101 způsobů I.

Když jsem se toho odpoledne vrátila po těžkém stresujícím dni v práci domů, toužila jsem pouze po dlouhé horké lázni a krásném mrdání se svým manželem Karlem. Byla jsem proto opravdu zklamaná, když jsem na zrcadle v koupelně uviděla jeho vzkaz. Karel byl na poslední chvíli odvolaný na pracovní cestu. Nebylo to poprvé, ale pokaždé jsem z toho byla zklamaná. V poslední době jsem ho moc neviděla a teď zase musel odjet na tu nějakou zpropadenou konferenci do Prahy.

Nezbylo mi nic jiného, než se smířit s touto nepříjemnou a nečekanou změnou programu. Po dlouhé koupeli v horké vodě, trochu odplavující únavu i špatnou náladu, jsem si oblékla moje oblíbené letní prádlo.

Karlovi se nelíbilo, že se v něm ukazuji, prý v něm vypadám příliš vyzývavě se svými dlouhými štíhlými stehny a velkými pružnými prsy. Běžně ho nenosím, ale byla jsem stále tak vzrušená a v takovém případě ráda nosím sexy prádlo.

Chvilku jsem se na sebe dívala v zrcadle, dlaněmi si hladila svoje prsy na které jsem byla tak pyšná a smutně jsem si prohlížela svoje hladové tělo. Nakonec jsem se rozhodla uspokojit se alespoň sama prostřednictvím vibrátoru.

Měla jsem jich několik, byly to dárky od Karla, abych údajně netrpěla příliš jeho častými služebními cestami. Chvilku jsem váhala ale nakonec jsem sáhla po mém nejoblíbenějším, který nejvíce připomínal penis mého muže.

Zapnula jsem televizi abych jejím zvukem přehlušila mé případné sténání, lehla si na postel a začala si sama jako již tolikrát v mém životě hrát se svým vibrátorem a představovat si, že to je Karel kdo je ve mně tak hluboko a tak neúnavně buší do mojí horké a vlhké kundy.

Netrvalo to dlouho, byla jsem již skutečně nadržená delší absencí, a začala jsem se svíjet v mohutné extázi slasti. Bylo to nádherné ale ani tento pocit nepřehlušil moje zklamání z toho, že to není Karel, kdo mne do té extáze přivedl.

Chyběly mi jeho ruce, drtící moje prsy v dlaních a svými prsty žmoulající jejich velké bradavky, ztuhlé a nabobtnalé vzrušením. A tak ani požitek z toho ohromného pohybujícího se předmětu ve mně mně neuspokojil tak, jak jsem si původně představovala.

Jakmile jsem se zklidnila a a omyla vlhkost z mých stehen a vypláchla pochvu, sešla jsem dolů a vešla do kuchyně. Netušila jsem, že by mohl být někdo doma když jsem neslyšela žádnou televizi. Byla jsem proto překvapena když jsem spatřila Julka, mého mladšího syna, jak sedí v kuchyni u stolu a prohlíží si katalog součástek historických vozidel, z nichž jedno již celé dva roky dával dohromady. Asi se mu to nikdy nepovede, ale já i manžel jsme ho v tom podporovali.

Byl tam i můj druhý syn, Bedřich, o dva roky starší než Julek a chyběla pouze dcera Štěpánka, které je teprve šest let. Ta měla to odpoledne školu.

Zeptala jsem se chlapců jak dlouho jsou již doma, ale nebyli schopni mi pořádně odpovědět. Usoudila jsem, že nejsou doma dlouho a odebrala jsem se do obývacího pokoje s knížkou, kterou jsem si nedávno koupila.

Četla jsem několik příštích hodin dokud nepřišla Štěpánka se žádostí o večeři. Objednala jsem pizzu a společně jsme jí před televizí spořádali. Pak odešla Štěpánka i Julek spát a já zůstala před televizí s Bedřichem sama.

Nic nedávali, tak jsem se zvedla, že odejdu rovněž do svojí ložnice, když mně Bedřich uchopil za ruku a stáhl zpět na gauč. „Prosím mami, neodcházej ještě!“ zašeptal.

Poslechla jsem a opět jsem si sedla. Bedřich se přisunul těsněji ke mně a neustále mně držel za ruku. Netušila jsem, co mi může chtít. Štěpánka a Julek před několika minutami odešli spát a já jsem musela zkontrolovat, zda Štěpánka již spí.

Uvolnila jsem se z Bedřichova sevření a šla do její ložnice se přesvědčit, že již spí svým tvrdým spánkem. Když jsem se asi po deseti minutách vrátila zpět, seděl Bedřich stále ještě na gauči a sledoval televizi. Sedla jsem si vedle něj a on opět uchopil mojí ruku do své.

„Je vše v pořádku, když jsi se vrátila?“ zeptal se mne. „Jistě!“ odpověděla jsem zvědavá, co mi chce. On náhle přepnul několik kanálů po sobě a náhle zastavil na kanálu v němž nějaký urostlý muž divoce souložil se zpocenou přítelkyní.

Ona před ním klečela po psím způsobu a on do ní zezadu zarážel svůj lesknoucí se pyj, svírajíc v dlaních její těžké houpající se prsy s velkými vzrušením naběhlými bradavkami. Společně sténali slastí a rozkoší a po jejich lesknoucích se tělech stékal pot. V pravém rohu tohoto filmu byl vidět titulek ´101 způsobů milování´ a oba milenci každou chvíli pozice měnili.

Cítila jsem jak rudnu a horečně jsem hledala dálkový ovladač. Pohled na milostné hrátky na obrazovce mně vzrušoval ještě více, než jsem byla. Nemohla jsem se na to dívat před vlastním synem. Doufala jsem, že si Bedřich nevšiml mého vzrušení a rozhodla jsem se televizi vypnout. Ovladač ležel v Bedřichově klíně a já se pro něj natáhla.

V tom momentě jsem ucítila jak Bedřichova ruka uchopila mojí ruku a se sevřenými rty jí tiskl do svého klína. On měl velkou erekci, cítila jsem jak je jeho penis ztopořený a mohutný! Bože, jako by to nebyl penis mého syna ale mého muže!

Nevěděla jsem vůbec co mám dělat. Byla jsem tak vzrušená, ale ta situace byla tak šílená. Ucukla jsem rukou zpět a zvedla se z gauče. Ale on znova uchopil mojí ruku a přitáhl mně za ní zpět dolů na gauč. Přitiskl se na mne až jsem zůstala bezmocně ležet na zádech, zatímco mně začal divoce líbat na ústa a rukama zkoumal moje prsa. Bylo to tak divoce vzrušující! „Prosím mami,“ šeptal naléhavě: „Já vím, že to taky chceš.“

Nevěděla jsem v tu chvílí co tím míní, ale nebyla jsem schopna ho od sebe odstrčit. Cítila jsem neúprosný tlak jeho ztopořeného penisu na moje stehna a moje pochva ve vteřině zvlhla…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *