Vydařená oslava narozenin III.

Už jsem se ve společném mrdání zdokonalil natolik, že již naše čuráky nevypadávaly ven z babičky a dychtivě jsme jí mrdali jako o závod. Jí se to strašně líbilo, s takovým zápalem a chutí už jí dlouho asi nikdo nemrdal a tak není divu, že jí to za chvíli přišlo.

Naše čuráky o sebe třely v babiččině těle a dráždily se navzájem a já náhle ucítil, jak sebou začíná babiččina kunda chvět a cukat a divně se svírat a povolovat.

„Ach, už zase, už to bude, vy bastardi jste mně zase udělali!“ sténala a pak sebou náhle začala divoce házet a křičet jako smyslů zbavená. Cítil jsem jak se její kunda stahuje a povoluje, cuká sebou v orgastických křečích a vypouští ze sebe ohromné proudy šťáv.

Byli jsme s bráchou jako ve snu, poprvé jsem současně mrdali jednu ženu a hned svojí babičku, bylo to šíleně vzrušující a my fascinovaně koukali jak se svíjí a kroutí pod náporem svého orgasmu a z její kundy tečou proudy jejích šťáv na moje břicho.

Při tom divokém mrdání jsme úplně zapomněli na tátu, který seděl v křesle a vzrušeně pozoroval jak jeho dva synové divoce mrdají s jeho matkou! Jeho penis stál jako kůl a on si ho honil pomalými pohyby. Pak vstal a klekl si vedle nás tak, že se jeho ztopořený penis ocitl před obličejem jeho matky.

„Ty jedna děvko, tak tobě jsou dva čuráky málo, tak tady máš ještě jeden. Otevři svojí incestní hubu a pořádně mi ho kuř!“ rozkázal tvrdě, uchopil babičku, která vypadala jako když ho nevnímá za vlasy a vrazil jí penis do pusy.

Mrdali jsme babičku dál i když už její orgasmus odezněl a s čím dál větší divokostí a chtivostí, jak se nás zmocňovalo stoupající vzrušení a napětí. My s bráchou jsme jí mrdali do kundy a konečníku, zatímco táta jí mrdal do úst jako by to byla třetí mrdací otvor. Pokojem se neslo naše hekání a vzdychání a mlaskání našich penisů v mokrých babiččiných otvorech. Bylo jasné, že to nemůže trvat již dlouho, že brzy budeme s bráchou hotoví.

Tentokrát byl první brácha, protože babiččin konečník byl mnohem těsnější než její pochva a dráždil jeho penis mnohem víc. Náhle sevřel prudce zezadu babiččiny kozy a s divokým výkřikem začal rychle jezdit v jejím konečníku a stříkat přitom svoje semeno do jejích střev.

„Už stříkám, už stříkám, Bože už stříkám!“ křičel stále dokola a já jsem přes tenkou stěnu pochvy cítil jak sebou jeho penis škube a vystřikuje přitom semeno. Ještě několikrát sebou škubnul a stejně tak náhle brácha zmlkl, vyklouzl z babiččina konečníku a padl zmoženě vedle nás.

Rázem jsem měl volno v babiččině těle, můj penis volně klouzal v mokré kundě sem a tam a já cítil, jak se ve mně začíná hromadit láva jako před výbuchem sopky. Jenomže otec vyškubnul svého čuráka z úst svojí matky, vstal a přiskočil zezadu k babiččině zadku.

„Ano, teď je chvíle pro mně. Podívej jak máš tu svojí prdel krásně roztaženou a mokrou! To to bude hezky klouzat, připrav se, vrazím ti tam svýho ptáka!“ zvolal a jedním plynulým pohybem zasunul penis do ještě rozevřeného konečníku svojí matky. Přesto však babička vykřikla pod tím náporem, otcův penis byl přece jen tlustší než jeho syna a trochu jí to zabolelo.

Bylo to bolestivé i pro mně, protože otcův čurák se natlačil na můj, takže jsme s ním jen s obtížemi mohl jezdit sem a tam. Naštěstí se po krátké době babiččiny vnitřnosti nějak přizpůsobily, takže jsme mohli oba dva plynule jezdit svými ptáky v babičce a mně se opět začalo zmocňovat napětí.

Nemyslel jsem již na nic jiného než se co nejdříve udělat a opět prožít to slastné uvolnění z té mučivé blaženosti. A babička jako by to cítila mně začala povzbuzovat. „Tak stříkej, stříkej do svojí babičky, naplň její pochvu až po okraj svým semenem!“ a už to přišlo.

Cítil jsem opět ten nádherný pocit těsně před výbuchem a již jsme s hlasitým výkřikem vystříkl první salvu milostné lávy do babiččiny pochvy a za ní další a další. „Ach babi, už stříkám, už stříkám, stříkám do tebe, už stříkáááám!“ kvílel jsem téměř v bezvědomí a s úlevnou slastí vyprazdňoval svoje zásoby semene do babiččina těla.

Ještě jsem neskončil a začal táta, jeho penis začal sebou rovněž cukat a přes tenkou stěnu pochvy jsem ucítil to škubnutí a první mohutný výron semene do babiččina konečníku. A tak jsme s tátou řvali slastí oba dva najednou a babičku to tak vzrušilo, že dostala další orgasmus a její kunda se stahovala a cukala milostnou křečí.

Bohužel nic netrvá věčně ani slast při orgasmu a jakmile jsme ze sebe vystříkali všechny zásoby a naše penisy sebou přestaly cukat, padli jsme s úlevným povzdechem na postel a oddechovali po tom náporu.

Babička vypadala již trochu znaveně, však také vystřídala tři milovníky a tak byla velice spokojená. My jsme na tom byli s bráchou podobně. Poprvé v životě jsme mohli mrdat a zjistit tak jaká to je krása. A líbilo se nám to natolik, že jsem byli již opět připraveni k dalšímu kolu, zatímco táta vypadal nějak unaveně.

„Babi, můžeme to s tebou dělat ještě jednou?“ zeptal se kurážnější Jan a ukazoval babičce na naše opět stojící penisy. „Podívej, už nám zase stojí!“ chlubil se.

„Teda hoši, kdo by to do vás řekl!“ zvolala babička obdivně při pohledu na naše ztopořené čuráky. „Ne, že bych neměla chuť ještě na jedno kolo, ale přece jenom máme před sebou zítřejší oslavu a přijede vaše máma a určitě bude chtít vyzkoušet jaké to je mrdat s vlastními syny,“ řekla babička a nám se protáhly obličeje.

„Ty si myslíš babi, že budeme s maminkou dělat to co s tebou?“ zeptal jsem se nevěřícně. „Ta určitě nebude chtít, vždyť jí známe! A ještě nám vynadá, že jsme to dělali s tebou,“ dodal jsem. Ale ta představa, že bych strčil čuráka do kundy vlastní matky byla strašně vzrušující. Tak vzrušující, že jsem se až zachvěl divokým vzrušením z té představy.

Babička si všimla, jak nás ta představa, že bychom mohli mrdat s vlastní matkou strašně vzrušila a možná, že vzrušila i jí. „No chlapci vidím, že jste z té představy úplně rozpálení! Myslím, že si to přece jenom ještě jednou rozdáme, abyste nešli spát s tak vzrušenými penisy! Tak pojďte hoši, jdeme na to! Ty Péťo hezky za mně a strčíš penis do mně zezadu, jak to mám ráda. A ty si Jeníčku lehni, s tebou si pohraji ústy a jazykem, ukážu ti, co zkušená ženská dovede i když je již stará jako já!“ rozkázala nám a my ochotně poslechli.

A tak si babička klekla, její ohromné kozy jí nádherně visely jako dva velké pytle a bradavkami se dotýkaly postele, Jenda si lehl pod ní tak, že měl klín se ztopořeným penisem pod její hlavou a já se přestěhoval za její velký zadek.

Dvě nádherné velké polokoule mně vyzývaly k uchopení a mezi nimi jsem viděl rozevřenou, vlhkou pochvu, připravenou pro mně a nad ní ještě zcela nezavřený vstup do konečníku…

Neodolal jsem a zajel rukou mezi babiččiny nohy abych se dotkl toho vstupu do jejího těla. Byla horká a mokrá, pysky byly široce rozevřené a nad nimi se chvěl velký poštěvák, vypadající jako malinký čuráček!

Zatímco babička vsála do svých úst bráchův penis, přejel jsem lehce rukou přes babiččinu kundu a babička prudce vzdychla. Sevřel jsem mezi prsty její poštěvák a babička vykřikla blahem. „Ano, to je ono, tohle mi dělej, tak se mi to líbí!“ vyzývala mně a já si hrál s jejím poštěvákem až začala její kunda vlhnout.

Nemohl jsem to již vydržet, potřeboval jsem do ní vrazit svého čuráka, třesoucího se nedočkavostí. Nedbal jsem na babiččino nesouhlasné mručení, pustil poštěváka a přisadil k rozpálené kundě penis. Ucítil jsem na jeho špičce jak je kunda horká a mokrá a už jsem pomalu plynule zajel penisem do babičky až po kořen. Můj žalud rozevíral ten tunel lásky jako píst a babiččina kunda mně do sebe vsála a přisála se k mému penisu po celé jeho délce.

„Ták, to je nádhera, a teď pomalu ven a zase dovnitř!“ volala babička a její tělo se prohýbalo slastí jak v ní můj čurák začal jezdit sem a tam. Byla to krása, takhle zezadu jsem mohl vrážet penis skutečně až někam na dno její pochvy a navíc jsem si mohl parádně hrát s jejími visícími kozami.

A tak jsem měl v každé ruce jednu babiččinu bradavku a čurákem jsem jí zajížděl hluboko do její dělohy, zatímco ona kouřila čuráka bráchovi až jen vzdychal a sténal, že to už nevydrží. Líbilo se mi jak můj čurák zajížděl s mlasknutím do babičky až moje varlata plácla babičku přes podbřišek a ještě více se mi líbilo hrát si s jejími kozami, tak nádherně přístupnými.

Babiččina pochva mně svírala a dráždila stejně jako můj čurák jí a babička během chvilky začala hlasitě sténat a vzdychat. „Ano, ještě, ještě, už budu ty můj mrdálku, jen hezky mrdej babičku a nepřestávej!“ povzbuzovala mně pokud jí to bráchův čurák v puse dovolil a já jí mrdal co jsem mohl nejvíc.

A netrvalo dlouho a cítil jsem jak se babiččina pochva začíná tak zvláštně chvět a cukat a svírat a babička již sténala v jednom kuse. Pak sebou náhle divoce cukla a její tělo se vzepjalo a její kunda se sevřela okolo mého penisu a začala sebou prudce cukat. Současně jsem ucítil mokro na svém podbřišku jak začala vypouštět ohromné množství svých šťáv.

„Ajajaj, už stříkám už jsem, už jsééém!“ křičela a divoce sebou házela pod mými neúprosnými nárazy, že jsem se musel pevně držet jejích koz abych z ní nevyklouzl.

Ještě se její kunda nezklidnila když jsem uslyšel jak začal křičet brácha. „Ach Bože, babi já už stříkám, já stříkám do tvojí pusy, to je nádhera, to je krása!“ řval jako šílený a rukama držel babiččinu hlavu na své čuráku aby do jejích úst vystříkal všechno svoje semeno.

Babička jej zkušeně vysávala a statečně polykala všechno to ohromné množství mladého semene svého vnuka jako největší pochoutku, zatímco jsem jí zezadu mrdal do zklidňující se kundy. „Pééťo, tak už stříkej, už konečně stříkej, už mně bolí moje pochva od toho tvýho neúnavnýho čuráka!“ povzbuzovala mně již trochu unaveně a já si vzpomněl na ten horní otvůrek.

Napadlo mně, že budu babičku mrdat do konečníku abych si vyzkoušel jaké to je. Rychle jsem vytáhl mokrý penis z její kundy a než si uvědomila co chci asi udělat, začal jsem jej strkat do konečníku. Naštěstí byl můj penis mokrý a kluzký od babiččiny kundy a jejích šťáv, takže se to nakonec povedlo.

Tlačil jsem ze všech sil až náhle jako by něco povolilo a její konečník se otevřel a penis zajel pomalu dovnitř. Babička divoce vykřikla překvapením a trochu i bolestí, ale to jsem již začal jezdit v tom těsném otvoru sem a tam. Bylo to mnohem obtížnější než v kundě, ale také mnohem dráždivější, navíc si babička vrazila do kundy prsty a dráždila jimi ještě můj penis přes stěnu kundy.

Byla to krása, ale netrvalo to dlouho, protože mrdání v konečníku bylo účinnější, takže jsem brzy ucítil jak se ve mně hromadí napětí až se nakonec začalo semeno drát ven. „Už budu stříkat, babi!“ zvolal jsem nedočkavě a divoce vrážel čuráka do babiččina konečníku.

„Ano, stříkej už, vystříkej se do babičky, naplň můj konečník semenem až poteče ven!“ zvolala stejně vzrušená jako já a přirážela svým zadkem mému čuráku v ústrety. Pevně jsem sevřel tuhé bradavky do dlaní a držel jsem se za ně abych mohl co nejlépe mrdat babiččin konečník. Jak mi z čuráka začalo kapat předsemeno, stával se i tento těsný tunel kluzkým, takže jsem v něm mohl jezdit již bez problémů.

„Už budu babi, už budu, už budu stříkat!“ sténal jsem pod tlakem rostoucího vzrušení, které se stávalo již téměř nesnesitelným. Cítil jsem, že již brzo vybuchnu a se slastnou úlevou naplním babiččin konečník semenem, cítila to i ona podle toho, jak jsem se začínal chvět a klepat chtivostí.

Její prsty ještě zintenzívnily svojí práci v kundě a snažily se co nejvíce dráždit penis klouzající v konečníku skrz jeho tenkou stěnu. A pak to přišlo, ta nádherná slast prvního výstřiku doprovázeného slastným uvolněním. „Už, áááách, už, už stříkám, babi už stříkáááám!“ křičel jsem jako smyslů zbavený zcela přemožen slastí, s níž vystřikovalo moje semeno do babiččina těla rovněž se kroutícího dalším orgasmem.

Jako šílený jsem vší silou vrážel penis do zadku babičky aby z něho po každém cuknutí vytryskl gejzír slasti, po němž se pokaždé babička zachvěla blahem. „Ach to je krása cítit, jak z tebe vystřikuje semeno do mého těla! Stříkej, stříkej ještě!“ povzbuzovala mně dokud jsem nevypustil do ní poslední dávku a neklesl znaveně vedle ní na postel.

Babička padla vedle mně a tak jako já popadla dech po té divoké mrdanici. „Pane, z tebe ale bude milovník! Kdo by to do tebe řekl!“ usmála se na mně. Zítra si tě vyzkouším znova!“ dodala šibalsky a rozhlédla se kolem sebe.

Seděla na posteli a okolo ní dva chlapci a muž, slastně znavení a spokojení stejně jako ona. „No musím říci, že takhle jsem si již dlouho nezamrdala a nikdy by mně nenapadlo, že k tomu ještě dojde a navíc s vlastním synem a vnuky!“ zvolala vesele. „Tak a teď hezky do koupelny a spát, zítra nás čeká perný večer, přijede vaše máma a budeme na vás dvě!“ ukončila naše hrátky rozhodně a bylo to…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *