tričko a sundáváš podprsenku. Vychutnáváš si pohled na má prsa a bereš je do dlaní.

Jsem tak rozvášněná, ale tobě to nestačíš, chceš abych křičela rozkoší a nemám k tomu daleko, když mi jen tak mimochodem přejedeš prstem poštěváček.

Zašeptám ti do ouška, jak moc tě chci a ty konečně dáš průchod svému chtíči. Svlékáš se rychle a během okamžiku ležíme oba nazí.

Pronikáš do mně mučivě pomalu a vychutnáváš si každý pohyb. Přímo z tebe sálá nadrženost stejně jako ze mě. Přirázíš co ti jen síly stačí a já se ocitám v ráji. Sténáš a zanedlouho cítím, jak stříkáš do mne své semeno.

Usínáme si v náručí a já přemýšlím, čím tě příjemně překvapit až opět přijedeš ze služební cesty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *