Vydařená oslava narozenin II.

„Líbí se vám moje prsa milánkové?“ ptala se zbytečně při pohledu na naše vyvalené oči. „Tak si pojďte sáhnout, nebojte, ony vás neukousnou? A hezky si sundejte kalhoty, ať se ukáže jací jste již chlapi!“ vyzvala nás se smíchem a zvědavě koukala na naše boule v rozkroku. „Zdá se, že máte něco v kalhotách, podle těch boulí!“ ukázala rukou na ona místa.

Neobratně jsme se svlékli a snažili se rukou zakrýt naše ztopořené penisy. Nemohlo tomu být ani jinak při té překvapivé podívané. Byli jsme s bráchou vzrušení na nejvyšší míru, vždyť jsme poprvé v životě viděli nahou ženu na vlastní oči a vůbec nám nevadilo, že to byla naše babička. Teď byla jenom nahá žena s velikými prsy a mokrým chlupatým klínem a možná nám dovolí strčit poprvé penis do kundy! Ta představa byla šíleně vzrušující a nesmírně lákavá.

Vztáhl jsem ruku a položil jí na velký babiččin prs. Byl to nádherný pocit, cítit hebkost ženského prsu, ještě plného a pevného, s velkou hnědou skvrnou na špičce zakončené bradavkou velikosti fazole. Sevřel jsem jeden prs oběma rukama a zatočila se mi hlava vzrušením.

Bože, já držím ženský prs! Nemohl jsem tomu uvěřit i když jsem ten meloun prohmatával a zkoumal s čím dál větším zaujetím. „Ojoj, vidím, že se ti ženský prsy líbí, celý táta!“ smála se babička. „A podívejme se, co to máme tady?“ zvolala radostně a její ruka sevřela můj ztopořený penis. „Ale to je pěkný kousek, to se mi líbí.“ řekla babička a začala lehce jezdit po mém penisu sevřenou dlaní sem a tam.

„Už sis někdy ulevoval rukou, broučku??“ ptala se mně babička zvědavě a pohrávala si s mými varlaty. Myslel jsem, že zešílím. „Už ano, dvakrát!“ řekl jsem váhavě, i když to nebyla pravda. Pouze jsem se díval na bráchu, který mi ukazoval co jej naučil nějaký kámoš ve škole a já civěl na něj dokud z jeho penisu nevystříkla divná tekutina a brácha začal skuhrat a pak se jeho penis zase zmenšil. Nechtěl jsem před babičkou vypadat nezkušeně a tak jsem lhal.

„To není pravda, Petr lže!“ vykřikl brácha vztekle. „Já jsem si ho honil až vystříknul, ale on na mně pouze čuměl, ale neměl odvahu mně napodobit!“ prozradil skutečnost žárlivý bratříček, ale babička se jenom smála.

Uchopila i jeho penis do druhé ruky a začala nám je pomalu honit zkušenou dlaní, dokud si nemyslela, že to stačí. „Tak kdo bude první, kdo první strčí svůj penis do babiččiny horké a vzrušené pochvy?“ zeptala se vesele při pohledu na nás.

„Já chci první!“ vykřikl jsem odhodlaně a odstrčil bráchu. Ten se však nechtěl dát a tak jsme se chvíli dohadovali a strkali, než nás babička umravnila. „Tak když Jeník jako první onanoval, tak půjde i první do mojí pochvy. Ale ty se neboj, o nic nepřijdeš, to ti slibuji!“ utěšovala mně při pohledu na moje zklamání.

Lehla si s nohama spuštěnýma na zem a přitáhla si bráchu mezi svoje široce roztažené nohy. Ten celý popletený nevěděl co má dělat a tak babička se smíchem sama uchopila jeho ztopořený penis a přisadila si jej mezi rozevřené pysky svojí pochvy. „A teď ho strč dovnitř a neboj se, narvi ho tak daleko, kam dosáhneš!“ radila mu a ruku tlačila na jeho zadek.

Díval jsem se závistivě jak brácha s otevřenou hubou strká svůj penis do babiččiny pochvy a ten pomalu mizí mezi jejími rozevřenými stehny, až do babičky zajel až po kořen.

„Áááách, to je krása!“ vzdychl brácha když poprvé v životě ucítil sametově horké a vlhké sevření svého penisu ženskou pochvou. „Ano, ještě to zkus, ještě kousek, to je ono, a teď ho pomalu zase vytahuj, ale ne úplně!“ napovídala babička a přidržovala Honzu za zadek, aby z ní náhodou nevyklouzl.

Ten pomalu vyjel s penisem až na krajíček její pochvy a tam jej babička zarazila. „Stačí, a teď zase dovnitř! Ano, to je ono, jen pořádně hluboko a zase ven, a zase dovnitř a zase ven,“ udílela bráchovi pokyny a on se snažil se jich držet.

„Ano, to je ono, už ti skoro jde, a teď hezky sám a pořádně! Dávej pozor abys nevyjel ven! Není nic nepříjemnějšího než když v nejlepší vyklouzne penis ven, věř mi,“ upozorňovala babička a brácha si dával velice záležet, aby se mu to nestalo.

Během chvilky si počínal skoro zkušeně a začal jezdit v babiččině pochvě sem a tam čím dál razantněji. „Ano, to je ono, jen nespěchej, pořádně mrdej svojí babičku!“ volala babička a pak se obrátila na mně. „A ty nestůj, klekni si tady vedle mně a pojď svojí babičce lízat a cucat její prsy a bradavky!“ a já jsem bleskově poslechl. Klekl jsem si ze strany k babičce a začal jsem líbat a cucat ty nádherné kozy, nemohl jsem se jich nabažit a ani uvěřit tomu co dělám.

Babička ležela na zádech se zadkem na kraji gauče a široce roztaženýma nohama spuštěným na zem. Mezi nimi stál brácha a mrdal jí svým čurákem co nejvíce mohl. Já jsem klečel u babičky na gauči ze strany a lízal a cucal její nádherné kozy s velkými, vzrušením ztopořenými bradavkami.

Pak mně babička uchopila rukou a přitahovala mně na sebe tak, že jsem se ocitl svým klínem u jejích úst. „Ano, pojď blíž, babička chce druhýho čuráka do pusy, jak to mám ráda. Bože jak já ráda kouřím mužské penisy a mladičké zvlášť!“ zvolala vzrušeně a než jsem se nadál vsála můj penis do úst.

To bylo něco úžasného a nepředstavitelného. Poprvé v životě se můj penis ocitl v ženských ústech a já na vlastní kůži poznal tu slast. Babička ovládala tu činnost perfektně, její rty umně sály a žužlaly můj penis, její jazyk dráždil špičku žaludu a uzdičku a já si připadal jako v nebi.

„Ach babi, to je krása, to je nádhera, babi, babičko, nepřestávej, nepřestávej!“ volal jsem celý bez sebe a odhodlaně jsem jí chytil za její velké kozy. Byly tak velké, že jsem potřeboval obě ruce abych alespoň jednu pořádně stisknul, zatímco brácha si hrál s její druhou. A tak nás babička obsluhovala oba dva a oba dva jsme přímo řvali blahem a slastí..

Netrvalo dlouho a přišlo to na nás. První jsem byl hotový já. Babiččin jazyk dráždil špičku mého penisu, její ústa jezdila po celé délce mého penisu a přitom mně neuvěřitelně dráždivě sála, že jsem to nemohl vydržet dlouho.

Cítil jsme jak ve mně narůstá napětí, jak se čím dál víc chvěji a zrychluje se mi tep až přišla ta chvíle, kdy jsme měl pocit, že vybouchnu. Nevěděl jsem co mám dělat ani co se bude dít, slast byla již neskutečná a tak mučivá, že jsem se chtěl vymanit z jejích úst, ale babička to tušila a rukama si mně přidržovala u sebe.

„Babi, babi, já už to nevydržím babi!“ ječel jsem a pak jsem ucítil jak se ze mně něco žene ven a se slastnou úlevou vystřikuje z penisu do babiččiných úst.

Tentokrát jsem to byl já kdo uchopil babičku za hlavu a vrážel jí penis až někam do krku a pokaždé když sebou penis škubnul, vypustil jsem do babiččiných úst svojí horkou lávu. Babička lačně sála ten nektar a zkušeně ze mně vysála vše do poslední kapičky až jsem nakonec slastně zmožen klesl vedle ní.

Brácha zatím již zkušeně jezdil svým penisem v babiččině pochvě a bylo zřejmé, že se to jemu i babičce líbí. Jakmile měla ústa volná, začala bratra povzbuzovat a podle jejího chování bylo vidět, že i ona se blíží konečně ke svému orgasmu.

„Ano, ano, mrdej, nepřestávej, mrdej svojí babičku, už to bude, už to bude!“ sténala již hlasitě a její tělo se začalo chvět. Bratr byl z jejího volání celý zdivočelý, pevně držel babičku za kozy a se zavřeným očima jako šílený jezdil svým čurákem v babiččině kundě sem a tam. Pak se babička vzepjala, její klín vystřelil vzhůru a nohama sevřela vnuka okolo těla.

„Úúúž, už stříkám, Bože už jsem, ty jsi mně udělal, ach to je slast, to je nádhera!“ křičela jako smyslů zbavená a divoce přirážela proti bráchově čuráku. „Stříkej, stříkej do svojí babičky, chci abys do mně vystříkal všechno svoje horké semeno!“ povzbuzovala bráchu a ten jako by čekal na povel.

Ještě několikrát zarazil Jan penis hluboko do babičky a pak jakoby se zhroutil. „Babí, babí, už stříkám už stříkám!“ křičel a prudce zarážel penis do její kundy. S každým křečovitým přírazem vypustil hluboko v jejím těle chuchvalec horkého semene a oba dva přitom hlasitě sténali a křičeli slastí, dokud do ní úplně nevyprázdnil svoje zásoby a tak jako já pak klesl udýchaně vedle ní.

Leželi jsme všichni tři vedle sebe a prudce oddychovali po předchozí námaze. „Tak jak se vám to hoši líbilo?“ smála se babička spokojená, že dosáhla svého orgasmu. „Myslím, že z vás budou dobří milovníci.“ uznale prohlásila a rukama laskala naše povadlá přirození. Ta jako zázrakem opět obživla, což babičku rozesmálo. „Vždyť jsem to říkala, že budete k neutahání!“ řekla a začala naše pohlaví honit.. Během chvilky nám již penisy stály jako svíčky a my dostali chuť opět něco zkusit.

„Vidím, že už máte zase chuť mládenci, to se mi líbí. Teď si zkusíme něco pro nás všechny. Petr si lehne na záda abych si mohla ten jeho kolík vrazit do pochvy a ty Honzíku mojí pochvu již znáš, tak okusíš mojí druhou dírku!“ nadirigovala nás a já si hned lehl na záda jak řekla.

Babička se zvedla jako mladice a začala si na mně sedat tak, že si zavedla penis do svojí mokré vzrušené kundy a na něm se spouštěla dolů jako po pístu. Poprvé jsem poznal ten nádherný pocit penisu v ženské pochvě, ten nádherný pocit sametového sevření, horkého a vlhkého, obepínající tepající penis ze všech stran a svým sametovým stiskem přivádějícím k šílenství.

Hlasitě jsem vzdechl blahem když babička dosedla a můj penis se ocitl v sametovém sevření její kundy, zatímco před očima se mi dráždivě houpaly její velké kozy a pleskaly mně při jejích pohybech před obličej. Babička se několikrát nadzvedla a opět spustila dolů a já poprvé zažil slastný pohyb čuráku v ženské pochvě.

„Ale ty máš pěkně velký penis!“ řekla babička obdivně a já cítil svůj žalud až někde u jejího žaludku. „A teď Jeníku přistup ke mně zezadu a pomalu mně strč svůj penis do konečníku! Je pěkně namazaný šťávami, takže to půjde docela dobře. Už se nemůžu dočkat, až vás oba ucítím v sobě!“ zvolala babička.

Brácha rukou nasadil penis na svraštělý otvor do jejího konečníku a začal ze všech sil tlačit penis dovnitř. Babička vztáhla ruku dozadu a sama si jeho penis přidržovala, aby nevyklouzl a moc se neohýbal.

„Ano, ano, ještě, tlač a neboj se, jen pořádně!“ povzbuzovala jej podobnými výrazy a bráchovi se nakonec podařilo přemoci odpor jejího svěrače a jeho penis začal pomalu mizet v babiččině análu. S nesmírným úsilím se povedlo vsunout bráchovi svůj penis do babiččina konečníku až tam zajel úplně celý!

Cítil jsem jak se na můj penis v babiččině pochvě tlačí něco dalšího a zmenšuje ten prostor okolo něj. Jak jeho penis zajížděl do babiččina konečníku, třel se přes stěnu pochvu o můj penis a byl to pocit velice vzrušující a dráždivý, pro nás pro všechny.

„Ano, strkej, strkej a neboj se, vraž toho svýho čuráka do mýho konečníku, to je krása cítit vás oba dva v sobě, to je ono!“ vykřikovala babička, když její tělo vyplňovaly postupně dva čuráky jejích vnuků. „Ano, teď se mi to líbí, škoda, že nemám ještě dvě díry a dva vnuky, chtěla bych vás cítit v sobě ještě víc!“ křičela vilně, když se konečně naše čuráky v jejím těle usadily.

„A teď hoši ukažte co umíte! Ukažte, že stačíte na svojí babičku!“ vyzvala nás a my jsme jí začali pomalu mrdat. Šlo to zpočátku velice špatně. Nebyli jsme na něco takového zvyklí, naše čuráky neustále vyklouzávaly ven a chvíli trvalo, než jsme přišli na to, jak to dělat aby nevypadávaly.

Ale byli jsme tak sexuchtiví, že jsme na to přišli a netrvalo dlouho a už jsme babičku mrdali do obou jejích dírek ze všech svých sil. Babička křičela a sténala slastí, její kozy sebou divoce házely ze stranu na stranu jak poskakovala mezi námi až se mi povedlo jednu její bradavku uchopit do rtů a vsát jí do úst.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *