Večer v ďáblově klubu II.

Pomalinku pronikala prstem do jeho těla a zezpoda sledovala jeho chlapeckou, napnutou tvář a úsměv který se mu po ní rozléval. Nikdy by ji nenapadlo, že ho tohle bude bavit, protože na ní zatím působil spíš jako nezkušené dítě a dokonce ho podezírala, že je panic.

Nořila ukazovák do jeho zadku a druhou rukou si přitáhla jeho ztopořeného čuráka do pusy a kouřila ho. Čurák jí pronikal skoro až do krku, až kam mohla zvednout hlavu, cítila jak mu škube ve varlatech a přitahují se mu zpátky do těla odkud před lety vystoupily.

Lehce olizovala dírku na žaludu a strkala do ní špičku jazyka a občas jemně zuby přetáhla předkožku přes žalud a zajela pod ní jazykem. On jí zatím roztáhl od sebe stydké pysky a aniž by se přestal dobývat prsty do její prdelky jí začal lízat kundičku. Nejdřív poštěváček a pak začal jazykem vnikat do hloubin její pochvy.

Cítil na zadku její horký dech a uvědomil si, že jí takhle rozrajcovanou ještě neviděl. Lízal její kundičku, poštěváček a občas přes hráz přejel až k povolenému svěrači její prdelky.

Když ho přestala tahle poloha bavit tak se otočil a zvednul jí pánev nahoru a položil její nohy na ramena a zabořil tvrdého čuráka do její kundy.

Šukal jí pomalými pohyby a snažil se zajíždět co nejhlouběji do jejího těla a jeho varlata rytmicky pleskala o její hráz.

Ucítil jak ho chytila za zadek a přitlačila ho do sebe ještě hlouběji. Jedna z postav přišla k nim, klekla si a z detailu sledovala jeho koule a čuráka jak projíždí zrudlou a vlhkou kundičku.

Po pár minutách čuráka vytáhl, plivnul si na prsty a slinami navlhčil fialový žalud. Zbytek slin rozetřel po její prdelce a zatlačil do hvězdičky svěrače svůj prst. Pak přiložil špičku žaludu na pootevřený svěrač a zatlačil.

Sledoval jak penis zajíždí do její prdelky. I když se snažila tlaku ustupovat a odtahovala zadek od jeho pánve byl tak nadržený a jistý si svým vítězstvím, že ji chytil za vlasy a pánví zatlačil čuráka hlouběji do její prdele.

Varlata se dotkla její jemné kůže a celé tělo čuráka zajelo do jejího těla. Nápoj účinkoval a teď už se neovládal. Rytmicky a tvrdě jí souložil do prdele a jak se zdálo i ona našla v této praktice své a přirážela zadkem proti jeho čuráku jak vzteklá a divoce řvala.

Teď už ji šukal natvrdo a divoce, takže by jí stejně nic jiného nezbývalo, než přidržet dokud se neudělá.

Postavy v kápích kolem se semkly do úzkého kruhu a sledovaly jak šukají, dokonce měl pocit, že některé masturbují.

Ztvrdlý čurák pronikal jejím panenským svěračem tam a zpátky jako píst dobře seřízeného stroje. Chvilkami se zastavil, aby si krouživým pohybem uvolnil cestu pro daší výpad a uvolnil stěny svěrače. Potom si Milan nohy na svých ramenou upravil a sklonil se s nimi až k jejímu tělu, takže se jejich tváře setkaly a roztažené půlky ho pustily až kam nejhlouběji mohl svým čurákem do jejího těla proniknout.

Ležela prohnutá jak luk a cítila jeho penis v sobě, pořád hlouběji a hlouběji. Pak zatlačil a zběsilým výpadem proniknul až někam do hloubky jejího zadku.

Zařvala, napůl bolestí, napůl rozkoší, ale už neměla sílu ani možnost se bránit. Ležel na ní, držel jí ruce a rytmicky ji šukal.

Po pár minutách divoké mrdačky cítil, jak mu začíná škubat ve varlatech a za chvíli vytáhl čuráka z jejího zadku, koule až v těle a začal v dlouhých dávkách stříkat semeno na bílé, v orgasmech se svíjející břicho.

Krátké, bílé dávky dopadaly na kůži a stékaly se jako rtuť z rozbitého teploměru. Když dostříkal dlaní rozetřel své semeno po jejím břiše a prsou, kde jasně cítil bušící srdce, které se pomalu uklidňovalo po prožitých orgasmech.

Ještě zrudlý námahou jí dal pusu na zpocenou tvář a usmál se. Usmála se taky a koukla se mu do očí, pak jeho polibek opětovala. Účinky nápoje pomalu ustupovaly a jak se jim vracelo vědomí začali si zase naplno uvědomovat svojí nahotu, to, co dělali a kolem stojící postavy, které si je prohlížely jako exponáty v muzeu.

Jitka si zakryla prsa a stočila kundičku pod jeho zadek ve snaze se co nejvíc schovat, ale postavy si nejspíš nechtěly ujít další divadlo, takže Milana surově zvedly a odtáhly do kouta na dlouhý, bílým ubrusem pokrytý stůl, na který byly nasměrované dvě velké, silné lampy a tam ho přivázaly s roztaženýma rukama a nohama a aniž by se nějak obtěžovaly zakrýt jeho genitálie a alespoň trošku zmírnit jeho stud mu jedna z nich, podle hlasu starší žena, zašeptala do ucha: „Jen hezky lež chlapečku, ještě se vrátíme a budeme pokračovat, ale teď se jdeme kouknout na tu tvojí kočičku, hlavně na tu její prošukanou prdelku.“

Zasmála se tichým, ošklivým smíchem, pak ještě zkontrolovala provazy na jeho kotnících a když se vracela do hloučku kolem Jitky mazlivě přejela špičkami prstů po Milanově nahém těle.

Pokusil se rozhlédnout kolem sebe, ale jediné co viděl bylo jeho vlastní tělo, které se odráželo ve velikém zrcadle na stropě nad ním. Zuřivě zaškubal provazy, ale držely pevně, takže šance na vysvobození byly mizivé. Zuřivě se kroutil a prskal kolem sebe, ale jak se zdálo nikdo mu nevěnoval pozornost, spíš měl pocit, že se společnost jeho vztekem baví a chvílemi z hloučku kolem Jitky zazněl tlumený smích.

„Ukažte mi tu kočičku, tak, hezky, přitáhněte lampu, koukneme se na ní, jak ji mladej zvalchoval.“ Jitka brečela ponížením, ale silné ruce ji zvedly a otočily na břicho a přinutily kleknout. Hezky jí upravil, řekla ta žena a jemně se dotkla rozbolavělého svěrače, který byl tak uvolněný, že nekladl skoro žádný odpor, takže když ho jemně roztáhla dvěma prsty bez problémů ji pustil dovnitř dívčího těla…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *