Mé první horké léto II.

Byla to nádhera, která se nedala zapomenout hned cestou domů. Mladá slečinka rozdávající si slastné milování, dva nadržení mladíčci a vše co ji mouhou dát. Cesta domů byla odpočinková a já jsem netušil co se stane druhého dne. Mirek ani já jsem nepromluvil ani slovo, protože každý myslel jen na to své co udělal.

Druhého dne jsem s Mirkem seděl v hospůdce na okraji vesničky kde jsem prožíval léto a netušil jsem co se stane. Mirek jen ze srandy prohodil: „Teď by se tady mohla ukázat a můžem si to opět rozdat, ne?“ Podíval jsem se na něj a říkal jsem si že je blázen. Najednou se otevřely dveře, vstoupil muž v letech pětapadesátníka a za ním ona. Nevěděl jsem kam mám strčit hlavu.

Okamžitě si přisedli k našemu stolu a poručili si vychlazenou limonádu. „Tak přátelé,“ ozval se jeho mohutný chlapský hlas. „Včera se jí to moc líbilo a byla nadšená.“ Podíval se šibaslky na ní a naznačil, že by jsme si mohli udělat malou procházku.

Mirek okamžitě odsedl mod stolu a prohlásil že ještě něco má. Nechal mě osudu. Neprotestoval jsem a vyrazil jsem do horkého léta.

Cesta kousek za vesnicí protkaná s mnoha poli naskytovala útočiště pro milence a tajné orgie. Petr jak se jmenoval, prohodil s přítelkyní pár slov že tady by to šlo a jejich kroky následovány mnou vedli do houštiny u pole. Cítil jsem co se bude dít, ale byl jsem rád že se opět naskytne nějaké vzrůšo.

Okamžitě začal pomalu svlékat sebe a i ji a připravoval deku na štiplavé trávě. „Tak se neboj a shoď to,“ pronesl a podíval se na mě.

Její nahé tělo bylo jako samet a mohl jsem si vychutnat její hebké a nadité prsy. Nečekal jsem a začal jsem odhazovat své šaty.

Lehla si na záda a začala pomalinku vychutnávat jazykem penis jejího druha. Roztáhla nohy a naznačovala, že si mám začít s její vyholenou mušličkou.

Neměl jsem nic proti a pomalinku jsem jazykem laskal její poštěváček a hladil bradavky. Cítil jsem jak vlhne a sténá slastí od dvou samců obhospodařujíc její zahrádku.

Jednou rukou držela penis Petra a druhou mačkala a přirážela moji hlavu do jejího rozkroku. Byla to nádhera.

Petr přestal a přesunoval se zezadu do její kundičky a vsunul svůj velký penis do její mušličky. „Neboj,“ pronesl. „Nepostříkám Tě…“ a já jsem pokračoval v laskání ústy.

Lenka pomalu přicházela k vyvrcholení a vrněla jak kočička. Najednou se zachvěla a já ve svých ústech cítil její potůčky lásky.

Brněl mi jazyk, ale já chtěl více. Lehla si na záda a začala ústy opět laskat Petra. Okamžitě jsem vložil svůj penis do její vagíny a začal přirážet do tempa které si určovala.

Tentokrát jsem cítil já že přicházím na řadu a toto cítil i Petr. „Teď ne Beruško,“ prohodil a začal laskat její prsy. Já jsem vytáhl svůj penis a vložil jej do jejich úst.

Vyvrcholení s pocitem který to provázel, mi stahoval prsty v křeči. Polykala semeno a slastně vzdychala. Petr poznal že je čas a začal pomalu třít svůj penis a přikládal ho k jejich ústům…

„Teď Beruško, teď!“ a stříkal jí do úst své semeno které slastně polykala. Pohladil ji po vlasech a začal se oblékat. Ještě jsem se s Lenkou pomiloval na koníčka a vychutnal si poslední slastnou tečku za dnešním dnem. Byla to slast…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *